30 Rajd Karkonoski 2015

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez RajducH » środa, 29 kwi 2015, 07:43

to tak z czystego serca od siebie: dla mnie Karkonoski to majstersztyk - harmonogram pod kibica, różnorodne oesy z dużą możliwością dojazdów do nich, systematycznie dodawane nowe odcinki/ modyfikowane oesy, rajd ciągle się zmienia, bardzo dobry kontakt z organizatorami --> podsumowując WZORZEC

krytyka jest potrzebna bo zawsze znajdą się jakieś niedociągnięcia, ale w tym przypadku taka krytyka wydaje się być bezpodstawna - rzadko się to zdarza ale w tym przypadku moje odczucia są odmienne o 100 % niż kolegi "motorsport"

EDIT:
z onboardu Gradówek zapowiada się rewelacyjnie - tyle miejscówek że nie wiem którą wybrać - poproszę ten oes jeszcze raz za rok :wink:
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór


Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez rundi » środa, 29 kwi 2015, 08:06

Marek Kisiel napisał(a):Lubie taką krytykę :-)
Niestety już nie zmienimy trasy i nie zdążymy zmienić najbardziej beznadziejnego odcinka miejskiego - ale Pana krytykę weźmiemy pod uwag w kolejnych latach :-)

Już tydzień po naszym "KJS" będzie miał Pan Rajd Zamkowy prawie pod domem i robiony przez świetnych ludzi z pomysłem i oddaniem więc niech Pan sobie nie zaprząta głowy naszym Karkonoskim kjsem. Serdecznie Pana zapraszam na Zamkowy bo uważam, że warto !!



Tak na marginesie na stronie rajdu są już filmy z odcinków (Przepraszam za jakość, ale robiłem to tym razem sam nie z pomocą profesjonalistów i efekt widać :-(
A na naszym fejsbukowym FanPageu konkurs o nagrodę Kroniki Fotograficznej Polskich Rajdów 2014.

Pozdrawiam!
Marek Kisiel


Z moich informacji wiem, że rzeczywiście Rajd Zamkowy będzie "prawie pod domem" czyli w bezpośrednich okolicach Będzina, natomiast to jakby nie ta liga :) Jako okolicznemu mieszkańcowi miło, że pan Marek porównuje te dwa rajdy :)
Akurat Rajd Świdnicki w większości powiela trasę a na Karkonoskim zawsze na jakąś drobną bądź większą zmianę można liczyć.
W tym roku na pewno wybieram się w Karkonosze i liczę na fajną pogodę.
rundi
N2
 
Posty: 122
Dołączył(a): czwartek, 16 maja 2013, 17:10

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez Motulski » środa, 29 kwi 2015, 10:51

Karko rządzi 8)

Czekałem/czekam na niego bardziej niż na mój domowy rajd Świdnicki :wink:
Nie ujmując pozostałym organizatorom, ale mam wrażenie, że ludzie z Jeleniej Góry jako jedyni robią rajd z pasji, dla kibiców i dla zawodników co daje efekty i wszyscy z bananem na twarzy tam jadą, a o to chyba chodzi ;) Robią, bo to kochają, a nie bo muszą :wink: Tak trzymać i do zobaczenia za niecałe trzy tygodnie :wink:

Się doczekać nie mogę...
http://oesrecords.pl/rajdy/
Avatar użytkownika
Motulski
A5
 
Posty: 989
Dołączył(a): sobota, 29 mar 2008, 17:17
Lokalizacja: Głuszyca/Walim

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez holek1987 » środa, 29 kwi 2015, 12:11

Karkonoski jest najlepiej zorganizowanym rajdem w Polsce zdaniem wielu kibiców jak i zawodników. Widać na starcie czy mecie jaka atmo panuje między Dyrektorem, a zawodnikami, robią to co kochają, robią to dobrze i razem współdziałają. Mieszkam aktualnie pod JG i to już będzie mój domowy rajd z czego jestem dumny! Piękne techniczne trasy, piękne góry i miasto, które od zawsze żyje rajdami :) 100 edycji życzę p. Marku!
Trzymam ptaka za Lubiaka, a ja jaja za Kuzaja :)
Avatar użytkownika
holek1987
N3
 
Posty: 303
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 16:12
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez SOKÓŁ » środa, 29 kwi 2015, 18:07

Panowie nie ma się co spinać na jakiegoś fana "wyścigów" rajdowych!!!
Świdnica 9 odcinków znanych z poprzednich edycji rajdu (dobrych nastu)
Karkonoski też 9 w tym więcej niż sporo nowych i jak to było mówiono wcześniej wszystko robionych pod kibiców za co mega plus Panie Marku :!:
I tak przy okazji patrząc na 3 rundę 8 odcinków w tym między innymi 2 razy jechany Gdańsk 3,70km i start z pod Międzynarodowych Targów Gdańskich ciekawe co na to fan "wyścigów"rajdowych motorsport :?: Pewnie będzie siedział w domu i podziwiał Baltic z przed monitora komputera :lol:
Oby do za 2 tygodnie
Powodzenia
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez motorsport » środa, 29 kwi 2015, 18:54

SOKÓŁ napisał(a):Panowie nie ma się co spinać na jakiegoś fana "wyścigów" rajdowych!!!
Świdnica 9 odcinków znanych z poprzednich edycji rajdu (dobrych nastu)
Karkonoski też 9 w tym więcej niż sporo nowych i jak to było mówiono wcześniej wszystko robionych pod kibiców za co mega plus Panie Marku :!:
I tak przy okazji patrząc na 3 rundę 8 odcinków w tym między innymi 2 razy jechany Gdańsk 3,70km i start z pod Międzynarodowych Targów Gdańskich ciekawe co na to fan "wyścigów"rajdowych motorsport :?: Pewnie będzie siedział w domu i podziwiał Baltic z przed monitora komputera :lol:
Oby do za 2 tygodnie
Powodzenia


wystarczy wyrazic opinię inną od reszty i już jest akcja. Od dyrektora, który zachęca kibicow do pozostania w domu po wypowiedzi członków typu Sokół, co od razu rozpoczynają jakieś osobiste wycieczki.
Nie kazdemu musi sie ten czy inny rajd podobac i ma do tego prawo!! ma tez prawo do ogladania rajdu z ekranu monitora i nie rozumiem co w tym dziwnego?? czy to powod do wysmiewania się? to dosyć żenujące, a rajdy na Śląsku mamy na szczęście dobre, a kibiców prawdziwych i mozemy swobodnie rzeczy lubic lub nie i sie szanujemy. Tutaj niestety mamy chamskie wycieczki do majacych odmienne zdanie. powodzenia
motorsport
 
Posty: 39
Dołączył(a): wtorek, 11 gru 2012, 14:17
Lokalizacja: Będzin

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez luxxx » środa, 29 kwi 2015, 19:10

Rok temu Rajd Zamkowy, to była jedna wielka porażka, jak już jesteśmy na Śląsku. Ale temat jest o Rajdzie Karkonoskim. Panie Marku jest Pan dla mnie kozakiem ! Niech Pan tak trzyma i pozdrawiam !
To je RALLY !
Avatar użytkownika
luxxx
N3
 
Posty: 419
Dołączył(a): poniedziałek, 29 mar 2010, 12:29
Lokalizacja: Polska

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez martin.h » środa, 29 kwi 2015, 19:43

Jak już jesteśmy przy Śląsku to Zamkowy to nie Śląsk, a Zagłębie ;)

Power Stage w mieście to niestety kupa i mam nadzieję, że na Wiśle tego błędu nie popełnią, chyba, że Kubalonka/Zameczek i spadanie do centrum :D
Beskidy na rowerze -> https://plus.google.com/u/0/photos/118155666108479221380/albums
Avatar użytkownika
martin.h
A6
 
Posty: 1109
Dołączył(a): środa, 4 sty 2006, 22:45
Lokalizacja: Chorzów

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez Marek Kisiel » środa, 29 kwi 2015, 20:28

SOKÓŁ napisał(a):wystarczy wyrazic opinię inną od reszty i już jest akcja. Od dyrektora, który zachęca kibicow do pozostania w domu po wypowiedzi członków typu Sokół, co od razu rozpoczynają jakieś osobiste wycieczki.

W żadnym swoim słowie nie zachęcałem kibiców do zostania w domu więc to chyba nie do mnie. Stwierdziłem, że pewnie Pana nie przekonam mimo argumentów, które użyłem. Ale w jednym się z Panem zgodzę i muszę to napisać Bardzo nie podoba mi się jak inne osoby jadą po drugich tylko dlatego, że mają inne zdanie od nich - Nieładnie Panowie. Ważne żebyśmy w tym środowisku sami między sobą piekła nie robili. Nie zgadzam się z wieloma opiniami prezentowanymi na tym forum ale staram się używać argumentów, a nie negować i to czasem niezbyt kulturalnie tej osoby zdanie. To tyle w temacie.

Rajd Zamkowy, a właściwie osoby, które go robią Bardzo cenię i szczerze polecam ten rajd - czy były błędy w zeszłym roku, a gdzie ich nie było ??

martin.h napisał(a):Power Stage w mieście to niestety kupa i mam nadzieję, że na Wiśle tego błędu nie popełnią, chyba, że Kubalonka/Zameczek i spadanie do centrum

Założenia na ten rok są właśnie takie (pod TV) aby Power Stage był odcinkiem miejskim i tak organizatorzy robią bo takie są wytyczne. Problem może być faktycznie na Wiśle bo możliwości są bardzo ograniczone, ale na pewno Andrzej Szkuta wybrnie z niego doskonale.

No i na koniec żeby nie było niedomówień - ZAPRASZAM WSZYSTKICH KIBICÓW JEŚLI TYLKO MOGĄ I CHCĄ NA 30 JUBILEUSZOWY RAJD KARKONOSKI.
"czasem życie powoduje, że nabierasz dystansu do niego - i zaczynasz żyć chwilą"
Marek Kisiel
N1
 
Posty: 85
Dołączył(a): niedziela, 17 sie 2008, 21:39
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez SOKÓŁ » środa, 29 kwi 2015, 20:39

Marek Kisiel napisał(a):
SOKÓŁ napisał(a):wystarczy wyrazic opinię inną od reszty i już jest akcja. Od dyrektora, który zachęca kibicow do pozostania w domu po wypowiedzi członków typu Sokół, co od razu rozpoczynają jakieś osobiste wycieczki.

W żadnym swoim słowie nie zachęcałem kibiców do zostania w domu więc to chyba nie do mnie. Stwierdziłem, że pewnie Pana nie przekonam mimo argumentów, które użyłem. Ale w jednym się z Panem zgodzę i muszę to napisać Bardzo nie podoba mi się jak inne osoby jadą po drugich tylko dlatego, że mają inne zdanie od nich - Nieładnie Panowie. Ważne żebyśmy w tym środowisku sami między sobą piekła nie robili. Nie zgadzam się z wieloma opiniami prezentowanymi na tym forum ale staram się używać argumentów, a nie negować i to czasem niezbyt kulturalnie tej osoby zdanie. To tyle w temacie.
No i na koniec żeby nie było niedomówień - ZAPRASZAM WSZYSTKICH KIBICÓW JEŚLI TYLKO MOGĄ I CHCĄ NA 30 JUBILEUSZOWY RAJD KARKONOSKI.


Panie Marku to są słowa motorsportu :wink: a wracając do tematu rajdu Karkonoskiego to jak mówiłem kawałek czasu temu to jest jeden z niewielu rajdów w sezonie na który człowiek chce wrócić za rok :!: Tak więc jeszcze raz powiem że trzymam kciuki za 30edycję oraz kolejne lata żeby były zawsze tak udane jak dotychczasowe !!
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez Hubertos » środa, 29 kwi 2015, 21:08

motorsport napisał(a):
SOKÓŁ napisał(a):Panowie nie ma się co spinać na jakiegoś fana "wyścigów" rajdowych!!!
Świdnica 9 odcinków znanych z poprzednich edycji rajdu (dobrych nastu)
Karkonoski też 9 w tym więcej niż sporo nowych i jak to było mówiono wcześniej wszystko robionych pod kibiców za co mega plus Panie Marku :!:
I tak przy okazji patrząc na 3 rundę 8 odcinków w tym między innymi 2 razy jechany Gdańsk 3,70km i start z pod Międzynarodowych Targów Gdańskich ciekawe co na to fan "wyścigów"rajdowych motorsport :?: Pewnie będzie siedział w domu i podziwiał Baltic z przed monitora komputera :lol:
Oby do za 2 tygodnie
Powodzenia


wystarczy wyrazic opinię inną od reszty i już jest akcja. Od dyrektora, który zachęca kibicow do pozostania w domu po wypowiedzi członków typu Sokół, co od razu rozpoczynają jakieś osobiste wycieczki.
Nie kazdemu musi sie ten czy inny rajd podobac i ma do tego prawo!! ma tez prawo do ogladania rajdu z ekranu monitora i nie rozumiem co w tym dziwnego?? czy to powod do wysmiewania się? to dosyć żenujące, a rajdy na Śląsku mamy na szczęście dobre, a kibiców prawdziwych i mozemy swobodnie rzeczy lubic lub nie i sie szanujemy. Tutaj niestety mamy chamskie wycieczki do majacych odmienne zdanie. powodzenia

Wyrażasz swoją opinię i to jest OK. Ale nie podpierasz jej żadnymi racjonalnymi argumentami, bo te które przytoczyłeś w żadnym miejscu się nie bronią. Więc dla wielu niezrozumiałe jest Twoje myślenie. Też nie jestem za osobistymi wycieczkami, ale radziłbym popatrzeć nie na lokalny patriotyzm, a na rzeczywistość.
Avatar użytkownika
Hubertos
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): czwartek, 16 kwi 2009, 18:01
Lokalizacja: Krosno

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez miras » piątek, 1 maja 2015, 09:25

Panowie mam pytanie.
Wybieram się na Karkonoski tylko w niedzielę i patrząc na harmonogram tylko os "Gajówka" wchodzi w grę (jest najpóźniej).
Jadę z rodzinką więc raczej forma grillowo-stacjonarna.
Jakie miejsce polecacie i o której jest planowane zamknięcie odcinka ?
Avatar użytkownika
miras
 
Posty: 17
Dołączył(a): niedziela, 29 mar 2015, 10:17
Lokalizacja: Wrota Ziemii Kłodzkiej

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez Mad Max » sobota, 2 maja 2015, 10:54

Jeśli gajówka i stacjonarnie to proponuję żebyś podjechał od Strony Mirska drogą na Rębiszów - napotkasz na swojej drodze miejsce gdzie odcinek idzie koło siebie dwa razy - w pierwszym punkcie nie ma za specjalnie nic ciekawego ale już w drugim miejscu jak się dobrze ustawisz to widać z dobry 500m trasy - dodatkowo plus jest taki że nie musisz się koniecznie zamykać na odcinki i do samochodu w razie czego też masz blisko.
https://www.youtube.com/watch?v=1jRPsWtfbD0 - tu masz jedno moje ujęcie z zeszłego roku - w tym roku będą jechać w odwrotną stronę
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez miras » sobota, 2 maja 2015, 18:49

Dziękuję bardzo Mad Max :D
Łąka jest to jakiś kocyk druga połowa sobie rozłoży i nie będzie jęczeć.
Oby tylko słoneczko grzało pięknie :D
Avatar użytkownika
miras
 
Posty: 17
Dołączył(a): niedziela, 29 mar 2015, 10:17
Lokalizacja: Wrota Ziemii Kłodzkiej

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez Marek Kisiel » sobota, 2 maja 2015, 22:32

miras napisał(a):Jakie miejsce polecacie i o której jest planowane zamknięcie odcinka ?


Odcinki zamykane są na półtorej godziny przed pierwszym zawodnikiem czyli w przypadku wybranego przez Pana odcinka Gajówka (piękny techniczny odcinek) jest to godzina 7:45, a przed drugim przejazdem zamknięta będzie o 12:10 - czasem trzeba się liczyć z ryzykiem, że droga między przejazdami może nie zostać otwarta.

Pozdrawiam!
Marek Kisiel
"czasem życie powoduje, że nabierasz dystansu do niego - i zaczynasz żyć chwilą"
Marek Kisiel
N1
 
Posty: 85
Dołączył(a): niedziela, 17 sie 2008, 21:39
Lokalizacja: Jelenia Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 88 gości