Rajd Śląska 2019

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Rajd Śląska 2019

Postprzez pablo0109 » środa, 4 wrz 2019, 13:09

Chłopaki a hopa przez przejazd kolejowy??
Avatar użytkownika
pablo0109
N2
 
Posty: 178
Dołączył(a): niedziela, 26 kwi 2009, 23:04
Lokalizacja: Jaworzno


Re: Rajd Śląska 2019

Postprzez Yrtat » środa, 4 wrz 2019, 13:45

A to jest jakaś kultowa hopa na tych terenach? Sprecyzuj pytanie :)
Avatar użytkownika
Yrtat
A5
 
Posty: 712
Dołączył(a): wtorek, 30 kwi 2013, 17:31
Lokalizacja: Żywiec

Re: Rajd Śląska 2019

Postprzez rafalze-ce » środa, 4 wrz 2019, 16:57

O ile dobrze rozumiem to koledze chodziło o przejazd z 2017 na os Miedźna albo Wyry.
rafalze-ce
N3
 
Posty: 229
Dołączył(a): niedziela, 15 cze 2014, 21:58
Lokalizacja: Zebrzydowice, SCI

Re: Rajd Śląska 2019

Postprzez pablo0109 » czwartek, 5 wrz 2019, 13:30

Tak o ten oes chodziło.
Avatar użytkownika
pablo0109
N2
 
Posty: 178
Dołączył(a): niedziela, 26 kwi 2009, 23:04
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Rajd Śląska 2019

Postprzez Heineken » czwartek, 5 wrz 2019, 18:01

Takie pytanie. Czy przy DK81 Można parkować na poboczu?
Heineken
N1
 
Posty: 93
Dołączył(a): środa, 24 wrz 2008, 10:46
Lokalizacja: Godów

Re: Rajd Śląska 2019

Postprzez Yrtat » czwartek, 5 wrz 2019, 20:01

Heineken napisał(a):Takie pytanie. Czy przy DK81 Można parkować na poboczu?

Trochę to niepewne. Pokaż, w którym miejscu chcesz dokładnie zaprakować?
Avatar użytkownika
Yrtat
A5
 
Posty: 712
Dołączył(a): wtorek, 30 kwi 2013, 17:31
Lokalizacja: Żywiec

Re: Rajd Śląska 2019

Postprzez Kruk » piątek, 6 wrz 2019, 17:48

Dawniej kilka osób pojawiało się tutaj wymieniając się spostrzeżeniami na gorąco w trakcie trwania rajdu. Szkoda, że to już przeszłość. Nie chce mi się wierzyć, że co każdy rajd wszyscy kibice i sympatycy rajdów są przy trasie :roll: .

Nim rozpocznie się ta eliminacja napiszę co mnie ciekawi na tym rajdzie.
Czy Kasperczykowi z Sytym uda się trzeci raz z rzędu wygrać ten rajd?
Jak odnajdzie się Płachytka z Nowaczewskim w nowym samochodzie?
Która załoga z jadących I20 będzie najszybsza i najwyżej w końcowej klasyfikacji?
Jak Gabryś odnajdzie się z nowym starym pilotem?
Co pokarze Wysocki w konfrontacji z Pryczkiem i Kulą?
Czy Lubiak z nowym pilotem będzie uzyskiwał lepsze rezultaty?
Jak zaprezentuje się Greguła z Dachowskim?
Czy Zbroja z Wróblem będą najszybszą ośką?
Jak zaprezentuje się Babraj z Gerberem w najmocniejszej klasie?
Czy Szeja z Martynkiem będą walczyli o drugie miejsce z Rowińskim i Tokarską, czy są aż tak mocni żeby zagrozić pozycji Brzezińskiego z Burkatem?
Jak zaprezentuje się Habaj w słabszym samochodzie z nowym pilotem?
Czy Marczyk wytrzyma ciśnienie i uda mu się już na jedną eliminację przed końcem zdobyć tytuł?
Czy uczestnik tego forum doprowadzi swojego kierowcę w pedziu 208 do zwycięstwa w klasie i jednocześnie (chyba) największego sukcesu w karierze?


Ktoś będący bliżej zespołów wie może i mógł by się tą informacją podzielić z pozostałymi publicznie dlaczego p. Byśkiniewicz w drugim już rajdzie nie startuje i czemu p. Szeja nie wraca na polskie trasy z bratem w załodze?
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rajd Śląska 2019

Postprzez Hubertos » piątek, 6 wrz 2019, 19:21

Byś nie jechał Rzeszowa z powodu wesela, teraz nie wiem jaka przyczyna.
Avatar użytkownika
Hubertos
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): czwartek, 16 kwi 2009, 18:01
Lokalizacja: Krosno

Re: Rajd Śląska 2019

Postprzez trebor » piątek, 6 wrz 2019, 19:45

Hubertos napisał(a):Byś nie jechał Rzeszowa z powodu wesela, teraz nie wiem jaka przyczyna.

Spacerował po Lubeni, pewnie to wesele na Podkarpaciu :D
trebor
N2
 
Posty: 170
Dołączył(a): niedziela, 7 sie 2016, 17:02
Lokalizacja: Radom

Re: Rajd Śląska 2019

Postprzez Miko » piątek, 6 wrz 2019, 20:39

Podobno zabrane prawo jazdy na 3 miesiące.
Team Deputa.
Avatar użytkownika
Miko
N3
 
Posty: 317
Dołączył(a): wtorek, 9 maja 2006, 15:39
Lokalizacja: Kamieniec Ząbkowicki

Re: Rajd Śląska 2019

Postprzez martenzyt » piątek, 6 wrz 2019, 21:22

Miko napisał(a):Podobno zabrane prawo jazdy na 3 miesiące.


No to może właśnie z powodu wesela :)
Ale wracając - dzisiaj zaliczony testowy i było ok. Płachytka ostro gonił fabią ale do momentu - miejsce, które według mnie jest bardziej niebezpieczne jadąc w drugą stronę ale jak widać dla R5 to bez znaczenia - wszędzie można kropnąć. Wieczorne OS,y odpuszczone chociaż mam rzut kamieniem wyjątkowo to nie ma sensu. Jutro Kiczyce-Suszec-Suszec-Warszowice. Da radę obejrzeć i RSMP i RSMŚl. A i do tego ma być świetna pogoda.

A co jest z Brzezińskim?
Avatar użytkownika
martenzyt
N3
 
Posty: 433
Dołączył(a): poniedziałek, 3 gru 2007, 16:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Rajd Śląska 2019

Postprzez SOKÓŁ » piątek, 6 wrz 2019, 21:53

Hubertos napisał(a):Byś nie jechał Rzeszowa z powodu wesela, teraz nie wiem jaka przyczyna.


Panowie oficialnie problemy rodzinne i tego się trzymajmy :lol: A ptaszki ćwierkają że bez uprawnień w okresie 3 miesięcy dużo nie polata.Bufi teraz nie miał czasu to pojechało 2 pilotów i jestem ciekawy jak wyjdzie potyczka Zbyszka Cieślara z tym nowym Panem Babrajem czy jakoś tak co jedzie 6 rajd :wink: No i jeżeli była wpadka chwilę przed Rzeszowem to wychodzi że i Dolnośląski będzie cieniutko.
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: Rajd Śląska 2019

Postprzez Kruk » piątek, 6 wrz 2019, 22:59

Dzięki relacji na żywo można było poczuć się prawie jak na miejscu :D . Fajny komentarz Kornika i drugiego pana, niestety nie zapamiętałem nazwiska :? .

Spore zaskoczenie na plus to obecność tak wysoko zarówno na testowym jak i na obydwu odcinkach załogi Lubiak / Trela.
Bracia Kotarba idealnie równo obydwa odcinki. Wysoko też Poloński z Sitkiem, Płachytka z Nowaczewskim. Rowiński z Tokarską na pierwszym oesie byli najszybsi z poza er piątek z tym samym czasem co debiutujący w RSMP Greguła z Dachowskim :shock: . W klasie czwartej liderzy klasyfikacji sezonu Lewandowski z Białowąsem rozpoczęli dwukrotnie od trzeciego czasu w swojej klasie. Na maksa w tej klasie od samego początku ciśnie Cieślak tym razem z Pochroniem. Nie odpuszczają od samego początku i bardzo niewiele im ustępują Łata z Majewskim, którzy dwukrotnie w klasie byli drudzy.
Załoga Pryczek / Pryczek standardowo jest klasą sama dla siebie. Dwukrotnie drudzy w klasie Kula z Opałką i dwukrotnie trzeci Wysocki z Sałacińskim. Po dwóch odcinkach miki mouse podium w klasie wygląda następująco: 1. Pryczek, 2. Wysocki, 3. Kula (przez łącznie dwadzieścia sekund kary za falstart i szykanę).
Załoga Gazda / Mikuliszyn dwukrotnie najszybsza w klasie. Byli by liderami klasy jednak dostali dziesięć sekund kary za szykanę na pierwszym oesie. Przez to spadli na czwarte w klasie. Kilka załóg miało problem na tej szykanie.
Szkoda, że załodze Biegun / Olejniczak nie skręciła ładziana na beczce :( . Krotoszyński z Bilem rodzynkiem w postaci Adama przejechali tylko pierwszy odcinek :(
Po dwóch odcinkach Płachytka z Nowaczewskim zamienili się miejscami z Wróblewskim ze Spętanym a pomiędzy nimi pozostali bracia Kotarba :lol: .

Bardzo ciekawie zapowiada się rywalizacja jutrzejszego dnia :D .

Ps.
Dlaczego nie wystartowali Brzeziński z Burkatem i Kołtun z Pleskotem? Wydaje mi się że na liście zgłoszeń obie załogi były. Brakuje w wynikach numeru 10 i 4. Na tej beznadziejnej stronie rajdu nie mogę otworzyć ani listy zgłoszeń, ani startowej :evil:
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rajd Śląska 2019

Postprzez jarek-malopolska » sobota, 7 wrz 2019, 00:48

martenzyt napisał(a):
Miko napisał(a):Podobno zabrane prawo jazdy na 3 miesiące.


Jutro Kiczyce-Suszec-Suszec-Warszowice.



Mam taki sam plan zacząć od Kiczyc - 2x Suszec i Warszowice na koniec, jakieś fajne miejsce na Kiczycach z bliskim dojazdem żeby zdążyc się przemieścić na Suszec?
Avatar użytkownika
jarek-malopolska
 
Posty: 14
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2008, 01:43
Lokalizacja: małopolskie

Re: Rajd Śląska 2019

Postprzez martenzyt » sobota, 7 wrz 2019, 05:59

https://goo.gl/maps/n9qKkZcN2smJijJ49 i około 10 minut piechotą pod prąd odcinka - albo opuszczona chatka albo partia przy stawach - na cieszynce mi się podobało.
Avatar użytkownika
martenzyt
N3
 
Posty: 433
Dołączył(a): poniedziałek, 3 gru 2007, 16:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 20 gości

cron