Jakub 'Colin' Brzeziński

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez viper » niedziela, 6 wrz 2015, 00:08

Shaitan napisał(a):O to samo chciałem zapytać... Stawiam 25-28.

Chłopak ma papiery na coś więcej niż tylko polskie podwórko. Oprócz samej jazdy imponuje mi jego analityczne i metodyczne podejście do ścigania wyciągnięte jeszcze z czasów wymiatania w ściganiu wirtualnym.

Debiut marzenie i oby dalej się tak rozwijał, bo jak sam mówi rezerw jest mnóstwo. Warunki finansowe mamy jakie mamy, ale jeśli taki prospekt nie jest wart zainwestowania w niego kapusty przez duże firmy, to już nie wiem jaki będzie wart... :roll: Gorąco liczę, że będzie z tej kariery coś więcej niż tylko RSMP.

No wlasnie problem w tym ze rajdy to niestety nie inwestycja tylko zabawa w rajdy tzn. Zdecydowana wiekszosc kierowcow bawi sie prywatnie w rajdy. W przypadku brzezinskiego lepiej zeby znalazl sie ktos taki jak wislawski w przypadku kajetanowicza. Jak ktos tego nie poturla dale to moze byc problem.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42


Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez seal » niedziela, 6 wrz 2015, 00:28

viper napisał(a):Jak ktos tego nie poturla dale to moze byc problem.

Jest prędkość . jest czas, jest wynik, w czym ma być problem?
Colin nie jeździ od wczoraj, zgrzytami w relacji pilot-kierowca nie zrobił by wyniku!!!
Avatar użytkownika
seal
A5
 
Posty: 793
Dołączył(a): sobota, 28 lip 2007, 14:22
Lokalizacja: Czasław

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez viper » niedziela, 6 wrz 2015, 07:08

seal napisał(a):
viper napisał(a):Jak ktos tego nie poturla dale to moze byc problem.

Jest prędkość . jest czas, jest wynik, w czym ma być problem?
Colin nie jeździ od wczoraj, zgrzytami w relacji pilot-kierowca nie zrobił by wyniku!!!

Mowie o problemie finansowym. Ja go nie znam ale jezeli zalozyc ze polowa tego co tu mowia jest prawda tzn. Gosc zastawia mieszkanie itd. To daleko w ten sposob finansowy nie zajedzie, dlatego szybko musi sie znalezc ktos z grubszym portfelem.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez seal » niedziela, 6 wrz 2015, 07:39

viper napisał(a):dlatego szybko musi sie znalezc ktos z grubszym portfelem.

Jak byś nie jechał, to ty musisz szukać gościa z portfelem, więc czeka go kolejna cięższa batalia.
Avatar użytkownika
seal
A5
 
Posty: 793
Dołączył(a): sobota, 28 lip 2007, 14:22
Lokalizacja: Czasław

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez iceman150 » niedziela, 6 wrz 2015, 10:06

Sebekrally napisał(a):
Trzeba przyznać że wspomniany Grzegorz O. ma jaja że przekazał takie auto w ręce zółtodzioba :shock:



Czyżby to był ten sam Grzegorz z którym miałem okazję ścigać się w Rallylandzie? Widać, że ma spory budżet i cieszy że potrafi go tak zainwestować.


Po analizie sponsorów doszedłem do wniosku że to ten sam człowiek. Więc wyjaśnia się dlaczego ta rejestracja jest KR.
Rok 2004, konferencja prasowa w Nowej Zelandii:
- [reporter]: Znamy już te wszystkie wady waszego samochodu, ale czy możesz powiedzieć o nim coś dobrego?
- [Marcus]: Tak, to kabriolet.
iceman150
N3
 
Posty: 392
Dołączył(a): czwartek, 4 sty 2007, 23:26

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez Miko » niedziela, 6 wrz 2015, 15:18

Kto to jest ten Grzegorz O. ?
Team Deputa.
Avatar użytkownika
Miko
N3
 
Posty: 317
Dołączył(a): wtorek, 9 maja 2006, 15:39
Lokalizacja: Kamieniec Ząbkowicki

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez Anbarra » niedziela, 6 wrz 2015, 15:52

viper napisał(a):
seal napisał(a):
viper napisał(a):Jak ktos tego nie poturla dale to moze byc problem.

Jest prędkość . jest czas, jest wynik, w czym ma być problem?
Colin nie jeździ od wczoraj, zgrzytami w relacji pilot-kierowca nie zrobił by wyniku!!!

Mowie o problemie finansowym. Ja go nie znam ale jezeli zalozyc ze polowa tego co tu mowia jest prawda tzn. Gosc zastawia mieszkanie itd. To daleko w ten sposob finansowy nie zajedzie, dlatego szybko musi sie znalezc ktos z grubszym portfelem.


Pewien Francuz, Dominik H. tez zastawil mieszkanie :) Kto nie ryzykuje ten nie ma, widac nadarzyla sie jedyna w zyciu okazja
Anbarra
A5
 
Posty: 508
Dołączył(a): sobota, 21 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: Vienna, Myslenice, Trzemesnia

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez iceman150 » niedziela, 6 wrz 2015, 18:09

Grzegorz Olchawski
Rok 2004, konferencja prasowa w Nowej Zelandii:
- [reporter]: Znamy już te wszystkie wady waszego samochodu, ale czy możesz powiedzieć o nim coś dobrego?
- [Marcus]: Tak, to kabriolet.
iceman150
N3
 
Posty: 392
Dołączył(a): czwartek, 4 sty 2007, 23:26

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez adamlen » niedziela, 6 wrz 2015, 21:14

Brzeziński to jakiś ewenement. Interesuje się rajdami nie od dziś a Jego nazwiska do tej pory nie zapamiętałem. Tymczasem zajmuje w rajdzie RSMP czwarte miejsce w swoim pierwszym starcie autem i 15 startym w ogóle (Jeśli wierzyć eWRC.cz). Do tego strata na mecie nie duża biorąc pod uwagę kontrolowane tempo a nie jazdę na maksa. Potrzebne będzie jeszcze kilka rajdów, żeby lepiej ocenić, jednak mam nadzieję, jeśli potencjał jest naprawdę duży, że dostanie angaż w jakimś juniorskim zespole z wsparciem fabryki, najlepiej w ERC na początek.
"Nie wiedziałem co robić, więc jechałem szybko" - Robert Kubica po wygraniu pierwszego oesu Rajdu Monte Carlo 2014
Avatar użytkownika
adamlen
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 20 lis 2004, 21:09
Lokalizacja: Pogranicze trzech województw

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez wanderer » niedziela, 6 wrz 2015, 21:48

adamlen napisał(a):Brzeziński to jakiś ewenement. Interesuje się rajdami nie od dziś a Jego nazwiska do tej pory nie zapamiętałem. Tymczasem zajmuje w rajdzie RSMP czwarte miejsce w swoim pierwszym starcie autem i 15 startym w ogóle (Jeśli wierzyć eWRC.cz). Do tego strata na mecie nie duża biorąc pod uwagę kontrolowane tempo a nie jazdę na maksa. Potrzebne będzie jeszcze kilka rajdów, żeby lepiej ocenić, jednak mam nadzieję, jeśli potencjał jest naprawdę duży, że dostanie angaż w jakimś juniorskim zespole z wsparciem fabryki, najlepiej w ERC na początek.

Po prostu taki jest poziom RSMP. Przychodzi ktoś utalentowany, w konkurencyjnym aucie i od razu pokazuje, że może być bardzo blisko czołówki.
wanderer
A6
 
Posty: 1201
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2010, 13:21

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez iceman150 » niedziela, 6 wrz 2015, 22:12

@adamlen przecież Colin wybił się już na poziomie RPP. Z tym że nie jechał pełnego sezonu, ale jak startował to praktycznie wygrywał wszystko. W jednej rundzie to bodaj wygrał wszystkie odcinki.
Ten sezon rozpoczął w nie do końca doinwestowanym C2, następnie 208 i tu było o niebo lepiej, bił się jak równy z równym z Polońskim.

No i nawet w Cross-Country startował. Jeśli dobrze kojarzę to ok 2-3lat temu w Baja Poland miał niezłą lokatę (nie wiem nawet czy nie wygrał klasy).
Rok 2004, konferencja prasowa w Nowej Zelandii:
- [reporter]: Znamy już te wszystkie wady waszego samochodu, ale czy możesz powiedzieć o nim coś dobrego?
- [Marcus]: Tak, to kabriolet.
iceman150
N3
 
Posty: 392
Dołączył(a): czwartek, 4 sty 2007, 23:26

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez Kopernik » niedziela, 6 wrz 2015, 23:37

Kilka info o tym Panu - 29 lat ma, trochę za dużo jak na wielką karierę, ale mistrzem Polski ma szansę zostać.

Auto jest z Race Rentu
Kopernik
N2
 
Posty: 126
Dołączył(a): czwartek, 21 sie 2003, 19:39
Lokalizacja: Kraków

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez RajducH » poniedziałek, 7 wrz 2015, 09:57

tylko czemu Colin? przecież do "latającego szkota" brakuje mu bardzo, bardzo dużo - nom chyba że chodzi o Colina Farrella :wink:

jakby nie było czekam w takim razie na panów per Solberg i Vel Loeb
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez Sejol » poniedziałek, 7 wrz 2015, 10:28

RajducH napisał(a):tylko czemu Colin? przecież do "latającego szkota" brakuje mu bardzo, bardzo dużo - nom chyba że chodzi o Colina Farrella :wink:

jakby nie było czekam w takim razie na panów per Solberg i Vel Loeb


Colin ma takie przezwisko już wiele wiele lat, a dlatego że był czołowym polskim zawodnikiem w grę Colin McRae Rally 2.0. Na jednym z turniejów (które hurtowo wygrywał) organizowanym przez PlaySation poznał Kuchara i Kuchar go przygarnął pod swoje skrzydła.
Sejol
N3
 
Posty: 267
Dołączył(a): niedziela, 21 mar 2010, 19:50

Re: Jakub 'Colin' Brzeziński

Postprzez RajducH » poniedziałek, 7 wrz 2015, 10:58

i wszystko jasne :D
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 21 gości

cron