25 Rajd Dolnośląski

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez wojtasm461 » poniedziałek, 12 paź 2015, 22:01

Witam
Jako fan rajdów i motosportu w Polsce (https://www.facebook.com/legacyrally?fref=ts ) chciałbym przedstawić ofertą noclegową dotyczącą Rajdu Dolnośląskiego. Nasz mały pensjonat (https://www.facebook.com/pokoje.goscinnezacisze ; http://www.lasowka.eu/ ) mieści się 4 km od Zieleńca w którym w tym roku zaplanowany jest park serwisowy. Pensjonat nasz znajduje się przy samej drodze co ułatwia komunikacje, przed pensjonatem jest duży parking. Do waszej dyspozycji są przytulne pokoje, każdy oczywiście wyposażony jest w łazienkę oraz telewizor, do dyspozycji jest także sala kominkowa.
Cena za nocleg wynosi 50zł od osoby, istnieje również wykupienia wyżywienia w skład którego wchodzą domowe śniadania jak i obiadokolacje w cenach odpowiednio śniadanie 18 zł obiadokolacja 25zł.

Serdecznie zapraszamy Agroturystyka Zacisze.
Tel. 500253320
https://www.facebook.com/legacyrally
wojtasm461
N3
 
Posty: 288
Dołączył(a): sobota, 24 lis 2007, 20:13
Lokalizacja: Zieleniec


Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez kostek45 » wtorek, 13 paź 2015, 08:56

Wjechałem wczoraj na OS Kolonia Gaj i jestem załamany. Partia w lasku z fajnym cięciem na bombie - dupa, cięcie zlikwidowane. Kawałek dalej partia przy skrzynkach z głębokim cięciem - dupa, zakaz cięcia + jakieś słup wstawiony. Kawałek dalej spadanie, takie wąskie eSki - dupa, ograniczone cięcia. TRAGEDIA.


Nie zdążyłem pojechać na Dębowinę (Huberek).
Czy jak ktoś będzie w tamtej okolicy to mógłby sprawdzić czy głębokie cięcie w Wojbórzu (dzwon Klonowskiego m.in.) jest zlikwidowane? Bo jeśli tak to kolejna top miejscówa robi sie nudna.

Eh...
Avatar użytkownika
kostek45
A5
 
Posty: 823
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2010, 08:23
Lokalizacja: Świdnica

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez stachniak14 » wtorek, 13 paź 2015, 09:41

kostek45 napisał(a):Wjechałem wczoraj na OS Kolonia Gaj i jestem załamany. Partia w lasku z fajnym cięciem na bombie - dupa, cięcie zlikwidowane. Kawałek dalej partia przy skrzynkach z głębokim cięciem - dupa, zakaz cięcia + jakieś słup wstawiony. Kawałek dalej spadanie, takie wąskie eSki - dupa, ograniczone cięcia. TRAGEDIA.


Nie zdążyłem pojechać na Dębowinę (Huberek).
Czy jak ktoś będzie w tamtej okolicy to mógłby sprawdzić czy głębokie cięcie w Wojbórzu (dzwon Klonowskiego m.in.) jest zlikwidowane? Bo jeśli tak to kolejna top miejscówa robi sie nudna.

Eh...



A przypadkiem w koloni gaj w partii w lesie nie będą skakać jadąc w drugą stronę
Paweł Stachniuk
stachniak14
A6
 
Posty: 1253
Dołączył(a): czwartek, 24 mar 2005, 13:19
Lokalizacja: Złoty Stok

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez alex555 » wtorek, 13 paź 2015, 10:00

kostek45 napisał(a):Wjechałem wczoraj na OS Kolonia Gaj i jestem załamany. Partia w lasku z fajnym cięciem na bombie - dupa, cięcie zlikwidowane. Kawałek dalej partia przy skrzynkach z głębokim cięciem - dupa, zakaz cięcia + jakieś słup wstawiony. Kawałek dalej spadanie, takie wąskie eSki - dupa, ograniczone cięcia. TRAGEDIA.


Nie zdążyłem pojechać na Dębowinę (Huberek).
Czy jak ktoś będzie w tamtej okolicy to mógłby sprawdzić czy głębokie cięcie w Wojbórzu (dzwon Klonowskiego m.in.) jest zlikwidowane? Bo jeśli tak to kolejna top miejscówa robi sie nudna.

Eh...


Z rajdów robią się wyścigi... żenada... gdzie te rajdy co kiedyś ?? głębokie cięcia, narzucony piach na drogę itd itd ? :(
alex555
N2
 
Posty: 180
Dołączył(a): wtorek, 30 wrz 2014, 14:59

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez kostek45 » wtorek, 13 paź 2015, 12:07

Na kolonii Gaj w lesie wydaje się ze można poskakać co nie znaczy że ktoś się odważy. Po hopie dość szybko jest zakręt więc stawiam ze może paru wariatów się znajdzie A reszta będzie dusić. Poza tym pewnie cały las otasmuja.

Ponawiam prośbę o info na temat cięcia w Wojbórz u. Oś haberek dawniej debowina.
Avatar użytkownika
kostek45
A5
 
Posty: 823
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2010, 08:23
Lokalizacja: Świdnica

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez sebaWRC » wtorek, 13 paź 2015, 12:46

Też sie zawiodłem na kolonii gaj własnie z tymi ogranicznikami :/ Miałem kilka miejscówek tam obranych,teraz mam tylko jedną,ta z 12:52 prawy hak po mega dzidzie --> https://www.youtube.com/watch?v=VOB5L2W9DMg

Natomiast rano chce być na Huberku,na nowej partii w rajdzie,hamowanie za szczytem w małym łuczku do prawego trójkowego zakrętu,tylko tam zapewne też oponki,podejrzewam,że 90 % potencjalnych zakrętów z cięciami pójdą wek.
www.youtube.com/user/kajto13
www.facebook.com/DominikaMorkaPhotography
Avatar użytkownika
sebaWRC
A5
 
Posty: 582
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 23:17
Lokalizacja: Strzelin

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez alex555 » wtorek, 13 paź 2015, 17:28

Pieniążek nie startuje w rajdzie, a szkoda ...

Oficjalne info
Niestety z przykrością muszę poinformować, że nie pojawimy się na starcie kolejnej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski Rajdu Dolnośląskiego. Tym razem postanowiliśmy dać "odpocząć" naszym rywalom z klasy 4 Emotikon wink W najbliższy weekend będę bacznie obserwował rywalizację na odcinkach specjalnych i życzę wszystkim wam sporej dawki emocji!
alex555
N2
 
Posty: 180
Dołączył(a): wtorek, 30 wrz 2014, 14:59

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez SebaSTI » wtorek, 13 paź 2015, 19:01

Grzyb jedzie Fiesta...czyżby brak budzetu na Fabie?
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez sebaWRC » wtorek, 13 paź 2015, 19:16

Testy Nassera przed Katalonią w najbliższy weekend spowodowane przesiadką znowu do Fiesty.
www.youtube.com/user/kajto13
www.facebook.com/DominikaMorkaPhotography
Avatar użytkownika
sebaWRC
A5
 
Posty: 582
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 23:17
Lokalizacja: Strzelin

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez Mad Max » środa, 14 paź 2015, 11:15

Grzyb mówił że start Fabią w Nadwiślańskim jest na razie jednorazowy i że sezon dokończy w Fieście.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez kostek45 » środa, 14 paź 2015, 17:48

Macie wytypowane jakieś miejsce na nowym OS Ścinawka? Mnie ciekawi miejsce zaraz na początku OS z mostkiem bez barierek. Ale ciężko z sensownym miejscem na oglądarę.

Jechałem odcinkiem jakiś czas temu ale nie było oznaczonych cięć, a bez takiej wiedzy ustalenie ciekawego miejsca może być mocno mylące.
Avatar użytkownika
kostek45
A5
 
Posty: 823
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2010, 08:23
Lokalizacja: Świdnica

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez paproh » środa, 14 paź 2015, 19:19

Na Oes Scinawka możesz dojechać praktycznie z każdej strony, mi pasuje i ciekawi końcówka odcinka jak jechałeś to wiesz o co chodzi, w suszynie objazd wieży widokowej i dojazd do Hak /Prawy też jest ciekawy. Ps tez myslalem o tym mostku troche widac i technicznie
free your mind...
paproh
N2
 
Posty: 106
Dołączył(a): wtorek, 16 mar 2010, 22:41
Lokalizacja: kotlina kłodzka

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez alex555 » piątek, 16 paź 2015, 14:13

Na punkcie podbijania kart na odcinku kolonia gaj dowiedziałem sie, ze na zapoznaniu tego odcinka zjawilo sie 66 załóg ;) Cieć od groma! nawet w tych miejscach gdzie są ograniczenia, uważam że miejscówka na kolonii gaj przy skrzyżowaniu do miejscowości skrzynka jest spalona, zawodnicy wytyczyli sobie bardzo prosta linie przejazdu, takze o ręcznych zapomnijcie ;)
A w klubie mówi się o 4 nieodebranych dokumentach, czyli powinno jechać 67 załóg powinno się zajwić na BK
alex555
N2
 
Posty: 180
Dołączył(a): wtorek, 30 wrz 2014, 14:59

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez Sadev » piątek, 16 paź 2015, 18:14

Cześć wszystkim, wraz ze znajomymi pierwszy raz wybieram się na niedzielny etap Rajdu Dolnośląskiego. Nigdzie nie mogę wyczytać nic o karnetach, czy nie są wymagane? Dziwi mnie to przez pryzmat ubezpieczenia NW :?: Pozdrawiam
Sadev
 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela, 10 kwi 2011, 10:04

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez SOKÓŁ » piątek, 16 paź 2015, 18:44

Sadev napisał(a):Cześć wszystkim, wraz ze znajomymi pierwszy raz wybieram się na niedzielny etap Rajdu Dolnośląskiego. Nigdzie nie mogę wyczytać nic o karnetach, czy nie są wymagane? Dziwi mnie to przez pryzmat ubezpieczenia NW :?: Pozdrawiam


Dolnośląski nie jest "biletowany" takie karnety tylko na Świdnickim i Karkonoskim :wink:
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron