51 Rajd Dolnośląski 2017

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: 51 Rajd Dolnośląski 2017

Postprzez rito123 » niedziela, 10 wrz 2017, 18:59

Przejechałem 500 km na rajd i jestem zadowolony z widowiska ;) Hejtuja Ci glownie co nie byli , bylem w miejscu gdzie Bryan urwal koło. Caly dzień przesiedzialem na dusznikach z dużą rotacja zmieniania miejscówek. Czepiacie sie Kasperczyka a chłop idzie grubo, przy odcinku wizualnie idzie mega szybko a hejt jest niesamowity. Wsiadzcie w samochód i pokażcie mu jak sie jeździ bo nie tylko działacze rozwalają rajdy ale powoli kibice narzekający na wszystko co sie tyczy rajdu.
rito123
N1
 
Posty: 86
Dołączył(a): środa, 12 cze 2013, 17:58


Re: 51 Rajd Dolnośląski 2017

Postprzez ujtik » niedziela, 10 wrz 2017, 19:27

Też uważam , że hejt jaki był na organizatora za ten "kręciołek" był niesamowity , a okazuje się ,że dla kibica to chyba najlepszy odcinek w RSMP od dawna . Kupe trudnych ,fajnych, widowiskowych miejsc.
Hopa na mostku na jeden raz,ale jak latali to Monte Lerno sie nie powstydzi :) Tak samo sekcje szutrowe ,troche jak z Finlandii ,twardy szeroki szuter pomiędzy drzewami szczyt w szczyt Ani ode mnie z ekipy ,ani nikt inny kogo słyszałem nie wyglądał na niezadowolonego na Arenie, wręcz odwrotnie. Byłem tylko na piątek na arenie, ale nie żałuje, że przejechałem 250 km w jedną stronę. A nie ukrywam, że bałem się że będe :D
Kasperczyk w miejscach gdzie stałem bardzo fajnie ,na skoku też mądrze ,własciwie jako jedyny z czteronapędówek przejechał 4 razy optymalnie,z lekkim oderwaniem się, a nawet Bryan szukał cały pierwszy przejazd optymalnej prędkości tam. Widać, że kilometry procentują.
Szkoda dzwona Butvilasa ,bo taki troche z niczego, a byłaby walka z Filipem.
ujtik
N1
 
Posty: 95
Dołączył(a): środa, 13 maja 2009, 20:34

Re: 51 Rajd Dolnośląski 2017

Postprzez d-z rallyfans » niedziela, 10 wrz 2017, 19:46

Od gościa z zabezpieczenia wiem że Buffi urwał koło na przejściu z szutru na asfalt na tej górnej partii co był nawrót. Na poprzednich przejazdach zrobiła się dziura i Brajan w nią wleciał kołem, trochę dziwne to dla mnie bo przed każdą pętlą jeździli szpiedzy, więc albo nie dostał info o dziurze albo jego błąd, a ciężko było tego nie zauważyć bo już po pierwszej pętli zrobił się spory "próg"
Co do samego odcinka pisałem żeby się wstrzymać z oceną do zakończenia rajdu, jak widać kierowcy zadowoleni i część kibiców też bo to oczywiste że wszystkim się nie dogodzi :) Autobus dowożący kibiców pękał w szwach więc zainteresowanie było spore.
Avatar użytkownika
d-z rallyfans
A5
 
Posty: 818
Dołączył(a): środa, 6 sie 2003, 15:49
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Re: 51 Rajd Dolnośląski 2017

Postprzez rito123 » niedziela, 10 wrz 2017, 20:04

Szpiedzy Bufeta multiplą nie jechali przed 3 przejazdem. Jako jedyni przed tym wejsciem na asfalt zatrzymał się brat Nivetta i Rzeznik czyli ich zaloga szpiegowska. Zrobili zdjęcia i pojechali. Reszty załóg to za bardzo nie zainteresowało. A to wyglądało tak ze to proto ma części jak z jakiegoś bazarku co mozna zlamac w porównaniu do solidności R5. Wjechal jak prawie każdy w tą wyrwe i kolo w poprzek stanęło. Wyszla solidność rodzimej produkcji z Urzędowa
rito123
N1
 
Posty: 86
Dołączył(a): środa, 12 cze 2013, 17:58

Re: 51 Rajd Dolnośląski 2017

Postprzez MlodyGT » niedziela, 10 wrz 2017, 21:25

Jak teraz widzę filmiki z Areny to w sumie sam się biję w głowę że tam nie pojechałem ;) Mimo wszystko słów nie da się cofnąć a generalnie to ludzie z lekka wprowadzili w błąd bo tam byli a pisali w różnych miejscach że jednak lipa tam jest a wyszło super.. Mimo wszystko rajd bardzo fajny :)
MlodyGT
 
Posty: 35
Dołączył(a): czwartek, 12 sty 2017, 20:59

Re: 51 Rajd Dolnośląski 2017

Postprzez Mad Max » poniedziałek, 11 wrz 2017, 10:00

andrew88 napisał(a):Wydaje mi się, że to nie Kasperczyk przyspieszył tylko Gabryś zwolnił (albo raczej to Nivette znacznie odskoczył od grupy pościgowej), bo jeszcze do niedawna Panowie Zbigniew i Filip byli bliżej siebie w osiąganych czasach.
Jeśli chodzi o Gabrysia to wydaje mi się że dzwon z Rzeszowskiego w zeszłym roku jakby go trochę przystopował/ostudził bo wyniki po nim były słabsze niż przed.

Co do Dusznik Areny to sądząc po waszych wpisach moje przypuszczenia się sprawdziły - nie spodziewałem się tylko że będzie tam tyle szutru i patrząc na niektóre zamaszyste przejazdy gęba od razu mi się uśmiecha - myślę że jeśli ten odcinek będzie w kolejnych latach to na pewno będzie się cieszył sporym zainteresowaniem wśród kibiców.

bobej napisał(a):Byłem na dwóch przejazdach Areny i odcinek jak dla mnie bardzo przyjazny dla kibica. Auta jechały można powiedzieć jedno za drugim i cały czas coś się działo. Często odległość pomiędzy atutami to ok 100 m. Takie rajdowe wyścigi. Dobrze że nie było poważniejszych dzwonów, bo to by zakłóciło całkowicie przebieg tego odcinka. Nie był to prawdziwy os, ale jeżeli chcemy przyciągnąć do rajdów nowych kibiców to był to strzał w 10. Jak po raz pierwszy zobaczyłem harmonogram to byłem przeciwny takiej formule, dzisiaj całkowicie zmieniłem zadanie i muszę powiedzieć, że należą się brawa dla organizatorów.
Brawa były by jeszcze większe gdyby ten oes był w sobotę a nie w piątek :wink:
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: 51 Rajd Dolnośląski 2017

Postprzez rito123 » poniedziałek, 11 wrz 2017, 11:23

Byłyby, tylko jak by szedł w sobote to nie byłoby przejazdu wieczornego który byl truskawką na torcie tego dnia.
rito123
N1
 
Posty: 86
Dołączył(a): środa, 12 cze 2013, 17:58

Re: 51 Rajd Dolnośląski 2017

Postprzez Mad Max » poniedziałek, 11 wrz 2017, 12:11

rito123 napisał(a):Byłyby, tylko jak by szedł w sobote to nie byłoby przejazdu wieczornego który byl truskawką na torcie tego dnia.
Coś za coś - zawsze można było zrobić jeden przejazd wieczorem w piątek a pozostałe w sobotę - no niestety czasem ciężko jest wszystko pogodzić i wszystkim dogodzić - grunt że pomysł ciekawy i można zaryzykować stwierdzenie że się sprawdził.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron