Jakub 'Colin' Brzeziński

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez Konradoo » poniedziałek, 31 sie 2015, 22:32

Cześć

Chciałbym poznać historie tego kierowcy, mam na myśli jego drogę od 0 do obecnej sytuacji. Słyszałem że jeszcze kilka lat temu rajdowanie uprawiał jedynie w grze Colin McRae Rally, a teraz jedzie topowym autem w eliminacji RSMP. Chciałbym poznać jego historię w pozytywnym znaczeniu, nie chodzi mi o zaglądanie do portfela. Jest on raczej dla mnie motywatorem do osiągnięcia marzeń jakimi są dla mnie starty takim sprzętem w RSMP.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Konradoo
N2
 
Posty: 160
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2011, 19:29


Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez Sejol » poniedziałek, 31 sie 2015, 22:44

Karol Ferenc miał z nim wywiad w Odcinku Specjalnym.
Sejol
N3
 
Posty: 267
Dołączył(a): niedziela, 21 mar 2010, 19:50

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez viper » poniedziałek, 31 sie 2015, 22:50

Jak mu nie zagladniesz do portfela to zostana ci tylko marzenia :). Z reszta r5 to dzisiaj nie problem jak masz $$$$$$. Oby mial kase dluzszy czas to moze gdzies wyzej sie poturla.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez speedyzxz » wtorek, 1 wrz 2015, 00:14

Sejol napisał(a):Karol Ferenc miał z nim wywiad w Odcinku Specjalnym.


https://www.youtube.com/watch?v=ajPnB5LNJdE :)
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez rajdmen » wtorek, 1 wrz 2015, 13:55

coz kolejny talent, ktoremu sponsorzy daja kase, ludzie to maja szczescie w zyciu
rajdmen
 
Posty: 43
Dołączył(a): poniedziałek, 23 sty 2012, 11:27

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez Voo » wtorek, 1 wrz 2015, 14:37

Jak znalazł oklejenie Fiesty R5 na Rajd Wisły:

Obrazek

Co do "szczęścia" to chyba mu dość wytrwale pomagał, nie? Poza tym jeśli dobrze pamiętam z tej rozmowy to i coś o sprzedaży mieszkania było, jeśli teraz zawodników nie pokręciłem...
Avatar użytkownika
Voo
N3
 
Posty: 228
Dołączył(a): niedziela, 4 sty 2015, 23:23

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez iceman150 » wtorek, 1 wrz 2015, 15:18

Na pewno pomógł Colinowi bardzo Tomasz Kuchar z którym mają bliski kontakt. Po za tym to mnóstwo talentu i szczęścia oraz bezkompromisowa jazda. Mam przyjemność osobistego poznania Kuby i po za tym to zwykły chłopak, z tym że jak wsiądzie do jakiejś bryki to praktycznie od ręki jedzie szybko.
Rok 2004, konferencja prasowa w Nowej Zelandii:
- [reporter]: Znamy już te wszystkie wady waszego samochodu, ale czy możesz powiedzieć o nim coś dobrego?
- [Marcus]: Tak, to kabriolet.
iceman150
N3
 
Posty: 392
Dołączył(a): czwartek, 4 sty 2007, 23:26

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez ryjas » wtorek, 1 wrz 2015, 18:03

Zobaczymy. Łatwiej ogarnąć na 100-110 procent auto relatywnie słabe niż na 70-80 proc dużo mocniejsze. Żeby wygrywac w jednym i drugim przypadku potrzeba co najmniej 100 procent
ryjas
N3
 
Posty: 436
Dołączył(a): niedziela, 15 cze 2014, 22:00

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez viper » wtorek, 1 wrz 2015, 18:27

rajdmen napisał(a):coz kolejny talent, ktoremu sponsorzy daja kase, ludzie to maja szczescie w zyciu

Kolego to nie sczescie tylko dobre uklady :).
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez Shaitan » wtorek, 1 wrz 2015, 20:11

Voo napisał(a):Co do "szczęścia" to chyba mu dość wytrwale pomagał, nie? Poza tym jeśli dobrze pamiętam z tej rozmowy to i coś o sprzedaży mieszkania było, jeśli teraz zawodników nie pokręciłem...

Nie pokręciłeś :wink: . Odpuścił Rzeszowski żeby pojechać Wisłe R5, więc może udało się to jakoś poskładać bez sprzedaży mieszkania.

Zdecydowanie jeden z kierowców, na którego trzeba mieć oko na naszym podwórku. Trzymam mocno za niego kciuki, żeby sponsorzy dopisywali i żeby dowoził tak ładne wyniki jak do tej pory. Trochę jednak niewiadoma co pokaże tą Fiestą.
Avatar użytkownika
Shaitan
N3
 
Posty: 328
Dołączył(a): środa, 30 paź 2013, 19:08

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez TITISE » wtorek, 1 wrz 2015, 20:50

Przyszły Mistrz Polski :)
TITISE
N3
 
Posty: 206
Dołączył(a): środa, 14 sty 2009, 21:38
Lokalizacja: Col de Turini

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez viper » wtorek, 1 wrz 2015, 21:43

TITISE napisał(a):Przyszły Mistrz Polski :)

Powoli powoli z tym mistrzem Polski. Pomijam umiejetnosci, ale r5 na caly sezon to trzeba miec grube uklady. Jednorazowy wystep to nie to samo.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez Kruk » wtorek, 1 wrz 2015, 22:52

Nie znam osobiście ale .... wydaje mi się, że słyszałem jak sam mówił po jednym z ostatnich rajdów, gdzie jechał 208, że "zastawił samochód żony" aby móc wystartować. Jeśli do tego dodać te informacje o podobno sprzedaży mieszkania .. no to już chyba niezbyt wiele zostało do wymiany na budżet na starty :shock: . Nie chciałbym żeby ktoś miał mnie za przeciwnika tego zawodnika. Jest dokładnie odwrotnie. Kibicuję mu. Podziwiam jak szybko potrafi przystosować się do nowego samochodu i jak szybko nim jechać. Chciałbym żeby znaleźli się bogaci sponsorzy, którym nie będzie brakowało budżetu na finansowanie startów. Ewidentnie ma talent i jak ktoś poda mu pomocną dłoń jest bardzo prawdopodobne, że w przyszłości może zostać Mistrzem Polski. Ciekawi mnie bardzo jak przebiegnie debiut w R5 w Rajdzie Wisły. Oby presja na wynik nie była zbyt przytłaczająca :roll: .
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez jacko » środa, 2 wrz 2015, 16:13

tutaj jego testy R5ką przezd rajdem wisły
http://rajdy24.pl/testy-brzezinskiego-w-fiescie-r5/

już w tej audycji jeszcze przed rajdem kaszub, ktory oczywiście wygrał w ośce, wspominal, ze bedzie chcial namowic żone na sprzedaz mieszkania aby wystartowac R5ką, az sie nie chce wierzyc, ze gość mówi poważnie, iście szalony pomysł,

ale z drugiej strony takich zawodników trzeba w RSMP! patrzac na liste startowa wisły aż żal patrzeć, że mistrz Polski musi jechać R2, a sam Brzeziński juz w pierwszym starcie R5 udowodni, że nie trzeba za dużo pić napojów energetycznych aby być z miejsce topowym zawodnikiem w RSMP ;)
jacko
A5
 
Posty: 546
Dołączył(a): czwartek, 11 kwi 2013, 11:51

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez viper » środa, 2 wrz 2015, 16:27

jacko napisał(a):tutaj jego testy R5ką przezd rajdem wisły
http://rajdy24.pl/testy-brzezinskiego-w-fiescie-r5/

już w tej audycji jeszcze przed rajdem kaszub, ktory oczywiście wygrał w ośce, wspominal, ze bedzie chcial namowic żone na sprzedaz mieszkania aby wystartowac R5ką, az sie nie chce wierzyc, ze gość mówi poważnie, iście szalony pomysł,

ale z drugiej strony takich zawodników trzeba w RSMP! patrzac na liste startowa wisły aż żal patrzeć, że mistrz Polski musi jechać R2, a sam Brzeziński juz w pierwszym starcie R5 udowodni, że nie trzeba za dużo pić napojów energetycznych aby być z miejsce topowym zawodnikiem w RSMP ;)

Poczekajmy do mety może co :). Jak na pudlo by wszedl to by to bylo mistrzostwo swiata. Nie wiem skad on jest bo jezeli z okolic wisly to moze byc mu latwiej ale to i tak proste nie bedzie, a raczej malo realne,ale bedzie ciekawie bo ktos nowy.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron