24 Rajd Dolnośląski 2014

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez gabrally » sobota, 18 paź 2014, 16:48

Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20


Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez viper » sobota, 18 paź 2014, 19:26

Jarek55511 napisał(a):Zgadzam się gregortest z tym że ich by objechali S-kami czy R4, ale jak już kupili R5 to już nie wsiądą to R4, czy S-ki. Już Habaj mówił o tym jak testował R5-kę. Że te auta zabijają widowiskowość rajdów. I nie tylko chodzi o widowiskową jazdę, ale problemy budżetowe :(
To mój film z pierwszego etapu https://www.youtube.com/watch?edit=vd&v=-O0673QngWQ

Nie ważne czy r4 czy r 5. To i tak sa nie osiągalne pieniądze dla zawodników. Ci co maja r5 po prostu mniej wydadzą, ale w kwesti frekwencji niczego by to nie zmieniło. Recepta jest bardzo prosta tylko szkoda ze nikt nie potrafi przebić sie przez ta patologie.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez Marcin z Mtl » sobota, 18 paź 2014, 19:35

Właśnie wróciłem z drugiego dnia, widziałem pierwszy przejazd Zieleńca i drugie Radkowice. Super odcinki, fajna walka, tylko... tak jak u wszystkich, mam niedosyt. Może i sytuacja jest taka, ze posuwamy się juz do niemal dziadowskich oszczędności, ale... Niejako wróciłem do rajdów równo rok temu i takie nazwiska jak Chuchała, Habaj, Kasperczyk wiele mi nie mówiły. Wojtek z miejsca zyskał moją sympatię, tak jak i inni. Mistrzostwo im sie należało, jednak uważam, że tytuł mistrza zobowiązuje. Nie wiem jakie pieniądze oszczędził w świetle jednego rajdu czy całego sezonu. Tytuł miał zapewniony, dlaczego nie mógł pojechac dla kibiców? Dlaczego nie mógł pojechać bezpiecznie, widowiskowo gdzie można, nawet machając ludziom przez okno. Większość amatorskich filmików na drugi dzień by to pokazywała (w tym mój), nie mówiąc o dodatkowej sympatii kibiców. Hołek kiedyś przerąbał cały tytuł na ostatnim odcinku na rzecz ś.p. Kuliga, bo pół Bemowa jechał bokami. A Wojtek nie musiał nic wygrywać... Oczywiście, jego (zespołu) kasa, jego (zespołu) decyzja, ale aż zdziwiłem się, że za takie wycofanie bez sportowego powodu nie ma kar.

Natomiast wrażenia z dnia dzisiejszego są jak najbardziej pozytywne. OSem Zieleniec byłem zafascynowany, zwłaszcza pierwszą partią od startu. Na jakie rajdy ja do tej pory jeździłem? ;) Pozdrowienia dla mieszkańca Szczytnej, z którym uciąłem miłą pogawędkę na stoku, na pierwszym nawrocie. Kuchar cisnął niesamowicie, dopóki oczywiście mógł. Na Perle trochę mina mi zrzedła, gdy zobaczyłem Habaja jako pierwszego (w tym sensie, że byłem już pewien, że Tomek zakończył rajd). Gryc, tak jak ktoś pisał tu wcześniej, rzeczywiście podróżował bardzo zachowawczo. Ogólnie cieszę się, fajnie był to spędzony dzień, tylko... co dalej z tymi rajdami?
Rajdy na surowo - wpadnij, obejrzyj, powspominaj :)
https://www.youtube.com/playlist?list=PLhhfJHl8yZJdyxOSkcyCBqytamF3PJ2Eg
Avatar użytkownika
Marcin z Mtl
N3
 
Posty: 288
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 13:02
Lokalizacja: Wrocław

Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez kostek45 » sobota, 18 paź 2014, 19:42

Szczyt chamstwa, prostactwa i braku szacunku dla zwykłego kibica okazane przez organizatora Rajdu Dolnośląskiego można nazwać jednym słowem - SKURWY*STWO.
Oczywiście chodzi mi o dojazd na OS Zieleniec. Gnamy ku*wa masę kilometrów, odpuszczamy przejazdy chłopaków z RPP po to, aby dowiedzieć się od polucjanta że droga zamknięta 4,5km od mety. Jedziemy od Dusznik... 3,5km do trasy z buta. PARANOJA. A jeżeli już ktoś wpada na tak IDIOTYCZNY pomysł to wystarczyło ... mać w jednym zdaniu napisać gdzie będzie zakaz i do widzenia.

Całokształt rajdu podobał mi się bardzo. Choć ułożenie piątku dość mocno oklepane i mało możliwych dojazdów w ciekawe miejsca jak na taki kilometraż. Na +... przede wszystkim pogoda - coś pięknego. ;) Jesień, ciepło, piątek pokropiło, błotko, dzisiaj słonecznie, rano wilgotno, potem sucho. Super.
Gratulacje dla Siemanki. Szkoda, że nie pojechał dalej ale jak sam przyznał w rozmowie z nami "nie ma miedzi to się na dupie siedzi". Mistrza ma, sianko lepiej odłożyć na testy, czy choćby przygotowanie do sezonu 2014. Kuchar świetna, agresywna i odważna jazda. Szkoda, że nie udało się dojechać... no i wygrać. Może w 2015. Te wszystkie R5 przyklejone jak tramwaj do szyn. W ośkach Płachytka, Poloński, Szeja i Brzeziński robili robotę. Ilości załóg chyba nie trzeba komentować.

Może mi ktoś powiedzieć co w RSMP robią Kiewrel/Janik i Lewandowski/Bojar? Nazwiska nic mi nie mówią a chłopaki delikatnie mówiąc "nie jadą". To jacyś starsi panowie typu J. Ptaszek czy Koper, jadący dla funu? Pytam zupełnie poważnie, bo wyglądało to wręcz komicznie momentami.
Avatar użytkownika
kostek45
A5
 
Posty: 823
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2010, 08:23
Lokalizacja: Świdnica

Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez viper » sobota, 18 paź 2014, 19:46

Marcin z Mtl napisał(a):Właśnie wróciłem z drugiego dnia, widziałem pierwszy przejazd Zieleńca i drugie Radkowice. Super odcinki, fajna walka, tylko... tak jak u wszystkich, mam niedosyt. Może i sytuacja jest taka, ze posuwamy się juz do niemal dziadowskich oszczędności, ale... Niejako wróciłem do rajdów równo rok temu i takie nazwiska jak Chuchała, Habaj, Kasperczyk wiele mi nie mówiły. Wojtek z miejsca zyskał moją sympatię, tak jak i inni. Mistrzostwo im sie należało, jednak uważam, że mistrz tak nie postępuje. Nie wiem jakie pieniądze oszczędził w świetle jednego rajdu czy całego sezonu. Tytuł miał zapewniony, dlaczego nie mógł pojechac dla kibiców? Dlaczego nie mógł pojechać bezpiecznie, widowiskowo gdzie można, nawet machając ludziom przez okno. Większość amatorskich filmików na drugi dzień by to pokazywała (w tym mój) nie mówiąc o dodatkowej sympatii kibiców. Hołek kiedyś przerąbał cały tytuł na ostatnim odcinku na rzecz ś.p. Kuliga, bo pół Bemowa jechał bokami. A Wojtek nie musiał nic wygrywać... Oczywiście, jego (zespołu) kasa, jego (zespołu) decyzja, ale aż zdziwiłem się, że za takie wycofanie bez sportowego powodu nie ma kar.

Oj kibice wy to macie życie :). No, ale do rzeczy chcesz wiedzieć ile zaoszczędził to ja ci powiem tak. Kilometr oesowy tym samochodem kosztuje jakieś 200 euro. Policz teraz kiedy sie wycofał i ci wyjdzie ile zaoszczędził. Jestem pewien ze przez rok tyle nie zarobis co on zaoszczędził wycofując sie wcześniej. Nawet jak by jechał i machał po oesie to jest to koszt kilometra oesowego tzn. Wszystko sie zużywa nawet jak sie turlasz. Tak funkcjonuje niestety wyczynowy sprzęt. Krótko mówiąc zrezygnował po 40 km oesowych , a rajd ma 160. Czyli 120x200 euro=24 000 euro, a to daje jakieś 100 000 zł. Ludziska wy to macie dobrze :). Łatwo powiedzieć zrezygnował jak sie nie zna realiów.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez Jarek55511 » sobota, 18 paź 2014, 20:04

kostek45 napisał(a):Szczyt chamstwa, prostactwa i braku szacunku dla zwykłego kibica okazane przez organizatora Rajdu Dolnośląskiego można nazwać jednym słowem - SKURWY*STWO.
Oczywiście chodzi mi o dojazd na OS Zieleniec. Gnamy ku*wa masę kilometrów, odpuszczamy przejazdy chłopaków z RPP po to, aby dowiedzieć się od polucjanta że droga zamknięta 4,5km od mety. Jedziemy od Dusznik... 3,5km do trasy z buta. PARANOJA. A jeżeli już ktoś wpada na tak IDIOTYCZNY pomysł to wystarczyło ... mać w jednym zdaniu napisać gdzie będzie zakaz i do widzenia.

Całokształt rajdu podobał mi się bardzo. Choć ułożenie piątku dość mocno oklepane i mało możliwych dojazdów w ciekawe miejsca jak na taki kilometraż. Na +... przede wszystkim pogoda - coś pięknego. ;) Jesień, ciepło, piątek pokropiło, błotko, dzisiaj słonecznie, rano wilgotno, potem sucho. Super.
Gratulacje dla Siemanki. Szkoda, że nie pojechał dalej ale jak sam przyznał w rozmowie z nami "nie ma miedzi to się na dupie siedzi". Mistrza ma, sianko lepiej odłożyć na testy, czy choćby przygotowanie do sezonu 2014. Kuchar świetna, agresywna i odważna jazda. Szkoda, że nie udało się dojechać... no i wygrać. Może w 2015. Te wszystkie R5 przyklejone jak tramwaj do szyn. W ośkach Płachytka, Poloński, Szeja i Brzeziński robili robotę. Ilości załóg chyba nie trzeba komentować.

Może mi ktoś powiedzieć co w RSMP robią Kiewrel/Janik i Lewandowski/Bojar? Nazwiska nic mi nie mówią a chłopaki delikatnie mówiąc "nie jadą". To jacyś starsi panowie typu J. Ptaszek czy Koper, jadący dla funu? Pytam zupełnie poważnie, bo wyglądało to wręcz komicznie momentami.

Niestety dotknął mnie ten sam problem od Dusznik,ale dochodę do krzyżówki a auta jadą do góry po zakazie i pytam tam przy krzyżówce pana policjanta czy tak wolno? A on się głupio uśmiecha i mówi że te auta są toważyszące. To mówię mu że powinny mieć nalepki Vip, Organizator, media, ja ładuje z buta a ktoś dojeżdża na sam oes. Ale czemu tu była tak daleko zamknięta droga? Jakoś wczoraj podjeżdałem prawie pod samą trasę. Bo co główna,szersza droga i się nie zmieszczą auta ratunkowe? A wczoraj na węższej by się zmieściły?
A to zwycięzca Rajdu Łukasz Habaj https://www.youtube.com/watch?v=iwX1rOnMOSI&edit=vd
A to z drugiego etapu https://www.youtube.com/watch?v=M_cMyNw ... RfQ_6rbnwA
Ostatnio edytowano sobota, 18 paź 2014, 20:26 przez Jarek55511, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez d-z rallyfans » sobota, 18 paź 2014, 20:12

Ja na szczęście zakotwiczyłem w Zieleńcu, ale plan był aby skakać z Dębowiny do Zieleńca. Jak się dowiedziałem że zablokowali drogę tak daleko to aż ręce opadły, na WRC w Mikołajkach nie blokowali tak daleko jak tu, kogoś mocno porąbało.
Avatar użytkownika
d-z rallyfans
A5
 
Posty: 818
Dołączył(a): środa, 6 sie 2003, 15:49
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez wojtasm461 » sobota, 18 paź 2014, 20:50

No i po rajdzie.
Co do sprawy Chuchały to myślę że juz wszystko zostało powiedziane,ale myslę sobie że napewno nic by się nie stało jakby skończył chociaż wczorajszy dzień a zwłaczsza przejechał oes Kłodzko który wiadomo po co został wymyślony. :roll:

Jak dwa miesiące temu słyszałem o pomyśle z łącznikiem szutrowym to trochę prześmiewczo zareagowałem,ale po tym co dzisiaj zobaczyłem biję sie w pierś i mówie - SUPER POMYSŁ!! :D
Co do "zablokowania" Zieleńca przez organizatorów to sami mieszkańcy Zieleńca są załamani a zwłaszcza Ci którzy liczyli na trochę ruchu w sklepach i kanjpach!
Wystarczyło skrócić oes o 400 metrów,odblokować drogę od strony Kudowy i byłby oes stworzony dla kibiców- mnóstwo parkingów,mega miejscówki i dla leniwych knajpy do posiedzenia między przejazdami.
Sam pomysł zablokowania drogi koło "punktu widokowego" 4,5 km od Zieleńca to jakaś paranoja bo "górna" droga jest tak szeroka,że spokojnie auta mogłyby stac po obu stronach.

I na koniec coś co wstrząneło Zieleńcem - jakiś 21 letni debil (ineczej nie da się napisać) który naoglądał się rajdu,wracając z oglądania ,zapierdala przez Zieleniec i tuż za tablcą miejscowości wpada w poślizg i zabija dwie osoby w tym kobietę w ciąży!
No coż brak w nas pokory do własnych umiejętnośći i odrobiny wyobraźni... a taki piękny dzień był dzisiaj! :cry:
https://www.facebook.com/legacyrally
wojtasm461
N3
 
Posty: 288
Dołączył(a): sobota, 24 lis 2007, 20:13
Lokalizacja: Zieleniec

Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez wanderer » sobota, 18 paź 2014, 20:52

viper napisał(a):Oj kibice wy to macie życie :). No, ale do rzeczy chcesz wiedzieć ile zaoszczędził to ja ci powiem tak. Kilometr oesowy tym samochodem kosztuje jakieś 200 euro. Policz teraz kiedy sie wycofał i ci wyjdzie ile zaoszczędził. Jestem pewien ze przez rok tyle nie zarobis co on zaoszczędził wycofując sie wcześniej. Nawet jak by jechał i machał po oesie to jest to koszt kilometra oesowego tzn. Wszystko sie zużywa nawet jak sie turlasz. Tak funkcjonuje niestety wyczynowy sprzęt. Krótko mówiąc zrezygnował po 40 km oesowych , a rajd ma 160. Czyli 120x200 euro=24 000 euro, a to daje jakieś 100 000 zł. Ludziska wy to macie dobrze :). Łatwo powiedzieć zrezygnował jak sie nie zna realiów.

Sporej części "kibiców" i tak nie przetłumaczysz. Normalny dawno by zrozumiał. ;) M.Baran też próbował coś wytłumaczyć w bardziej dosadnych słowach, to czepiają się jego nazwiska. :roll:

Jak ktoś nie czytał to daję poniżej ten tekst.
Maciek Baran napisał:

W zasadzie wystarczyłoby napisać: Gratulacje dla Wojtka i Sebastiana. Dla całego zespołu, dla C-rally.
Ale muszę się odezwać bo mnie szlag trafia. Mieliśmy w tym roku fajną walkę o tytuł i miejsca na podium (tu jeszcze walka trwa). Zwycięsko wyszli z niej Wojtek i Seba. Zawdzięczają to wyłącznie własnej pracy, determinacji oraz pomocy wielu osób z najbliższego otoczenia. Z bardzo prozaicznego powodu postanawiają wycofać się z dalszej rywalizacji, mając już zrealizowany cel na który pracowali cały rok.
No i się zaczyna... Najpierw FB, pierwsi pieniacze: że chamstwo bo oni przyjechali oglądać, że nie szanują, że słabi, że nie wybaczą i będą pamiętać. Potem ścierwojady dziennikarskie: że skandal, że jak to tak, że im się odechciało i gwiazdorzą. I dlatego nie wytrzymałem. Czy Ty jeden z drugim wiesz ile kosztuje start w rundzie RSMP autem R5?
Nie wiesz. To Ci powiem - minimum 120.000zl i to w taniej wersji. Jeżeli dalej do Ciebie to nie dociera to pomogę - sezon z testami kosztuje minimum 1.000.000zl jak masz farta (czyt. nic nie uszkodziłeś przez cały rok)
Zarobiłeś w życiu milion złotych?
Zdajesz sobie sprawę ile to jest?
Każdy kilometr oesowy kosztuje, każdy kilometr może być ostatnim dla tego nadwozia. Rajdy to nie sa bierki, tu każdy błąd może kosztować bardzo drogo ( i to dosłownie).
Załoga, zespół mógł podjąć inną decyzje - wyjechać na druga pętlę i zatrzymać się na odcinku. Powiedzieć Wam ze się auto zepsuło. Mogli być wyrafinowani. Ale nie, oni są z Wami szczerzy, mówią jak jest, darzą Was szacunkiem mówiąc prawdę - nie mamy pieniędzy! Przecież cały sezon był taki - Arłamów bez naklejek, na Rzeszów białe auto, naklejki na przyczepkę, kto mógł to pomagał. Czy Wy jesteście ślepi, głupi czy możne wierzycie w Sw.Mikołaja?? Tak ciężko jest zrozumieć, ze dostępny i wywalczony budżet już dawno się skończył? Nie mamy setek możnych sponsorów w Polsce. De fakto mamy dwóch: Lotos i Orlen. I obaj wydaja kupę kasy dla Waszej uciechy. Ale Wy tylko "ja", "nie zobaczymy", "jedziemy a tu lipa" i moje ulubione "dla kibiców mógł jechać"...
W swojej samolubności nawet przez chwile nie pomyślicie o tym jak to jest dla załogi wycofać się z rywalizacji. Jak się musza czuć wszyscy z zespołu, mechanicy, przyjaciele. Zamiast jutro świętować na mecie rajdu, dzisiaj zwijają namioty. Że ich radość została umniejszona przez prozę życia i Wasze żałosne pretensje. Ale Wy nie myślicie tylko żądacie, bo - Wy, KIBICE - jesteście najważniejsi. Bo WAM się należy. No to ja Wam mowie, że się Wam nie należy. Jeżeli nie potraficie uszanować szczerości Zespołu, to nic się Wam nie należy.

I tak przy okazji, bo miałem to już dawno powiedzieć - najgłupszy tekst jaki w życiu słyszałem to powtarzane - "jedzie dla kibiców!".
Dla kibiców jechać to może autobus żeby ich zawieść z parkingu na oes. Jak są mili.

Red: Tekst publikowany za zgodą autora
wanderer
A6
 
Posty: 1201
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2010, 13:21

Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez ElMatador » sobota, 18 paź 2014, 21:23

kostek45 napisał(a): Może mi ktoś powiedzieć co w RSMP robią Kiewrel/Janik i Lewandowski/Bojar? Nazwiska nic mi nie mówią a chłopaki delikatnie mówiąc "nie jadą". To jacyś starsi panowie typu J. Ptaszek czy Koper, jadący dla funu? Pytam zupełnie poważnie, bo wyglądało to wręcz komicznie momentami.

Bojar to bardzo doświadczony pilot z RPP/RSMP/RMPST prowadził wielu szybkich i mniej szybkich kierowców a Lewandowski...cóż jeździ bezpiecznie...
ElMatador
 
Posty: 26
Dołączył(a): wtorek, 1 cze 2004, 01:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez Motulski » sobota, 18 paź 2014, 21:27

Teraz czekamy na plan ratunkowy naszych mistrzostw...

Kilka ujęć z ostatniej rundy

http://youtu.be/FZRoXee-2O0?list=UUqqHL ... KIyeAm7Tww
http://oesrecords.pl/rajdy/
Avatar użytkownika
Motulski
A5
 
Posty: 989
Dołączył(a): sobota, 29 mar 2008, 17:17
Lokalizacja: Głuszyca/Walim

Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez viper » sobota, 18 paź 2014, 21:31

wojtasm461 napisał(a):No i po rajdzie.
Co do sprawy Chuchały to myślę że juz wszystko zostało powiedziane,ale myslę sobie że napewno nic by się nie stało jakby skończył chociaż wczorajszy dzień a zwłaczsza przejechał oes Kłodzko który wiadomo po co został wymyślony. :roll:

No to trzeba było wyłożyć mu 40 000 zł , bo tyle by kosztował dojazd na ten super oes, a nie marudzić. Ludzie czego wy nie rozumie w tym temacie. Jak brak kasy to jej brak.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez wrcgrzesiek » niedziela, 19 paź 2014, 00:15

Dalej niech się zbroją w top sprzęt jeszcze ciepły, spec 2015 itp Sami od kilku ładych lat (06-07) najstawiają się na najnowsze fury, a potem płacz, że koszty takie, a sponsorów brak? Moim zdaniem słowa Maćka Barana są nie na miescu...

I jak rajdy kocham, patrząc na polskie podwórko to RZYGAM TYM WIDOWISKIEM i w przyszłym roku uderzę na czeskie rallysprinty i ADAC Deutschland
wrcgrzesiek
 
Posty: 48
Dołączył(a): piątek, 19 cze 2009, 21:03

Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez Marcin z Mtl » niedziela, 19 paź 2014, 08:44

viper napisał(a):Oj kibice wy to macie życie :)


A Ty zawodnik? Jeśli tak, to gratuluję i dziękuję za podanie liczb, chociaż nie one były celem mojej wypowiedzi. Rzeczywiście są bardzo duże i jeżeli doszło do tego, że udział w rajdzie traktuje się przede wszystkim jak rząd cyferek, to faktycznie potrzebny jest jakiś plan naprawczy.

wrcgrzesiek napisał(a):Dalej niech się zbroją w top sprzęt jeszcze ciepły, spec 2015 (...)


A temu wszystkiemu od zawsze towarzyszy jedna wielka spina. Coś jak sąsiad, który zakupił najnowszą furę i trzyma przy niej nocne warty. Oczywiście gdzie duża kasa, tam duży stres, ale w naszym kraju z piękną Kotliną Kłodzką :) jest to na groteskowej zasadzie 0 albo 1. Nie znasz się - siedź cicho, albo wy*ierdalaj, ewentualnie ci ch*ju wytłumaczę. Nie wiem jak jest w Czechach, ale napatrzyłem się trochę na rajdy za oceanem. Tam też wszystko kosztuje i też są sponsorzy, ale tam jest to przede wszystkim weekendowy fun dla wszystkich. Nawet obecnie, gdy muzealne rajdówki zostały w muzeum :) Żeby była jasność i nie pierwszy raz to piszę: szanuję wszystkich. Wojtek nie pojechał drugiego dnia i to jego oraz zespołu decyzja. Wielokrotnie podkreślał jak liczą się dla niego kibice i ja to pamiętam, a zapewne z dnia na dzień to się nie zmieniło. Gratuluję im i dziękuję wszystkim za rzeczywiście dość ciekawy sezon. Oby nie jeden z ostatnich.
Ostatnio edytowano niedziela, 19 paź 2014, 12:23 przez Marcin z Mtl, łącznie edytowano 1 raz
Rajdy na surowo - wpadnij, obejrzyj, powspominaj :)
https://www.youtube.com/playlist?list=PLhhfJHl8yZJdyxOSkcyCBqytamF3PJ2Eg
Avatar użytkownika
Marcin z Mtl
N3
 
Posty: 288
Dołączył(a): środa, 16 paź 2002, 13:02
Lokalizacja: Wrocław

Re: 24 Rajd Dolnośląski 2014

Postprzez d-z rallyfans » niedziela, 19 paź 2014, 09:17

Zachęcam do poczytania
http://freshfuel.pl/blog/niemcow-na-rajdy-sposob/
Chyba juz czas aby skorzystać z pomysłów które dobrze funkcjonują.
Avatar użytkownika
d-z rallyfans
A5
 
Posty: 818
Dołączył(a): środa, 6 sie 2003, 15:49
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron