RSMP 2016

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: RSMP 2016

Postprzez SOKÓŁ » niedziela, 7 lut 2016, 18:06

Tomek K napisał(a):Podobno Krause podziękowało za współpracę.

Tomek Krause dziękuje od kilku lat ale kawałek pieniążka rzuca.Podobnie jest też w tym roku Krause dało Świdnica dołożyła ale bez wkładu tytularnego mogą tego nie udźwignąć,obawiam się że podobnie będzie wyglądała sprawa z Dolnośląskim i Nadwiślańskim gdzie Polanica i Puławy mogą z tym sobie nie poradzić
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17


Re: RSMP 2016

Postprzez Kajto18 » niedziela, 7 lut 2016, 22:10

Świdnicki leci na 101% Tak więc nie ma obawy o ten temat.
Kajto18
N2
 
Posty: 109
Dołączył(a): sobota, 23 lut 2013, 14:13
Lokalizacja: Stolica

Re: RSMP 2016

Postprzez d-z rallyfans » środa, 10 lut 2016, 11:00

SOKÓŁ napisał(a):
Tomek K napisał(a):Podobno Krause podziękowało za współpracę.

Tomek Krause dziękuje od kilku lat ale kawałek pieniążka rzuca.Podobnie jest też w tym roku Krause dało Świdnica dołożyła ale bez wkładu tytularnego mogą tego nie udźwignąć,obawiam się że podobnie będzie wyglądała sprawa z Dolnośląskim i Nadwiślańskim gdzie Polanica i Puławy mogą z tym sobie nie poradzić


A skąd pewność że Polanica będzie gościć Dolnośląski :wink:
Avatar użytkownika
d-z rallyfans
A5
 
Posty: 818
Dołączył(a): środa, 6 sie 2003, 15:49
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Re: RSMP 2016

Postprzez SOKÓŁ » środa, 10 lut 2016, 19:50

d-z rallyfans napisał(a):
SOKÓŁ napisał(a):
Tomek K napisał(a):Podobno Krause podziękowało za współpracę.

Tomek Krause dziękuje od kilku lat ale kawałek pieniążka rzuca.Podobnie jest też w tym roku Krause dało Świdnica dołożyła ale bez wkładu tytularnego mogą tego nie udźwignąć,obawiam się że podobnie będzie wyglądała sprawa z Dolnośląskim i Nadwiślańskim gdzie Polanica i Puławy mogą z tym sobie nie poradzić


A skąd pewność że Polanica będzie gościć Dolnośląski :wink:


Pewności nie ma że to akurat Polanica ale to samo tyczy się Kłodzka,Stronia,Dusznik czy innego Zieleńca.Chodzi o to to że żadne z powyższych miast bez wsparcia sponsora tytularnego nie udźwignie organizacji rajdu
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: RSMP 2016

Postprzez Szeszkin » środa, 10 lut 2016, 20:23

Kiedyś coś napisałem o rajdach szutrowych RSMP w okolicach Warmińsko-Mazurskich i po podniecaniu się Rajdem Warmińskim niestety stanęło na moim...
Niestety,ekonomii nie da się oszukać.
Szeszkin
Szeszkin
N2
 
Posty: 107
Dołączył(a): środa, 20 lut 2008, 22:42
Lokalizacja: Olsztyn

Re: RSMP 2016

Postprzez SOKÓŁ » wtorek, 8 mar 2016, 19:38

No to Baltic szutrowy jako jedyna eliminacja.Nie chcę krakać ale wydaje mi się że będzie jeszcze mniej załóg niż w ubiegłym roku na asfalcie :lol:
http://rajdy24.pl/umowa-podpisana-cykl-rsmp-promotorem/
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: RSMP 2016

Postprzez Hubertos » wtorek, 8 mar 2016, 19:54

Mimo wszystko oceniam tę decyzję pozytywnie. Asfaltowe Kaszuby to było nieporozumienie wg mnie, zdecydowanie asfalty na południu są lepsze. Kto ma pojechać i tak pojedzie, czołówkę i niektóre ośki będzie stać na przebudowanie auta na szutry. Z tego co zauważyłem to kierowcy aprobowali rajdy szutrowe i niektórzy mogliby olać całkowicie temat RSMP, gdyby nie było żadnego rajdu po luźnym.
Avatar użytkownika
Hubertos
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): czwartek, 16 kwi 2009, 18:01
Lokalizacja: Krosno

Re: RSMP 2016

Postprzez SOKÓŁ » wtorek, 8 mar 2016, 20:10

Hubertos napisał(a):Kto ma pojechać i tak pojedzie, czołówkę i niektóre ośki będzie stać na przebudowanie auta na szutry. Z tego co zauważyłem to kierowcy aprobowali rajdy szutrowe i niektórzy mogliby olać całkowicie temat RSMP, gdyby nie było żadnego rajdu po luźnym.


Hubertos na niedawnych testach rozmawiałem z kilkoma kierowcami i pilotami którzy stwierdzili że jeżeli Baltic poleci szutrowy to pewnie wypiorą się tam sami z priorytetu bo będą musieli i może kilku z szutrów żeby się sprawdzić z czołówką z Mistrzostw Polski a pozostali za kasę którą mają wydać na zmianę Kita zostawią na resztę sezonu albo pojadą jakiś rajd w Mistrzostwach Śląska testowo lub wybiorą inny rajd (akurat załoga z testów tak zrobi) I jeszcze co do tego "olania" RSMP o którym mówisz liczyłeś może ile do tej pory załóg odpuści ;) na FB co chwila wskakuje jakiś nius o przenosinach na Czechy,Słowację czy inne pobliskie kraje.
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: RSMP 2016

Postprzez Hubertos » wtorek, 8 mar 2016, 20:25

Występuje lekki konflikt interesów. Jedni mają już dość samych asfaltów i jeżdżą na Litwę, inni teraz będą narzekać bo trzeba auto przebudować. Jedna runda szutrowa to taki kompromis, mam nadzieje że jednak te 30 załóg się zgromadzi. Szkoda, że limit załóg na Polskim to 70.
Avatar użytkownika
Hubertos
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): czwartek, 16 kwi 2009, 18:01
Lokalizacja: Krosno

Re: RSMP 2016

Postprzez andrew88 » wtorek, 8 mar 2016, 20:42

SOKÓŁ napisał(a):I jeszcze co do tego "olania" RSMP o którym mówisz liczyłeś może ile do tej pory załóg odpuści ;) na FB co chwila wskakuje jakiś nius o przenosinach na Czechy,Słowację czy inne pobliskie kraje.

A mógłbyś napisać kto konkretnie rezygnuje z RSMP w tym sezonie?
Szukam wolnego miejsca na europejskie rundy WRC. Oprócz Szwecji i Walii.
Avatar użytkownika
andrew88
A6
 
Posty: 1105
Dołączył(a): sobota, 13 kwi 2013, 20:07
Lokalizacja: Oława

Re: RSMP 2016

Postprzez Loeb1987 » środa, 9 mar 2016, 05:44

Zazwyczaj odpuszczają Ci, których nikt ich nie zna ;) Więc mała strata. Szuter to podstawa rajdów. Jak ktoś chce jeździć po asfalcie to niech się bawi w KJS'y.
Loeb1987
A6
 
Posty: 1190
Dołączył(a): czwartek, 22 lis 2007, 18:03
Lokalizacja: Kraków

Re: RSMP 2016

Postprzez Hubertos » środa, 9 mar 2016, 12:21

Paweł Biegun będzie jeździł w tym roku na Słowacji zamiast RSMP.
Avatar użytkownika
Hubertos
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): czwartek, 16 kwi 2009, 18:01
Lokalizacja: Krosno

Re: RSMP 2016

Postprzez woocasch » środa, 9 mar 2016, 12:42

Loeb1987 napisał(a):Zazwyczaj odpuszczają Ci, których nikt ich nie zna ;) Więc mała strata.

Każdy kiedyś jakoś zaczynał. Czy Kajetanowicz od pierwszy startów był znany? Rajdy powinny być zarówno dla tych największych "gwiazd" jak i tych "malutkich", którzy często jeżdżą za swoje ciężko zarobione pieniądze. Czy np. taki Paweł Biegun jest w czymś gorszy od Habaja? Tak samo chce startować w rajdach, tak samo ryzykuje na trasie i szkoda, że widzi większy sens startów na Słowacji niż w Polsce. Dla mnie stratą jest każdy zawodnik mniej na liście startowej. O wiele lepiej wygląda 100 aut na starcie niż 30 :(
---
woocasch
woocasch
A6
 
Posty: 1424
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2011, 10:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: RSMP 2016

Postprzez SOKÓŁ » środa, 9 mar 2016, 16:35

Loeb1987 napisał(a):Zazwyczaj odpuszczają Ci, których nikt ich nie zna ;) Więc mała strata. Szuter to podstawa rajdów. Jak ktoś chce jeździć po asfalcie to niech się bawi w KJS'y.


Znaczy mam rozumieć że dla Ciebie stawka która przyjeżdża na rajd to ta z Priorytetem czy pierwsza dwunastka i koniec bo powiedzmy w Ośce znany jest Janek i Darek Poloński a dalej dla większości to już jakieś " nieznane lamusy co się ciągną ??" Jesteś tak bardzo za szutrem to śmigaj na Szuter Cup i będziesz miał całą gromadę znanych kierowców:D Został wspomniany przez Hubertosa Paweł Biegun nie znasz?? To popatrz na jego jazdę jechał Fiestą pod koniec stawki ale zawsze był to jeden kierowca więcej który walczył w swojej klasie i nie raz jechał lepiej niż nie jeden z "tych znanych" jak to powiedziałeś.
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: RSMP 2016

Postprzez Loeb1987 » środa, 9 mar 2016, 20:41

SOKÓŁ napisał(a):
Loeb1987 napisał(a):Zazwyczaj odpuszczają Ci, których nikt ich nie zna ;) Więc mała strata. Szuter to podstawa rajdów. Jak ktoś chce jeździć po asfalcie to niech się bawi w KJS'y.


Znaczy mam rozumieć że dla Ciebie stawka która przyjeżdża na rajd to ta z Priorytetem czy pierwsza dwunastka i koniec bo powiedzmy w Ośce znany jest Janek i Darek Poloński a dalej dla większości to już jakieś " nieznane lamusy co się ciągną ??" Jesteś tak bardzo za szutrem to śmigaj na Szuter Cup i będziesz miał całą gromadę znanych kierowców:D Został wspomniany przez Hubertosa Paweł Biegun nie znasz?? To popatrz na jego jazdę jechał Fiestą pod koniec stawki ale zawsze był to jeden kierowca więcej który walczył w swojej klasie i nie raz jechał lepiej niż nie jeden z "tych znanych" jak to powiedziałeś.

Nikt nikogo do jazdy nie zmusza ;) Jeśli ktoś woli upalać po asfalcie to Słowacja i Czechy są idealne. Ogólnie nie jeżdżę na asfaltowe rundy ;) Szuter Cup to świetna inicjatywa i stawkę oglądam do samego końca. Dlatego cieszą mnie szutrowe rundy :) Trzeba pamiętać, że rajdy w Polsce to hobby.
Loeb1987
A6
 
Posty: 1190
Dołączył(a): czwartek, 22 lis 2007, 18:03
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości