25 Rajd Dolnośląski

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez iceman150 » niedziela, 18 paź 2015, 15:26

Aż takim optymistą nie jestem, bo jednak jako majstra to widzę Habaja (też mu się należy), ale Colin będzie się liczył i może wyjąć jakiś rajd albo dwa.
Rok 2004, konferencja prasowa w Nowej Zelandii:
- [reporter]: Znamy już te wszystkie wady waszego samochodu, ale czy możesz powiedzieć o nim coś dobrego?
- [Marcus]: Tak, to kabriolet.
iceman150
N3
 
Posty: 392
Dołączył(a): czwartek, 4 sty 2007, 23:26


Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez jacko » niedziela, 18 paź 2015, 15:35

czy na PS byla jakas szykana etc ? bo cos znow widze spora przewaga pana "nie zrobiłem tego specjalnie" nad resztą ;)
jacko
A5
 
Posty: 546
Dołączył(a): czwartek, 11 kwi 2013, 11:51

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez posejdon » niedziela, 18 paź 2015, 15:39

jacko napisał(a):czy na PS byla jakas szykana etc ? bo cos znow widze spora przewaga pana "nie zrobiłem tego specjalnie" nad resztą ;)

Nie doszukuj się na siłę :wink:
Jestem Kubicomaniakiem!
Avatar użytkownika
posejdon
A5
 
Posty: 718
Dołączył(a): wtorek, 13 paź 2009, 21:21
Lokalizacja: Bródno

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez lancerevo1 » niedziela, 18 paź 2015, 15:39

jacko napisał(a):czy na PS byla jakas szykana etc ? bo cos znow widze spora przewaga pana "nie zrobiłem tego specjalnie" nad resztą ;)

bardzo śmieszne, bardzo, można umrzeć ze śmiechu
lancerevo1
 
Posty: 23
Dołączył(a): wtorek, 1 sie 2006, 13:45

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez speedyzxz » niedziela, 18 paź 2015, 15:44

COLIN DZIK! :D

A w punktach przed ostatnią rundą się czołówka zagęściła! Choć Habaj z przodu to jednak odpisanie rundy nie stawia go zbytnio w uprzywilejowanej pozycji :)
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez gabrally » niedziela, 18 paź 2015, 15:50

hubertus_89 napisał(a):
andrzejn4 napisał(a):Panowie gdzie oglądnąć power stage , jest robiona jeszcze relacja live w necie ?

Dołączam się do pytania. Szukałem na sport.tvp ale tam nic nie ma.


Relacje ze Świdnickiego i Karkonoskiego proponuję raczej uznać za odstępstwo od reguły, bo z reguły transmisji nie ma i nic nie wskazuje na to, aby miała być :)
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez Sebekrally » niedziela, 18 paź 2015, 15:55

Brawa dla Habaja, ciekawy jestem klasyfikacji po Dolnośląskim. Co do Colina i porównań do Kasperczyka, dwa lata temu gdy ogłosił Kasperczyk że wsiada do R5 wiele osób mówiło że się wyrobi zdobędzie doświadczenie i będzie w czubie. Ja podtrzymuję swoją wersję, zamiast wsiadać do R5 trzeba było jeździć w R2 RME lub innym zagranicznym cyklu może coś z tego by wyszło, ciężką pracą zawsze można nadrobić braki w talencie. A Kuba pokazał kilku niedowiarkom że da się.
Sebekrally
A5
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 30 cze 2009, 21:03
Lokalizacja: Gdynia

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez viper » niedziela, 18 paź 2015, 15:56

gabrally napisał(a):
hubertus_89 napisał(a):
andrzejn4 napisał(a):Panowie gdzie oglądnąć power stage , jest robiona jeszcze relacja live w necie ?

Dołączam się do pytania. Szukałem na sport.tvp ale tam nic nie ma.


Relacje ze Świdnickiego i Karkonoskiego proponuję raczej uznać za odstępstwo od reguły, bo z reguły transmisji nie ma i nic nie wskazuje na to, aby miała być :)

A juz myslalem ze cos sie ruszy. No ale po raz kolejny okazalo sie ze rajdy to medialna padaka i raczej nie ma co liczyc na ozywienie medialne dzieki ktoremu raz na 10 lat mozna liczyc na molodego kierowce , ktory ma szanse cos osiagnac pod warunkiem ze nie bedzie bujal sie jak kajetanowicz 5 lat w kraju. Oby brzezinskiemu juz po żeszlym sezonie udalo sie zrobic to co kajetanowiczowi po wielu latach udowadniania ze jednak jest cos wart.
Sebekrally napisał(a):Brawa dla Habaja, ciekawy jestem klasyfikacji po Dolnośląskim. Co do Colina i porównań do Kasperczyka, dwa lata temu gdy ogłosił Kasperczyk że wsiada do R5 wiele osób mówiło że się wyrobi zdobędzie doświadczenie i będzie w czubie. Ja podtrzymuję swoją wersję, zamiast wsiadać do R5 trzeba było jeździć w R2 RME lub innym zagranicznym cyklu może coś z tego by wyszło, ciężką pracą zawsze można nadrobić braki w talencie. A Kuba pokazał kilku niedowiarkom że da się.

Kasperczyk to nie kierowca na ekstralige. On ma tylko budzet na to. Niech sobie chlopak jezdzi, ale z tej maki chleba nie bedzie na mirae solidnego kierowcy. Reszta pojechala swoje.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez lancerevo1 » niedziela, 18 paź 2015, 17:51

Viper, przeczytaj to co napisałeś o relacji telewizyjnej z power stage i wniosków jakie wydumałeś bo to kompletnie niema sensu, po prostu bełkot, jaki zeszły sezon brzezińskiego? O czym ty człowieku piszesz? A relacja może być, jak dołożymy do budżetu rajdu 30 tys.
lancerevo1
 
Posty: 23
Dołączył(a): wtorek, 1 sie 2006, 13:45

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez Yrtat » niedziela, 18 paź 2015, 18:02

jacko napisał(a):
iceman150 napisał(a):No nie wiem jak Wam, ale jazda Colina robi na mnie spore wrażenie, właściwie nie słychać jakiś opowiadań o ratowaniach, tak jakby jechał bardzo czysto a zarazem szybko. Wygrać to raczej nie wygra, ale drugie miejsce będzie mega sukcesem dla tego chłopaka.
Teraz widać jak Kasperczyk wypada na tle mniej doświadczonego kolegi i nie ma co się tłumaczyć, nauką i zbieraniem doświadczenia po prostu trzeba zapie.... wciskać gaz :)


on jest przyszloscia RSMP, biznesmeni czy ich synowie po prostu nie zasluguja na ten tytul, w arlamowie BB jesli wygra bedzie majstrem, bedzie ciekawie

swoja droga wiadomo cos o tych dodatkowych sekundach dla BB na pzm wyniki online ? jakaś kara ?

Błąd pilota, wjechali na PKC za wcześnie.
Avatar użytkownika
Yrtat
A5
 
Posty: 712
Dołączył(a): wtorek, 30 kwi 2013, 17:31
Lokalizacja: Żywiec

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez martenzyt » niedziela, 18 paź 2015, 18:48

Darek Poloński - nie wiem czy pamiętacie jak walczył z Kajtem na rajdzie zamkowym o miejsce w S1600 - wygrał, nie był najszybszy i puchar oddał. Z tego co pamiętam nie był on gwiazdą pucharu Peugeota a teraz wygrywa z mocniejszymi autami. Jak ktoś wcześniej bardzo ładnie napisał nie ma co myśleć, uczyć się, poprawiać opisu, wyczuwać auta - trzeba zapier..... ;) A tak na poważnie dla mnie gwiazdami tego rajdu są : Habaj, Brzeziński, Poloński no może niechętnie dorzucę BB za czasy na OS bo jest szybki i tego nie można mu odmówić.
Ostatnio edytowano niedziela, 18 paź 2015, 19:33 przez martenzyt, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
martenzyt
N3
 
Posty: 433
Dołączył(a): poniedziałek, 3 gru 2007, 16:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez Shaitan » niedziela, 18 paź 2015, 19:20

iceman150 napisał(a):No nie wiem jak Wam, ale jazda Colina robi na mnie spore wrażenie, właściwie nie słychać jakiś opowiadań o ratowaniach, tak jakby jechał bardzo czysto a zarazem szybko. Wygrać to raczej nie wygra, ale drugie miejsce będzie mega sukcesem dla tego chłopaka.

To prawda. Z tego co pamiętam, to na Rzeszowskim było podobnie. Co można powiedzieć, pewnie dobry opis i jazda bez zbliżania się do limitu. Poza tym wysokie umiejętności i dobre czucie fury. Jest potencjał w Colinie :D !
Avatar użytkownika
Shaitan
N3
 
Posty: 328
Dołączył(a): środa, 30 paź 2013, 19:08

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez Zajcev » niedziela, 18 paź 2015, 20:27

Dla mnie bohaterem tego rajdu jest Bouffier, wygrał większość odcinków, bardzo szkoda awarii, bo myślę, że pomimo minutowej kary, walczyłby o zwycięstwo, to tylko pokazuję jakim jest znakomitym kierowcą. Mam nadzieję, że tytuł powędruję do niego w tym roku, bo zdecydowanie wg mnie jest nr 1 w tegorocznych RSMP.

Aczkolwiek przyznam szczerze, że liczyłem na małe team-order i Stec spóźni się na PKC :wink:
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez viper » niedziela, 18 paź 2015, 20:37

Zajcev napisał(a):Dla mnie bohaterem tego rajdu jest Bouffier, wygrał większość odcinków, bardzo szkoda awarii, bo myślę, że pomimo minutowej kary, walczyłby o zwycięstwo, to tylko pokazuję jakim jest znakomitym kierowcą. Mam nadzieję, że tytuł powędruję do niego w tym roku, bo zdecydowanie wg mnie jest nr 1 w tegorocznych RSMP.

Aczkolwiek przyznam szczerze, że liczyłem na małe team-order i Stec spóźni się na PKC :wink:

Stec nie mogl team order bo walczy o 2 miejsce, a tam jest bardzo blisko.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: 25 Rajd Dolnośląski

Postprzez Zajcev » niedziela, 18 paź 2015, 20:39

viper napisał(a):Stec nie mogl team order bo walczy o 2 miejsce, a tam jest bardzo blisko.



fakt moje przeoczenie, zapomniałem o tym :)
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron