25 Rajd Rzeszowski 2016

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: 25 Rajd Rzeszowski 2016

Postprzez Hubertos » piątek, 12 sie 2016, 13:18

Jak dla mnie rajd całkiem udany, średnio ciekawy testowy, a potem chyba najlepszy akcent rajdu, czyli miejski w Rzeszowie w czwartek. Kolejne dni to pierwsza Konieczkowa i 2X Chmielnik, nowy odcinek bardzo przypadł mi do gustu, przynajmniej te partie na których byłem (okolice pkt 20). Sobota to okolice szutru w Korczynie, ten fragment sprawił sporo trudności większosci załóg, zaliczyłem wypychanie Anaszkiewicza i Cierzniewskiego.

Organizacja naprawdę niezła, rozsądne zabezpieczenie, dobra praca safeciarzy (widać było doświadczenie i ogarnięcie w temacie), dosyć nieudane blokady, które wg mnie nie miały żadnego sensu. 10 zł za jeden odcinek specjalny to wg mnie oczciwa oferta, aczkolwiek wstęp na serwis powinien być bezpłatny, jeśli chce się przyciągać nowych ludzi do tego sportu.

Co do jazdy to było widać zdecydowanie, że Kajto odstawał od reszty, Bryan nie mógł za bardzo trafić w drogę, Habajaszi pełnym ogniem wszędzie, Grzyb spokojnie, Brzeziński szybko i z głową, Nivette walka z autem i generalnie słaba jazda. Z osiek fajnie pojechali Poloński, Gryazin, Gryc, Kalicki, Jurecki.
Avatar użytkownika
Hubertos
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): czwartek, 16 kwi 2009, 18:01
Lokalizacja: Krosno


Re: 25 Rajd Rzeszowski 2016

Postprzez passta134 » piątek, 19 sie 2016, 12:55

Ma ktoś może nagranie z wypadku Gabrysia ?
passta134
 
Posty: 40
Dołączył(a): wtorek, 2 wrz 2014, 17:26

Re: 25 Rajd Rzeszowski 2016

Postprzez Mad Max » piątek, 19 sie 2016, 13:48

passta134 napisał(a):Ma ktoś może nagranie z wypadku Gabrysia ?
Nigdzie się nie natknąłem na takie nagranie i raczej wątpię żeby ktokolwiek to nakręcił bo oni mieli crasha w miejscu gdzie prawie nikt nie stał, chyba że wrzucą onboarda ale w to również wątpię
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 20 gości