29 Rajd Karkonoski

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: 29 Rajd Karkonoski

Postprzez Marek Kisiel » wtorek, 27 maja 2014, 22:03

andrew88 napisał(a):Panie Marku, chciałbym zadać jeszcze dwa pytania:
1. Karnety na odcinki będą w cenach takich jak w zeszłym roku (5 zł - odcinek testowy, 10 zł - karnet jednodniowy)? Planowane są może zbiorcze karnety dwu lub trzydniowe?
2. Udało się zorganizować w telewizji transmisję z oesu Zabobrze? Jak tak, to gdzie będzie można ją zobaczyć?


Karnety Ubezpieczeniowe będą sprzedawane przed "wejściami" na odcinki i tylko jednodniowe. Karnet Piątek - 10 zł obejmuje testowy i Zabobrze i na kolejne dni również 10 zł. Karnety Ubezpieczeniowe są tak jak w ubiegłym roku w formie opaski i należy mieć ją założoną na rękę.
Co do drugiego pytania to dzisiaj udało nam się dogadać kwestie finansowe i dzięki firmie Schnug Polska sponsorowi Głównemu 29 Rajdu Karkonoskiego oraz portalowi rsmp.pl będą Państwo mogli śledzić online OS 1 Zabobrze - jutro ukaże się news w tym temacie. Myślę, że jak temat się sprawdzi to będziecie Państwo mogli oglądać kolejne relacje z innych rund RSMP. Szczerze powiem, że jestem mega zadowolony i chciałbym żeby to technicznie wypaliło aby kibice których zabraknie na odcinkach mogli śledzić rywalizację przed komputerem.

Co do rzek jest mało radośnie ale nie dramatycznie na tą chwilę odradzam plany przeprawy przez rzekę na krzywą hopkę jedyne rozwiązanie to od startu. Mam nadzieję, że deszcz ustanie i będziecie Państwo mogli śledzić rywalizację w pogodnej atmosferze i słonecznym niebie.
"czasem życie powoduje, że nabierasz dystansu do niego - i zaczynasz żyć chwilą"
Marek Kisiel
N1
 
Posty: 85
Dołączył(a): niedziela, 17 sie 2008, 21:39
Lokalizacja: Jelenia Góra


Re: 29 Rajd Karkonoski

Postprzez Marek Kisiel » wtorek, 27 maja 2014, 22:06

żółtek napisał(a):Natomiast ja mam pytanie czemu zrezygnowano z przejazdów równoległych na Zabobrzu?


Trzeba coś co jakiś czas odświeżyć to raz, a dwa w tym roku również jedzie RPP więc byśmy musieli zrobić (by było sprawiedliwie) dwa przejazdy RSMP i RPP (raz z lewej raz z prawej), a czasowo byłoby to mało realne przy jednokrotnym przejeździe skończymy około 21:30, a w przypadku dwóch koniec byłby po 24 czyli nie realne.
"czasem życie powoduje, że nabierasz dystansu do niego - i zaczynasz żyć chwilą"
Marek Kisiel
N1
 
Posty: 85
Dołączył(a): niedziela, 17 sie 2008, 21:39
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: 29 Rajd Karkonoski

Postprzez jankess » środa, 28 maja 2014, 09:05

Ktoś z Was koledzy składał akredytacje dla mediów? Bo wciąż cisza czy przyznana czy nie, zaczynam się zastanawiać czy wniosek dotarł :D

A może Pan Panie Marku jest mi w stanie odpowiedzieć? ;)
Avatar użytkownika
jankess
 
Posty: 38
Dołączył(a): środa, 13 lut 2013, 15:13

Re: 29 Rajd Karkonoski

Postprzez Marek Kisiel » środa, 28 maja 2014, 09:37

jankess napisał(a):Ktoś z Was koledzy składał akredytacje dla mediów? Bo wciąż cisza czy przyznana czy nie, zaczynam się zastanawiać czy wniosek dotarł :D

A może Pan Panie Marku jest mi w stanie odpowiedzieć? ;)


Nic prostszego - jest podany numer telefonu do Kierownika Biura Prasowego na stronie rajdu w dziale media i rozwiać swoje wątpliwości i obawy.
"czasem życie powoduje, że nabierasz dystansu do niego - i zaczynasz żyć chwilą"
Marek Kisiel
N1
 
Posty: 85
Dołączył(a): niedziela, 17 sie 2008, 21:39
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: 29 Rajd Karkonoski

Postprzez Mad Max » środa, 28 maja 2014, 10:03

TheRecords napisał(a):Gdzie znajdują się te miejsca ?
http://www.youtube.com/watch?v=tJUve-Npgw4 - 1.11
http://www.youtube.com/watch?v=ndWJJv8RtMc - 0.09


kostek45 napisał(a):1. Wydaje mi się, że Lubomierz.
2. Testowy z zeszłego roku.


Pierwszy to jest na pewno Lubomierz, to są dokładni te łuki przed nawrotem o który wcześniej pytał kostek45
Drugi to na pewno nie jest zeszłoroczny testowy - obstawiał bym Gajówkę albo bardziej zeszłoroczny Dziwiszów gdzieś w okolicy nawrotu w Płoszczynce
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: 29 Rajd Karkonoski

Postprzez Honiclbr » środa, 28 maja 2014, 11:05

W sobotę w Karkonoszach rozgrywany jest również wyścig kolarski Bałtyk-Karkonosze Tour, co wiąże się z utrudnieniami w ruchu zwłaszcza na południe od Jeleniej. Dla tych, którzy mają noclegi w okolicach trasy wyścigu lub zamierzają się przemieszczać na południe od JG mapa wyścigu i prowizoryczny harmonogram, by dopasować swoje wyjazdy i nie czekać na przejazd.
Mapa http://www.baltyk-karkonosze.com/8-2014.jpg
Harmonogram http://www.baltyk-karkonosze.com/index. ... e/8&f3=1#1
Honiclbr
A5
 
Posty: 662
Dołączył(a): poniedziałek, 25 maja 2009, 11:51
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: 29 Rajd Karkonoski

Postprzez sebaWRC » środa, 28 maja 2014, 11:21

Druga miejscówka,o którą pyta TheRecords to tegoroczna Czernica,pomiędzy Płoszczynką,a Czernicą,blisko tego charakterystycznego nawrotu,niemal że tzw. łokcia :)
www.youtube.com/user/kajto13
www.facebook.com/DominikaMorkaPhotography
Avatar użytkownika
sebaWRC
A5
 
Posty: 582
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 23:17
Lokalizacja: Strzelin

Re: 29 Rajd Karkonoski

Postprzez filantrop » środa, 28 maja 2014, 14:46

A leci w tym roku ta duża chopa? Nie ta co nowocień tam skończył w zeszłym roku
filantrop
N2
 
Posty: 177
Dołączył(a): niedziela, 29 lip 2007, 11:31
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Re: 29 Rajd Karkonoski

Postprzez żółtek » środa, 28 maja 2014, 14:52

filantrop napisał(a):A leci w tym roku ta duża chopa? Nie ta co nowocień tam skończył w zeszłym roku

OS Karpniki? Czyli hopa w Bobrowie jakiś kilometr od startu, tak będzie w tym roku, ale będzie do niej ograniczony dostęp z powodu remontu mostu.
żółtek
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): niedziela, 18 maja 2014, 15:53
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: 29 Rajd Karkonoski

Postprzez filantrop » środa, 28 maja 2014, 14:59

filantrop
N2
 
Posty: 177
Dołączył(a): niedziela, 29 lip 2007, 11:31
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Re: 29 Rajd Karkonoski

Postprzez RajducH » środa, 28 maja 2014, 15:02


to hopa w Karpaczu nad torem saneczkowym (będzie jechana jak na filmie), pomiędzy tzw. białym jarem i sanatorium
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Re: 29 Rajd Karkonoski

Postprzez SOKÓŁ » środa, 28 maja 2014, 23:20

Marek Kisiel napisał(a):
andrew88 napisał(a):2. Udało się zorganizować w telewizji transmisję z oesu Zabobrze? Jak tak, to gdzie będzie można ją zobaczyć?


Co do drugiego pytania to dzisiaj udało nam się dogadać kwestie finansowe i dzięki firmie Schnug Polska sponsorowi Głównemu 29 Rajdu Karkonoskiego oraz portalowi rsmp.pl będą Państwo mogli śledzić online OS 1 Zabobrze - jutro ukaże się news w tym temacie. Myślę, że jak temat się sprawdzi to będziecie Państwo mogli oglądać kolejne relacje z innych rund RSMP. Szczerze powiem, że jestem mega zadowolony i chciałbym żeby to technicznie wypaliło aby kibice których zabraknie na odcinkach mogli śledzić rywalizację przed komputerem.


No i jest już odpowiedź :wink: Relacja LIVE ze startu i Zabobrza
http://rsmp.pl/news/video-relacja-live- ... arkonoski/
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: 29 Rajd Karkonoski

Postprzez żółtek » czwartek, 29 maja 2014, 13:17

Pięknie!

Monitoring GPS też będzie :) (http://rajdy.autoguard.pl/)
żółtek
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): niedziela, 18 maja 2014, 15:53
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: 29 Rajd Karkonoski

Postprzez Mad Max » czwartek, 29 maja 2014, 13:35

1.) Chuchała
2.) Habaj
3.) Grzyb
4.) Rzeźnik
5.) Oleksowicz
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: 29 Rajd Karkonoski

Postprzez Konradoo » czwartek, 29 maja 2014, 15:49

Wiem że Karkonoski to rajd typowo techniczny, ale poleci ktoś może jakieś miejscówki pod widowiskową jazdę, patelnie na I dzień?
Avatar użytkownika
Konradoo
N2
 
Posty: 160
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2011, 19:29

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 98 gości