27 Rajd Rzeszowski 2018

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: 27 Rajd Rzeszowski 2018

Postprzez rafalze-ce » sobota, 11 sie 2018, 19:50

Nie byłem osobiście ale śledziłem online. Moje odczucie jest takie że Grzyb albo jakaś nie dyspozycja albo kontrolował resztę stawki RSMP .Nie wierzę żeby na swoim terenie dał się objechać. Nie piszę w ogóle o reszcie stawki :oops:
rafalze-ce
N3
 
Posty: 229
Dołączył(a): niedziela, 15 cze 2014, 21:58
Lokalizacja: Zebrzydowice, SCI


Re: 27 Rajd Rzeszowski 2018

Postprzez bercik » sobota, 11 sie 2018, 20:00

Wszędzie gdzie byłem jechał najagresywniej. Na suchym i mokrym. Miło się go oglądało.
Griazin oczywiście.
Avatar użytkownika
bercik
A5
 
Posty: 702
Dołączył(a): środa, 21 maja 2008, 23:50
Lokalizacja: okolice Rzeszowa

Re: 27 Rajd Rzeszowski 2018

Postprzez trebor » sobota, 11 sie 2018, 20:30

bercik napisał(a):Wszędzie gdzie byłem jechał najagresywniej. Na suchym i mokrym. Miło się go oglądało.
Griazin oczywiście.

To prawda. Grzegorz też był agresywny, ale a to silnik nie miał mocy, a to ręczny nie działał, a to Tempestini przyblokował... To wszystko prawda, ale niestety, Grzes ma swój wiek i młodość Griazina chyba zaczyna wygrywa. I między bajki tu włożyc "kalkulacje MP".
Darek Poloński - wynik roku :D , Miko strasznie zachowawczo.
Ośka to Wróbel i Jurecki - super para i przez cały sezon miło ich się ogląda.
A kibiców coraz mniej.
No i wiadomość dnia - w przyszłym roku "Polski" w Rzeszowie ! (ponoć oczywiscie) :shock:
trebor
N2
 
Posty: 170
Dołączył(a): niedziela, 7 sie 2016, 17:02
Lokalizacja: Radom

Re: 27 Rajd Rzeszowski 2018

Postprzez antch » niedziela, 12 sie 2018, 09:02

A Mikołajki przypadkiem nie mają z PZM wieloletniej umowy na "Polski" ? Chyba, że właśnie się skończyła..
antch
N1
 
Posty: 76
Dołączył(a): wtorek, 22 lip 2014, 12:58

Re: 27 Rajd Rzeszowski 2018

Postprzez rito123 » niedziela, 12 sie 2018, 12:36

"Porozumienie dotyczące organizacji Rajdu Polski w latach 2015-2025 podpisali we wtorek przedstawiciele Polskiego Związku Motorowego oraz Gminy Mikołajki. Umowa, która jest kontynuacją dotychczasowej współpracy, sprawi, że Rajd Polski będzie organizowany w Mikołajkach przez kolejnych dziesięć sezonów." Nie wiem skąd masz te informacje ale chyba są z tzw. dupy :)
rito123
N1
 
Posty: 86
Dołączył(a): środa, 12 cze 2013, 17:58

Re: 27 Rajd Rzeszowski 2018

Postprzez bercik » niedziela, 12 sie 2018, 12:52

Co do przyszłości rajdu jednego czy drugiego się nie wypowiadam, bo nic nie wiem. Co do umów czy porozumień, to przecież każde można rozwiązać. Bo to raz tak było?
Avatar użytkownika
bercik
A5
 
Posty: 702
Dołączył(a): środa, 21 maja 2008, 23:50
Lokalizacja: okolice Rzeszowa

Re: 27 Rajd Rzeszowski 2018

Postprzez wanderer » niedziela, 12 sie 2018, 16:22

rafalze-ce napisał(a):Nie byłem osobiście ale śledziłem online. Moje odczucie jest takie że Grzyb albo jakaś nie dyspozycja albo kontrolował resztę stawki RSMP .Nie wierzę żeby na swoim terenie dał się objechać. Nie piszę w ogóle o reszcie stawki :oops:

Nie postawiłbym na wygraną Griazina, bo ten chłopak się dopiero się uczy. Wygrał tak jakby reszta oszczędzała auta na kolejne starty. :)
wanderer
A6
 
Posty: 1201
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2010, 13:21

Re: 27 Rajd Rzeszowski 2018

Postprzez trebor » niedziela, 12 sie 2018, 18:38

rito123 napisał(a):"......... Nie wiem skąd masz te informacje ale chyba są z tzw. dupy :)

Pewnie tak :D Acha, byłbym zapomniał - wypowiedział to Jarosław Noworól w wywiadzie dla TVP Rzeszów podczas ceremonii mety. I nie, że na pewno, ale że taka możliwość też istnieje - w kontekście ME w Rzeszowie.
Pożyjemy, zobaczymy, a podałem to jako ciekawostkę, co też w głowach zarządzających rajdami może siedzieć.
trebor
N2
 
Posty: 170
Dołączył(a): niedziela, 7 sie 2016, 17:02
Lokalizacja: Radom

Re: 27 Rajd Rzeszowski 2018

Postprzez Mad Max » wtorek, 14 sie 2018, 11:01

bercik napisał(a):Co do umów czy porozumień, to przecież każde można rozwiązać. Bo to raz tak było?
Tylko tu problem jest taki że Gmina Mikołajki w związku z umową z PZM poczyniła bardzo dużo inwestycji - szczególnie w drogi - więc zerwanie takiej umowy przez PZM było by mega drogie, dlatego nie wierzę w takie rozwiązanie
trebor Może źle zrozumiałeś kontekst, ME w Rzeszowie ale pod warunkiem WRC w Mikołajkach
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: 27 Rajd Rzeszowski 2018

Postprzez stachniak14 » wtorek, 14 sie 2018, 11:45

Mad Max napisał(a):
bercik napisał(a):Co do umów czy porozumień, to przecież każde można rozwiązać. Bo to raz tak było?
Tylko tu problem jest taki że Gmina Mikołajki w związku z umową z PZM poczyniła bardzo dużo inwestycji - szczególnie w drogi - więc zerwanie takiej umowy przez PZM było by mega drogie, dlatego nie wierzę w takie rozwiązanie
trebor Może źle zrozumiałeś kontekst, ME w Rzeszowie ale pod warunkiem WRC w Mikołajkach


A może 2 x ME w Pl?
Paweł Stachniuk
stachniak14
A6
 
Posty: 1253
Dołączył(a): czwartek, 24 mar 2005, 13:19
Lokalizacja: Złoty Stok

Re: 27 Rajd Rzeszowski 2018

Postprzez Mad Max » wtorek, 14 sie 2018, 11:50

stachniak14 napisał(a):A może 2 x ME w Pl?
Rozszerzenie kalendarza tylko po to żeby jeden kraj miał dwie rundy mało prawdopodobne, do tego nie zapominaj że promotor ERC też każe sobie sporo zapłacić za bycie w tym gronie.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: 27 Rajd Rzeszowski 2018

Postprzez Aro90 » wtorek, 14 sie 2018, 12:43

Glitol napisał(a):Panowie pytam raz jeszcze, poniewaz nie mogłem być? średniak europejski Grazian aż tak bardzo naszych klepie. Chciałbym posłuchać Waszych odczuć


Myślę że już nie można mówić że Gryazin to średniak. W każdym rajdzie w ERC w tym sezonie jechał w ścisłej czołówce zazwyczaj ustępując tylko swojemu koledze z Rosji :wink: W czołówce był też w rajdach regionalnych w których startował(m.in. w mocno obsadzonych mistrzostwach Finlandii) Ma ogromne możliwości(podobnie jak Tempestini), zalicza w roku ponad 20 rajdów, dużo testuje, w wieku 21 lat ma 76 startów. No i nie można zapominać że to był jego trzeci Rzeszowski...
Aro90
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Re: 27 Rajd Rzeszowski 2018

Postprzez trebor » wtorek, 14 sie 2018, 16:44

Mad Max napisał(a):
bercik napisał(a):Co do umów czy porozumień, to przecież każde można rozwiązać. Bo to raz tak było?
Tylko tu problem jest taki że Gmina Mikołajki w związku z umową z PZM poczyniła bardzo dużo inwestycji - szczególnie w drogi - więc zerwanie takiej umowy przez PZM było by mega drogie, dlatego nie wierzę w takie rozwiązanie
trebor Może źle zrozumiałeś kontekst, ME w Rzeszowie ale pod warunkiem WRC w Mikołajkach


Chciałbym się tak pomylić :D Spoko, przekazuję tylko słowa Jarka, nic nie musi z nich wynikać, w końcu to wywiad dla TV. Ale kombinuje ciekawie :lol:
trebor
N2
 
Posty: 170
Dołączył(a): niedziela, 7 sie 2016, 17:02
Lokalizacja: Radom

Re: 27 Rajd Rzeszowski 2018

Postprzez menson » środa, 15 sie 2018, 10:28

Umowa umową ale PZM ma płacić dzierżawę za tor w Mikołajkach i tego nie robi. I niektórzy mają tego dość. Poza tym jest ogólny problem z drogami na Mazurach. A w ERC nie ma ciśnienia na szutry, jest wręcz przeciwnie
https://www.facebook.com/jbmotorsportpoland/
menson
A5
 
Posty: 600
Dołączył(a): piątek, 14 lis 2003, 12:41
Lokalizacja: Żywiec

Re: 27 Rajd Rzeszowski 2018

Postprzez Mic_123 » środa, 15 sie 2018, 18:51

menson napisał(a):Umowa umową ale PZM ma płacić dzierżawę za tor w Mikołajkach i tego nie robi. I niektórzy mają tego dość. Poza tym jest ogólny problem z drogami na Mazurach. A w ERC nie ma ciśnienia na szutry, jest wręcz przeciwnie

Wiec moze nie tyle PZM nie chce robic rajdu ME na Mazurach, co zwyczajnie moze lokalesi (wladze itp) nie chca tego rajdu ze wzgledu na koszty. Stad pomysl na powrot do Rzeszowa.
Mic_123
N3
 
Posty: 241
Dołączył(a): piątek, 12 kwi 2013, 15:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości