Problemy z Rajdem Krakowskim

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Problemy z Rajdem Krakowskim

Postprzez Sergiey » poniedziałek, 9 cze 2003, 16:03

No i chyba jednak okaze sie prawdą ze Rajd Krakowski zostanie odwołany. Oj, naprawdę źle, bardzi źle się dzieje w polskich rajdach. Mam nadzieję że jednak zdaży się "Cud" i znajdzie się sponsor zanim zapadnie ostateczna decyzja o odwołaniu rajdu. Tym bardziej mi żal że był to kolejny rajd w moim kalendarzu na ten rok - a tak trzeba będzie czekać do końca sierpnia na Barum ;)
gg://1569993 Gadu-Gadu
---
Auto racing, bull fighting, and mountain climbing are the only real sports ... all others are games.
Ernest Hemingway
Avatar użytkownika
Sergiey
A5
 
Posty: 594
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:43
Lokalizacja: Kraków-Żory


Postprzez TommiCrazy » poniedziałek, 9 cze 2003, 16:23

Wogule jakis ten rok kiepski, aż niebardzo chce mi sie nawet oglądać relacje z MŚ w eurosporcie czy innych kanałach.
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez golden » poniedziałek, 9 cze 2003, 19:45

szkoda jednak bo Kulas zapowiadal start przy braku konkurencji (kuzaja to raczej do konkurencji nie zalczam... Kulas to inny poziom jednak) by spokojnie to wygral...
wydaje mi sie ze to juz nadszedl koniec dla krakowskiego w MP... w sumie z takimi problemami powinien wyleciec...

z tego co mi wiadomo inne rajdu tez sie borykaja z kasa... np. warszawski... albo sie ma kase albo OUT
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Baca » poniedziałek, 9 cze 2003, 19:55

Po absencji na Polskim, dla Janusza miał to być jedyny tegoroczny start wurcem w Polsce. Wiele razy podkreślał przecież, że nie chce zaprzestać startów wurcami. Może więc gdzieś się pojawi?

A jesli Krakowski wyleci z kalendarza i PZMot zachowa 8 eliminacji to jaki rajd awansuje? Widzicie jakiegoś kandydata z "drugiej ligi"?
Baca
A5
 
Posty: 704
Dołączył(a): czwartek, 20 lut 2003, 18:35
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Sergiey » poniedziałek, 9 cze 2003, 20:06

Kurcze Golden założyłem ten topic zeby zając uczestników tego forum czymś innym a ty znowu zaczynasz z tym Kuzajem (już są bodajże ze 3 tematy w których czynnie dyskutujesz na temat Kuzaja i jego minusów więc nie zarażaj jak wirus ;) kolejnego tematu tym samym - co ma Kuzaj do problemów z rajdem krakowskim. Oczywiście bez urazy. Pozdrawiam

Czy ktoś wie kto miał niby być tym strategicznym sponsorem rk ?
gg://1569993 Gadu-Gadu
---
Auto racing, bull fighting, and mountain climbing are the only real sports ... all others are games.
Ernest Hemingway
Avatar użytkownika
Sergiey
A5
 
Posty: 594
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:43
Lokalizacja: Kraków-Żory

Postprzez golden » poniedziałek, 9 cze 2003, 20:15

ja tylko wyrazilem swoja opinie - szkoda ze nie bedzie rajdu bo w takim wypadku nie zoabczymy kulasa na rajdowych trasach??? chyba nie tylko mi szkoda ??
Avatar użytkownika
golden
A6
 
Posty: 1230
Dołączył(a): poniedziałek, 26 sie 2002, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Wilu » poniedziałek, 9 cze 2003, 20:23

nic tylko się pociąć. plany trzeba zweryfikować. szkoda. ja stawiam na Barburkę Cieszyńską jako na kandydata zastępczego. ale optymistycznie się człowiek nastawi, to mu podcinają skrzydełka i już potem się nawet latać nie chce.
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez pwrc » poniedziałek, 9 cze 2003, 22:02

Sergiey napisał(a):Kurcze Golden założyłem ten topic zeby zając uczestników tego forum czymś innym a ty znowu zaczynasz z tym Kuzajem (już są bodajże ze 3 tematy w których czynnie dyskutujesz na temat Kuzaja i jego minusów więc nie zarażaj jak wirus ;) kolejnego tematu tym samym - co ma Kuzaj do problemów z rajdem krakowskim. Oczywiście bez urazy. Pozdrawiam

Czy ktoś wie kto miał niby być tym strategicznym sponsorem rk ?


strategicznym miała podobno byc Rafineria Trzebinia
a co do zakładania topicu, to "KRAKOWSKI POD ZNAKIEM?????" juz dawno istnieje na ogólnym

pozdr 8)
Avatar użytkownika
pwrc
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:14
Lokalizacja: w-wa

Postprzez Sergiey » poniedziałek, 9 cze 2003, 22:14

pwrc: heh, rzeczywiście istnieje, nie zauwazyłem - chyba napiszę do moderatora o usunięcie ;-)

golden: fakt, nie tylko ty żałujesz
gg://1569993 Gadu-Gadu
---
Auto racing, bull fighting, and mountain climbing are the only real sports ... all others are games.
Ernest Hemingway
Avatar użytkownika
Sergiey
A5
 
Posty: 594
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:43
Lokalizacja: Kraków-Żory

Postprzez Tomisny » wtorek, 10 cze 2003, 16:48

Dziwi mnie ta sytuacja z rajdem krakowskim... Przeciez nie od tego roku organizuja rajdy... Jak mozna dopuscic do sytuacji w ktorej rajd sie nie odbywa z powodu niedociagniec organizatorow... Rajd jest organizowany prawie przez caly rok i dziwie sie, ze nagle okazuje sie ze nie ma kasy...

Faktycznie szkoda, ze przez to mozemy nie zobaczyc w Polsce Kuliga... Mam nadzieje, ze zamiast tego pokaze sie w dalszej czesci sezonu....oby
Tomisny
Avatar użytkownika
Tomisny
N3
 
Posty: 351
Dołączył(a): niedziela, 20 paź 2002, 16:09
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez KULAS Fan » środa, 11 cze 2003, 10:36

Tomisny weź poprawkę, że żyjemy w Polsce, a tu jest wszystko możliwe
Avatar użytkownika
KULAS Fan
N1
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:23
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez pwrc » środa, 11 cze 2003, 11:00

ktos w komentarzach na rajdy.gery dobrze napisał
"oni chcieli, zeby Polski był w Krakowie, i zeby kandydował do MS"
fajnie to wyglada w swietle ostatnich faktów, niczym kiepski zart :?
Avatar użytkownika
pwrc
A5
 
Posty: 667
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:14
Lokalizacja: w-wa

Postprzez TommiCrazy » środa, 11 cze 2003, 13:15

Ciekawe kto by wygrał w tym roku krakowski :) bo BEZ FAKTÓW trudno stwierdzić kto napewno :) no chyba ze ktoś z was jest jasnowidzem
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Postprzez Baca » środa, 11 cze 2003, 14:24

Wczoraj wieczorem słyszałem w RMFie wypowiedż jednego z działaczy. Powiedział m.in:
"Nie chcemy, aby rajd był gorszy niż w zeszłym roku"
A jak wyglądał w 2002 roku? Jeden dzień rywalizacji - cztery odcinki przejeżdzane trzykrotnie. Najdłuższy oes 14,10 km... Mimo, że była możliwość dłuższych odcinków - żaden nie przekraczał 15 km. Powód? W takim przypadku konieczne byłoby zorganizowanie dodatkowych punktów SOS oraz karetek ustawionych w połowie odcinka. To oczywiście zwiększyłoby koszty.
Można więc przypuszczać, że nie jest możliwe zorganizowanie w 2003 nawet jednodniowej eliminacji...
Tak więc po raz pierwszy od 1981 roku [!] nie odbędzie się eliminacja rajdowych mistrzostw Polski organziowana na małopolskich drogach. Dla Automobilkubu Krakowskiego najważniejszym zadaniem w przeciągu roku jest zorganizowanie Rajdu Krakowskiego. Sprawa jest więc oczywista:
Nazwiska obecnych działaczy przeszły już do historii. Będą się kojarzyły z brakiem umiejętności zorganizowania eliminacji mistrzostw Polski!
Mówię wprost:

Panowie działacze - bądźcie ludźmi honorowymi. Podajcie się lepiej do dymisji!
Baca
A5
 
Posty: 704
Dołączył(a): czwartek, 20 lut 2003, 18:35
Lokalizacja: Kraków

Postprzez TommiCrazy » środa, 11 cze 2003, 14:31

Niestety to prawda!!! Działacze pierdzący w stołek to Pierdzacze a nie działacze
Obrazek
Mitsubishi Starion Turbo EX2000
Avatar użytkownika
TommiCrazy
A6
 
Posty: 1057
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 20:40
Lokalizacja: Skawina-cheltenham UK

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

cron