45 Rajd Świdnicki Krause

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: 45 Rajd Świdnicki Krause

Postprzez Mad Max » czwartek, 27 kwi 2017, 11:56

O tym w jaki sposób ma wyglądać strefa i dojście do niej jest info z mapką na stronie rajdu7
http://rajdkrause.pl/bezpieczna-strefa-kibica/
Dla mnie od zawsze jest głupotą robienie takich płatnych stref kibic - powinien być jeden karnet na cały rajd (jakieś karnety jedno dniowe, jednorazowe wejścia na odcinki)z ew. zwróceniem uwagi kibiców że na danym oesie będzie stworzona taka specjalna strefa kibica z dodatkowymi udogodnieniami - o ile się nie mylę to tak było to zrobione w zeszłym roku w Gdańsku (nie wiem na ile to zdało egzamin). Na którychś z ostatnich edycji Karkonoszy było od samego początku powiedziane że są symboliczne karnety po 30pln za cały rajd które w sobie zawierały ubezpieczenie kibica i ja nie widziałem żeby kibice mieli jakieś opory przed ich zakupem. Niestety ale w Świdnicy jest to o tyle jeszcze spiep**** że tak jak ktoś wspominał na temat karnetów w biurze dostaniesz inne info a od sprzedających inne, karnety miały być tylko na patelnie a od Rościszowa też sprzedawali - trzy lata temu przed testowym była taka akcja że pokazywałem takim sprzedającym na telefonie stronę rajdu że nie ma żadnego info o karnetach, a rok później była ta sama akcja tyle że te "karnety" były jako opcjonalne a i tak na bramce twierdzili że to obowiązek - dla mnie 30pln to nie majątek więc zawsze kupowałem.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa


Re: 45 Rajd Świdnicki Krause

Postprzez SOKÓŁ » czwartek, 27 kwi 2017, 12:45

Mad Max tu nie chodzi o wydanie 30 PLN tylko o podejście do sprawy. Mając identyfikator zachodzę do biura obsługi w piątek przed testowym i chcę kupić okolicznościową naklejkę (na stronie rajdu było podane że można zakupić ubezpieczenie mapy,naklejki,itp. ) Przypominam że ubezpieczenie w tym roku "wejście na strefę kibica" jest nie obowiązkowe. Mówię do Pani w obsłudze klienta że chciałem kupić naklejki a Pani z ryjem że są całe pakiety po 30 zł i nie ma osobnych naklejek.OK zakupiłem pakiet pani rzuciła torbę paragonu nie dała i całkiem przypadkowo kazała przyjść po naklejkę w sobotę bo jeszcze nie dojechały :evil:
Według mnie nie jest to normalne podejście do kibica. Nie dało tego zrobić jak np. na Wiśle w 2015 gdzie było info że będą sprzedawane mapy,naklejki,silikony i identyfikatory okolicznościowe a zarobione pieniądze na tych gadżetach idą na dofinansowanie rajdu.Podobnie jak na Karkonoskim jak się chce to można ale oczywiście nie w Świdnicy. Strefa kibica a dojście w 15 cm błocie albo skakanie po skarpach coś tu chyba nie halo.
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: 45 Rajd Świdnicki Krause

Postprzez Mad Max » czwartek, 27 kwi 2017, 13:12

SOKÓŁ ja rozumiem o co Ci chodzi i jestem tego samego zdanie oraz zwróciłem też na to uwagę, ale skoro zawodników wali się po 300 za za głośne wydechy to chcesz żeby kibice byli traktowani lepiej ?? :wink: nie za dużo wymagasz ?? :wink:
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: 45 Rajd Świdnicki Krause

Postprzez Mic_123 » czwartek, 27 kwi 2017, 20:46

Mad Max napisał(a):SOKÓŁ ja rozumiem o co Ci chodzi i jestem tego samego zdanie oraz zwróciłem też na to uwagę, ale skoro zawodników wali się po 300 za za głośne wydechy to chcesz żeby kibice byli traktowani lepiej ?? :wink: nie za dużo wymagasz ?? :wink:


A rajdu jakos nikt z zawodnikow nie bojkotuje, zawodnicy jedynie wspominaja zwykle jak to z "utesknieniem" czekaja na poczatek sezonu i ze tak dlugo trzeba czekac.
Jakby nie bojkotowali Arlamowa to by krocej czekali :D :D :D
Mic_123
N3
 
Posty: 241
Dołączył(a): piątek, 12 kwi 2013, 15:07

Re: 45 Rajd Świdnicki Krause

Postprzez trebor » piątek, 28 kwi 2017, 15:11

SOKÓŁ napisał(a):Mad Max ...OK zakupiłem pakiet pani rzuciła torbę paragonu nie dała i całkiem przypadkowo kazała przyjść po naklejkę w sobotę bo jeszcze nie dojechały :evil:

Rózne sa doswiadczenia - ja byłem miło zaskoczony, jak zestaw kupiłem w czwartek rano! I do tego kompletny :D

Mic_123 napisał(a):Jakby nie bojkotowali Arlamowa to by krocej czekali

Też jestem tego zdania.. :D
trebor
N2
 
Posty: 170
Dołączył(a): niedziela, 7 sie 2016, 17:02
Lokalizacja: Radom

Re: 45 Rajd Świdnicki Krause

Postprzez Zajcev » wtorek, 2 maja 2017, 08:34

ujtik napisał(a):
Qbek napisał(a):[..] Podobno też na nSport była 15 minutowa zapowiedź rajdu. Czyżby coś się ruszyło w temacie? Nie miałem możliwości obejrzenia tego, może się ktoś podzielić "wrażeniami"?
[..]

To jeszcze masz pare okazji :
Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski: Rajd Świdnicki zapowiedź
czwartek, 20 kwietnia 22:45 nSport+
piątek, 21 kwietnia 20:15 nSport+
sobota, 22 kwietnia 0:30 nSport+
sobota, 22 kwietnia 22:00 nSport+

a po rajdzie też będzie 45 minutowe podsumowanie

wtorek, 25 kwietnia 20:15 nSport+
środa, 26 kwietnia 11:00 nSport+
czwartek, 27 kwietnia 0:50 nSport+
czwartek, 27 kwietnia 14:55 nSport+
piątek, 28 kwietnia 13:00 nSport+

Ciesze się ,że NC+ się za to wzięło,jak realizacyjnie się przyłożą to sądze, że będzie się to dobrze oglądało, godziny transmisji też nie najgorsze. :D



I jak relacje? Było co oglądać ? :roll:
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Re: 45 Rajd Świdnicki Krause

Postprzez andrew88 » środa, 3 maja 2017, 19:44

Przyłączam się do pytania :wink:
Były te relacje? Kto był lektorem, były wywiady z zawodnikami, pokazano jakieś ujęcia spoza walki o generalkę?
A może można te relacje zobaczyć gdzieś w internecie, chociaż skrót?
Szukam wolnego miejsca na europejskie rundy WRC. Oprócz Szwecji i Walii.
Avatar użytkownika
andrew88
A6
 
Posty: 1105
Dołączył(a): sobota, 13 kwi 2013, 20:07
Lokalizacja: Oława

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości