Jakub 'Colin' Brzeziński

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez martin.h » czwartek, 3 wrz 2015, 15:29

seal napisał(a):
Miko napisał(a):Widziałem naklejkę Race Rent na aucie więc pewnie Mikołajczyk.

Chłopaki z Race Rentu obsługiwali go na fimiku z testów, tylko powinien mieć wtedy rejestrację KCH.


Mikołajczyk wielokrotnie miał samochody na KR, zresztą co to za problem zarejestrować auto w Krakowie lub wziąźć w leasing/kredyt w krakowskim banku ;)
Beskidy na rowerze -> https://plus.google.com/u/0/photos/118155666108479221380/albums
Avatar użytkownika
martin.h
A6
 
Posty: 1109
Dołączył(a): środa, 4 sty 2006, 22:45
Lokalizacja: Chorzów


Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez seal » czwartek, 3 wrz 2015, 18:17

Race Rent nie aktualizuję swojego portfolio na bieżąco więc ciężko wyczuć, strasznie temat zjechał na bocznice ;-)
Avatar użytkownika
seal
A5
 
Posty: 793
Dołączył(a): sobota, 28 lip 2007, 14:22
Lokalizacja: Czasław

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez madman » piątek, 4 wrz 2015, 00:01

Mad Max napisał(a): Tak samo jak do tej pory ja nie wiem do kogo należy Fiesta S2000 którą jeździł ostatnio Czopik.


A nie chodziło Ci o Fabię S2000? :wink: Blachy KRA, może RK maczał w tym palce. :lol:
"To że trzeba hamować poznawałem po tym, że wszyscy kibice zaczynali uciekać." - K. Hołowczyc
Avatar użytkownika
madman
N3
 
Posty: 285
Dołączył(a): sobota, 10 maja 2014, 09:59
Lokalizacja: Pomorze

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez Mad Max » piątek, 4 wrz 2015, 10:27

madman napisał(a):
Mad Max napisał(a): Tak samo jak do tej pory ja nie wiem do kogo należy Fiesta S2000 którą jeździł ostatnio Czopik.

A nie chodziło Ci o Fabię S2000? :wink: Blachy KRA, może RK maczał w tym palce. :lol:
Czeski błąd, jak zwykle myślę o czym innym pisze o czym innym... oczywiście że chodziło o Fabie.
Myślę że Kubica ma ważniejsze rzeczy na które trzeba wydać sporo pieniędzy :wink:
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez seal » piątek, 4 wrz 2015, 11:25

Mad Max napisał(a):Myślę że Kubica ma ważniejsze rzeczy na które trzeba wydać sporo pieniędzy :wink:

https://pbs.twimg.com/media/CMUUh9iWEAAW1sF.jpg
Kubica ma spersonalizowane blachy :-)
Trzeba na rajdzie zapytać Colina czyj jest samochód i sprawa się rozwiąże.
Avatar użytkownika
seal
A5
 
Posty: 793
Dołączył(a): sobota, 28 lip 2007, 14:22
Lokalizacja: Czasław

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez madman » piątek, 4 wrz 2015, 13:14

seal napisał(a):
Mad Max napisał(a):Myślę że Kubica ma ważniejsze rzeczy na które trzeba wydać sporo pieniędzy :wink:

https://pbs.twimg.com/media/CMUUh9iWEAAW1sF.jpg
Kubica ma spersonalizowane blachy :-)

Ale nie zawsze miał. :wink:
Obrazek
"To że trzeba hamować poznawałem po tym, że wszyscy kibice zaczynali uciekać." - K. Hołowczyc
Avatar użytkownika
madman
N3
 
Posty: 285
Dołączył(a): sobota, 10 maja 2014, 09:59
Lokalizacja: Pomorze

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez maciek127 » sobota, 5 wrz 2015, 13:47

ktoś nie szykuje się do powrotu do Rajdów w Polsce ? może ktoś kupił R5 i chcę teraz trochę zarobić na wynajmie ?
Zapraszam http://www.test.auto.pl/category/motorsport/
maciek127
N2
 
Posty: 188
Dołączył(a): wtorek, 8 paź 2013, 16:33

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez Anbarra » sobota, 5 wrz 2015, 19:43

caly czas pieprzenie o blachach a tym czasem umknelo komus ze calkiem niezly debiut mial miejsce :)
Anbarra
A5
 
Posty: 508
Dołączył(a): sobota, 21 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: Vienna, Myslenice, Trzemesnia

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez Dawidos » sobota, 5 wrz 2015, 20:08

Super debiut w R5 ma gościu to coś co ma Kajto, a mianowicie szybkość przy zachowaniu pewnego marginesu bezpieczeństwa. Ile ten Pan ma lat orientuje się ktoś?
Dawidos
 
Posty: 29
Dołączył(a): piątek, 25 lip 2014, 15:19
Lokalizacja: Ustroń

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez Shaitan » sobota, 5 wrz 2015, 20:17

O to samo chciałem zapytać... Stawiam 25-28.

Chłopak ma papiery na coś więcej niż tylko polskie podwórko. Oprócz samej jazdy imponuje mi jego analityczne i metodyczne podejście do ścigania wyciągnięte jeszcze z czasów wymiatania w ściganiu wirtualnym.

Debiut marzenie i oby dalej się tak rozwijał, bo jak sam mówi rezerw jest mnóstwo. Warunki finansowe mamy jakie mamy, ale jeśli taki prospekt nie jest wart zainwestowania w niego kapusty przez duże firmy, to już nie wiem jaki będzie wart... :roll: Gorąco liczę, że będzie z tej kariery coś więcej niż tylko RSMP.
Avatar użytkownika
Shaitan
N3
 
Posty: 328
Dołączył(a): środa, 30 paź 2013, 19:08

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez martin.h » sobota, 5 wrz 2015, 20:25

Życzę sponsorów z całego serca bo zapowiada się obiecująco, jednak skoro MP nie potrafi skleić budżetu to co ma zrobić nieznany zawodnik? A takich jak on jest dziesiątki, młody, obiecujący, kończy się kasa i znika :(
Beskidy na rowerze -> https://plus.google.com/u/0/photos/118155666108479221380/albums
Avatar użytkownika
martin.h
A6
 
Posty: 1109
Dołączył(a): środa, 4 sty 2006, 22:45
Lokalizacja: Chorzów

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez seal » sobota, 5 wrz 2015, 20:27

Dawidos napisał(a):Super debiut w R5 ma gościu to coś co ma Kajto

Po Wiśle można stwierdzić, że Colin nie musi dążyć do poziomu jakiegokolwiek z innych startujących Polaków.
Tak na marginesie Kajtek w debiucie w czterołapie osiągnął 7 miejsce w generalce ;-)
Avatar użytkownika
seal
A5
 
Posty: 793
Dołączył(a): sobota, 28 lip 2007, 14:22
Lokalizacja: Czasław

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez madman » sobota, 5 wrz 2015, 22:27

seal napisał(a):
Dawidos napisał(a):Super debiut w R5 ma gościu to coś co ma Kajto

Po Wiśle można stwierdzić, że Colin nie musi dążyć do poziomu jakiegokolwiek z innych startujących Polaków.
Tak na marginesie Kajtek w debiucie w czterołapie osiągnął 7 miejsce w generalce ;-)

Gwoli ścisłości, to w debiucie w czterołapie (Elmot 2006) rajdu nie ukończył, ale rzeczywiście - pierwszy ukończony to siódme miejsce. Ale warto zwrócić uwagę na konkurencję i ilość czterołapów w tamtym rajdzie. :wink: Jednak trudno się nie zgodzić z tym, że Brzeziński zaliczył świetny debiut i teraz trzeba dobrze poprowadzić jego karierę, żeby nie przepadł. Przyszły sezon dobrze przejechać w R5 i kto wie, walczyć o mistrza? To ryzykowna teza, wiem, ale biorę to na siebie, najwyżej odszczekam to za rok! Dodać do tego jeszcze Nivetta, który uspokoi jazdę, kogoś w Fabii R5 i może być jeszcze ciekawiej w przyszłym roku. Kuba Brzeziński to nazwisko warte zapamiętania. Będzie o nim głośno, oj będzie... :wink:
"To że trzeba hamować poznawałem po tym, że wszyscy kibice zaczynali uciekać." - K. Hołowczyc
Avatar użytkownika
madman
N3
 
Posty: 285
Dołączył(a): sobota, 10 maja 2014, 09:59
Lokalizacja: Pomorze

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez seal » sobota, 5 wrz 2015, 23:37

madman napisał(a):Gwoli ścisłości, to w debiucie w czterołapie (Elmot 2006) rajdu nie ukończył

Nie wspominałem potknięć kajtka ;-) Liczy się meta. Nie zapeszać !!!
Avatar użytkownika
seal
A5
 
Posty: 793
Dołączył(a): sobota, 28 lip 2007, 14:22
Lokalizacja: Czasław

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez Sebekrally » sobota, 5 wrz 2015, 23:53

Tomasz Mikołajczyk
2 godz. · Kraków ·

Rajd Wisły?
dla mnie tytuł komentarza dla całego Rajdu ale też komentarz po drugim oesie Cisownica powinien być jeden- Cisowianka Perlage- tu wszyscy jechali z gazem lub bez, tylko Colin jechał Perlage.....
I taki był doping kibiców, i takie komentarze. I taka jazda Colina i Boby..
W pierwszym starcie takim autem przyjechać oes na zero z BB to mistrzostwo świata!
Ale choć prawie nikt o tym nie wie, nie było by dziś tutaj Colina i Boby a także Racerentu gdyby nam wszystkim nie zaufał Grzegorz O., gdyby nie wspierał, organizował i finansował..
Dziękujemy mu za to bardzo.

Nie byłoby tego sukcesu również bez determinacji Daniela K. szefa i właściciela Racerentu który z całego personelu wykrzesał taki poziom obsługi tej zabawki R5.
I bez pracy skrzydlatego Pana od zawieszeń, też ..

Co dalej będzie ? Pewnie, Tylko pasmo sukcesów
Emotikon wink
.

Więc stojąc z boku, i patrząc na to wszystko, dziękuję Wam wszystkim za to co zrobiliście, Grzegorzowi, Danielowi wraz z Serwisem, Kibicom za doping, Fanklubowi za szaleństwo a Załodze za ostateczny wynik.

PS przyznaję się, myślałem że palną...

Trochę na temat czyj wóz i jak to się kręci... Trzeba przyznać że wspomniany Grzegorz O. ma jaja że przekazał takie auto w ręce zółtodzioba :shock:
Sebekrally
A5
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 30 cze 2009, 21:03
Lokalizacja: Gdynia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron