Rajd Świdnicki Krause 2018

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Rajd Świdnicki Krause 2018

Postprzez andrew88 » sobota, 28 kwi 2018, 14:11

Witcher1990 napisał(a):Ale po co nam teraz relacje z RSMP? :D To już umarło, nikt nie staruje i mało kogo to obchodzi poza grupą, najczęściej lokalnych, kibiców. Działanie spóźnione przynajmniej o kilka lat, kogo oni teraz chcą pokazywać? Nie wiem czy się dogadali z PZM czy nie ale ile to uciągną- jeden, dwa sezony zanim spadnie z anteny? Szkoda tylko zachodu, za późno na to.

Jak nikt nie startuje? Miałeś 8 R5 + jeszcze kilka czterołapów. Kiedy ostatnio było tyle samochodów z najwyższej klasy na starcie? Nie licząc oczywiście Rzeszowa. Pierwsza runda wypadła bardzo dobrze. Wiadomo, że teraz na Dolnośląski odpadnie jedna lub dwie R5, ale liczę na więcej załóg w Open 2wd. Po ostatnich wizytach w Czechach (Zizelice, Valasska, Kopna) byłem przekonany, że na Świdnickim będzie słabo to wyglądać, ale muszę przyznać, że było bardzo fajnie :)
Bardzo podoba mi się podejście Chmielewskiego, Bieguna, Strychalskiego i może jeszcze kilku innych kierowców w kwestii wyboru samochodów. Kierowcy ci wybierają rajdówki bardzo widowiskowe, które genialnie prezentują się na odcinkach.
Zdecydowanie tak nie wygląda cykl, który umarł.
Szukam wolnego miejsca na europejskie rundy WRC. Oprócz Szwecji i Walii.
Avatar użytkownika
andrew88
A6
 
Posty: 1105
Dołączył(a): sobota, 13 kwi 2013, 20:07
Lokalizacja: Oława


Re: Rajd Świdnicki Krause 2018

Postprzez MariuszM » sobota, 28 kwi 2018, 15:43

Kruk napisał(a):
Mad Max napisał(a):Kruk nie chcę być niegrzeczny ale czy Ty masz problem ze zrozumieniem tego co osoby odpowiedzialne za ten program napisały Ci w innym temacie ??
A jaki program teraz nie jest przerywany reklamami ?? Tylko w stacjach należących do TVPropaganda coś takiego nie występuje.
20min to mało ?? nie tak dawno nie miałeś nawet 2min, żadna telewizja nie pokazywała rajdów, nawet TVN Turbo która sponsoruje Byśkiniewicza tych rajdów pokazywała tyle że nie mogłem znaleźć programu na ten temat. Motowiadomości były w czasach gdzie rajdy były mega popularne a mimo to program był przerwany reklamami - takie prawo rynku.


Napisałem o tym co jest obecnie i co chciałbym widzieć. Skoro program dopiero wystartował to zapewne będą sprawdzali oglądalność i być może czekali na odzew na program ze strony widzów. W tym duchu napisałem. Wydaje mi się, że to najlepszy moment na próbę nacisku ze strony ekipy realizującej na decydentów z Motowizji, aby mogło być lepiej. Wyższe słupki oglądalności, większa widownia itd. Jestem zadowolony, że jest coś nowego kolejnego prezentującego sport, którym się pasjonujemy i emocjonujemy. Jednak różnica między 20 a 30 minut relacji jest znacząca ... bo to 50% więcej :wink: . W kwestii konkretów ... obecnie 20 minut jest na wszystkie zawody. Zbieranina z całego ostatniego okresu czasu, a nie na jeden rajd :evil: .

To, że tak jak napisałeś - prawo rynku, że program jest przerywany denerwującymi reklamami, nie oznacza, że coś takiego mi się podoba. Mam prawo przedstawić swoje niezadowolenie z tego faktu. Szkoda jedynie, że zostanie ono olane całkowicie. W czasach niemal prehistorycznych dało się emitować filmy i programy bez przerywania ich blokami śmieciowych reklam. Skoro kiedyś się dawało tak funkcjonować to dlaczego teraz ma być ślepy owczy pęd i beznadziejna promocja konsumpcjonizmu :roll: . Mam świadomość, że sam nie zmienię tego ... ale trzeba pokazywać, że nie ma zgody na taką beznadzieję.


Po raz kolejny przywołany do tablicy odpisuję. Wszyscy przeciwnicy reklam - rozumiem, że na codzień pracujecie, ale pieniędzy nie bierzecie za wykonaną pracę - no tak to konsumpcjonizm? Bo widzę, że wielu z Was uważa, że jak w telewizji to bez reklam, najlepiej program 2 -3 godz. A przepraszam z czego to miałoby się TV utrzymać jak nie z reklam? Podczas rajdu na potrzeby przygotowania tej 22 minutowej relacji, która była w środę pracowało 12 osób. Czy myślicie, że Ci cieżko pracujący ludzie przyjechali tylko dla zabawy? Montażysta zaczął pracę już w sobotę podczas rajdu a skończył we wtorek wysłaniem programu... a nie była to praca 8 godz i do domu. Wszyscy którzy działająz nami przy rajdach - robią to bo kochają - ale do garnka tego nie wsadzą...
Także proszę skończcie z tym, że po co reklamy itp. Jak nie będzie firm nas wspierających i nie tylko nas, to nie będzie niczego - jak mówił klasyk. My jesteśmy bardzo zadowoleni, że stacja Motowizja zauwazyła, że warto z motorsport nie tylko ten światowy ale nasz! A bardzo cieżko przekonać firmy do promocji przy motosporcie.
A propos - jak się podobała relacja ze Świdnickiego - Krause?

pzdr
Mariusz
www.rsmp.tv
Avatar użytkownika
MariuszM
N3
 
Posty: 459
Dołączył(a): poniedziałek, 9 mar 2009, 18:35

Re: Rajd Świdnicki Krause 2018

Postprzez Kruk » sobota, 28 kwi 2018, 18:57

Tym razem ja poczułem się wezwany do odpowiedzi :wink: .
Relacja fajna podobała się, szkoda jedynie, że nie może być dłuższa. Swoje spostrzeżenia przedstawię w formie punktów :wink: .
Na początek minusiki, bo znalazłem ich mniej, potem plusy:
- zbyt małe i niezbyt czytelne podpisy występujących i trochę za krótko wyświetlane. Dla kibiców rozpoznających zawodników nie są potrzebne, dla nowych fanów według mnie chyba trochę za szybko znikają z ekranu.
- mała pomyłka w tekście dla lektora :arrow: to przekręcone imię pilota załogi numer 18 pana Wróbla.
- ostatni minusik, ale najważniejszy :wink: :arrow: szkoda, że zabrakło dłuższego zaprezentowania pięknej pilotki pana Maja z zerówki, oprócz dwóch krótkich migawek.

Teraz plusy:
+ rozmowy z zawodnikami przed startem, w trakcie i po rajdzie.
+ pokazanie też osiek nie tylko pierwszych miejsc generalki, tym bardziej że mieliśmy genialny pojedynek w dwieścieósemkach.
+ fajny głos lektora - pana Roberta Samota.
+ ujęcia z wnętrza samochodów.
+ prowadzący rozmowy pan Szymon Kornicki.
+ fajny, dynamiczny montaż.

Chętnie zobaczę kolejne produkcje. Pozdrawiam całą ekipę realizującą :D .

Edit: ... ups ... pomyliłem się :oops:
Ostatnio edytowano poniedziałek, 30 kwi 2018, 01:15 przez Kruk, łącznie edytowano 1 raz
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rajd Świdnicki Krause 2018

Postprzez andrew88 » sobota, 28 kwi 2018, 19:59

Na liście zgłoszeń było 8 R5 i tyle wystartowało. Chuchała miał jechać w Fabii Proto, nie R5.
Szukam wolnego miejsca na europejskie rundy WRC. Oprócz Szwecji i Walii.
Avatar użytkownika
andrew88
A6
 
Posty: 1105
Dołączył(a): sobota, 13 kwi 2013, 20:07
Lokalizacja: Oława

Re: Rajd Świdnicki Krause 2018

Postprzez Cubson » niedziela, 29 kwi 2018, 14:05

Delektujcie się :) trochę unikalnych ujęć z pierwszej rundy RSMP.

RSMP 46° Rajd Świdnicki Krause 2018 | MAX ATTACK | HIGHLIGHTS by GRB
https://www.youtube.com/watch?v=m7Z3e93O-5Q

Obrazek
facebook.com/GRBrodacz
youtube.com/GRBrodacz
instagram.com/GRBrodacz
Avatar użytkownika
Cubson
N2
 
Posty: 134
Dołączył(a): środa, 9 cze 2010, 11:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rajd Świdnicki Krause 2018

Postprzez woocasch » poniedziałek, 30 kwi 2018, 09:07

MariuszM napisał(a):A propos - jak się podobała relacja ze Świdnickiego - Krause?

Moim zdaniem relacja bardzo dobra, w nieco ponad 20min udało wam się zamknąć dużo akcji, kilka onboardów i wywiady. Więc jest dobry produkt wyjściowy, oby tak dalej. Reklamy mi nie przeszkadzają, bo się do nich ogólnie już w TV przyzwyczaiłem. Jeżeli ktoś nie chce oglądać reklam w trakcie programów no to zawsze pozostają dodatkowo płatne kanały, tylko czy one są zainteresowane polskimi rajdami? Chyba raczej nie. Dlatego z wielką przyjemnością oglądałem w miniony czwartek od 21 najpierw Motowizja Sport PL a potem RSMP Raport.
Co do uwag lub rzeczy do poprawy. To wg mnie plansze z wynikami były mega nieczytelne, bo były pokazane tylko łączne czasy. Z mojego punktu widzenia lepiej, gdy pokazane są różnice czasowe do zwycięzcy.
---
woocasch
woocasch
A6
 
Posty: 1424
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2011, 10:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Rajd Świdnicki Krause 2018

Postprzez Bambus » środa, 9 maja 2018, 14:06

MariuszM napisał(a):
Kruk napisał(a):
Mad Max napisał(a):KrukA propos - jak się podobała relacja ze Świdnickiego - Krause?

pzdr
Mariusz


Bardzo fajna relacja, w starym dobrym stylu!! Bravo i czekamy na więcej, nareszcie!!
-pl-
Avatar użytkownika
Bambus
 
Posty: 25
Dołączył(a): piątek, 2 mar 2018, 11:11
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rajd Świdnicki Krause 2018

Postprzez pawelll1987 » środa, 9 maja 2018, 16:19

Można gdzieś to obejrzeć online?
pawelll1987
N2
 
Posty: 137
Dołączył(a): sobota, 11 lis 2017, 12:07

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości