25 Rajd Rzeszowski 2016

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: 25 Rajd Rzeszowski 2016

Postprzez anetkap » wtorek, 5 lip 2016, 10:54

jakies fajne i tanie noclegi znacie moze?
Co-driver do RSMP, RO !!!
anetkap
N2
 
Posty: 197
Dołączył(a): niedziela, 28 gru 2008, 22:57
Lokalizacja: Ustroń


Re: 25 Rajd Rzeszowski 2016

Postprzez SOKÓŁ » wtorek, 5 lip 2016, 18:36

anetkap napisał(a):jakies fajne i tanie noclegi znacie moze?


Akademiki tam jest tanio i zawsze wesoło :wink:
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: 25 Rajd Rzeszowski 2016

Postprzez andrew88 » wtorek, 5 lip 2016, 20:28

Cubson napisał(a):Pierwsze info co do listy zgłoszeń
https://www.facebook.com/GRBrodacz/post ... 7611371018

+ cała szpica RSMP

Wygląda na to, że Davida Botki jednak zabraknie w Rzeszowie, ponieważ musi wypracować odpowiednie dla siebie ustawienia. Te dostarczone przez Citroena na Ypres sprawiły, że samochodem nie dało się normalnie jechać. Węgier ma wrócić na Barum.
Szukam wolnego miejsca na europejskie rundy WRC. Oprócz Szwecji i Walii.
Avatar użytkownika
andrew88
A6
 
Posty: 1105
Dołączył(a): sobota, 13 kwi 2013, 20:07
Lokalizacja: Oława

Re: 25 Rajd Rzeszowski 2016

Postprzez gawittt » czwartek, 7 lip 2016, 15:29

Czy Rajd Rzeszowski ERC 2016 będzie do oglądania na bieżąco w telewizji ? Ktoś może napisać na jakiej stacji (może Eurosport?) i o jakich godzinach ?
Avatar użytkownika
gawittt
 
Posty: 20
Dołączył(a): czwartek, 7 sie 2014, 13:57
Lokalizacja: podkarpackie

Re: 25 Rajd Rzeszowski 2016

Postprzez posejdon » czwartek, 7 lip 2016, 16:12

gawittt napisał(a):Czy Rajd Rzeszowski ERC 2016 będzie do oglądania na bieżąco w telewizji ? Ktoś może napisać na jakiej stacji (może Eurosport?) i o jakich godzinach ?

ERC zawsze jest na Eurosporcie. O której godzinie to pewnie jeszcze nie wiadomo ale relacje na pewno będą. Na polskie stacje bym nie liczył.
Jestem Kubicomaniakiem!
Avatar użytkownika
posejdon
A5
 
Posty: 718
Dołączył(a): wtorek, 13 paź 2009, 21:21
Lokalizacja: Bródno

Re: 25 Rajd Rzeszowski 2016

Postprzez Mad Max » czwartek, 7 lip 2016, 16:27

W weekend rajdowy ERC tak jak napisał posejdon jest na Eurosporcie, codziennie około 23:00 00:00 - do tego Insaid ERC we wtorek też w tych godzinach - godzina zazwyczaj uzależniona jest od tego czy np. nie grają w snookera itp
Na odcinek Live bym nie liczył, choć ze względu na najwyższą oglądalność u nas w kraju może się pokuszą
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: 25 Rajd Rzeszowski 2016

Postprzez rafalze-ce » czwartek, 7 lip 2016, 20:39

Mam pytanie czy jest gdzies w okolicach Oesów Rzeszowskiego jakieś miejsce na rozbicie namiotu jeziorko,zalew ewentualnie jakiś biwak z drobnym sanitariatem ? Trza by się było okąpać bo nie będę trolował trzy dni :mrgreen:
rafalze-ce
N3
 
Posty: 229
Dołączył(a): niedziela, 15 cze 2014, 21:58
Lokalizacja: Zebrzydowice, SCI

Re: 25 Rajd Rzeszowski 2016

Postprzez posejdon » czwartek, 7 lip 2016, 22:59

rafalze-ce napisał(a):Trza by się było okąpać bo nie będę trolował trzy dni :mrgreen:

E to słaby kibol z Ciebie :lol:
A tak powaznie to chyba może być cienko z kempingiem koło Rzeszowa. Chyba, że chce Ci się dojeżdżać codziennie z Bieszczadów. Tam na bank coś znajdziesz.
Jestem Kubicomaniakiem!
Avatar użytkownika
posejdon
A5
 
Posty: 718
Dołączył(a): wtorek, 13 paź 2009, 21:21
Lokalizacja: Bródno

Re: 25 Rajd Rzeszowski 2016

Postprzez DonCorrado » czwartek, 7 lip 2016, 23:08

Mad Max napisał(a):W weekend rajdowy ERC tak jak napisał posejdon jest na Eurosporcie, codziennie około 23:00 00:00 - do tego Insaid ERC we wtorek też w tych godzinach - godzina zazwyczaj uzależniona jest od tego czy np. nie grają w snookera itp


Myślałem, że snooker i "rajdy" różnego rodzaju to tylko w zimie łącznie z Dakarem kolidują, a tu latem również :D No i jeszcze darts ... :P
Troche offtop sory ale nie moglem sie powstrzymac :)
Avatar użytkownika
DonCorrado
A6
 
Posty: 1217
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 11:31

Re: 25 Rajd Rzeszowski 2016

Postprzez Yrtat » piątek, 8 lip 2016, 08:36

Kolidują i to z różnymi sportami. Panowie pytanie mam, odcinki będą biletowane?
Avatar użytkownika
Yrtat
A5
 
Posty: 712
Dołączył(a): wtorek, 30 kwi 2013, 17:31
Lokalizacja: Żywiec

Re: 25 Rajd Rzeszowski 2016

Postprzez Mad Max » piątek, 8 lip 2016, 10:29

W snookera tłuką cały rok :wink: i tylko modlić się żeby nie było jakiegoś turnieju w trakcie rajdu - ale tak jak zauważył Yrtat z innymi dyscyplinami też może być problem.
O biletowaniu odcinków nie było nic mówione, nigdy na Rzeszowie ta praktyka nie była stosowana, a jeśli już będzie to raczej w symbolicznej kwocie.

rafalze-ce napisał(a):Mam pytanie czy jest gdzies w okolicach Oesów Rzeszowskiego jakieś miejsce na rozbicie namiotu jeziorko,zalew ewentualnie jakiś biwak z drobnym sanitariatem ? Trza by się było okąpać bo nie będę trolował trzy dni :mrgreen:
No niestety z takimi miejscami kiepsko, opcje masz dwie:
1) basen w jakieś większej miejscowości
2) kupno baniaka z wodą 5l i umycie się na środku odcinka - polecam, miny objeżdżających odcinek bezcenne :wink: :lol:
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: 25 Rajd Rzeszowski 2016

Postprzez rafalze-ce » piątek, 8 lip 2016, 22:08

Dzięki , jeśli faktycznie nic nie ma to
1 ) odpada po trzech dniach w słońcu obawiam sie że miejscowa ludność pognała by nas z tego basenu
2 ) czyli taki mister mokrego slipka :wink: , może sie sprawdzić
Jade na Rzeszowski z moim 8-letnim kibicem i jak się dowiedział że będzie dzień brudasa trzy dni to jest zadowolony.(taki męski weekend )
rafalze-ce
N3
 
Posty: 229
Dołączył(a): niedziela, 15 cze 2014, 21:58
Lokalizacja: Zebrzydowice, SCI

Re: 25 Rajd Rzeszowski 2016

Postprzez Yrtat » piątek, 8 lip 2016, 23:19

rafalze-ce napisał(a):Dzięki , jeśli faktycznie nic nie ma to
1 ) odpada po trzech dniach w słońcu obawiam sie że miejscowa ludność pognała by nas z tego basenu
2 ) czyli taki mister mokrego slipka :wink: , może sie sprawdzić
Jade na Rzeszowski z moim 8-letnim kibicem i jak się dowiedział że będzie dzień brudasa trzy dni to jest zadowolony.(taki męski weekend )

hehehe Kolego jak będziesz na Lubeni to się konkretnie wymyjesz :D swoją drogą jak już nie znalazłem cywilizowanego miejsca czy sposobu do mycia to siedziałem w potoczkach, strumykach itp, można się konkretnie ochłodzić i odświeżyć(bez detergentów!:)) Rzeszów lubi być ciepły :)
Avatar użytkownika
Yrtat
A5
 
Posty: 712
Dołączył(a): wtorek, 30 kwi 2013, 17:31
Lokalizacja: Żywiec

Re: 25 Rajd Rzeszowski 2016

Postprzez SkyWalker » sobota, 9 lip 2016, 09:53

W Rzeszowie na ulicy Kwiatkowskiego jest tzw żwirownia, w sumie dość duży zalew z plażą więc od odcinka Lubenia na prawdę nie daleko, jakaś tam symboliczna opłata jest :)
Avatar użytkownika
SkyWalker
N3
 
Posty: 249
Dołączył(a): wtorek, 31 sty 2012, 10:17
Lokalizacja: Laukaa

Re: 25 Rajd Rzeszowski 2016

Postprzez Mad Max » niedziela, 10 lip 2016, 00:12

rafalze-ce napisał(a):1 ) odpada po trzech dniach w słońcu obawiam sie że miejscowa ludność pognała by nas z tego basenu
Nie zrozumiałeś mnie, chodziło mi na myśli żebyś codziennie jeździć na basen po całym dniu przed rozbiciem obozowiska... po trzech dniach nie mycia się w sierpniowych warunkach Rzeszowa to ja pachniałbym jako koń po westernie... zresztą nikt by cię nie wygonił z takiego basenu bo wszyscy padli by do Twoich stup :lol: :wink: :lol: :wink:
rafalze-ce napisał(a):2 ) czyli taki mister mokrego slipka :wink: , może sie sprawdzić
U wierz mi albo nie ale dla Twojej pociechy była by to niezapomniana przygoda, a dla Ciebie niezła beka (wiem bo uskuteczniamy to od kilku lat :wink: ) ... gorzej jak by młody od września zaczął o tym opowiadać w szkole, że się mył na środku drogi wodą z butelki... patologia :lol: :wink: :lol: :wink:
rafalze-ce napisał(a):Jade na Rzeszowski z moim 8-letnim kibicem i jak się dowiedział że będzie dzień brudasa trzy dni to jest zadowolony.(taki męski weekend )
Mój glutek ma dopiero 10msc a już się nie mogę doczekać jak będę z nim jeździł na takie wypady, tak że trochę zazdroszę, ale jeszcze chwila jeszcze moment.
PS. Sorry za takiego luźnego OT.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości