75 Rajd Polski 2018

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: 75 Rajd Polski 2018

Postprzez Loeb1987 » piątek, 21 wrz 2018, 09:04

iceman150 napisał(a):Ja najbardziej obawiam się o to, że Colin może podzielić los Chuchały i zniknąć praktycznie z rajdów.

Chuchała stwierdził, że nie będzie dokładał żeby jeździć w rajdach. Jaki jest sens jeździć skoro nie ma sponsorów w sporcie? ;) Natomiast Kuba ma podobno mega długi i sporo zamieszał w finansach GO+ Cars.
Loeb1987
A6
 
Posty: 1190
Dołączył(a): czwartek, 22 lis 2007, 18:03
Lokalizacja: Kraków


Re: 75 Rajd Polski 2018

Postprzez piguła » piątek, 21 wrz 2018, 09:54

Loeb1987 napisał(a):
iceman150 napisał(a):Ja najbardziej obawiam się o to, że Colin może podzielić los Chuchały i zniknąć praktycznie z rajdów.

Chuchała stwierdził, że nie będzie dokładał żeby jeździć w rajdach. Jaki jest sens jeździć skoro nie ma sponsorów w sporcie? ;) Natomiast Kuba ma podobno mega długi i sporo zamieszał w finansach GO+ Cars.

jak się żyło za kasę Olchawskiego to wyszło że namieszał, wycieczki i życie na poziomie kosztują.Szkoda bo będzie to tytuł który będzie spłacał latami.
piguła
N3
 
Posty: 201
Dołączył(a): niedziela, 15 lip 2007, 10:38

Re: 75 Rajd Polski 2018

Postprzez Booogi » piątek, 21 wrz 2018, 12:31

Runda ERC w Polsce, a na liście brakuje Ptaszka i Zawady.
Janusz na zawsze w naszej pamięci...[ ' ]
Avatar użytkownika
Booogi
A5
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 14 sie 2004, 18:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: 75 Rajd Polski 2018

Postprzez pabloo_wrxsti » piątek, 21 wrz 2018, 17:20

Sprzedam karnet na Rajd Polski odbiór w sobotę podczas rajdu. Zainteresowanych zapraszam na PW.
Avatar użytkownika
pabloo_wrxsti
 
Posty: 19
Dołączył(a): sobota, 20 wrz 2008, 16:45
Lokalizacja: Jeziorany

Re: 75 Rajd Polski 2018

Postprzez Glaniu » sobota, 22 wrz 2018, 00:25

Zapatrzył się na Kajtka który jako jedyny potrafi na tym zarabiać
Glaniu
N3
 
Posty: 211
Dołączył(a): niedziela, 10 sty 2010, 18:42

Re: 75 Rajd Polski 2018

Postprzez nikt ważny » sobota, 22 wrz 2018, 19:22

To juz koniec szans na Majstra dla Brzezińskiego ? ale nie fart ...szkoda Colina :(
"Mnie nie interesuje, co mówią inni ludzie, ponieważ ludzie tak naprawdę mówią wiele rzeczy, a tak naprawdę nie mają pojęcia o czym mówią." Robert Kubica
Avatar użytkownika
nikt ważny
N1
 
Posty: 64
Dołączył(a): środa, 18 lis 2015, 14:05

Re: 75 Rajd Polski 2018

Postprzez Honiclbr » sobota, 22 wrz 2018, 20:04

nikt ważny napisał(a):To juz koniec szans na Majstra dla Brzezińskiego ? ale nie fart ...szkoda Colina :(


Kwestia jak się ułoży. Jeśli skończy się tak jak pierwszy etap, to nawet Power Stage nie pomoże.
Honiclbr
A5
 
Posty: 662
Dołączył(a): poniedziałek, 25 maja 2009, 11:51
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: 75 Rajd Polski 2018

Postprzez KaMiLL WRC » sobota, 22 wrz 2018, 21:16

Honiclbr napisał(a):
nikt ważny napisał(a):To juz koniec szans na Majstra dla Brzezińskiego ? ale nie fart ...szkoda Colina :(


Kwestia jak się ułoży. Jeśli skończy się tak jak pierwszy etap, to nawet Power Stage nie pomoże.


Wielkim błędem Colina było zgłoszenie się tylko do cyklu RMSP i jazda daleko z tyłu za konkurencją. Wiadomo, że mazurskie szutry ulegają szybkiemu zniszczeniu i o uszkodzenie rajdówki dużo łatwiej w takiej sytuacji.
Avatar użytkownika
KaMiLL WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): niedziela, 20 lut 2005, 21:34
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: 75 Rajd Polski 2018

Postprzez ZbyszekChaosu » niedziela, 23 wrz 2018, 09:31

Jeszcze jest pare odcinków. Jeśli Grzyb coś wywinie to do walki włączy sie nawet Marczyk.
http://bezpieczna-droga.blogspot.com/
ZbyszekChaosu
A6
 
Posty: 1101
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lip 2013, 20:42
Lokalizacja: Łódź

Re: 75 Rajd Polski 2018

Postprzez tomi07 » niedziela, 23 wrz 2018, 13:43

Refleksja na gorąco z rajdu; Odcinki wporzo, R5 dają radę, panowie z 2ch pierwszych miejsc idą bombą, paru innych też flatout, nawet pogoda jest OK ...ale organizacja to po prostu żenada. Parodia organizacji. Na pewno najgorsza odkąd pamiętam a jestem tutaj nasty raz i zawsze starałem się bronić organizatorów i dostrzegać "pełną połowę szklanki" Myślę że należałoby przeprosić Pana Dyrektora, Pana Prezesa PZM, że kibice przyjechali na rajd... na pewno nich się ich/nas tutaj nie spodziewał. Przykro, ale to by było na tyle.
tomi07
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 15 mar 2018, 12:45

Re: 75 Rajd Polski 2018

Postprzez nikt ważny » niedziela, 23 wrz 2018, 15:01

Przeciez w strukturach PZM młotu duch socjalizmu i mentalnosc nadal żywa ...niby młode przyszło ale szybki wbili sie w szaty leśnych dziadków :)
"Mnie nie interesuje, co mówią inni ludzie, ponieważ ludzie tak naprawdę mówią wiele rzeczy, a tak naprawdę nie mają pojęcia o czym mówią." Robert Kubica
Avatar użytkownika
nikt ważny
N1
 
Posty: 64
Dołączył(a): środa, 18 lis 2015, 14:05

Re: 75 Rajd Polski 2018

Postprzez smwrc1 » niedziela, 23 wrz 2018, 15:04

Dla odmiany pozwolę sobie dodać odmienną opinię o rajdzie. W tym roku na rajd przyjechali naprawdę kibice, których nie zraził brak WRC. Fakt jest nas 20% w porównaniu do ubiegłego roku, ale mnie to nie zraża bo tak już było 2011-2012 i będzie w przyszłości. Fakt oczywisty, rajd medialnie nie sprzedany przez organizatora. Co do safety, panowie z mediów, prosze wykonywać ich polecenia. Jak sefty mówi, że to miejsce niebezpieczne, to prosze nie dyskutować ( byłem tu w 2015 itp,), tylko wykonywać ich polecenia ( OS 5 Mikołajki Max ) 53°49'05.3"N 21°31'27.3"E. Do zobaczenia za rok
smwrc1
 
Posty: 34
Dołączył(a): poniedziałek, 28 gru 2009, 17:12
Lokalizacja: kaszuby

Re: 75 Rajd Polski 2018

Postprzez Hubertos » niedziela, 23 wrz 2018, 15:35

Nie chce bronić mediów, bo wiem że potrafią stawać w niebezpiecznych miejscach, ale władza safeciarza nie obejmuje człowieka z akredytacją prasową. Ktoś kto posiada akredytację podpisuje odpowiedni papier i jest odpowiedzialny za samego siebie.

Kolego @smwrc1 najpierw dowiedz się jak to funkcjonuje w rzeczywistości, a potem się wypowiadaj.
Avatar użytkownika
Hubertos
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): czwartek, 16 kwi 2009, 18:01
Lokalizacja: Krosno

Re: 75 Rajd Polski 2018

Postprzez Honiclbr » środa, 26 wrz 2018, 14:24

Hubertos napisał(a):Nie chce bronić mediów, bo wiem że potrafią stawać w niebezpiecznych miejscach, ale władza safeciarza nie obejmuje człowieka z akredytacją prasową. Ktoś kto posiada akredytację podpisuje odpowiedni papier i jest odpowiedzialny za samego siebie.

Kolego @smwrc1 najpierw dowiedz się jak to funkcjonuje w rzeczywistości, a potem się wypowiadaj.


Dlatego, by nie robić problemów, większość z mediów czeka w swojej miejscówce na przejazd delegata. Jeśli on poprosi o przesunięcie się nie ma zmiłuj.
Honiclbr
A5
 
Posty: 662
Dołączył(a): poniedziałek, 25 maja 2009, 11:51
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: 75 Rajd Polski 2018

Postprzez ToKu » środa, 26 wrz 2018, 15:06

Veni, Vidi, te sprawy

Po pierwsze, ja to muszę przestać kibicować. Co komuś kibicuję, to ten staje koło albo przynajmniej bardzo blisko mnie - tak było w tym roku z Brzezińskim, rok temu z Latvalą, w 2009 z Kościuszko i chyba w 2006 z Holem. Najgorsze, że nie widzę dzwona, tylko jak się już toczą.

My zaczęliśmy od Paprotek - na tej "pętelce" przy cmentarzu pod koniec odcinka, a dokładniej to na podjeździe, jak wjeżdżają z powrotem na Wzgórza Paprockie. Tam były szczyty, jeden z zakrętem. I na tym jednym wykopywali sumiennie koleinę, która końcówkę pierwszego przejazdu wyrzucała na bandę. Ciekawi rozwoju sytuacji zostaliśmy tam na drugi przejazd - teraz wyrzucało od początku, choć końcówka z mniejszymi wyraźnie problemami, bo na pierwszym przejeździe widzieli co się dzieje i zwalniali. Co drugi mocno zaliczał tą bandę, raczej bokiem, choć paru przodem. Banda była z miękkiego piasku - nic nikomu się nie stało.

Tam właśnie nasz faworyt przejechał już bez koła i zatrzymał się przy gospodarstwie 200 metrów dalej. Brzeziński koło musiał urwać niedługo wcześniej, bo przy cmentarzu było widać, że idzie jeszcze szybko.

Dzień drugi to Pozezdrze - pierwszy przejazd szczyty przed drugim wjazdem na tą mijankę, drugi hopa jakiś kilometr za Pozezdrzem. Co najmniej trzy hopy na odcinku wnioskując z YT. Bardzo nam się ten odcinek podobał - i szybko i szeroko, i wąsko i wolniej, hopy, zakręty, zdradliwe miejsca. Fajnie.
Jechaliśmy tam przez Upałty Arena - wspomnień czar i drugiego takiego miejsca na tym rajdzie to od 2009 nie było.

Wnioskując z YT to na Rosochackich R5 latały bardziej niż to dawnymi czasami bywało.

Safety więcej niż kibiców i to było takie smutne w sumie. Pozdrawiam safetego z hopy na Pozezdrzu, co nie puszczał nas na wyspę. Taka rola. I tak żeśmy się tam dostali korzystając z kurzu. BTW tam na tej hopie safety delegate się zatrzymał i robił zdjęcia kibicom. Stali akurat wszyscy grzecznie, a było tam zatrzęsienie (ze 20 - 30 osób, jak na ten rajd to tłum), także raczej nie chodziło o umieszczenie nas na tablicy "tych Państwa nie obsługujemy". U kogoś jeszcze robili zdjęcia kibicom? O co chodzi? Czyżbyśmy dalej byli na cenzurowanym? Może chcą u nas Wurce jednak puścić i trzeba tej złej babie z FIA pokazać, że Polak potrafi stać za taśmą (przynajmniej do zdjęcia)?
Pogłoski jakobym to ja podrzucał kłody na trasie Kormorana 2002 uważam za grubo przesadzone
Avatar użytkownika
ToKu
N3
 
Posty: 360
Dołączył(a): niedziela, 16 kwi 2006, 17:03
Lokalizacja: Olsztyn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron