RSMP 2016

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: RSMP 2016

Postprzez seal » niedziela, 24 kwi 2016, 09:02

Raczej nikt nie lubi jak ktoś mu się "w...a" w interes, nawet jak niezbyt skutecznie nim zarządza.
Gabryś jest mocno obyty ze środowiskiem PZM-otowym więc ma potencjalną możliwość ukierunkowania cyklu w kwestii oprawy audio-wizualnej.
Kopanie się z promotorem nie przyniesie niczego dobrego żadnej z stron.
W temacie Delegata, to jeśli miał by tyle energii do uzdrawiania żywiciela niż do jego krytyki to może byłby przynajmniej jeden powód mniej do narzekań.
Avatar użytkownika
seal
A5
 
Posty: 793
Dołączył(a): sobota, 28 lip 2007, 14:22
Lokalizacja: Czasław


Re: RSMP 2016

Postprzez andrew88 » niedziela, 24 kwi 2016, 20:30

tadeknovak napisał(a): A w mediach nawet pies z kulawą nogą nie wie co to jest RSMP i kto wygrał rajd Świdnicki nie wpominając o informacjach.
Jest sponsor tytularny, prawda..i co?? Wypowiedz Karnabala że wszystko bedzie, potem,jutro, zaraz że robimy itd..jak w filmie Barei...

Co do mediów, to w "Kronice sportowej" w jedynce radiowej mówili o rajdzie i nawet były wypowiedzi Grzyba i Brzezińskiego.

Co do działań promotora, to bardzo czekałem nowy numer "WRC" i wywiad z Karnabalem. Niestety praktycznie nie ma tam konkretów, na które liczyłem.
Najważniejszą rzeczą jest projekt kalendarza na przyszły sezon, który ma zawierać 6 rajdów. 3 szutrowe i 3 asfaltowe. Szutry to obstawiam rajdy: Magnolii, Kaszub i Polski. A z asfaltami to już jest większy problem, może coś takiego: Rzeszowski, Wisła i rotacyjnie - Świdnicki, Karkonoski, Dolnośląski? Bardzo jestem ciekaw co na to zawodnicy i czy taki układ rajdów w sezonie mógłby przyciągnąć grupę kierowców z zagranicy?
Co do obecnego sezonu, to mowa jest o: relacjach w radiu lub programie w telewizji już od Kaszub, koncertach, strefach kibica z dodatkowymi aktywnościami, spotkaniach z celebrytami, konkursach.
Szukam wolnego miejsca na europejskie rundy WRC. Oprócz Szwecji i Walii.
Avatar użytkownika
andrew88
A6
 
Posty: 1105
Dołączył(a): sobota, 13 kwi 2013, 20:07
Lokalizacja: Oława

Re: RSMP 2016

Postprzez gabrally » poniedziałek, 25 kwi 2016, 14:11

Ja jestem dobrej myśli. Pamiętajmy, że było naprawdę niewiele czasu do Świdnicy, aby wszystko ruszyło. Na pewno byłoby lepiej gdyby określić pierwszy sezon jako sezon roboczy, sezon przygotowań - może wtedy byłoby łatwiej to zrozumieć. Jeszcze niedawno krążyła dyskusja, czy po odejściu Lotosu RSMP w ogóle ma rację bytu i czy nie będzie przerwy. A teraz, tylko po paru miesiącach pracy promotora już widać jakies efekty (może nie są spekakularne, ale to dopiero kilka miesięcy i jedna runda...), a pojawiają się rozmowy i zdania, że promotor nic nie robi. Naprawdę ze środka może to być (i tak jest) bardziej skomplikowane. Dajmy im trochę czasu, wytyczają dopiero szlaki - pamiętajcie, że wcześniej u nas czegoś takiego nie było...

Trzeba grać do jednej bramki :) Takie mam zdanie, narzekanie i obrażanie się tutaj nikomu nie pomoże (mówię ogólnie, nie bierzcie tego do siebie). Srać do własnego gniazda wielu umie, a posprzątać już nie ma komu. A co nam z obsranego gniazda?
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Re: RSMP 2016

Postprzez Mad Max » wtorek, 10 maja 2016, 09:59

Świetne posunięcie :roll:
http://rajdy.autoklub.pl/news/nadwislan ... niej,67863
Przesunęli termin bo kolidował z Rajdem Chin, którego w Polsce pewnie nikt nie zauważy, zamiast tego będzie terminie Liepaji na którą można było by się pokusić i pojechać pokibicować naszym w ERC
Ostatnio edytowano wtorek, 10 maja 2016, 12:25 przez Mad Max, łącznie edytowano 1 raz
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: RSMP 2016

Postprzez deyott » wtorek, 10 maja 2016, 12:23

Mad Max napisał(a):Świetne posunięcie :roll:
http://rajdy.autoklub.pl/news/nadwislan ... niej,67863
Przesunęli termin bo kolidował z Rajdem Chin, którego w Polsce pewnie nikt nie zauważy, zamiast tego będzie terminie Liepaji na którą można było by się pokusić i pojechać pokibicować naszym w WRC

Tylko pogratulować! Plan był taki, żeby zobaczyć oba rajdy, a teraz....
deyott
N2
 
Posty: 104
Dołączył(a): piątek, 30 wrz 2011, 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: RSMP 2016

Postprzez Aro90 » wtorek, 10 maja 2016, 13:34

Mad Max napisał(a):Świetne posunięcie :roll:
http://rajdy.autoklub.pl/news/nadwislan ... niej,67863
Przesunęli termin bo kolidował z Rajdem Chin, którego w Polsce pewnie nikt nie zauważy, zamiast tego będzie terminie Liepaji na którą można było by się pokusić i pojechać pokibicować naszym w ERC


najprawdopodobniej chodziło o to że kolidował z rajdem Koszyc :wink:
Aro90
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Re: RSMP 2016

Postprzez deyott » wtorek, 10 maja 2016, 13:43

Aro90 napisał(a):
Mad Max napisał(a):Świetne posunięcie :roll:
http://rajdy.autoklub.pl/news/nadwislan ... niej,67863
Przesunęli termin bo kolidował z Rajdem Chin, którego w Polsce pewnie nikt nie zauważy, zamiast tego będzie terminie Liepaji na którą można było by się pokusić i pojechać pokibicować naszym w ERC


najprawdopodobniej chodziło o to że kolidował z rajdem Koszyc :wink:

O tym nie pomyślałem. Czyli powinni napisać: Zmieniamy termin Nadwiślańskiego ponieważ jeden pan się nie rozdwoi i nie wystartuje w dwóch rajdach naraz. Żałosne.
deyott
N2
 
Posty: 104
Dołączył(a): piątek, 30 wrz 2011, 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: RSMP 2016

Postprzez Aro90 » wtorek, 10 maja 2016, 14:55

andrew88 napisał(a):
tadeknovak napisał(a): A w mediach nawet pies z kulawą nogą nie wie co to jest RSMP i kto wygrał rajd Świdnicki nie wpominając o informacjach.
Jest sponsor tytularny, prawda..i co?? Wypowiedz Karnabala że wszystko bedzie, potem,jutro, zaraz że robimy itd..jak w filmie Barei...

Co do mediów, to w "Kronice sportowej" w jedynce radiowej mówili o rajdzie i nawet były wypowiedzi Grzyba i Brzezińskiego.

Co do działań promotora, to bardzo czekałem nowy numer "WRC" i wywiad z Karnabalem. Niestety praktycznie nie ma tam konkretów, na które liczyłem.
Najważniejszą rzeczą jest projekt kalendarza na przyszły sezon, który ma zawierać 6 rajdów. 3 szutrowe i 3 asfaltowe. Szutry to obstawiam rajdy: Magnolii, Kaszub i Polski. A z asfaltami to już jest większy problem, może coś takiego: Rzeszowski, Wisła i rotacyjnie - Świdnicki, Karkonoski, Dolnośląski? Bardzo jestem ciekaw co na to zawodnicy i czy taki układ rajdów w sezonie mógłby przyciągnąć grupę kierowców z zagranicy?
Co do obecnego sezonu, to mowa jest o: relacjach w radiu lub programie w telewizji już od Kaszub, koncertach, strefach kibica z dodatkowymi aktywnościami, spotkaniach z celebrytami, konkursach.


Hmm, z takim podziałem na rundy asfaltowe i szutrowe to jakoś srednio to widzę :/ może dobrym pomysłem byłoby np. 5 rund asfaltowych i 2 szutrowe(powiedzmy więcej km os) A na koniec liczyłoby się tylko 5 rund(?) wiadomo zawodnicy z lepszym budżetem będą mieli trochę większe szanse, ale wiadomo też że nigdy się wszystkich nie uszczęśliwi :wink:
Aro90
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Re: RSMP 2016

Postprzez andrew88 » wtorek, 10 maja 2016, 17:10

Mi też się nie podoba taki projekt podziału kalendarza, jak dla mnie zbyt rewolucyjny. Obawiam się jeszcze mniejszej ilości zawodników w przyszłym roku. Jeśli ten pomysł był skonsultowany z kierowcami i został zaakceptowany to ok. Mam nadzieję, że w ewentualnych konsultacjach uczestniczyli zawodnicy nie tylko z czołówki, ale też z końca stawki.
Ciekaw też jestem doboru rajdów asfaltowych, bo mówi się w tym wywiadzie o niewyrzucaniu z kalendarza tradycyjnych rajdów. Czyli pożegnamy najpewniej Nadwiślański i Arłamów. Rzeszowski jest raczej pewniakiem do pozostania, ale jakie dwa pozostałe rajdy oprócz niego?

P.S.
Ktoś wie w jakiej formie kandyduje do przyszłorocznych RSMP Rajd Magnolii? Mam nadzieję, że nie jako rajd asfaltowy.
Szukam wolnego miejsca na europejskie rundy WRC. Oprócz Szwecji i Walii.
Avatar użytkownika
andrew88
A6
 
Posty: 1105
Dołączył(a): sobota, 13 kwi 2013, 20:07
Lokalizacja: Oława

Re: RSMP 2016

Postprzez Wloch a ty? » środa, 11 maja 2016, 13:13

Nie rozumiem dlaczego jeden z zawodników nie mógł sobie pojechać rajdu Nadwiślańskiego a później Koszyc. Kolejny strzał w kolano to aspekt marketingowy Wszyscy będą mówić o Kajtku i innych w ERC, rsmp no cóż po co to komu. Tak wielce chcą propagować rajdy szutrowe i mamy rajd na który pojedzie wielu zawodników z pl, to nie, jeszcze żeby było miło to dowalili rajd w polsce. Serwisy się nie rozdwoją Rajd Bałtyk jakiś kretyn ustawiał w długi weekend w czwartek boże ciało a powrót w niedzielę po rajdzie będzie super, ale kogo to obchodzi skoro świta lata samolotami. Znalezienie miejsca noclegowego nie jest wcale proste. W tamtym roku pokryła się impreza jakieś mistrzostwa europy chyba piłka ręczna albo rugby. Teraz długi weekend. Myślenie boli Kalendarz pojawia się w połowie grudnia i jeszcze jest co chwile zmieniany. A co wy sobie w tym Pzmocie myślicie że ludzie to nie mają pracy i innych obowiązków pod które układają sobie kalendarz ?

Rajdy w polsce robi się tylko i wyłączenie żeby impreza się odbyła nie ważne z jakim skutkiem i nie ważne jakie błędy robi się w poprzednich latach wszyscy wszystko mają w dupie najważniejsze ze się impreza odbyła i otoczka wypaliła.

andrew88 napisał(a):Mi też się nie podoba taki projekt podziału kalendarza, jak dla mnie zbyt rewolucyjny. Obawiam się jeszcze mniejszej ilości zawodników w przyszłym roku. Jeśli ten pomysł był skonsultowany z kierowcami i został zaakceptowany to ok. Mam nadzieję, że w ewentualnych konsultacjach uczestniczyli zawodnicy nie tylko z czołówki, ale też z końca stawki.
Ciekaw też jestem doboru rajdów asfaltowych, bo mówi się w tym wywiadzie o niewyrzucaniu z kalendarza tradycyjnych rajdów. Czyli pożegnamy najpewniej Nadwiślański i Arłamów. Rzeszowski jest raczej pewniakiem do pozostania, ale jakie dwa pozostałe rajdy oprócz niego?

P.S.
Ktoś wie w jakiej formie kandyduje do przyszłorocznych RSMP Rajd Magnolii? Mam nadzieję, że nie jako rajd asfaltowy.



Za dużo jest już rajdów asfaltowych które mają pewną pozycję żeby rajd kandydacki był też asfaltem.
Rzeszów
Nadwiślański
Dolnośląski
Swidnicki pewniaki których nikt nie ruszy reszta jak chce to musi iść po szutrze.

Prośba, żeby edytować posty a nie pisać jeden pod drugim. Żółty.
Z rajdowym pozdrowieniem
kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem

https://www.facebook.com/WLOCH.rally
Avatar użytkownika
Wloch a ty?
N3
 
Posty: 299
Dołączył(a): środa, 22 sty 2003, 21:27
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: RSMP 2016

Postprzez tadeknovak » środa, 11 maja 2016, 14:46

No cóż...działania Promotora...Karnabal w wywiadze w WRC oczywiście odpowiadał na pytania ogólnikowo. I smieszy mnie wpis "gabarally " : "Pamiętajmy, że było naprawdę niewiele czasu do Świdnicy, aby wszystko ruszyło. Na pewno byłoby lepiej gdyby określić pierwszy sezon jako sezon roboczy, sezon przygotowań" Mi sie wydaje, ale może tylko wydaje ze jak przychodzi promotor to z gotową koncepcja, pomysłem i gotowymi produktami. A nie gdzieś na kolanie zrobioną relacja live ( próby na chodniku :lol: :lol: :lol: :lol: ), aplikacją z czech i opowiadaniem jak to ma byc itd...
Co do kalendarza, to chyba ktos ma solidne poczucie humoru pisząc że zmienia sie termin rajdu bo koliduje z Chinami :-)
A tu taka próbka działań "promotora" GSMP....Panie Karnabal! Chyba czas się wziąć do roboty!!!
http://gsmp.pl/newsy/informacje-organiz ... gsmp-w-tvp
tadeknovak
 
Posty: 30
Dołączył(a): poniedziałek, 7 sty 2013, 14:49
Lokalizacja: Skoczów

Re: RSMP 2016

Postprzez Mad Max » środa, 11 maja 2016, 14:51

tadeknovak napisał(a):A tu taka próbka działań "promotora" GSMP....Panie Karnabal! Chyba czas się wziąć do roboty!!!
http://gsmp.pl/newsy/informacje-organiz ... gsmp-w-tvp
Chyba się chłopie trochę zapędziłeś, bo to co podlinkowałeś to nic innego jak Motowiadomości w których również była pokazana ze Świdnicy.
tu masz zapowiedź tego o czym napisałem
https://www.youtube.com/watch?v=JUVmpm5ItqE
a tu pierwsze cztery odcinki
https://www.youtube.com/playlist?list=P ... 8pu8fKBvis
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: RSMP 2016

Postprzez tadeknovak » środa, 11 maja 2016, 15:03

Chyba nie bardzo wiesz co to jest "ironia" ?? :-)
Skoro tak niszowy sport (choć patrząc po liscie zgłoszeń sam nie wiem co tu jest niszowe :-) ) potrafi bez wiekszych problemów zrobić program do Motowiadomości to chyba RSMP i promotor powinni robić 5-6 razy wiecej. Ale to oczywiście nasze pobożne kibiców zyczenia
tadeknovak
 
Posty: 30
Dołączył(a): poniedziałek, 7 sty 2013, 14:49
Lokalizacja: Skoczów

Re: RSMP 2016

Postprzez Mad Max » środa, 11 maja 2016, 15:28

tadeknovak napisał(a):Chyba nie bardzo wiesz co to jest "ironia" ?? :-)
Tak wiem co to jest, ale ja jej tu nie widzę.
tadeknovak napisał(a):Skoro tak niszowy sport (choć patrząc po liscie zgłoszeń sam nie wiem co tu jest niszowe :-) ) potrafi bez wiekszych problemów zrobić program do Motowiadomości to chyba RSMP i promotor powinni robić 5-6 razy wiecej. Ale to oczywiście nasze pobożne kibiców zyczenia
Oni niczego nie będą robić, po prostu będą również pokazani w tym programie tak jak kilkanaście innych dyscyplin związanych z motorsportem zaczynając od kartingu a na rajdach kończąc - sądzisz że Kwiatkowski i spółka pozwoli w swoim programie pokazywać materiały zrobione przed wszystkim przez kogoś innego?? - zresztą porównaj sobie materiały na kanałach YT - MKTV i Castrol Inter Cars RSMP i przed wszystkim sprawdź sobie kto się kryje pod firmą MK Production
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: RSMP 2016

Postprzez Zajcev » czwartek, 12 maja 2016, 11:21

tadeknovak napisał(a):A nie gdzieś na kolanie zrobioną relacja live ( próby na chodniku :lol: :lol: :lol: :lol: )


przecież promotor z tą relacją nie miał nic wspólnego?
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron