Grzyb wykluczony ! ? !

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Postprzez +RAFAŁ+ » piątek, 6 cze 2003, 23:04

Zgadzam się z wypowiedzią Żółtodzioba. Ciekawe co to będzie jak Junior zacznie startować w MŚ i nie będzie znaczących sukcesow(czego mu nie życzę)? Ciekawe co wtedy tata zdziała? Jeśli teraz nauczy go tego, że jeśli nie można wygrać na trasie, a przy zielonym stoliku to marnie widzę jego karierę.
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11


Postprzez LIPciu » sobota, 7 cze 2003, 10:37

żółtodziób nie moge sie z tobą zgodzić!!
znam i michała i starego. darze im sympatią ale trzeba powiedzieć jedno :
grzyb złamał regulamin i nie ma o czym dystutować. wszystko jest jasne i proste. nie piszcie "bo tatuś ......"
zaraz ktoś napisze że grzyb odpadł bo tak chciał naczelnik!!!!!
nie obracajcie!! już pisałem że grzyb zapier... niesłabo i jest najlepszy w klasie ale w tym rajdzie ZŁAMAŁ REGULAMIN!!
co do nielegalnego zapoznania to robią to wszyscy ( prawie wszyscy) z kuzajem , kuligiem i resztą wiec behtając michała za takie zachowanie zróbcie to samo z januszem!!! kto sie wypuści??? :P
ps. wiecie kto to jest marcin kaliszka??? (pytanie za 1000 punktów)
pozdrawiam cię zółtodzób :)
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Postprzez +RAFAŁ+ » sobota, 7 cze 2003, 11:31

Faktycznie, że Grzyb złamał regulamin, ale sędziowie mogli by dać mu tylko karę czasową, a nie wykluczać z rajdu. Sędziowie powinni wziaść pod uwagę to, że skoro był najszybszy, to należy mu to w jakiś sposób wynagrodzić, a nie robić tak jak zrobili, zwłaszcza, że można powiedzieć, że było już po rajdzie i dojechanie do mety nie wpływało na wyniki rajdu.

P.S.
Do Kościuszki nic nie mam. Bardzo się cieszę, że istnieje taki zespół w MP.
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez +RAFAŁ+ » sobota, 7 cze 2003, 11:49

LIPciu napisał(a):ps. wiecie kto to jest marcin kaliszka??? (pytanie za 1000 punktów)


LIPciu dostaję od Ciebie 1000 punktów :). Marcin Kaliszka to chyba fotograf. Zajrzyj tutaj: http://www.rallyfoto.pl/
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez Max9 » sobota, 7 cze 2003, 12:04

Nawet dodałem jego zdjęcia na poprzedniej stronie tego tematu.
Avatar użytkownika
Max9
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): wtorek, 24 wrz 2002, 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez LIPciu » sobota, 7 cze 2003, 14:47

wrong chłopaki!!!! :)
marcin kaliszka to....przyrodni brat .......michała kościuszki :P
nikt nie zgadł :)
ps. rafał miejsce na mecie nie ma znaczenia!! powiem więcej zwyciężca zawsze jest ostrzej oceniany!!
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Postprzez żółtodziób » sobota, 7 cze 2003, 16:24

LIPciu: Kaliszka to fotograf, a jego pokrewieństwo nie ma nic do rzeczy...

Po drugie z tym nielegalnym zapoznaniem to jest tak że wszyscy o tym wiedzą ale nikt nie mówi. Nikt oprócz Juniora który powiedział za dużo i sam na siebie dostarczył dowody... Winę trzeba udowodnić. Były zdjęcia jak pchali auto Grzyba, był tez tekst w prasie jednoznacznie wskazujący na to że Junior trenował nielegalnie. W jednym wypadku kara była surowa, w drugim nie było żadnej kary. Nikt nie doniósł na Juniora mimo że złamał przepisy. Na Grzyba jednak doniósł Naczelnik jak wieść niesie i w mojej opinii sam nie będąc świętym nie powinien tego robić. Nie wiem, może sponsorzy na niego naciskali, może nie miał wyjścia, nie znam gościa osobiście, nie wiem jaki z niego człowiek, wierzę więc w to co mówisz, ale trudno pochwalać mi takie zachowanie. Przepisy w Polsce łamią WSZYSCY co dobre nie jest, ale jeszcze gorsze jest to że obrywa się tylko niektórym, tym z najsłabszymi "plecami"... Będąc skrupulatnym trzebaby pewnie ukarać wszystkich jak leci... W ogóle to wszystko jest chore i wszystkim z tym dobrze... EFL Corsa Rally Team skladając ten protest dołożył swoją małą cegiełkę do nowego projektu pt. rajdy dookoła zielonego stolika czyli kto da więcej... jak tak dalej pójdzie to tak się właśnie skończy, najpierw licytacja, potem przejazd pod publikę i do domu...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Baca » sobota, 7 cze 2003, 19:26

LIPciu napisał(a):powiem więcej zwyciężca zawsze jest ostrzej oceniany!!


Mam wrażenie, że zwycięzców się nie sądzi...

Atmosfera wokół Super 1600 zaczyna być delikatnie moówiac nieprzyjemna. Sądzę,że bierze się to z dwóch powodów.
Po pierwsze --->Super 1600 w tej chwili to najbardziej prestiżowa rywalizacja w Polsce. W porównaniu do ubiegłego sezonu przybyło przecież załóg. W tamtym roku teoretycznie Ople miały w cuglach wygrywać, a na koniec sezonu rozdzielił je Bełtowski.
Właśnie wyniki tegorocznej rywalizacji są dużym zaskoczeniem dla wielu. Mało kto się spodziewał, że Grzyba będzie tak trudno pokonać NA oesach...
Oby ta dyskwalifikacja, nie rozpoczęła fali kolejnych.
Baca
A5
 
Posty: 704
Dołączył(a): czwartek, 20 lut 2003, 18:35
Lokalizacja: Kraków

Postprzez jonsi15 » sobota, 7 cze 2003, 20:01

+RAFAŁ+ napisał(a):Dokładnie o te zdjęcia chodzi. Ciekawe dlaczego w necie można znaleźć tyle zdjęć z tego zdarzenia, a rozbitej Subaryny Kuziego nigdzie nie widzę?
rafał mam te zdjęcia jak chcesz do daj cynk puszcze je mailem
!!!!!rajdowcy wszystkich krajów łączcie się!!!!!
gg5227231 e-mail mahomet2@o2.pl
Avatar użytkownika
jonsi15
N2
 
Posty: 135
Dołączył(a): czwartek, 6 mar 2003, 13:54
Lokalizacja: Mysłakowice k.JeleniejGóry

Postprzez LIPciu » sobota, 7 cze 2003, 20:06

żółtodziób ma racje tutaj wiele naciskają sponsorzy!!
gdyby taką akcje miał michał albo adamus (a widzieli by to kolesie z puga) to sprawa też by się tak szkończyła.
smutne ale takie są realnie. sponsor żąda wyniku :(
dlatego wszyscy jeżdżą na ogrągłą poza czopikiem i juniorem przynakmij na polskim tak było!
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Postprzez żółtodziób » sobota, 7 cze 2003, 22:22

Najbardziej jaskrawy i drażliwy przypadek zagrań sponsorów to Seat. Wycyckali i Herbola i Sztukę bo nie potrafili takim padlem jak Cordoba objechać konkurencji dysponującej przyzwoitym sprzętem... Cóż, wolna amerykanka, cierpia na tym rajdy bo nikt nie chce oglądać intryg bo wystarczająco dużo tego w sejmie a jak komuś nie wytarczy to zawsze może sobie włączyć jakiś serial z Natalią Oreiro w roli głównej, tylko każdy chce oglądać czystą walkę, tyle że coraz więcej jest kombinowania a coraz mniej sportu... :cry: :!:
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez +RAFAŁ+ » sobota, 7 cze 2003, 23:20

jonsi15 napisał(a):
+RAFAŁ+ napisał(a):Dokładnie o te zdjęcia chodzi. Ciekawe dlaczego w necie można znaleźć tyle zdjęć z tego zdarzenia, a rozbitej Subaryny Kuziego nigdzie nie widzę?
rafał mam te zdjęcia jak chcesz do daj cynk puszcze je mailem


Jak możesz to prześlij mi je na maila(adres znajduje się pod spodem postu). Dzięki
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez micz » środa, 11 cze 2003, 22:30

+RAFAŁ+ napisał(a):Może Kuzi nie wyraził zgody na opublikowanie tych zdjęć, o ile coś takiego jest wogóle możliwe :?
Niemożliwe
1. Akredytowani dziennikarze mają prawo publikować wszystkie foty. Czasami jest zastrzerzenie, że wszystkie publikacje mają trafić do organizatora. Ale publikuja co chcą.
2. Prywatni fotografowie robią co chcą i w sieci dają co chcą.

Musiał wypakować w jakimś prostym miejscu skoro tam nikogo nie było.
Avatar użytkownika
micz
A6
 
Posty: 1338
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18
Lokalizacja: Warszawka

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości