Rajd Nadwiślański

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Rajd Nadwiślański

Postprzez Konradoo » niedziela, 28 wrz 2014, 08:55

Na czas nie dojechał samochód ratowniczy straży pożarnej.
Avatar użytkownika
Konradoo
N2
 
Posty: 160
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2011, 19:29


Re: Rajd Nadwiślański

Postprzez Kruk » niedziela, 28 wrz 2014, 10:58

Co się dzieje że nie ma jeszcze wyników oesu 10 Wilków 1. Powinien wystartować dwadzieścia minut temu?
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rajd Nadwiślański

Postprzez SebaSTI » niedziela, 28 wrz 2014, 11:05

Walka Grzyba z Chuchała jest niesamowita .... :shock:
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Rajd Nadwiślański

Postprzez wojtasm461 » niedziela, 28 wrz 2014, 11:12

co z Rzeźnikiem?? na 10 oesie brak,mam nadzieje że nie wypadł bo szkoda by było?? :?
https://www.facebook.com/legacyrally
wojtasm461
N3
 
Posty: 288
Dołączył(a): sobota, 24 lis 2007, 20:13
Lokalizacja: Zieleniec

Re: Rajd Nadwiślański

Postprzez Sebekrally » niedziela, 28 wrz 2014, 11:26

Dawno tak zaciętej walki nie było. Grzyb nie jest moim ulubionym kierowcą ale trzeba mu przyznać że jedzie ładnie.
Sebekrally
A5
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 30 cze 2009, 21:03
Lokalizacja: Gdynia

Re: Rajd Nadwiślański

Postprzez Hubertos » niedziela, 28 wrz 2014, 11:34

Rzeźnik - rolka, Kuchar - awaria.
Avatar użytkownika
Hubertos
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): czwartek, 16 kwi 2009, 18:01
Lokalizacja: Krosno

Re: Rajd Nadwiślański

Postprzez Jarek55511 » niedziela, 28 wrz 2014, 11:37

Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Re: Rajd Nadwiślański

Postprzez Kruk » niedziela, 28 wrz 2014, 11:52

Co na ostatnim odcinku przytrafiło się Janczakowi i Virnikowi?


Fajna walka o zwycięstwo w rajdzie między Grzybem a Chuchałą. Pierwsze pięć miejsc to fiesty R5, pierwszym nie jadącym takim samochodem jest Butvilas. Świetne tempo, na każdym odcinku był pierwszy w klasie. Gratulacje też dla Polońskiego, który na ostatnim odcinku w pętli był szybszy od Chmielewskiego. Fajna walka o drugie miejsce w klasie między Typą, Byśkiniewiczem i Płachytką.
W RPP zaskoczenie in plus to Foltyn :shock: . Z trzech odcinków wygrali dwa. Pierwszy raz są tak wysoko. Drugie zaskoczenie in plus to Kołdej, który jest w pierwszej dziesiątce rajdu. Z nowych nazwisk w czołówce wymienić należy Biegun, Kalinowski, Bachula i Pietrzak. Szkoda Mączkowskiego, Jajszczaka i Pieniążka.
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rajd Nadwiślański

Postprzez Honiclbr » niedziela, 28 wrz 2014, 19:52

Rolka Rzeźnika od środka i z innego (lepszego) ujęcia) http://www.rsmp.tv/index.php/media-gall ... dzwon.html
Honiclbr
A5
 
Posty: 662
Dołączył(a): poniedziałek, 25 maja 2009, 11:51
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Rajd Nadwiślański

Postprzez bounder » poniedziałek, 29 wrz 2014, 10:51

rajd bardzo kompaktowy, wybitnie pod kibica, pewnie dlatego mocno piknikowy. ale dosc pyrzjemny. 8OSow (jakby Rogow 1 nie byl odwolany) mozna bylo obejrzec bez zadnego spinania sie. troche safety nadgorliwe.
Brawo dla Chuchaly i Grzyba.

Czy ktos moze mi powiedziec, dlaczego Z. Stec wjechal w kamere na OSie Garbow na PW5 na drugim przejezdzie? na blad to raczej nie wygladalo...
STOP głupim forumowiczom!!!!
bounder
N3
 
Posty: 316
Dołączył(a): wtorek, 17 lut 2004, 01:45

Re: Rajd Nadwiślański

Postprzez gawittt » poniedziałek, 29 wrz 2014, 21:43

bounder napisał(a):Czy ktos moze mi powiedziec, dlaczego Z. Stec wjechal w kamere na OSie Garbow na PW5 na drugim przejezdzie? na blad to raczej nie wygladalo...


jakto wjechał w kamerę, co się dokładnie stało tam ? Bardzo podobała mi się walka Grzyba z Chuchałą, poprostu jakieś małe sekundy ich dzieliły przez cały rajd aż do jakiejś pomyłki g.grzyba na ostatnim oes'ie na której stracił z 15s i swoją poprzednia kilkusekundową przewagę :/ Wydaje mi się że Kuchar też mógł pięknie powalczyć gdyby nie ta mechanika zawodna..pięknie wogóle jechali wszyscy z czołówki : ) Pstryknąłem tą fotkę http://tnijurl.com/3fe67123a20b/ p.Zbyszkowi Stecowi którego jazda 'zerówka' też była niekiepska! Na zdjęciu widać go jak szybko przejeżdża L90..
Avatar użytkownika
gawittt
 
Posty: 20
Dołączył(a): czwartek, 7 sie 2014, 13:57
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Rajd Nadwiślański

Postprzez hyzym » wtorek, 30 wrz 2014, 07:36

gawittt napisał(a):
bounder napisał(a):Czy ktos moze mi powiedziec, dlaczego Z. Stec wjechal w kamere na OSie Garbow na PW5 na drugim przejezdzie? na blad to raczej nie wygladalo...


jakto wjechał w kamerę, co się dokładnie stało tam ? ...


9:57 :)
https://www.youtube.com/watch?v=GIpDQTYw5rM
http://www.youtube.com/user/hyzym
Avatar użytkownika
hyzym
N2
 
Posty: 174
Dołączył(a): wtorek, 29 mar 2011, 21:20
Lokalizacja: Kraków

Re: Rajd Nadwiślański

Postprzez kremer » wtorek, 30 wrz 2014, 11:46

"Osiem" słów o rajdzie. Zabezpieczenie takie sobie. Nie chce mi się rozwijać tematu :) Zresztą na Wiśle było to samo :) Oesy w miarę dobre jak na niziny. Równe nowe asfalty położone parę dni przed rajdem między sadami :) Rogów do wywalenia. Kaleń był lepszy z 2013. Dojazdówki krótkie. Mało kibiców. Czołówka sobie radzi, dalej pogrom. Może oprócz paru w ośkach, to kiepsko. W PZM też za bardzo nie ma co oglądać. Rejon ma potencjał np. Kazimierz. Tak czy siak wolałem proste na szutrowych rajdach koło Płońska, Ciechanowa, Płocka i Sierpca niż kolejny rajd asfaltowy :)
...jesteś szybki na tyle na ile jesteś szybki....
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Re: Rajd Nadwiślański

Postprzez antch » wtorek, 30 wrz 2014, 16:26

Lekko stronnicze podsumowanie bo rajd w końcu w moich okolicach ale wbrew temu co wszyscy sądzili, że będzie łatwo, miło i przyjemnie z uwagi na charakterystykę trasy, wszyscy zawodnicy podkreślali trudność rajdu i brak pewności w takich warunkach rodem z Ypres Rally. Ilość wypadków i przygód na trasie tylko potwierdza, że wcale tak łatwo nie było czyli impreza jak najbardziej na duży plus. Mam nadzieję, że na dłużej zostanie w RSMP bo trzeba rozszerzać geograficznie ten cykl. Mieszkańcy przy trasie rajdu również bardzo pozytywnie nastawieni bo na wschodzie ogólnie mało się dzieje, więc taka impreza stanowi dużą atrakcję. Także trzymam kciuki za następne edycje w RSMP. A może tak opuścić zasięg rajdu jeszcze kilkanaście km na południe i zrobić 1 miejski OS w Lublinie? ;-)
antch
N1
 
Posty: 76
Dołączył(a): wtorek, 22 lip 2014, 12:58

Re: Rajd Nadwiślański

Postprzez posejdon » środa, 1 paź 2014, 01:56

antch napisał(a):Mieszkańcy przy trasie rajdu również bardzo pozytywnie nastawieni bo na wschodzie ogólnie mało się dzieje, więc taka impreza stanowi dużą atrakcję.

Szkoda, że jednak nie wszyscy bo Rogów skrócony był o najciekawszą część podobno dzięki Pani sołtys, która własnie mieszka przy trasie.

A co do samego oesu Rogów to rzeczywiście słaby ale Kaleń to jeszcze większa kaszana moim zdaniem. Tylko ten szuterek był fajny. Tam są przecież fajne drogi, które kiedyś szły w Rajdzie Ziemi Lubelskiej - czemu nie wykorzystane?
Jestem Kubicomaniakiem!
Avatar użytkownika
posejdon
A5
 
Posty: 718
Dołączył(a): wtorek, 13 paź 2009, 21:21
Lokalizacja: Bródno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości