Rajd Nadwiślański 2015

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Rajd Nadwiślański 2015

Postprzez Aro90 » wtorek, 22 wrz 2015, 12:14

jacko napisał(a):
Aro90 napisał(a):haha typowy polaczek zaaaawsze cos nie pasuje... W innych krajach nie jeżdżą biznesmeni i ich synowie? myślisz że tylko jeden kombintor jest tutaj? :D ehhh niektorym nigdy nie dogodzisz. Żałosne jest takie myślenie ze przyjezdza "jakis" Bryan i wygrywa... prawda jest taka że w innych ligach w których by wystartował również miałby czołowe miejsca, poza tym nie wiesz kim on jest? :wink: przejechał pewnie duzo wiecej km w rajdowce niż wszyscy inni zawodnicy razem wzięci biorący udział w RSMP. Tak poza tym to Rzeszów i Kaszuby BB wygrał przez duzy pech Grzyba... Pisałem że troszke psuje zabawe bo nie lubie jak ktoś wygrywa cały czas- wolałbym taki sezon jak rok temu. Zalić to ty sie mozesz... wiesz do kogo :)


drogi Aro90 to nie jest żalenie sie to po prostu stwierdzenie faktu :) Twoje posty brzmiały po prostu zabawnie, rozumiem, ze to nasze polskie ale nie mozna do tego podchodzic bezkrytycznie 'jarając sie' tym niczym nastolatek jaką to 'zajebistą' lige rajdowa mamy :)


hah no widzisz ja sie ciesze bo mysle ze jest z czego i podalem kilka skladowych ale nie mówie że wszystko jest SUPER i nie moze byc lepiej, ale ty oczywiscie jestes do tego stopnia zalosny ze musiales to tak odebrac bo trzeba kogos skrytykowac :) poprawiłem pierwszy post dumny jestes z siebie? tak poza tym to nie wystarcza ci siedzenie na onecie?
Aro90
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 13:41
Lokalizacja: Kraków


Re: Rajd Nadwiślański 2015

Postprzez jacko » wtorek, 22 wrz 2015, 13:14

Aro90 napisał(a):hah no widzisz ja sie ciesze bo mysle ze jest z czego i podalem kilka skladowych ale nie mówie że wszystko jest SUPER i nie moze byc lepiej, ale ty oczywiscie jestes do tego stopnia zalosny ze musiales to tak odebrac bo trzeba kogos skrytykowac :) poprawiłem pierwszy post dumny jestes z siebie? tak poza tym to nie wystarcza ci siedzenie na onecie?


dumny z naszej ligi rajdowej to ja bede jak mistrzem RSMP zostanie np taki Brzezinski :), to bedzie powod do dumy z naszych rajdowcow, jak dla mnie ta liga rajdowa jest lepsza wlasnie z uwagi na takich pokroju BB, bo na pewno Habaj czy GG bardziej sie staraja aby mu dorownac, albo KK ktorego odejscie do ME moze wyrownalo ale nie ma co sie oszukiwac obnizylo poziom RSMP, no ale jesli Ciebie zadowala obecny stan rzeczy to lepiej dla ciebie, grunt to byc szczesliwym :D
jacko
A5
 
Posty: 546
Dołączył(a): czwartek, 11 kwi 2013, 11:51

Re: Rajd Nadwiślański 2015

Postprzez Aro90 » wtorek, 22 wrz 2015, 13:54

jacko napisał(a):
Aro90 napisał(a):hah no widzisz ja sie ciesze bo mysle ze jest z czego i podalem kilka skladowych ale nie mówie że wszystko jest SUPER i nie moze byc lepiej, ale ty oczywiscie jestes do tego stopnia zalosny ze musiales to tak odebrac bo trzeba kogos skrytykowac :) poprawiłem pierwszy post dumny jestes z siebie? tak poza tym to nie wystarcza ci siedzenie na onecie?


dumny z naszej ligi rajdowej to ja bede jak mistrzem RSMP zostanie np taki Brzezinski :), to bedzie powod do dumy z naszych rajdowcow, jak dla mnie ta liga rajdowa jest lepsza wlasnie z uwagi na takich pokroju BB, bo na pewno Habaj czy GG bardziej sie staraja aby mu dorownac, albo KK ktorego odejscie do ME moze wyrownalo ale nie ma co sie oszukiwac obnizylo poziom RSMP, no ale jesli Ciebie zadowala obecny stan rzeczy to lepiej dla ciebie, grunt to byc szczesliwym :D


oo już lepsza wypowiedź nie można tak od razu dyskutować? zgadzać się nie musimy ale szanować się wypada, wszyscy tutaj lubimy rajdy... :) tutaj się zgodzę z odejściem Kajtka ale nie sądzisz że dużo lepiej oglądać rywalizację taką jak w zeszłym sezonie gdzie bylo kilku zwycięzców i świetna walka na poszczególnych os? Dopiero wtedy zacząłem śledzić wyniki. W przyszłym sezonie liczę na ostrą rywalizację Grzyba Habaja Nivette i Brzezińskiego, oby tylko wszystko sie dobrze poskładało. Kajto niech jeździ tam gdzie jeździ dużo pozytywnych emocji (zeby nie bylo nie wszystko jest super zajebiście :D chociaż na koniec sezonu moze tak wyjsc ) lepiej byc optymista niż wiecznym pesymistą pzdr :wink:
Aro90
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Re: Rajd Nadwiślański 2015

Postprzez żółtodziób » środa, 23 wrz 2015, 14:07

Aro90 - nie masz jeszcze ostrzeżeń i tym razem nie będzie, ale za następny epitet w stylu "typowy polaczek" zmuszony będę takowego udzielić.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Rajd Nadwiślański 2015

Postprzez Kruk » niedziela, 4 paź 2015, 13:56

Oglądałem galerie zdjęć z rajdu i znalazłem coś dziwnego ... evo 10 z numerem chyba 14? Kierowca z takim numerem jest tylko na liście zgłoszeń. Na startowej jest załoga numer 11 a potem dopiero 15.

Pan Niechwiadowicz coś takiego w galerii z rajdu opublikował
http://rajdy.autoklub.pl/gallery/pictur ... 0911/?i=30
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rajd Nadwiślański 2015

Postprzez Mad Max » niedziela, 4 paź 2015, 14:12

12 Topolewski - nie startował
13 tradycyjnie jest nie przyznawana
14 Krupa - jak widać na zdjęciu auto zapaliło się na testowy i nie wystartowali w rajdzie
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości