Problemy z Rajdem Krakowskim

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez żółtodziób » niedziela, 7 mar 2004, 16:18

No, w sumie jeśli się samemu jest za głupim żeby znaleźć sponsora to są dwa wyjścia, albo zapłacić za to komuś mądrzejszemu albo podać się do dymisji i dać swoje stanowisko komuś mądrzejszemu. To pierwsze jest zdecydowanie gorsze, ale pozwala zatrzymać ciepłą posadkę, a komu z działaczy zależy na tym żeby klub się rozwijał... Pewnie ża żadnemu, zapomniałem na moment w jakim kraju żyję...

z drugiej strony jeśli już tak robią, to mogliby to zrobić jakoś po cichu, żeby sponsor nie wiedział ze płaci również pośrednikowi a nie tylko organizatorowi rajdu, a fakt że już ktoś o tym wie na tym forum świadczy tylko o głupocie tych którzy wpadli na ten genialny inaczej pomysł...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz


Postprzez mati_WRC » czwartek, 20 maja 2004, 13:41

Słyszałem że zapowiadają się jakieś zmiany a AK Krakowskim...mam nadziej że na lepsze.

A w ogóle jestem zawiedzony AK Krakowski i jego postawą dla AK Galicyjskiego. Podobno Krakowski robi duże problemy Galicyjskiemu w organizowaniu KJSów w Krakowie i okolicach. Czyżby konkurencja, albo obawa że zrobią coś lepszego - o co uważam że nie trudno zrobić coś lepiej od AK Krakowskiego....

W sporcie rywalizacja to dobra rzecz, jednak czysta i z zasadami fair play. Należy sobie nawzajem pomagać a nie "rzucać kłody pod nogi"...bo to może zabić sport :? :evil:
http://www.cherubicstudio.pl CherubicStudio

..::Uzależniony od zapachu rajdowego paliwa::..
GG: 5422949
Avatar użytkownika
mati_WRC
A5
 
Posty: 560
Dołączył(a): środa, 8 sty 2003, 22:43
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ZOWA » czwartek, 20 maja 2004, 14:10

oj wszystko mozliwe.galicyjski to naprawde ma w zalodze samych mlodych ludzi.nawet maja fajne kobitki w swoim skladzie.mysle czy by sie nie przeniesc do galicyjskiego
ZOWA
A6
 
Posty: 1110
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 13:12
Lokalizacja: Kraków GG1342916

Postprzez mati_WRC » czwartek, 20 maja 2004, 14:18

Dobra kobitka a AK nie jest zła (bez obrazy dla płci pięknej, proszę o zrozumienie dla typowo samczego poczucia humor :oops: )...

Kurde w ogóle to chciałbym żeby Ak ze sobą współpracowały a nie rywalizowały i powodowały dylematy wśród kierowców w którym z nich być zrzeszonym...korzystne byo by to dla wszystkich - zadowolenie członków i kibiców oraz na pewno lepsza sytuacja w rajdach.
http://www.cherubicstudio.pl CherubicStudio

..::Uzależniony od zapachu rajdowego paliwa::..
GG: 5422949
Avatar użytkownika
mati_WRC
A5
 
Posty: 560
Dołączył(a): środa, 8 sty 2003, 22:43
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Konrad McRae » czwartek, 20 maja 2004, 16:25

[quote="mati_WRC"]
A w ogóle jestem zawiedzony AK Krakowski i jego postawą dla AK Galicyjskiego. Podobno Krakowski robi duże problemy Galicyjskiemu w organizowaniu KJSów w Krakowie i okolicach.
[quote]

możesz coś więcej na ten temat napisać :?: :?: :?:
Avatar użytkownika
Konrad McRae
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): czwartek, 14 lis 2002, 09:31
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kubus » czwartek, 20 maja 2004, 18:10

No wiecie jak to jest:) NIby nic nie robia a jednak...
AMK Galicyjski przez dwa tyg nie mógł sie doprosic o zgode Policji na kjs bo smurfy sa znajomymi Prezesa AMK Krak..

Wiem ze po Kjsie byly jakies jaja bo AMK Krakowski sie doczepił do jakichs pierdół takze wiem ze nie wiadomo bylo czy kjs organizowany przez AMK Galicyjski bedzie mial uprawnienia pzm.Czyli czy bedzie mozna dostac punkt do licencji.Nie wiem wkoncu jak ta sprawa sie potoczyla ale wiem ze to strasznie Bagno ===>AMK Krakowski
www.facebook.pl/rajdomaniacy/
Avatar użytkownika
Kubus
A5
 
Posty: 830
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 17:16
Lokalizacja: Kraków

Postprzez mati_WRC » czwartek, 20 maja 2004, 20:33

Kubus dobrze napisal...to co pisałem wiem od niego więc nie będe się powtarzał.
http://www.cherubicstudio.pl CherubicStudio

..::Uzależniony od zapachu rajdowego paliwa::..
GG: 5422949
Avatar użytkownika
mati_WRC
A5
 
Posty: 560
Dołączył(a): środa, 8 sty 2003, 22:43
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 105 gości

cron