23 Rajd Rzeszowski

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: 23 Rajd Rzeszowski

Postprzez Hlor » niedziela, 10 sie 2014, 22:11

Rajd świetny. Organizacja jak co roku bdb, w końcu świetny testowy oraz pozostałe odcinki.
Wielkie brawa dla Pana Kluszczyńskiego za piękną jazdę najciekawszym autem na rajdzie. Zawsze ubolewam nad brakiem fajnych aut w rsmp, w końcu mamy rodzynka, oby teraz tylko więcej..

pawelek5555 napisał(a): Ale czyzby nikt nie zauazyl , ze po raz PIERWSZY poszly RELACJE NA ZYWO w POLSAT NEWS


wygląda na to, że na forum największych zapaleńców nikt o tym nie wiedział.. szkoda, fajnie jakby ktoś udostępnił te nagrania.

kostek45 napisał(a):https://www.youtube.com/watch?v=LD79RND9BWQ
3:35?! :shock:
4:52?


3:35 - ponoć safety przeganiał wszystkich a sam stał na 'linii strzału'
4:52 - cały testowy ludzie tam stali, przeganiali tylko na dole gdzie nie było fizycznej możliwości wypadnięcia
Hlor
N1
 
Posty: 94
Dołączył(a): poniedziałek, 27 maja 2013, 08:30
Lokalizacja: Rzeszów


Re: 23 Rajd Rzeszowski

Postprzez G.R.E.G » niedziela, 10 sie 2014, 23:23

3:35 - na tym zakrecie wypadl Grzyb uszkadzajac auto.To jest koncowka OeSu Wysoka.Na pierwszym przejezdzie tego odcinka do czasu wypadniecia tam Grzyba byl tam tylko jeden kibic i kamerzysta z TV Rzeszów i zero safety.Byl ktos na tej miejscowce na pierwszym przejzdzie pucharu ? Ciekawy jestem ile tam aut polecialo, bo miejsce zdradliwe.Duzo błota z ciecia +wilgotny asfalt.
Ogolnie rajdzik dla mnie udany.Zaliczone: testowy, OeSy 1,2,3,4,5,6,8,9,11.Nie bylo problemu ani z safety ani z policja.
Moje Produkcje http://rallymovies.xt.pl
To nie był five minus - Lechu K. :D
Avatar użytkownika
G.R.E.G
N2
 
Posty: 192
Dołączył(a): sobota, 27 maja 2006, 22:51
Lokalizacja: Krosno/Jasło

Re: 23 Rajd Rzeszowski

Postprzez Rubajticos » niedziela, 10 sie 2014, 23:38

G.R.E.G napisał(a): Ciekawy jestem ile tam aut polecialo, bo miejsce zdradliwe.Duzo błota z ciecia +wilgotny asfalt.
Ogolnie rajdzik dla mnie udany.Zaliczone: testowy, OeSy 1,2,3,4,5,6,8,9,11.Nie bylo problemu ani z safety ani z policja.


Na drugim przejeździe mówili, że 6 samochodów tam poleciało :)
Rubajticos
 
Posty: 6
Dołączył(a): sobota, 31 maja 2014, 10:41

Re: 23 Rajd Rzeszowski

Postprzez seal » niedziela, 10 sie 2014, 23:55

Co do mega super organizacji powiem tylko, że sobota OS Zagorzyce start 11.05 zamknięcie odcinka 8.30.
Ja byłem na starcie 8.35 i szukanie miejscówki z buta. Chcę schudnąć ale nie aż tak ;-)
Avatar użytkownika
seal
A5
 
Posty: 793
Dołączył(a): sobota, 28 lip 2007, 14:22
Lokalizacja: Czasław

Re: 23 Rajd Rzeszowski

Postprzez woocasch » poniedziałek, 11 sie 2014, 08:26

Agrest napisał(a):Maciek pierwsze dwa rajdy jechała autem ze Zlina a nie od TRT to raz, dwa to fiesta ze Zlina ma się nijak chocby do fiest z C-Rally (w C-Rally ogarniaja obsługe tego auta a w Zlinie nie)

Fakt, że chłopaki ze Zlina mają kilka nieukończonych rajdów tej Fiesty za sobą, może to wina pechowego numeru nadwozia, może ograniczonego budżetu, powodów może być wiele. Ale przecież tym konkretnym autem, którym startował w tym roku Rzeźnik, Kajto w zeszłym roku wygrał Polski. Więc da się, i takie kategoryczne oceny kto co ogarnia to zawsze jest większa lub mniejsza zgadywanka.
---
woocasch
woocasch
A6
 
Posty: 1424
Dołączył(a): wtorek, 17 maja 2011, 10:13
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: 23 Rajd Rzeszowski

Postprzez Kit_Car » poniedziałek, 11 sie 2014, 09:18

Maciek sam mówił po testowym, że nie potrafi sam sobie ustawić tego auta, ze potrzebuje w tym dużej pomocy gości ze stajni. Może Kajto ma w tym więcej umiejętności, może ekipa bardziej ogarnia szuter, a może po prostu fartem się wstrzelili z setupem w warunki. Tak jak poprzednik napisał, możemy tylko zgadywać.
Co do samego Rzeźnika, był dla mnie drugim po Grzybie faworytem. Kiedys musiało nastąpić przełamanie złej passy, a gdzie to miało się stać, jak nie w Rzeszowskim. On potrafi jechać szybko( choć niektórzy tłumaczą to tylko sprzętem), oczywiście choćby do Kajta brakuje mu jednej ligi, ale wierzyłem w niego. Po nieudanych rajdach już psy na nim wieszali, ze dobry kierownik to i na drzwiach od stodoły poleci. Jak widać autem, które "nie robi niespodzianek" potrafi. Oczywiście przewaga własnego terenu jest tutaj niepodważalna, ale nawet Grzyb musiał uznać przewagę Rzeźnika w 1 dniu.
Avatar użytkownika
Kit_Car
N2
 
Posty: 158
Dołączył(a): piątek, 21 mar 2014, 16:31

Re: 23 Rajd Rzeszowski

Postprzez pawelek5555 » poniedziałek, 11 sie 2014, 09:26

Maciek NIGDY zle nie wyrazal sie o Stajni Tagaya i Mira Housta . Przeciez z Czechami jezdzil kilka lat !!!!!!! Ale nie mozna porownywac ustawienie auta do szutru i do asfaltu to 2 rozne sprawy . Motorowa do auta Housta Maciek nigdy nie mial zastrzezen . chodzilo o ustawiebie na asfalt . Gdy zdobywa sie Vice Mistrza Polski to nie jest przypadek i lut szczescia !!!!!!!!Nie mogl sobie dac z tym autem rady wiec wybral C-Rally . Spasowalo ustawienie i pokazal sie i wynik . Nie zapomina sie jezdzic przez zime . Napewno Maciek zalicza sie do szybkich kierowcow i oby takich wiecej w Naszych Rajdachn :D :D :D :D :D :D
pawelek5555
 
Posty: 36
Dołączył(a): wtorek, 21 sty 2014, 15:27

Re: 23 Rajd Rzeszowski

Postprzez pawelek5555 » poniedziałek, 11 sie 2014, 09:31

Dodam do tego taki fakt , ze na Rajdzie Polskim Kajto jechal samochodem Housta ale miechanicy i ustawieniem auta zajmowali sie niwe mechanicy z Czech ale mechanicy z Rally Technolog. :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
pawelek5555
 
Posty: 36
Dołączył(a): wtorek, 21 sty 2014, 15:27

Re: 23 Rajd Rzeszowski

Postprzez szefo2 » poniedziałek, 11 sie 2014, 10:13

Zasługa Kołtuna jest taka że telewizja była przy C-RALLY owszem ale załatwiła to tylko i wyłącznie Dominika.
On na tę transmisję dostał kupę kasy bo ponad 200tyś. zapłacił 25tyś. a każdego z zawodników skasował po 10tyś.
za to że mogli pokazać się na antenie.
Uwierzcie że Kołtun nie jest gościem wartym uwagi jakiegokolwiek forum. Inni robią robotę , a on przypisuje często
w bezczelny sposób sobie zasługę.
Gwarantuję już niebawem dowiedzą się wszyscy o jego "wspaniałomyślnośi" od osoby którą psychicznie zmasakrował
finansowo również . Tak samo nie mając do tego prawa . Reklamy wożone na aucie Chuchałay były tak na przyszłość.
Bruno Tassi i Polonus i C-rally nie dali ani złotówki !!!!!!!!!! Gwarantuję to na 100%.
Chuchała płacił za wszystko grubą kasę ,a Kołtun obiecywał mu gruszki na wierzbie że od nastepnego rajdu już będzie super,
tylko to super od Kołtuna nigdy nie nastąpiło, a Chuchała na trzy dni przed rajdem dowiadywał się że jak nie wpłaci 3......
to nie jedzie !!!!!! Wszystko byłoby ok gdyby nie wydzwaniał za Chuchałą od ponad roku prosząc go żeby przeszedł do C-rally,
a on mu pomoże żeby zorganizował budżet na dwa trzy rajdy , a on resztę zorganizuje. Niestety nie zorganizował ,a stawianie kogoś
pod scianą na trzy dni przed startem jest chyba nie fair. Testów Chuchała nie miał bo W tym czasie rodzice Chuchały dopiero
organizowali kasę i musieli przywozić gotówkę bo tak upierał się Kołtun.
szefo2
 
Posty: 16
Dołączył(a): wtorek, 18 gru 2012, 23:40

Re: 23 Rajd Rzeszowski

Postprzez Mad Max » poniedziałek, 11 sie 2014, 13:04

szefo2 widzę że masz ochotę rozkręcić większa aferę bo trąbisz już o tym kolejny raz, idziesz grubo więc lepiej żebyś nie rzucał słów na wiatr.

Klika słów i spostrzeżeń dwa dni po rajdzie:
- miejsce dzwonu Kasperczyka można powiedzieć "żadne" w sensie że w życiu nie spodziewał bym się że można tam coś "zmalować"
- dzwon Chuchały widać że solidny i dobrze że się w obu przypadkach nic załogą nie stało szkoda że w przypadku Wojtka pojawiło się widmo końca sezonu
- Rzeszowski po raz kolejny pokazał że jak się chce to można pomyśleć nad nowymi odcinkami a to co znane można inaczej skonfigurować - pokazał też że jak są nowe odcinki to jest też dość duża liczba przygód i dzwonów co nie najlepiej świadczy o naszych rajdowcach i to niestety bardzo martwi.
- safety i wojsko (z jednym małym wyjątkiem) mocno wyrozumiałe
- organizacja tradycyjnie na wysokim poziomie - choć o tym że Lubenia będzie zamykana 2 godziny przed startem można poinformować bardziej dobitnie - w tym miejscu wielkie podziękowania dla Sędziego który objeżdżał i zamykał trasę że pozwolił nam się jeszcze ewakuować z naszego obozowiska.
- co do jazdy to powiem szczerze że przejazdy Rzeźnika i Oleksowicza (szczególnie po mokrym) były bardzo solidne, Habajaszi drugiego dnia pokazał że do Fiesty zaadoptuje się bardzo szybko, Czopik jeden z większych agresorów przy napadaniu na szczyty, chłopaki ośkami również miło dla oka i przed wszystkim większa część gości śmigających w RPP może śmiało przechodzi do wyższej ligi bo naprawdę dawali radę i na drugim przejeździe Wysokiej moje towarzystwo bardziej czekało na ich przejazdy niż na RSMP.
- potwierdziło mi się również że jest to eliminacja bardzo techniczna, znakomita dla kierowców, trochę mniej do oglądania dla kibiców - mi (oraz części mojej ekipie) niestety czegoś brakowało na oglądarce - nie wiem czy to kwestia pogody czy doboru miejsc do oglądania ale pozostał jakiś taki mały niedosyt - nie mniej jednak za rok (jak Bóg da, i czas pozwoli) wracamy do Rzeszowa bo to jeden z najlepszych asfaltowych rajdów w Polsce.
- pozdrowienia dla całej braci forumowej spotkanej na rajdzie
- Szymon dzięki za czasy, zdjęcia i wszelkie "njusy" z trasy... Karmelkowe się chłodzi :wink:
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: 23 Rajd Rzeszowski

Postprzez szefo2 » poniedziałek, 11 sie 2014, 13:17

nie rzucam na wiatr gwarancja 100%.
to nie afera tylko niestety fakty :(((((
szefo2
 
Posty: 16
Dołączył(a): wtorek, 18 gru 2012, 23:40

Re: 23 Rajd Rzeszowski

Postprzez żółtek » poniedziałek, 11 sie 2014, 17:00

Co sądzicie o problemach M. Oleksowicza z silnikiem? To już nie pierwszy raz gdy wspomina o tych kłopotach i nadal występują...
żółtek
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): niedziela, 18 maja 2014, 15:53
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: 23 Rajd Rzeszowski

Postprzez Hubertos » poniedziałek, 11 sie 2014, 17:19

Powiem, że te problemy u Maćka Oleksowicza widać już od Arłamowa, w Świdnicy były jeszcze problemy z hamulcami. Bardzo szkoda, bo myślę, że powalczyłby znacznie skuteczniej. Oby od Wisły było już wszystko tip top, wtedy byłby w stanie powalczyć nawet o mistrza Polski.
Avatar użytkownika
Hubertos
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): czwartek, 16 kwi 2009, 18:01
Lokalizacja: Krosno

Re: 23 Rajd Rzeszowski

Postprzez krugerwd » poniedziałek, 11 sie 2014, 22:21

Są gdzieś w necie te dzwoniszcza Chuchały i Habaya ? bo nie mogę coś znaleźc
krugerwd
N1
 
Posty: 93
Dołączył(a): środa, 1 lut 2012, 16:16

Re: 23 Rajd Rzeszowski

Postprzez Yrtat » wtorek, 12 sie 2014, 12:24

Tutaj na onboardzie Rzeźnika tylko miejsce wypadku Habaja: http://rsmp.tv/index.php/media-gallery/ ... benia.html Ok 6 minuty
Avatar użytkownika
Yrtat
A5
 
Posty: 712
Dołączył(a): wtorek, 30 kwi 2013, 17:31
Lokalizacja: Żywiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości