24 Rajd Dolnośląski 2014

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez krzysiek_swrt » poniedziałek, 20 paź 2014, 20:39

Mistrzostwa ośką już dobiły mistrzostwa w wielkiej brytani więc u nas tym bardziej to niewypali
krzysiek_swrt
N3
 
Posty: 454
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2011, 22:58
Lokalizacja: Piława Górna


Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez MSG Racing » poniedziałek, 20 paź 2014, 21:50

krzysiek_swrt napisał(a):Mistrzostwa ośką już dobiły mistrzostwa w wielkiej brytani więc u nas tym bardziej to niewypali

Bardzo ciekawe rzeczy opowiadasz.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez Zajcev » poniedziałek, 20 paź 2014, 22:21

MSG Racing napisał(a):
krzysiek_swrt napisał(a):Mistrzostwa ośką już dobiły mistrzostwa w wielkiej brytani więc u nas tym bardziej to niewypali

Bardzo ciekawe rzeczy opowiadasz.


Ile średnio załóg startowało w BRC w tym roku?
Czy po wprowadzeniu zakazu 4x4 frekwencja wzrosła? Startuję więcej załóg? Czy z każdym rokiem jest ich coraz mniej? :) Ilu tak naprawdę średnio zawodników liczyło się w walce o zwycięstwo?

Pytam z ciekawości, bo nie zagłębiałem się nigdy w tym cyklu, rzuciłem szybko okiem na wyniki BRC poszczególnych rajdów i z tego co widzę to z każdym rokiem było coraz gorzej.
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez filantrop » poniedziałek, 20 paź 2014, 22:31

w przyszłym roku BRC ma sie nie odbyć a w tym eoku kilka rund zostało odwołanych ze względu na zbyt małą liczbę zgłoszonych załóg
filantrop
N2
 
Posty: 177
Dołączył(a): niedziela, 29 lip 2007, 11:31
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez żółtek » wtorek, 21 paź 2014, 08:55

Bardzo kontrowersyjny wpis pojawił się na FB Magazynu WRC

https://www.facebook.com/WRC.magazyn.rajdowy/photos/a.111569325530678.12279.111548942199383/867050853315851/?type=1&permPage=1

O jakich awariach Kuchara piszecie?moze prawda wyjdzie na jaw dlaczego sie wycofał oszust, zapytajcie Ł.Habaja jaką Kuchar dostał propozycje nie do odrzucenia od niego... Najpierw siał ferment żeby Habaja udupic za spóźnienie a pózniej sam wpadł na nielegalnym serwisie, przecież on taki czysty i walczy ze wszystkim co złe haha


? :roll:
żółtek
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): niedziela, 18 maja 2014, 15:53
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez versus » wtorek, 21 paź 2014, 09:26

Nie kontrowersyjny, lecz rzeczowy.
Rallyborne Okręgowy Biuletyn Rajdowy
http://issuu.com/rallyborne
http://facebook.com/rallyborne
http://rallyborne.pl
Avatar użytkownika
versus
N1
 
Posty: 69
Dołączył(a): środa, 7 wrz 2011, 22:49
Lokalizacja: Katowice

Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez kostek45 » wtorek, 21 paź 2014, 09:52

Rzeczowy?
"może prawda wyjdzie na jaw"
"zapytajcie habaja..."
"wpadł na nielegalnym serwisie"

Gdzie tu rzeczowość?
Rzucił gość garść suchych i niejasnych faktów, zamiast skoro coś wie konkretnie wyjaśnić co i jak.
Avatar użytkownika
kostek45
A5
 
Posty: 823
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2010, 08:23
Lokalizacja: Świdnica

Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez Cendra » wtorek, 21 paź 2014, 10:10

Dla mnie ten wpis jest jakiś niezrozumiały. Kto od kogo i jaką propozycję dostał?
Avatar użytkownika
Cendra
A6
 
Posty: 1179
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 15:09
Lokalizacja: Ciechanów/Warszawa

Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez piguła » wtorek, 21 paź 2014, 10:28

Tez słyszałem ze Habaj nagrał Kuchara jak mu naprawiali auto mechanicy na dojazdówce,Kuchar miał wyjście jechać dalej a wtedy Ł.H to upubliczni lub sie wycofać,jak widać wybrał to drugie
piguła
N3
 
Posty: 201
Dołączył(a): niedziela, 15 lip 2007, 10:38

Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez Mad Max » wtorek, 21 paź 2014, 10:32

Wloch a ty? napisał(a):Dlatego powinno być jak na Litwie mistrz w ośce i 4x4 jest dwóch Mistrzów a jak chcemy naprawy w Polsce to mistrzostwa ośkami a klasa 4x4 razem z Proto wszystko dopuszczone wszystko klasyfikowane w generalce.
W obecnych czasach to bardzo rozsądny pomysł, choć pewnie w naszych realiach nie do zrealizowania.

MSG Racing napisał(a):
krzysiek_swrt napisał(a):Mistrzostwa ośką już dobiły mistrzostwa w wielkiej brytani więc u nas tym bardziej to niewypali

Bardzo ciekawe rzeczy opowiadasz.
Tak jak napisał filantrop w tym roku kilka rund zostało odwołanych ze względu na frekwencję - w przyszłym roku BRC się nie odbędzie potwierdził to Meeke na łamach WRC - osobiście uważam że zakaz 4x4 nie podniesie frekwencji (może kilka nowych/starych załóg się pojawi - pojawi się też wyścig zbrojeń o nazwie R3 i tego typu wynalazki czyli znowu bardzo tanio nie będzie) ale na pewno zabije efektowność którą dają czterołapy i po tą efektowność ludzie jeżdżą na rajdy - zresztą zabierzcie kogoś na samo RPP bez 4x4 i spróbujcie zainteresować kogoś rajdami... życzę powodzenia.

Jarek55511 napisał(a):Rajdy są już biletowane. Niby to ubezpieczenie,ale na Rajdzie Świdnickim,czy Karkonoskim się płaci za wejścia. Tylko Dolnośląski jest za free. Nie wiem jak reszta rajdów,bo nie byłem.
Tylko na Karkonoszach i w Świdnicy były bilety (zresztą za symboliczną opłatę), na reszcie był wstęp wolny. Biletowanie rajdów może być ale pod warunkiem że organizatorzy dla których idzie kasa zejdą z kwoty wpisowego dla zawodników - myślę że to uczciwe zarówno w stosunku do organizatora jak i do zawodników i myślę ze kibice za symboliczny bilet w kwocie 20-30pln też by nie marudzili (choć znając naszą mentalność i przyzwyczajenie do brania wszystkiego co jest za free może być z tym problem.)
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez Jarek55511 » wtorek, 21 paź 2014, 10:38

Dokładnie było tak: Kuchar jak zwykle chciał wygrać za wszelką cenę i "podobno"zauważył jak Habaj spóźnił się na pkc i nie dostał kary. Dymurski poszedł do Kuśnierza aby ten podpisał protest, lecz został olany zresztą słusznie !!! Następnie napisał pismo i wydzwaniał do ZSS aby sprawdzili z systemu gps i ukarali Habaja. Niestety dla niego w przyrodzie nic nie ginie i chwilkę później palnął w schody uszkadzając auto. Nie potrafił tego naprawić, więc skorzystał z pomocy swojego serwisu do którego wcześniej zadzwonił aby mu pomogli. Wkurzony na zachowanie wcześniejsze Kuchara Habaj widząc tą akcję nagrał ją na telefon i powiedział, że udostępni ją publicznie !!! Mistrz Kuchar niestety padł ofiarą własnych gierek ... Aha jeszcze Wam tylko przypomnę jak parę lat temu nadawał na Kajtka, który też w trochę dziwnych okolicznościach w lesie naprawił się po przygodzie na Świdnickim. Wtedy w ustach Kuchara to Kajto był mega oszust ...
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez ulele » wtorek, 21 paź 2014, 10:49

Jarek55511 napisał(a):Dokładnie było tak: Kuchar jak zwykle chciał wygrać za wszelką cenę i "podobno"zauważył jak Habaj spóźnił się na pkc i nie dostał kary. Dymurski poszedł do Kuśnierza aby ten podpisał protest, lecz został olany zresztą słusznie !!! Następnie napisał pismo i wydzwaniał do ZSS aby sprawdzili z systemu gps i ukarali Habaja. Niestety dla niego w przyrodzie nic nie ginie i chwilkę później palnął w schody uszkadzając auto. Nie potrafił tego naprawić, więc skorzystał z pomocy swojego serwisu do którego wcześniej zadzwonił aby mu pomogli. Wkurzony na zachowanie wcześniejsze Kuchara Habaj widząc tą akcję nagrał ją na telefon i powiedział, że udostępni ją publicznie !!! Mistrz Kuchar niestety padł ofiarą własnych gierek ... Aha jeszcze Wam tylko przypomnę jak parę lat temu nadawał na Kajtka, który też w trochę dziwnych okolicznościach w lesie naprawił się po przygodzie na Świdnickim. Wtedy w ustach Kuchara to Kajto był mega oszust ...


W końcu wychodzi jaki to Kuchar "idealny". Zawsze ciekawe było to że najwięksi według niego oszuści to Ci, którzy go objeżdżali...zaczynając od Kajtka a kończąc na Grzybku. Teraz padło na Habaja który niestety ponownie jest lepszym kierowcą...trafiła jednak kosa na kamień. Jestem ciekaw komentarzy wszystkich pupili Kuchara, którzy stoją murem za jego "sprawiedliwością i byciem czystym jak łza."
ulele
 
Posty: 8
Dołączył(a): piątek, 9 sie 2013, 08:44

Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez Jarek55511 » wtorek, 21 paź 2014, 10:52

Ja widziałem jak Kuchar leżał pod autem a Habaj jechał za mną i się zatrzymał obok Kuchara w Radkowie. Ja się śpieszyłem na oes i nie zostałem,ale wtedy jeszcze nie było osób tzw. "trzecich"
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez jacekzu » wtorek, 21 paź 2014, 11:06

No to ciekaw jestem, jak całą sytuację skomentuje sam T.Kuchar??? Mam nadzieję, że ma na tyle odwagi! Jeżeli wszystkie doniesienia potwierdzą się, to Kuchar jest największym pierdo..nym hipokrytą w polskich rajdach!!! Brak słów...
jacekzu
 
Posty: 24
Dołączył(a): piątek, 15 cze 2012, 20:03

Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez karluum » wtorek, 21 paź 2014, 11:15

Nielegalny serwis to plaga naszych zawodów, Thiry czy Campos wypowiadali się kiedyś na ten temat przy okazji Rajdu Polski. Byli dość zdziwieni, że w cywilizowanym kraju takie praktyki są dość powszechne. Nie mam dowodów na takie zachowanie pana Tomasza, ale niestety jest to dość prawdopodobne znając nasze realia.
karluum
A5
 
Posty: 646
Dołączył(a): poniedziałek, 11 mar 2013, 11:22

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 26 gości