24 Rajd Rzeszowski 2015

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: 24 Rajd Rzeszowski 2015

Postprzez viper » poniedziałek, 3 sie 2015, 17:20

DonCorrado napisał(a):
bercik napisał(a):Byłem teraz na Konieczkowej i Gliniku i powiem że cały mój plan na drugi dzień poszedł się..... a powodem są wszechobecne ograniczniki. Takiej lipy to ja jeszcze nigdy nie widziałem :(


Dopiero bedzie wesolo jak ograniczniki zaczna wędrować :lol:

Nie dawno tak bylo ze wedrowaly i byl o to dym, dlatego dzisiaj do kazdego ogranicznika przydzielono sedzie faktu. W prktyce nikt tego ogranicznika nie bedzie nawet probowal ciac, bo nie warto. Betonowa podstawka.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42


Re: 24 Rajd Rzeszowski 2015

Postprzez Yrtat » wtorek, 4 sie 2015, 09:25

Sory że nie w temacie ale znajdę forum na temat Wisły 2025? Mamy się już pojawiły.
Avatar użytkownika
Yrtat
A5
 
Posty: 712
Dołączył(a): wtorek, 30 kwi 2013, 17:31
Lokalizacja: Żywiec

Re: 24 Rajd Rzeszowski 2015

Postprzez Mad Max » wtorek, 4 sie 2015, 09:59

Yrtat napisał(a):Sory że nie w temacie ale znajdę forum na temat Wisły 2025? Mamy się już pojawiły.
Temat dotyczący edycji 2025 powinien pojawić się za 10lat jak jeszcze rajdy będą istniały :wink: :wink: a tak poważnie to przecież sam mogłeś go założyć - z tego co widzę to powstał dziś o 7:00 rano.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: 24 Rajd Rzeszowski 2015

Postprzez Yrtat » wtorek, 4 sie 2015, 10:03

Nie bawiłem się w zakładanie jeszcze:) Dzięki, zaraz poszukam.
Avatar użytkownika
Yrtat
A5
 
Posty: 712
Dołączył(a): wtorek, 30 kwi 2013, 17:31
Lokalizacja: Żywiec

Re: 24 Rajd Rzeszowski 2015

Postprzez zachu » wtorek, 4 sie 2015, 10:19

Co polecacie na Lubeni? Moje typy to:
Spadanie na początku odcinka (okolice 2:34 na onboardzie organizatora z trasy) chyba rok temu to spadanie szło pierwszy raz ktoś tam był?
Łącznik szutrowy - 18:57 - 20:23 – on chyba jeszcze nie był jechany nigdy?
Niewidoczny lewy 32:21 z tego co pamiętam to gdy jechali tam w prawo to „działo się”
Ostatnie zakręty przed metą: lewy – prawy na spadaniu – to nie na tym lewym 2 lata temu wyleciał Ogryzek?
A tu onboard: https://www.youtube.com/watch?v=LegGjCX_CaU
Avatar użytkownika
zachu
A5
 
Posty: 580
Dołączył(a): poniedziałek, 15 paź 2007, 11:16
Lokalizacja: Ryglice koło Tarnowa

Re: 24 Rajd Rzeszowski 2015

Postprzez Mad Max » wtorek, 4 sie 2015, 10:42

zachu napisał(a):Spadanie na początku odcinka (okolice 2:34 na onboardzie organizatora z trasy) chyba rok temu to spadanie szło pierwszy raz ktoś tam był?
Ja byłem na drugim przejeździe i mi się ogólnie nie podobało, spadanie jest faktycznie kaskaderskie i dlatego większość na nim odpuszczała, na pierwszym przejeździe było kilka akcji wyciągania rajdówek z krzaków i rowów ale pomimo tego ja bym się tam drugi raz nie wybrał
zachu napisał(a):Łącznik szutrowy - 18:57 - 20:23 – on chyba jeszcze nie był jechany nigdy?
Jak zwykle rajd asfaltowy a szutry wzbudzają najwięcej zainteresowania - kilka razy dojeżdżaliśmy tą drogą do odcinka ale jakoś nigdy nie przeszło mi przez myśl że może tam iść odcinek więc raczej niczego specjalnego bym się tam nie spodziewał, szczególnie że to dość wąska szutrówka z tego co pamiętam
zachu napisał(a):Niewidoczny lewy 32:21 z tego co pamiętam to gdy jechali tam w prawo to „działo się”
Tu się nic nie dzieje, postawią pachołek i będzie zwykły nawrót, dwa lata temu sporo syfu na nim było ale bez fajerwerków
zachu napisał(a):Ostatnie zakręty przed metą: lewy – prawy na spadaniu – to nie na tym lewym 2 lata temu wyleciał Ogryzek?
Dokładnie na tym lewym
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: 24 Rajd Rzeszowski 2015

Postprzez andrew88 » wtorek, 4 sie 2015, 10:52

Miałby ktoś wolne miejsce do przemieszczenia się pomiędzy odcinkami? :)
Szczególnie w piątek.
Szukam wolnego miejsca na europejskie rundy WRC. Oprócz Szwecji i Walii.
Avatar użytkownika
andrew88
A6
 
Posty: 1105
Dołączył(a): sobota, 13 kwi 2013, 20:07
Lokalizacja: Oława

Re: 24 Rajd Rzeszowski 2015

Postprzez ndpopk » wtorek, 4 sie 2015, 11:03

zachu napisał(a):Co polecacie na Lubeni? Moje typy to:
Spadanie na początku odcinka (okolice 2:34 na onboardzie organizatora z trasy) chyba rok temu to spadanie szło pierwszy raz ktoś tam był?
Łącznik szutrowy - 18:57 - 20:23 – on chyba jeszcze nie był jechany nigdy?
Niewidoczny lewy 32:21 z tego co pamiętam to gdy jechali tam w prawo to „działo się”
Ostatnie zakręty przed metą: lewy – prawy na spadaniu – to nie na tym lewym 2 lata temu wyleciał Ogryzek?
A tu onboard: https://www.youtube.com/watch?v=LegGjCX_CaU


Spadanie z 2:34 jak najbardziej ok, ale pewnie będzie zatasmowane jak w zeszłym roku i będzie widać tylko to spadnie i prawy zakręt

Łącznik szutrowy, owszem, jedzie pierwszy raz, i od tego łącznika wg mnie ciekawszy będzie ten lewy nawrót

Lewy 32:21, dwa lata temu kilka załóg zapieło tam fajne boki, tylko że wtedy nie było tam ogranicznika(nie wiem czy teraz jest), a pobocze jest z kamieni,
ndpopk
 
Posty: 38
Dołączył(a): środa, 9 lip 2014, 19:26
Lokalizacja: Rzeszów

Re: 24 Rajd Rzeszowski 2015

Postprzez Booogi » wtorek, 4 sie 2015, 11:21

ndpopk napisał(a):
zachu napisał(a):Co polecacie na Lubeni? Moje typy to:
Spadanie na początku odcinka (okolice 2:34 na onboardzie organizatora z trasy) chyba rok temu to spadanie szło pierwszy raz ktoś tam był?
Łącznik szutrowy - 18:57 - 20:23 – on chyba jeszcze nie był jechany nigdy?
Niewidoczny lewy 32:21 z tego co pamiętam to gdy jechali tam w prawo to „działo się”
Ostatnie zakręty przed metą: lewy – prawy na spadaniu – to nie na tym lewym 2 lata temu wyleciał Ogryzek?
A tu onboard: https://www.youtube.com/watch?v=LegGjCX_CaU


Spadanie z 2:34 jak najbardziej ok, ale pewnie będzie zatasmowane jak w zeszłym roku i będzie widać tylko to spadnie i prawy zakręt

Łącznik szutrowy, owszem, jedzie pierwszy raz, i od tego łącznika wg mnie ciekawszy będzie ten lewy nawrót

Lewy 32:21, dwa lata temu kilka załóg zapieło tam fajne boki, tylko że wtedy nie było tam ogranicznika(nie wiem czy teraz jest), a pobocze jest z kamieni,


Jak najlepiej dojechać do tego spadania z 2:34?
Wydaje mi się, że to jest miejscówka do oglądania R5, w ośkach nie będzie się czym wykazać.
Janusz na zawsze w naszej pamięci...[ ' ]
Avatar użytkownika
Booogi
A5
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 14 sie 2004, 18:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: 24 Rajd Rzeszowski 2015

Postprzez Mad Max » wtorek, 4 sie 2015, 11:42

Booogi napisał(a):Jak najlepiej dojechać do tego spadania z 2:34?
Wydaje mi się, że to jest miejscówka do oglądania R5, w ośkach nie będzie się czym wykazać.
Nie wiem jakim masz pomysł na ten dzień, ale wydaje mi się że najlepszym rozwiązaniem w tym roku jest zamknięcie się między odcinkami i poruszanie się po drodze głównej między Straszydlem a Lubenią - w przeciwnym razie albo trzeba kombinować od dołu albo przez Hermanową i Tyczyn (opcjonalnie drogą wzdłuż Przylasku) ale jest to bardzo czasochłonne - to spadanie jest opisane w WRC jako punkt 1 a ze Straszydle od dołu od parkingu (opisanego jako ptk 2) to jest jakieś 1,5km spaceru (200m przed tym parkingiem jest dług lewy na którym w zeszłym roku Kasperczyk się rozwalił) - wydaje mi się że pierwsza opcja dojazdu jest o tyle ciekawa że daje dobrą możliwość dostępu do obydwu odcinków i jeśli bym jechał na rajd to raczej bym z niej skorzystał.
Ostatnio edytowano wtorek, 4 sie 2015, 11:51 przez Mad Max, łącznie edytowano 1 raz
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: 24 Rajd Rzeszowski 2015

Postprzez bercik » wtorek, 4 sie 2015, 11:47

Dodam jeszcze że ta końcówka spadania jest w tym osłupkowana...

Tak jak pisze Mad Max, jesli chciałbyś poskakać między odcinkami to możesz złapać np. spadanie do Lubeni które jest ,jakby to ująć, na wprost spadania do mety tylko w drugą stronę:) i spadanie koło kościoła w Sołonce, albo ten parking w Straszydlu. Mozliwości jest kilka, ale miejscówki raczej bez szału...
Avatar użytkownika
bercik
A5
 
Posty: 702
Dołączył(a): środa, 21 maja 2008, 23:50
Lokalizacja: okolice Rzeszowa

Re: 24 Rajd Rzeszowski 2015

Postprzez darek90r » wtorek, 4 sie 2015, 13:24

Mój plan na rajd to:

Piątek: OS1 Konieczkowa 4:22, OS3 Glinik 3:23 lub 5:18, Wysoka 1:23 lub kawałek niżej przy wjeździe na główną drogę
Ogólnie bardzo dobre dojazdy do wskazanych miejsc. Szkoda że na Konieczkowej start jest z głównej drogi, przez co nie ma jak dojechać do miejsca gdzie w 2012 wypakował Zawada. Brak serwisu też nie pomaga w zobaczeniu większej ilości odcinków.

Sobota: Lubenia 26:45, Sołonka 10:35, 6;41

Ogólnie miejscówki może nie rewelacyjne ale w takich miejscach z których łatwo jest dojechać na kolejny OS żeby zobaczyć czołówkę ;)
Avatar użytkownika
darek90r
N2
 
Posty: 189
Dołączył(a): piątek, 25 lip 2008, 10:20
Lokalizacja: okolice Krosna

Re: 24 Rajd Rzeszowski 2015

Postprzez colin » środa, 5 sie 2015, 11:12

Witam

Narysowałem na szybko odcinki z piątku na Google Maps, korzystajcie, może się komuś przydadzą. Postaram się jeszcze dzisiaj wrzucić sobotę.

https://www.google.com/maps/d/edit?mid= ... sp=sharing

Sobota też jest.
Ostatnio edytowano środa, 5 sie 2015, 15:43 przez colin, łącznie edytowano 1 raz
colin
 
Posty: 13
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 17:26
Lokalizacja: Rzeszów

Re: 24 Rajd Rzeszowski 2015

Postprzez Booogi » środa, 5 sie 2015, 14:46

colin napisał(a):Witam

Narysowałem na szybko odcinki z piątku na Google Maps, korzystajcie, może się komuś przydadzą. Postaram się jeszcze dzisiaj wrzucić sobotę.

https://www.google.com/maps/d/edit?mid= ... sp=sharing


mega robota, dzięki!
Janusz na zawsze w naszej pamięci...[ ' ]
Avatar użytkownika
Booogi
A5
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 14 sie 2004, 18:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: 24 Rajd Rzeszowski 2015

Postprzez alex555 » środa, 5 sie 2015, 16:20

A bedzie relacja z power stage ?
alex555
N2
 
Posty: 180
Dołączył(a): wtorek, 30 wrz 2014, 14:59

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 9 gości