30 Rajd Karkonoski 2015

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez luxxx » wtorek, 14 kwi 2015, 12:54

Nawrót lewy i hopka lecą ?
To je RALLY !
Avatar użytkownika
luxxx
N3
 
Posty: 419
Dołączył(a): poniedziałek, 29 mar 2010, 12:29
Lokalizacja: Polska


Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez Mad Max » wtorek, 14 kwi 2015, 12:59

luxxx napisał(a):Nawrót lewy i hopka lecą ?
TAK - dwa lata temu ładnie latali w drugą stronę
1:56 https://www.youtube.com/watch?v=woEeN5gMsCU
2:40 - to jest miejsce 3.) z Lubomierza o które pytałeś wcześniej
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez luxxx » wtorek, 14 kwi 2015, 13:26

Karpacz miejscówki mam, Lubomierz też, teraz tylko jedna miejscówka na oes Gradówka ( przed kościołem widzę szuterek...oby tam był )

e: A co z oesem testowym ?
To je RALLY !
Avatar użytkownika
luxxx
N3
 
Posty: 419
Dołączył(a): poniedziałek, 29 mar 2010, 12:29
Lokalizacja: Polska

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez RajducH » wtorek, 14 kwi 2015, 14:59

dementuję przypuszczenie o szutrowym łaczniku - wg geoportalu jest tam nowy asfalt:)
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez Mad Max » wtorek, 14 kwi 2015, 15:04

luxxx napisał(a):e: A co z oesem testowym ?
A co ma z nim być ?? wracamy na Nielestno - Czernica (czyli tam gdzie był w 2011 i 2012)
https://www.youtube.com/watch?v=taIgC2oizs4
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez PiotrekS » wtorek, 14 kwi 2015, 17:13

Da się - no da się :) Brawo dla organizatorów, można jak widać ułożyć coś świeżego, pod kibica i zgodnie z nowym regulaminem. Bez żalu z powodu nieobecności na Świdnickim zacznę kibicowanie w tym sezonie na trasie Karkonoskiego. Trasa zapowiada się naprawdę interesująco - jeszcze raz gratulacje dla Organizatorów :)
PiotrekS
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 6 sty 2015, 19:01
Lokalizacja: Kłodzko

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez Tomek K » wtorek, 14 kwi 2015, 21:26

No i brawo :))
Wszystko fajnie tylko ten testowy - wg mnie jest paskudny, nie polubiliśmy się we wcześniejszych latach:) Rok temu przy zaporze był świetny, a wcześniej w Kamienicy też całkiem fajny.
Ale damy radę :)
www.RallyMedia.pl
Avatar użytkownika
Tomek K
A5
 
Posty: 673
Dołączył(a): czwartek, 25 sty 2007, 22:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez Mad Max » środa, 15 kwi 2015, 10:38

Tomek K napisał(a):No i brawo :))
Wszystko fajnie tylko ten testowy - wg mnie jest paskudny, nie polubiliśmy się we wcześniejszych latach:) Rok temu przy zaporze był świetny, a wcześniej w Kamienicy też całkiem fajny.
Ale damy radę :)
Testowy do "focenia" rzeczywiście nie jest jakiś wybitny do oglądania również ale grunt że w innym miejscu, wiec na pewno coś sobie wykombinujemy.
Jeszcze jedna rzecz którą zauważyłem to ze 2 Gradówek jest krótszy o część od mety względem pierwszego przejazdu, oraz Karpacz jest trochę krótszy niż w 2013 - wydaje mi się ze start będzie umieszczony gdzieś w 2:10 (zgodnie z onboardem Czopika który podrzuciłem wcześniej, oraz jest mała różnica w samym Karpaczu koło Hotelu Gołębiewski
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez szakal222 » wtorek, 28 kwi 2015, 21:13

to teraz trzeba poczekac niecierpliwie,bo po swidnickim mam niedosyt ,miejscowki mialem syte cos sie dzialo ,ale za malo oesow ,i jeszcze ostani odwolany,to teraz karkonoski do odstrzalu ,wyglada ciekawie i kompaktowo ,zobaczymy :D
szakal222
 
Posty: 32
Dołączył(a): środa, 18 maja 2011, 22:52
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez motorsport » wtorek, 28 kwi 2015, 22:07

Jakaś lipa z tym Karkonoskim... tylko 9 odcinków?

to chyba rozbudowany kjs ze startem pod galerią i najbardziej beznadziejnym odcinkiem w miescie jaki mozna sobie wyobrazic...
a kiedys karkonoski taki ladny os po miescie mial

wstyd, bo idą na łatwizne jak co roku,
motorsport
 
Posty: 39
Dołączył(a): wtorek, 11 gru 2012, 14:17
Lokalizacja: Będzin

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez Mad Max » wtorek, 28 kwi 2015, 22:34

motorsport napisał(a):Jakaś lipa z tym Karkonoskim... tylko 9 odcinków?
to chyba rozbudowany kjs ze startem pod galerią i najbardziej beznadziejnym odcinkiem w miescie jaki mozna sobie wyobrazic...
a kiedys karkonoski taki ladny os po miescie mial
wstyd, bo idą na łatwizne jak co roku,
To jakaś zemsta ElŚwi fana czy jak ?? Kolego obudziłeś się po śnie zimowym czy miałeś jakąś dłuższą przerwę w świadomości ?? Zdajesz sobie sprawę jakie są odgórne przykazy odnośnie długości rajdów w tym sezonie ?? Pytam ponieważ w ostatni weekend odbył się "rajd" przy którym Karkonosze wyglądają jak dzieło sztuki - jeśli tu jest taka beznadzieja i idą na łatwizn jak co roku, to bardzo ciekaw jestem Twojej opinie na temat Świdnickiego.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez Marek Kisiel » wtorek, 28 kwi 2015, 22:52

Lubie taką krytykę :-)
Niestety już nie zmienimy trasy i nie zdążymy zmienić najbardziej beznadziejnego odcinka miejskiego - ale Pana krytykę weźmiemy pod uwag w kolejnych latach :-)

Już tydzień po naszym "KJS" będzie miał Pan Rajd Zamkowy prawie pod domem i robiony przez świetnych ludzi z pomysłem i oddaniem więc niech Pan sobie nie zaprząta głowy naszym Karkonoskim kjsem. Serdecznie Pana zapraszam na Zamkowy bo uważam, że warto !!



Tak na marginesie na stronie rajdu są już filmy z odcinków (Przepraszam za jakość, ale robiłem to tym razem sam nie z pomocą profesjonalistów i efekt widać :-(
A na naszym fejsbukowym FanPageu konkurs o nagrodę Kroniki Fotograficznej Polskich Rajdów 2014.

Pozdrawiam!
Marek Kisiel
"czasem życie powoduje, że nabierasz dystansu do niego - i zaczynasz żyć chwilą"
Marek Kisiel
N1
 
Posty: 85
Dołączył(a): niedziela, 17 sie 2008, 21:39
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez motorsport » wtorek, 28 kwi 2015, 22:55

Mad Max napisał(a):
motorsport napisał(a):Jakaś lipa z tym Karkonoskim... tylko 9 odcinków?
to chyba rozbudowany kjs ze startem pod galerią i najbardziej beznadziejnym odcinkiem w miescie jaki mozna sobie wyobrazic...
a kiedys karkonoski taki ladny os po miescie mial
wstyd, bo idą na łatwizne jak co roku,
To jakaś zemsta ElŚwi fana czy jak ?? Kolego obudziłeś się po śnie zimowym czy miałeś jakąś dłuższą przerwę w świadomości ?? Zdajesz sobie sprawę jakie są odgórne przykazy odnośnie długości rajdów w tym sezonie ?? Pytam ponieważ w ostatni weekend odbył się "rajd" przy którym Karkonosze wyglądają jak dzieło sztuki - jeśli tu jest taka beznadzieja i idą na łatwizn jak co roku, to bardzo ciekaw jestem Twojej opinie na temat Świdnickiego.


zaraz, zaraz - PZM każe startować przy galerii i rozgrywac nudny jak flaki z olejem power stage?
przeciez jak ktos to zobaczy w tv.. masakra,
niestety bo dyrektor wydaje sie byc otwarta i sympatyczna osoba.

na świdnicy nie byłem, ale rok temu mi się podobało. to klasyka i moze mi brakuje jednego os, ale jest ok. i ma klimat. start i meta w dobrym miejscu i rewelacja serwis.
niestety tvp sport slabo skrecila material niestety i goscie chyba nigdy jadacego auta nie kręcili..

jezeli karkonoski ma być dzielem sztuki.. cóz - kwestia gustu, ale chyba nie chciałbym poznać innych dzieł z "Twojej" kolekcji :P
motorsport
 
Posty: 39
Dołączył(a): wtorek, 11 gru 2012, 14:17
Lokalizacja: Będzin

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez Marek Kisiel » wtorek, 28 kwi 2015, 23:14

motorsport napisał(a):zaraz, zaraz - PZM każe startować przy galerii i rozgrywac nudny jak flaki z olejem power stage?
przeciez jak ktos to zobaczy w tv.. masakra,
niestety bo dyrektor wydaje sie byc otwarta i sympatyczna osoba.


Chyba koledze Mad Max chodziło o to, że pan stwierdził, że 9 oesów jest na Rajdzie Karkonoskim i tu fakt takie są ograniczenia w kilometrażu każdej rundy i niech Pan raczej nie spodziewa się na innych rundach dużo więcej.
Oczywiście, ze PZM nie każe startować przy Galerii, ale tez nie zakazuje, prawda - jak Pan może wie od 8 lat start i meta rajdu była albo na Placu ratuszowym w Jeleniej Górze albo jak w ostatnich latach na Placu Piastowskim i oprócz garstki kibiców było tam dużo kuracjuszy i przypadkowych osób - dlaczego ? Bo kibice jeszcze nie zdążyli zjechać z odcinków. W tym roku (jak od 8 lat więc według Pana zawsze przez 8 lat mieliśmy beznadziejny odcinek miejski) ostatni os jest właśnie obok Galerii i dzięki temu kibice będą mogli spokojnie przejść 800 metrów by oklaskiwać zwycięzców, a drugi argument za startem w takim miejscu to to, że Galeria Sudecka zlokalizowana jest na największej sypialni Jeleniej Góry i dla promocji motorsportu wśród osób postronnych jest to doskonałe miejsce bo może przyjść mnóstwo ludzi z dziećmi i zobaczyć samochód rajdowy.

Pewnie Pana nie przekonam, ale też nie jest to mój cel szanuje Pana zdanie i już.
"czasem życie powoduje, że nabierasz dystansu do niego - i zaczynasz żyć chwilą"
Marek Kisiel
N1
 
Posty: 85
Dołączył(a): niedziela, 17 sie 2008, 21:39
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: 30 Rajd Karkonoski 2015

Postprzez Mad Max » środa, 29 kwi 2015, 00:10

To ja dorzuce coś od siebie jako dopełnienie tego co napisał Pan Marek
motorsport napisał(a):zaraz, zaraz - PZM każe startować przy galerii i rozgrywac nudny jak flaki z olejem power stage?
przeciez jak ktos to zobaczy w tv.. masakra,
Mógłbyś się wysilić choć trochę i sprawdzić gdzie znajduje się Galeria Sudecka, a jak byś się jeszcze bardziej wysilił to na stronie organizatora znalazł byś informację że są jednym z głównych sponsorów rajdu wiec zrobienie Startu na ich terenie jest raczej dodatkowym ukłonem w ich stronę. Piszesz że odcinek miejski jest nudny za to w Świdnicy Ci się podobał... może i masz rację bo w Świdnicy tłuką ten sam os w tej samej konfiguracji (z detalicznymi zmianami) już od 4 lat. Ciekaw jestem jak zareagują w AK Sudeckim jak im Krause wymyśli że chcą zrobić Start na terenie swojego zakładu?? Pewnie im odmówią nie ??
motorsport napisał(a):na świdnicy nie byłem, ale rok temu mi się podobało. to klasyka i moze mi brakuje jednego os,
niezmieniana klasyka klepana od kilku lat praktycznie bez zmian... to że w Jeleniej Górze zmieniony jest praktycznie cały rajd w porównaniu do zeszłego roku kompletnie nie ma znaczenia... no tak umiejscowienie Startu Mety jest ważniejsze...
motorsport napisał(a):i ma klimat.
w okolicach Rościszowa i Patelni Walimskich jest najlepszy klimat... zawsze trafią się jacyś najeb**** rajdowi entuzjaści gotowi napier**** się ze wszystkimi dookoła... no aż chce się na rajdy jeździć...
motorsport napisał(a):start i meta w dobrym miejscu i rewelacja serwis.
Słusznie, umiejscowienie Startu Mety oraz serwisu to najważniejsze dla kibica elementy rajdu
motorsport napisał(a):Jakaś lipa z tym Karkonoskim... tylko 9 odcinków?
W Świdnicy też było 9... to też lipa czy nie lipa ??
motorsport napisał(a):jezeli karkonoski ma być dzielem sztuki.. cóz - kwestia gustu, ale chyba nie chciałbym poznać innych dzieł z "Twojej" kolekcji :P
Gust to najpierw trzeba mieć żeby o nim dyskutować :wink:
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 105 gości