Rajd Nadwiślański

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Rajd Nadwiślański

Postprzez adamlen » środa, 1 paź 2014, 17:07

posejdon napisał(a):
antch napisał(a):Mieszkańcy przy trasie rajdu również bardzo pozytywnie nastawieni bo na wschodzie ogólnie mało się dzieje, więc taka impreza stanowi dużą atrakcję.

Szkoda, że jednak nie wszyscy bo Rogów skrócony był o najciekawszą część podobno dzięki Pani sołtys, która własnie mieszka przy trasie.



Tą wersję z sołtysem na Rogowie również słyszałem będąc na miejscu przy oesie Wilków. Nie znam motywów odwołania, ale ludzie właśnie zgodnie twierdzili, że źle zrobiła, że każdy tam chce tego rajdu bo w końcu coś się dzieje i to również starsi ludzie tak mówią. Widocznie po ubiegłym roku byli bardzo zadowoleni bo znów stali przy trasie całkiem licznie (może nie tak licznie jak na rzeszowskim, ale jednak).

Same trasy według mnie nie są złe i mam nadzieję, że za rok 2 etap będzie bardzo podobny bo teraz robiąc tylko ok 10 km mogłem przemieszczać się między Wilkowem a Rogowem i dziennie można obejrzeć w ten sposób 4 przejazdy wszystkich załóg.
"Nie wiedziałem co robić, więc jechałem szybko" - Robert Kubica po wygraniu pierwszego oesu Rajdu Monte Carlo 2014
Avatar użytkownika
adamlen
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 20 lis 2004, 21:09
Lokalizacja: Pogranicze trzech województw


Re: Rajd Nadwiślański

Postprzez corados » środa, 1 paź 2014, 19:56

Rajd bardzo udany, pro kibicowski harmonogram umozliwiajacy ogladanie 2 odcinkow w petli, inni organizatorzy powinni brac przyklad. Odcinki mimo dlugich prostych ciekawe z bardzo szybkimi łukami, ktore dla mnie sa sola tego sportu. Na plus oznaczenia drog dojazdowych do odcinkow, inni powinni brac przyklad. Prolog w Pulawach rowniez na plus, bardzo duzo kibicow, na odcinkach bylo ich duzo mniej, choc w niedziele frekwencja byla lepsza. Generalnie rajd zasluguje na RSMP i mam nadzieje ze znajdzie sie w przyszlorocznym kalendarzu. In minus oczywiscie wpadka z brakiem strazy, ale to bylo troche niezalezne od organizatora.
Avatar użytkownika
corados
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 16 cze 2008, 18:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Rajd Nadwiślański

Postprzez maciek127 » środa, 1 paź 2014, 20:07

Myślę że jakby był jeszcze OS w Lublinie, informacja o utrudnianiach w ruchu sprawiła by większą reklamę. Osoby które interesują się rajdami wiedziały że jest rajd, ale ogrom osób nie miało pojęcia że coś odbywa się pod nosem ( SS DYS)
Zapraszam http://www.test.auto.pl/category/motorsport/
maciek127
N2
 
Posty: 188
Dołączył(a): wtorek, 8 paź 2013, 16:33

Re: Rajd Nadwiślański

Postprzez Kruk » niedziela, 5 paź 2014, 17:21

Nie jest dziwnym, że załoga pełniąca funkcje samochodu organizatora tzw. zero jedzie w profesjonalnym samochodzie z klatką bezpieczeństwa bez kasków :roll: ?

Mam na myśli to zdjęcie :arrow: Obrazek
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rajd Nadwiślański

Postprzez Miko » niedziela, 5 paź 2014, 17:47

Czy to Maciejewski? Piękne to Evo.
Team Deputa.
Avatar użytkownika
Miko
N3
 
Posty: 317
Dołączył(a): wtorek, 9 maja 2006, 15:39
Lokalizacja: Kamieniec Ząbkowicki

Re: Rajd Nadwiślański

Postprzez kremer » niedziela, 5 paź 2014, 18:58

W sobotę i niedzielę jechali w kaskach oprócz odwołanego pierwszego oesu w niedzielę. Z.Stec jechał Evo X na dwóch zerach i jechałcały rajd bez kasków.
...jesteś szybki na tyle na ile jesteś szybki....
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Re: Rajd Nadwiślański

Postprzez Miko » niedziela, 5 paź 2014, 19:03

Kiedyś z tego co kojarzę był zakaz używania kasków w zerowkach chyba że właśnie auta miały klatki ale nie były obowiązkowe.
Team Deputa.
Avatar użytkownika
Miko
N3
 
Posty: 317
Dołączył(a): wtorek, 9 maja 2006, 15:39
Lokalizacja: Kamieniec Ząbkowicki

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

cron