RSMP 2016

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: RSMP 2016

Postprzez Zoe » sobota, 28 lis 2015, 04:03

W ogóle nie kumam po co aż trzy dni.

Kwity, naklejki pocztą do domu, w sobotę rano BK(dla tych którzy nie mają całorocznego) razem z kontrolą licencji (jeśli ktoś ma całoroczne to kopie dokumentów są na inside, sprawdzanie realnych wyrywkowo), zapoznanie 2x, później testowy i w niedziele rajd od RANA.
Avatar użytkownika
Zoe
A5
 
Posty: 658
Dołączył(a): niedziela, 6 wrz 2009, 02:00


Re: RSMP 2016

Postprzez rito123 » sobota, 28 lis 2015, 11:02

1 dzień : rano bk , zapoznanie , uroczysty start + - prolog , 2 dzień - ściganie
rito123
N1
 
Posty: 86
Dołączył(a): środa, 12 cze 2013, 17:58

Re: RSMP 2016

Postprzez HenriS12B » sobota, 28 lis 2015, 11:12

Mad Max napisał(a):
andrew88 napisał(a):Te ewentualne szutry, to znajdą się u nas w kraju oprócz Mazur? Powrót w okolice Płocka?
Płock, Ciechanów (Warszwski pare razy tam był choć trasy to kupa prostych) w Gdańsku też były szutry, do tego to co było w Szuter Cup'ie Mazury, Warmia, Podlasie - tak że jest gdzie jeździć

Okolice Elmotu też mają sporo szutrowych dróg, tylko pozwolenie Lasów Państwowych byłoby niezbędne, a przy obecnym zaangażowaniu naszego "kochanego" pzm, to mozemy co najwyżej pomarzyć o takim pozwoleniu. W Karkonoszach też jest dużo szutrów, no ale w 2016 Karkonoski odpada, no i również drogi należą do LP.

Zoe napisał(a):W ogóle nie kumam po co aż trzy dni.

Kwity, naklejki pocztą do domu, w sobotę rano BK(dla tych którzy nie mają całorocznego) razem z kontrolą licencji (jeśli ktoś ma całoroczne to kopie dokumentów są na inside, sprawdzanie realnych wyrywkowo), zapoznanie 2x, później testowy i w niedziele rajd od RANA.

Jak dla mnie to elegancka wizja rajdu i automatycznie chęć wybrania się na testowy byłaby znacznie większa
Avatar użytkownika
HenriS12B
N2
 
Posty: 196
Dołączył(a): wtorek, 26 lut 2013, 10:37
Lokalizacja: na łuku za szczytem

Re: RSMP 2016

Postprzez iceman150 » sobota, 28 lis 2015, 11:29

Wystarczy ograniczyć zapoznanie do dwóch przejazdów. Co do szutrow chętnie widziałbym rajd warszawski rozgrywany w Sierpniu. Jedna z ciekawszych rund na jakiej miałem okazję być i chętnie tam wrócę tym bardziej ze mam blisko.
Rok 2004, konferencja prasowa w Nowej Zelandii:
- [reporter]: Znamy już te wszystkie wady waszego samochodu, ale czy możesz powiedzieć o nim coś dobrego?
- [Marcus]: Tak, to kabriolet.
iceman150
N3
 
Posty: 392
Dołączył(a): czwartek, 4 sty 2007, 23:26

Re: RSMP 2016

Postprzez Mad Max » sobota, 28 lis 2015, 11:42

rito123 napisał(a):1 dzień : rano bk , zapoznanie , uroczysty start + - prolog , 2 dzień - ściganie
Już widzę te tłum walące z całej Polski na jeden dzień rajdu.

HenriS12B napisał(a):Okolice Elmotu też mają sporo szutrowych dróg, tylko pozwolenie Lasów Państwowych byłoby niezbędne, a przy obecnym zaangażowaniu naszego "kochanego" pzm, to możemy co najwyżej pomarzyć o takim pozwoleniu. W Karkonoszach też jest dużo szutrów, no ale w 2016 Karkonoski odpada, no i również drogi należą do LP.
Już nie chciałem wspominać tak "abstrakcyjnych" kierunków :wink: - pozwolenie od Lasów Państwowych da się spokojnie uzyskać ale koszty naprawy dróg według wskazanego przez nich wykonawcę zwalają z nóg, dlatego międzyjnymi Rajd Polski puszczany jest mało leśnymi drogami a szkoda i to bardzo bo jak sobie przypomnę Grabówkę i Wydminy z 2009 to mi się ciepło na sercu robi
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: RSMP 2016

Postprzez Zoe » sobota, 28 lis 2015, 12:51

Mad Max napisał(a):
rito123 napisał(a):1 dzień : rano bk , zapoznanie , uroczysty start + - prolog , 2 dzień - ściganie
Już widzę te tłum walące z całej Polski na jeden dzień rajdu.

HenriS12B napisał(a):Okolice Elmotu też mają sporo szutrowych dróg, tylko pozwolenie Lasów Państwowych byłoby niezbędne, a przy obecnym zaangażowaniu naszego "kochanego" pzm, to możemy co najwyżej pomarzyć o takim pozwoleniu. W Karkonoszach też jest dużo szutrów, no ale w 2016 Karkonoski odpada, no i również drogi należą do LP.
Już nie chciałem wspominać tak "abstrakcyjnych" kierunków :wink: - pozwolenie od Lasów Państwowych da się spokojnie uzyskać ale koszty naprawy dróg według wskazanego przez nich wykonawcę zwalają z nóg, dlatego międzyjnymi Rajd Polski puszczany jest mało leśnymi drogami a szkoda i to bardzo bo jak sobie przypomnę Grabówkę i Wydminy z 2009 to mi się ciepło na sercu robi


Jakby frekwencja wynosiła 80+ załóg to Kibice by przyjechali :) trzeba pamiętać, że spora część zawodników to nie synowie z zawodu, urlopy, dogadywanie się w robocie wyklucza sporą rzesze zawodników.
Avatar użytkownika
Zoe
A5
 
Posty: 658
Dołączył(a): niedziela, 6 wrz 2009, 02:00

Re: RSMP 2016

Postprzez Mad Max » sobota, 28 lis 2015, 13:05

iceman150 napisał(a):Wystarczy ograniczyć zapoznanie do dwóch przejazdów. Co do szutrow chętnie widziałbym rajd warszawski rozgrywany w Sierpniu. Jedna z ciekawszych rund na jakiej miałem okazję być i chętnie tam wrócę tym bardziej ze mam blisko.
Sierpniu czy Sierpcu ?? Zarówno szutrowy Warszawski jak i Orlen były dość urokliwe ale odrobinę za dużo tam było prostych i drogi za bardzo kopne.

Zoe napisał(a):Jakby frekwencja wynosiła 80+ załóg to Kibice by przyjechali :)
Wybacz ale jestem innego zdania. Mając na każdy rajd 400km do przejechania bardzo bym się nad tym zastanawiał czy opłaca mi się jechać (w tą i z powrotem) (o braku chętnych na taką eskapadę nawet nie wspominam) na jeden dzień i śmiem twierdzić że z kibica który dość regularnie bywa na RSMP zmienił bym się na takiego który głównie siedzi przed ekranem komputera, przypuszczam też że RSMP zostało by zamienione na rzadsze wypady na ERC - w sumie to się dziwię że jeszcze się tak nie stało, ale to pewnie z sentymentu do naszych odcinków i rajdów którego jeszcze odrobina mi została... pewnie też dla tego że zależy mi na poprawie kondycji rajdów w naszym kraju
Zoe napisał(a):trzeba pamiętać, że spora część zawodników to nie synowie z zawodu, urlopy, dogadywanie się w robocie wyklucza sporą rzesze zawodników.
Od kiedy pamiętam taki jest problem z rajdami i jakoś ludzie jeżdżą.
Dziwi mnie trochę fakt że w tej całej układance nikt nie myśli co tu zrobić dla kibiców aby ściągnąć ich więcej.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: RSMP 2016

Postprzez posejdon » sobota, 28 lis 2015, 14:47

Mad Max napisał(a): Zarówno szutrowy Warszawski jak i Orlen były dość urokliwe ale odrobinę za dużo tam było prostych i drogi za bardzo kopne

Ostatnio byłem na przejażdżce po trasach Warszawskiego i duza część oesów jest wyasfaltowana a reszta to piach. Podejrzewam, że susze zrobiły swoje. Nie widzę szans na to, żeby rajd tamtędy poszedł. Poza tym byłaby to zapewne druga impreza organizowana przez jeden klub w sezonie więc nie wiem czy finansowo by to pociągnęli. Uważam, że jedyna możliwość to Mazury, Warmia lub Podlasie. Nie ma co liczyc na Lasy Panstwowe, że wpuszczą rajd do siebie.
Jestem Kubicomaniakiem!
Avatar użytkownika
posejdon
A5
 
Posty: 718
Dołączył(a): wtorek, 13 paź 2009, 21:21
Lokalizacja: Bródno

Re: RSMP 2016

Postprzez Wloch a ty? » niedziela, 29 lis 2015, 11:18

Zoe napisał(a):W ogóle nie kumam po co aż trzy dni.

Kwity, naklejki pocztą do domu, w sobotę rano BK(dla tych którzy nie mają całorocznego) razem z kontrolą licencji (jeśli ktoś ma całoroczne to kopie dokumentów są na inside, sprawdzanie realnych wyrywkowo), zapoznanie 2x, później testowy i w niedziele rajd od RANA.




Brawo Wygrywa PAN WSZYSTKO Najlepsze rozwiązanie jakie zauważyłem na tym forum, no oprócz moich ;-) hahaha
Z rajdowym pozdrowieniem
kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem

https://www.facebook.com/WLOCH.rally
Avatar użytkownika
Wloch a ty?
N3
 
Posty: 299
Dołączył(a): środa, 22 sty 2003, 21:27
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: RSMP 2016

Postprzez viper » niedziela, 29 lis 2015, 12:13

rito123 napisał(a):1 dzień : rano bk , zapoznanie , uroczysty start + - prolog , 2 dzień - ściganie

1 dnia zawodnicy juz by uszami oddychali : zapoznanie od 7 do 21, w pazdzierniku ciemno o 18 jak chcesz robic zapoznanie. ( potem poltorej godziny start kolejne poltorej prolog ) gdzie dojazdówki i koniec 1 dnia wlacznie z prologiem o 24.oo , albo i pozniej. Komu chcesz to sprzedac i kto na to mialby przyjsc.
Po za tym nie zrobisz 3 zapoznania w 1 dzień w polskich realiach. Czasami owszem moze by sie dalo ale tylko czasami. Nie realne.
Bzdury teoretyczne.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: RSMP 2016

Postprzez okun911 » niedziela, 29 lis 2015, 15:53

viper napisał(a):
rito123 napisał(a):1 dzień : rano bk , zapoznanie , uroczysty start + - prolog , 2 dzień - ściganie

1 dnia zawodnicy juz by uszami oddychali : zapoznanie od 7 do 21, w pazdzierniku ciemno o 18 jak chcesz robic zapoznanie. ( potem poltorej godziny start kolejne poltorej prolog ) gdzie dojazdówki i koniec 1 dnia wlacznie z prologiem o 24.oo , albo i pozniej. Komu chcesz to sprzedac i kto na to mialby przyjsc.
Po za tym nie zrobisz 3 zapoznania w 1 dzień w polskich realiach. Czasami owszem moze by sie dalo ale tylko czasami. Nie realne.
Bzdury teoretyczne.


Viper widzę że nie bardzo się orientujesz, ale w tym sezonie zapoznanie trwało 1 dzień od 8 do 20. Przy 2 przejazdach by było powiedzmy do 16, potem start i prolog, a następny dzień ściganie. Gdzie ty tu widzisz teoretyczne bzdury??
Jak ktoś ma mało 2 zapoznania niech się cofnie do przedszkola czyli okręgówek.
A jak jakiś biznesmen narzeka że za dużo jeżdżenia w 1 dzień i on nie może wypocząć, to niech sobie znajdzie inne hobby :)
Avatar użytkownika
okun911
N2
 
Posty: 151
Dołączył(a): wtorek, 13 kwi 2010, 21:56
Lokalizacja: Iława

Re: RSMP 2016

Postprzez Gabat » niedziela, 29 lis 2015, 16:00

https://www.youtube.com/watch?v=rpDGHYa9w3A Relacja live z 2 Bytomskiej Barbórki 2015.... Tylko trzeba chcieć
Gabat
N2
 
Posty: 116
Dołączył(a): sobota, 30 kwi 2011, 15:07
Lokalizacja: Rybnik

Re: RSMP 2016

Postprzez viper » niedziela, 29 lis 2015, 16:40

okun911 napisał(a):
viper napisał(a):
rito123 napisał(a):1 dzień : rano bk , zapoznanie , uroczysty start + - prolog , 2 dzień - ściganie

1 dnia zawodnicy juz by uszami oddychali : zapoznanie od 7 do 21, w pazdzierniku ciemno o 18 jak chcesz robic zapoznanie. ( potem poltorej godziny start kolejne poltorej prolog ) gdzie dojazdówki i koniec 1 dnia wlacznie z prologiem o 24.oo , albo i pozniej. Komu chcesz to sprzedac i kto na to mialby przyjsc.
Po za tym nie zrobisz 3 zapoznania w 1 dzień w polskich realiach. Czasami owszem moze by sie dalo ale tylko czasami. Nie realne.
Bzdury teoretyczne.


Viper widzę że nie bardzo się orientujesz, ale w tym sezonie zapoznanie trwało 1 dzień od 8 do 20. Przy 2 przejazdach by było powiedzmy do 16, potem start i prolog, a następny dzień ściganie. Gdzie ty tu widzisz teoretyczne bzdury??
Jak ktoś ma mało 2 zapoznania niech się cofnie do przedszkola czyli okręgówek.
A jak jakiś biznesmen narzeka że za dużo jeżdżenia w 1 dzień i on nie może wypocząć, to niech sobie znajdzie inne hobby :)

Nie no w porzadku, ale to nadal nie zmienia faktu ze przy 3 zapoznaniach nie ma opcji zrobic rajdu w 2 dni zobacz w regulamin rajdu zapoznania. Jezdza do 20 czyli mniej wiecej jak ja wyliczylem. Tak wiec suma sumarum jest tak jak powiedzialem tzn. Wowczas koniec prologu przy 80 zalogach bylby o 24.00. Bez sens, a na 2 razowe zapoznanie sie nie zgodza bo temat byl nie raz przerabiany.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: RSMP 2016

Postprzez iceman150 » niedziela, 29 lis 2015, 22:13

posejdon napisał(a):Ostatnio byłem na przejażdżce po trasach Warszawskiego i duza część oesów jest wyasfaltowana a reszta to piach. Podejrzewam, że susze zrobiły swoje. Nie widzę szans na to, żeby rajd tamtędy poszedł. Poza tym byłaby to zapewne druga impreza organizowana przez jeden klub w sezonie więc nie wiem czy finansowo by to pociągnęli. Uważam, że jedyna możliwość to Mazury, Warmia lub Podlasie. Nie ma co liczyc na Lasy Panstwowe, że wpuszczą rajd do siebie.


Tylko na których trasach bo Rajd Warszawski/Orlen to chyba dość często zmieniał lokalizację.

Mad Max napisał(a):
iceman150 napisał(a):Wystarczy ograniczyć zapoznanie do dwóch przejazdów. Co do szutrow chętnie widziałbym rajd warszawski rozgrywany w Sierpniu. Jedna z ciekawszych rund na jakiej miałem okazję być i chętnie tam wrócę tym bardziej ze mam blisko.
Sierpniu czy Sierpcu ?? Zarówno szutrowy Warszawski jak i Orlen były dość urokliwe ale odrobinę za dużo tam było prostych i drogi za bardzo kopne.


Oczywiście, że w Sierpcu takie uroki słownika w telefonie :)
Rok 2004, konferencja prasowa w Nowej Zelandii:
- [reporter]: Znamy już te wszystkie wady waszego samochodu, ale czy możesz powiedzieć o nim coś dobrego?
- [Marcus]: Tak, to kabriolet.
iceman150
N3
 
Posty: 392
Dołączył(a): czwartek, 4 sty 2007, 23:26

Re: RSMP 2016

Postprzez posejdon » wtorek, 1 gru 2015, 00:16

iceman150 napisał(a):Tylko na których trasach bo Rajd Warszawski/Orlen to chyba dość często zmieniał lokalizację.

Ja pamietam Warszawski w okolicach Ciechanowa/Płońska. Okolice Płocka/Sierpca to chyba było już pod nazwą Orlen.
Jestem Kubicomaniakiem!
Avatar użytkownika
posejdon
A5
 
Posty: 718
Dołączył(a): wtorek, 13 paź 2009, 21:21
Lokalizacja: Bródno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości