23 Rajd Rzeszowski

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: 23 Rajd Rzeszowski

Postprzez szefo2 » wtorek, 12 sie 2014, 23:05

Dzisiejsze przemyślenie Jarosława K. dzwon Kasperczyka i Chuchały przeliczyć na trzy dzwony.
szefo2
 
Posty: 16
Dołączył(a): wtorek, 18 gru 2012, 23:40


Re: 23 Rajd Rzeszowski

Postprzez Mad Max » środa, 13 sie 2014, 10:22

A nie zapomniałeś czasem że Jarosław w Estonii również z gruzował Fieste ??
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: 23 Rajd Rzeszowski

Postprzez kuba.es » środa, 13 sie 2014, 11:07

Choć po 10 dniach pobytu w szpitalu zasadzie wyszedłem dopiero w piątek prosto na oes, to mnie jednak wrażeń nie brakowało. Sportowo, rywalizacja bardzo ciekawa, a już skrajnie ciekawy i widowiskowy był dla mnie sobotni oes Wysoka. Niektórzy zawodnicy szli tam wszystko z różnym skutkiem. Nie pamiętam kiedy ostatnio wracałem do domu wzdłuż oesu i widziałem tyle rajdówek na pobobczu. Było kręto, wąsko i pagórkowato - właśnie takie próby zawsze były wizytówką Rzeszowskiego i tym bardziej cieszy mnie, że ta była całkiem nowa. Poniekąd pokazała kto co potrafi. Mam nadzieję, że rajd jeszcze tamtędy poleci. Kilka słupów oberwało ale lokalesi byli nastawieni raczej przychylnie :)

szefo2 napisał(a):Dzisiejsze przemyślenie Jarosława K. dzwon Kasperczyka i Chuchały przeliczyć na trzy dzwony.


Nie chcę się wdawać w dłuższe dyskusje (może pomówienia) na temat Pana Kołtuna ponieważ zapewne miałeś dużo bliższe informacje przed tym rajdem. O ile jednak wiem, Wojtek ma chyba dość znaną w celebryckim świecie menadżerkę. Jeżeli się mylę poprawcie mnie, ale pewne kontrakty w dzisiejszym świecie powinno się załatwiać na piśmie. No chyba, że efekt ma być równie dużym sukcesem jak nowa płyta współmałżonka owej pani.
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty - dla szybkich kierowców." - Colin McRae
Avatar użytkownika
kuba.es
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): czwartek, 27 sty 2011, 12:07

Re: 23 Rajd Rzeszowski

Postprzez mrmonk » środa, 13 sie 2014, 23:27

Sposób prowadzenie Chuchały przez Kołtuna to chyba jakaś parodia ! Obiecanki przed sezonem sponsorowania,testów itd jak wszyscy widzimy zakończyły się. Chuchała przed rajdem dostaje BIAŁE auto..gdzie ci sponsorzy?? Wspomniana wcześniej menadżerka Tajnerowa to kolejna parodia menadżera sportowego..tak samo jak i Kołtun. Wystarczy popatrzeć co się stało z Hallsem..był i już go nie ma.Szkoda Chuchały bo to materiał na Mistrza ale przez takich ludzi jak C-rally albo dzięki nim ma małe szanse na zdobycie tytułu.
Planowana przez C-rally Akademia która miała się opiekować młodymi, obiecującymi kierowcami...wiadomo jak to wyglada. Chuchała, młody obiecujący...bez pieniędzy.Nawet C-rally nie chce mu juz podstawić oklejonego auta! Młody, obiecujący Kasperczyk...kasacja auta. "Młody" Ogryzek jak również Domżała..kasa,kasa i tylko to...bo chyba tylko kasa się liczy dla Kułtuna. Cóż..jaki Pan taki kram ! Teraz mają nowego "młodego" obiecującego Rzeźnika i kase jego wójka.
mrmonk
 
Posty: 17
Dołączył(a): wtorek, 26 sty 2010, 01:15
Lokalizacja: Anchorage

Re: 23 Rajd Rzeszowski

Postprzez bzyq » czwartek, 14 sie 2014, 01:09

nie bardzo rozumiem co to znaczy: nie chcą podstawić?
Auto podstawiają bardzo chętnie. Tylko trzeba mieć na to pieniądze.
Chuchała przed rajdem dostaje BIAŁE auto
Lepsze byłoby zielone?
Wiem, że tak naprawdę do ostatniej chwili nie wiadomo było, czy Wojtek wystartuje czy nie. Naprawdę do ostatniej chwili.
Pana Kołtuna nie znam, ani jego koligacji tym bardziej. Nie wiem jakie były układy, obiecanki. Fakty jednak są takie, że jak nie ma budżetu, to nie ma jazdy. a z tego co wiem, budżetu nie było, i miał być gromadzony w trakcie sezonu. Insynuacje na temat C-Rally szczerze mówiąc, to bez konkretów są tak żałosne, że aż szkoda czytać.
Skoro jest tak, że jeden Pan drugiego wydymał, to dlaczego do chwili obecnej się nie pojawiły jakiekolwiek komentarze zainteresowanych stron? Wybaczcie, ale w brak pisemnych umów nie wierzę, zwłaszcza na takim poziomie.



P.S Przyglądam się dyskusjom na forum, i kiedyś po dłuższym okresie czasu nawet się odezwałem. ale riposta była tak denna, że szkoda mi było tracić czasu, niemniej teraz mnie krew zalała
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Re: 23 Rajd Rzeszowski

Postprzez menson » czwartek, 14 sie 2014, 08:07

Co Wy się tak tego HALLS-a uczepiliście? Firma weszła w sponsoring na ten sezon z Raczkowskim w DS-ie i taki mieli budżet, na DS-A !!! Nie na R5 !!! Więc się nie dziwcie że się to już skończyło. Sorry ale Chuchała też święty nie jest w swoich niektórych zachowaniach więc nie wiem dlaczego osądzacie Jarka Kołtuna. Znacie go? Wiecie jaki był układ? chyba raczej nie. To po kiego diabła wdajecie się w jakieś bezsensowne dyskusje z których nic nie wynika. Dla nabijania postów? Ludzie dajcie spokój.
https://www.facebook.com/jbmotorsportpoland/
menson
A5
 
Posty: 600
Dołączył(a): piątek, 14 lis 2003, 12:41
Lokalizacja: Żywiec

Re: 23 Rajd Rzeszowski

Postprzez gregortest » czwartek, 14 sie 2014, 10:03

Hm...
Nigdzie nie mogę zobaczyć dzwona Grzyba, Chuchały oraz Habaya.
Nie ma filmików ?
A tak poza tym to myślę że sprawa Kołtuna i C -rally, oraz Chuchały leży po środku.
gregortest
A5
 
Posty: 820
Dołączył(a): piątek, 15 cze 2012, 12:10

Re: 23 Rajd Rzeszowski

Postprzez kremer » czwartek, 14 sie 2014, 10:09

dwa z trzech w/w były na rsmp.tv
...jesteś szybki na tyle na ile jesteś szybki....
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Re: 23 Rajd Rzeszowski

Postprzez Mad Max » czwartek, 14 sie 2014, 11:12

https://www.youtube.com/watch?v=7ylWf1awTHY - akcja z Grzybem w pierwszym ujęciu, reszta tak jak napisał mój poprzednik na RSMP.pl - choć jest pokazany tylko efekt końcowy
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: 23 Rajd Rzeszowski

Postprzez żółtek » czwartek, 14 sie 2014, 11:22

Chciałbym zobaczy odboard z dzwonów Chuchały i Kasperczyka, choć Kasperczyka widać efekt końcowy jeszcze w locie, u Chuchały nie ma nic w ruchu..
żółtek
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): niedziela, 18 maja 2014, 15:53
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: 23 Rajd Rzeszowski

Postprzez Jarek55511 » czwartek, 14 sie 2014, 12:00

Na fb u Grzyba znajdziesz film z pełnego wypadniecia i wyjazdu z rowu przed Oleksowiczem. Habaja nie widziałem filmu samego dzwona
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Re: 23 Rajd Rzeszowski

Postprzez Kondzio » czwartek, 14 sie 2014, 12:24

Chuchała coś wspominał, że go podbiło na oponach (ograniczniki cięcia), zresztą widać to po śladach na tym onboardzie Butvilasa

https://www.youtube.com/watch?v=h0m85UrpXGk
Kuzi GO!!
Avatar użytkownika
Kondzio
N2
 
Posty: 132
Dołączył(a): środa, 3 cze 2009, 21:27
Lokalizacja: Jaworzno

Re: 23 Rajd Rzeszowski

Postprzez Wloch a ty? » czwartek, 14 sie 2014, 13:27

Co do dzwona Wojtka to chyba nie ulega wątpliwości że jeżeli miał zapisane jedne opony a były dwa ograniczenia to zawinili szpiedzy. Tylko czy ich nie było czy np na nich nie było. Jeżeli C-Rally coś tam oferuje to mi się wydawało że jest jakiś tam pakiet. Może chcieli mieć element przetargowy to mają.... Szkoda tylko wyniku.
Z rajdowym pozdrowieniem
kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem

https://www.facebook.com/WLOCH.rally
Avatar użytkownika
Wloch a ty?
N3
 
Posty: 299
Dołączył(a): środa, 22 sty 2003, 21:27
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: 23 Rajd Rzeszowski

Postprzez martenzyt » piątek, 15 sie 2014, 21:26

W sumie byłem trzeci raz na Rzeszowskim po kilku latach przerwy i chyba jedynym minusem jaki zaobserwowałem to strefa serwisowa (pomijając fakt, że na A4 za bramkami na Balicach padła mi pompa wody i wróciłem autem na lawecie - ale to też miało swoje plusy bo bardzo mi się pić chciało ;) ), na strefie byłem w piątek wieczór i troszkę zdziwił mnie fakt, że po prostu kibiców można było policzyć na palcach jednej ręki. :? ....po prostu pustki, wymarłe miasteczko. Trasa rajdu na pewno rewelacyjna do jazdy do oglądania już mniej. Ale miejscowi ludzie przemili. Podjechaliśmy w sobotę na 3 odcinek w pętli i miłe zaskoczenie - właścicielka posesji zamiast zrobić mi awanturę, że stoję na trawniku przed posesją sama zaprosiła mnie abyśmy autko pozostawili u niej na posesji i żebyśmy jak chcemy wzięli sobie od niej krzesełka na odcinek i w ogóle przemiła kobita - swoją drogą uratowała mi blache w aucie bo w miejscu gdzie staliśmy przed jej domem początkowo, jakiś pijaczek wypakował wozem z rusztowaniem - gdybym tam stał to auto byłoby pogięte, idąc dalej - nie było żadnego problemu aby oglądać rajd z czyjegoś podwórka jeżeli była potrzeba - wrażenie jakie odniosłem to, że miejscowi ludzie cieszą się, że mają taką imprezę w regionie i są co tu dużo mówić - przemili.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
martenzyt
N3
 
Posty: 433
Dołączył(a): poniedziałek, 3 gru 2007, 16:25
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: 23 Rajd Rzeszowski

Postprzez Zoe » środa, 20 sie 2014, 21:38

Witam wszystkich.

Nie było mnie długo na forum, więc dopiero teraz się odkopuję z "zaległościami", ale chciałem tutaj przeprosić za moje trolowanie na początku tego tematu. Głupio wyszło, ale Pan Pieczarka od momentu złapania go na upalaniu bez konsekwencji podnosi mi ciśnienie... Tym bardziej, że rzuca w dodatku tekstami w stylu "tych odcinków to ja w ogóle nie kojarzę"...

Rzeszów to rajd, który jako zawodnik lubię i serio jakoś mi słabo gdy stając na zapoznanie widzę ślady grubych hamowań i nie stwierdzam trawy na poboczach.

Nie chciałem nikogo z forumowiczów obrazić ani siać gówniarskiego fermentu. Jakoś tak, ciemne mi przed oczyma wyskoczyło i napisałem głupio...

Raz jeszcze - przepraszam!
Avatar użytkownika
Zoe
A5
 
Posty: 658
Dołączył(a): niedziela, 6 wrz 2009, 02:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron