Rajd Polski 2021

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Rajd Polski 2021

Postprzez holi » czwartek, 10 cze 2021, 20:47

Hej, co to sie podziało na tym youtube, nie można nic znaleźć. Nie potrafie nawet znaleźć jakiegoś onboardu z odcinka testowego z lat 2019 i 2018... Ktoś ma jakieś sprawdzone źródło onboardów, jest parę nowych partii które jeszcze nigdy nie leciały, fajnie by było mieć jakiś onboard jak odcinek leci. Gdyby ktoś miał dostęp do takiego miło będzie jeśli sie z nami podzieli.
holi
 
Posty: 25
Dołączył(a): środa, 8 cze 2016, 19:56


Re: Rajd Polski 2021

Postprzez andrew88 » piątek, 11 cze 2021, 07:42

Taka plotka odnośnie rajdu z forum Subaru:
Z tego co słyszałem PZM szykuje bariery i zakazy ruchu po kilka km od odcinków....
Więc bez enduro/crossa, roweru mtb czy quada może być ciężko coś więcej obejrzeć, chyba że ktoś zbiera na nizinną pieszą odznakę turystyczną...
Szukam wolnego miejsca na europejskie rundy WRC. Oprócz Szwecji i Walii.
Avatar użytkownika
andrew88
A6
 
Posty: 1105
Dołączył(a): sobota, 13 kwi 2013, 20:07
Lokalizacja: Oława

Re: Rajd Polski 2021

Postprzez Hultay WRC » piątek, 11 cze 2021, 11:33

Ech kur już dawno pozbyłem się złudzeń, kibic to tylko problem, przeszkadza w zabawie bogatych kolesi :/ nie dali rady ogarnąć miejsc dla kibiców bo przepisy, ale blokady już tak? Dziady!
Ale zobaczymy na ile to plotki, czy będzie im sie aż tak bardzo chciało. Przecież zabezpieczenie i tak być musi a ludzie bardziej się rozejdą.

Dawajcie znać co nowego wiecie, im bliżej rajdu tym lepiej, już nawet w środę/czwartek będzie wiadomo jakie są ruchy przy trasach.
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Re: Rajd Polski 2021

Postprzez Hubertos » sobota, 12 cze 2021, 14:33

To będzie standard jak zawsze, nie mogą zakazać stania przy odcinkach, nie będą mieli też do tego personelu. Wystarczy dzien wcześniej wbić się na odcinek.
Avatar użytkownika
Hubertos
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): czwartek, 16 kwi 2009, 18:01
Lokalizacja: Krosno

Re: Rajd Polski 2021

Postprzez Hultay WRC » niedziela, 13 cze 2021, 08:45

Hubertos napisał(a):To będzie standard jak zawsze, nie mogą zakazać stania przy odcinkach, nie będą mieli też do tego personelu. Wystarczy dzien wcześniej wbić się na odcinek.

Hmm czyli tylko dla hardcorowych kibiców, nie przepadam za koczowaniem na odcinku cały dzień, a na rajd wyjeżdżam sobota nad ranem. Liczę że wystarczy być przed zamknięciem OSu i powiedzieć że się jedzie do xx, tylko zerwać naklejki rajdowe z 2019 ;)
Ogromną informacją będzie odcinek testowy, jak okaże sie że będą blokować ostro to albo zrezygnuję, albo przeciwnie pocisnę wcześniej by być przed zamknięciem OSu.
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Re: Rajd Polski 2021

Postprzez Hubertos » niedziela, 13 cze 2021, 14:06

Żadnego rajdu w Europie nie byli w stanie zamknąć dla ludzi (nawet w Niemczech), więc myślę, że można wyluzować. Testowy może być lekko problematyczny, gdyż jest to mało kilometrów i łatwo będzie je obstawić.
Avatar użytkownika
Hubertos
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): czwartek, 16 kwi 2009, 18:01
Lokalizacja: Krosno

Re: Rajd Polski 2021

Postprzez darek90r » poniedziałek, 14 cze 2021, 10:36

Może jacyś lokalni kibice podrzucą ciekawe miejsca na sobotę z OS Świetajno i Wieliczki ? Ciężko znaleźć coś z google maps. Szczególnie interesuje mnie jakaś hopa ( byłem na Rosochackie ;) ).
Avatar użytkownika
darek90r
N2
 
Posty: 189
Dołączył(a): piątek, 25 lip 2008, 10:20
Lokalizacja: okolice Krosna

Re: Rajd Polski 2021

Postprzez Hubertos » poniedziałek, 14 cze 2021, 10:40

Btw. jedzie ktoś na Polski z okolic południa i ma miejsce, lub chcialby się zabrać ze mną? Na razie wygląda na to, że jeśli pojadę to sam z Podkarpacia.
Avatar użytkownika
Hubertos
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): czwartek, 16 kwi 2009, 18:01
Lokalizacja: Krosno

Re: Rajd Polski 2021

Postprzez rallyfan98 » poniedziałek, 14 cze 2021, 11:36

Hubertos napisał(a):Btw. jedzie ktoś na Polski z okolic południa i ma miejsce, lub chcialby się zabrać ze mną? Na razie wygląda na to, że jeśli pojadę to sam z Podkarpacia.

Mam wolne miejsce, pisałem priv ale chyba nie doszła wiadomość.
rallyfan98
 
Posty: 6
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2017, 17:42

Re: Rajd Polski 2021

Postprzez Mad Max » wtorek, 15 cze 2021, 12:02

andrew88 napisał(a):Taka plotka odnośnie rajdu z forum Subaru:
Z tego co słyszałem PZM szykuje bariery i zakazy ruchu po kilka km od odcinków....
Więc bez enduro/crossa, roweru mtb czy quada może być ciężko coś więcej obejrzeć, chyba że ktoś zbiera na nizinną pieszą odznakę turystyczną...
To nie tylko plotka, kolega widział mapę zakazów na odcinku Olecko i jest najebane ich więcej niż było na WRC i blokady są w dalekiej odległości od odcinków - kasa co miała iść na pseudo strefy kibica poszła na blokady - nie ma co się dziwić w Polsce żyjecie, jeszcze się nie nauczyliście jak się u nas Rajd Polski organizuje...
testowy akurat najłatwiej zablokować bo robisz to przy pomocy 4 radiowozów

Hubertos napisał(a):To będzie standard jak zawsze, nie mogą zakazać stania przy odcinkach, nie będą mieli też do tego personelu.
wolnej amerykanki przy odcinku też nie będzie, nie zapominaj że safety nie jest tylko od pilnowania kibiców ale też ma swoje zadania do wykonania w razie wypadków itp.

Hultay WRC napisał(a):Hmm czyli tylko dla hardcorowych kibiców, nie przepadam za koczowaniem na odcinku cały dzień, a na rajd wyjeżdżam sobota nad ranem.
To moje dzieciaki są hardkorowcami :wink:
Odcinki będą zamykane na 3h przed startem więc na odcinek nikt Ci nie zabroni wjechać, ale poruszanie się pomiędzy odcinkami będzie mocno utrudnione
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Rajd Polski 2021

Postprzez holi » wtorek, 15 cze 2021, 13:02

Mad Max skarbnica wiedzy o rajdzie Polski ;) Jak masz tą mapkę gdzieś na dysku to wrzuć może?
holi
 
Posty: 25
Dołączył(a): środa, 8 cze 2016, 19:56

Re: Rajd Polski 2021

Postprzez Mad Max » wtorek, 15 cze 2021, 13:11

holi napisał(a):Mad Max skarbnica wiedzy o rajdzie Polski ;) Jak masz tą mapkę gdzieś na dysku to wrzuć może?
Kolega "widział" :wink:
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Rajd Polski 2021

Postprzez jaro_gt » wtorek, 15 cze 2021, 16:25

Kolego Mad Max, to może szepnij chociaż których miejsc unikać :D
jaro_gt
 
Posty: 36
Dołączył(a): sobota, 26 mar 2016, 18:38

Re: Rajd Polski 2021

Postprzez Mad Max » wtorek, 15 cze 2021, 16:45

jaro_gt napisał(a):Kolego Mad Max, to może szepnij chociaż których miejsc unikać :D
sorry ale trochę nie rozumiem pytania.
Osobiście wybrał bym się w końcu na Rosochackie ale wiem że to będzie najbardziej oblegane miejsce na rajdzie więc je na pewno odpuszczę - tym bardziej że tak jak napisałem zabieram dzieciaki ze sobą
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Rajd Polski 2021

Postprzez maciekK » środa, 16 cze 2021, 15:14

rallyfan98 napisał(a):
Hubertos napisał(a):Btw. jedzie ktoś na Polski z okolic południa i ma miejsce, lub chcialby się zabrać ze mną? Na razie wygląda na to, że jeśli pojadę to sam z Podkarpacia.

Mam wolne miejsce, pisałem priv ale chyba nie doszła wiadomość.


Ja poszukuję miejsca, napisałem wiadomość.
maciekK
 
Posty: 12
Dołączył(a): czwartek, 25 sie 2011, 20:13
Lokalizacja: Kłodzko

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości

cron