29 Rajd Karkonoski

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

29 Rajd Karkonoski

Postprzez kamilrallyfan » środa, 16 kwi 2014, 14:05

Do rajdu jest jeszcze trochę czasu ale pierwsze informacje już są:
-nowa lokalizacja parku serwisowego ( przy ul. Sobieskiego )
-brak Pucharu Łużyc
-harmonogram:
PIĄTEK: Zabobrze ( w tym roku bez wyścigu równoległego )(RPP)
SOBOTA: 2x 3 odcinki (RPP)
NIEDZIELA: 2x 2odcinki
Dodatkowo, wierząc tej stronie: http://www.karpacz.pl/pl/imprezy/29-rajd-karkonoski-1799 fragment w Karpaczu pójdzie w zmienionej konfiguracji:
http://goo.gl/maps/GWZ3Y
kamilrallyfan
 
Posty: 15
Dołączył(a): sobota, 27 kwi 2013, 11:54


Re: 29 Rajd Karkonoski

Postprzez Tomek K » środa, 16 kwi 2014, 15:40

Nie orientuje się ktoś, o której w piątek będzie testowy, a w niedzielę meta? Na FB pytałem, ale niestety odzewu brak.
www.RallyMedia.pl
Avatar użytkownika
Tomek K
A5
 
Posty: 673
Dołączył(a): czwartek, 25 sty 2007, 22:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: 29 Rajd Karkonoski

Postprzez Marek Kisiel » środa, 16 kwi 2014, 16:25

Tomek K napisał(a):Nie orientuje się ktoś, o której w piątek będzie testowy, a w niedzielę meta? Na FB pytałem, ale niestety odzewu brak.

Panie Tomku - Przepraszam Bardzo widziałem na telefonie Pana pytanie na facebooku, ale mam taką pracę, że nie zawsze mogę odpowiedzieć i przyznam, że wypadło mi to później z głowy (cóż starzeję się już chyba szybko)
Meta - niedziela godzina 16:16 Plac Piastowski - czyli tam gdzie w ubiegłych latach
Testowy - zgodnie z zapisem regulaminu ramowego w godzinach 12-16.

Pozdrawiam!
"czasem życie powoduje, że nabierasz dystansu do niego - i zaczynasz żyć chwilą"
Marek Kisiel
N1
 
Posty: 85
Dołączył(a): niedziela, 17 sie 2008, 21:39
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: 29 Rajd Karkonoski

Postprzez kostek45 » środa, 16 kwi 2014, 16:35

Moja ulubiona runda i według mnie najlepszy rajd w kalendarzu RSMP.
Czekam z niecierpliwością.
Panie Marku, kiedy uchylicie rąbka tajemnicy odnośnie trasy? Jakieś zmiany w stosunku do lat poprzednich?
Avatar użytkownika
kostek45
A5
 
Posty: 823
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2010, 08:23
Lokalizacja: Świdnica

Re: 29 Rajd Karkonoski

Postprzez Tomek K » środa, 16 kwi 2014, 16:46

Marek Kisiel napisał(a):
Tomek K napisał(a):Nie orientuje się ktoś, o której w piątek będzie testowy, a w niedzielę meta? Na FB pytałem, ale niestety odzewu brak.

Panie Tomku - Przepraszam Bardzo widziałem na telefonie Pana pytanie na facebooku, ale mam taką pracę, że nie zawsze mogę odpowiedzieć i przyznam, że wypadło mi to później z głowy (cóż starzeję się już chyba szybko)
Meta - niedziela godzina 16:16 Plac Piastowski - czyli tam gdzie w ubiegłych latach
Testowy - zgodnie z zapisem regulaminu ramowego w godzinach 12-16.

Pozdrawiam!



Panie Marku, kłaniam się nisko. Dzięki za odpowiedź, proszę wybaczyć niecierpliwość ale w tym przypadku naprawdę potrzebowałem tej wiadomości "na gwałt" :) Pozdrawiam
www.RallyMedia.pl
Avatar użytkownika
Tomek K
A5
 
Posty: 673
Dołączył(a): czwartek, 25 sty 2007, 22:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: 29 Rajd Karkonoski

Postprzez sebaWRC » środa, 16 kwi 2014, 18:35

Zabobrze w piątek,RPP w Sobotę,ciekawe zmiany.Mam nadzieje,że w tym roku poleci oes Gajówka,świetny odcinek,z resztą jak pozostałe oesy w tym rajdzie,wg Mnie najlepsza impreza w RSMP i czekam już z niecierpliwością na tą rundę.Mam nadzieje,że organizatorowi mimo braku PŁ uda się ściągnąć kilka zagranicznych załóg :) Czekamy na jakieś wieści odnośnie trasy.
www.youtube.com/user/kajto13
www.facebook.com/DominikaMorkaPhotography
Avatar użytkownika
sebaWRC
A5
 
Posty: 582
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2012, 23:17
Lokalizacja: Strzelin

Re: 29 Rajd Karkonoski

Postprzez kamilrallyfan » środa, 16 kwi 2014, 19:36

sebaWRC napisał(a):Zabobrze w piątek,RPP w Sobotę,ciekawe zmiany.Mam nadzieje,że w tym roku poleci oes Gajówka,świetny odcinek,z resztą jak pozostałe oesy w tym rajdzie,wg Mnie najlepsza impreza w RSMP i czekam już z niecierpliwością na tą rundę.Mam nadzieje,że organizatorowi mimo braku PŁ uda się ściągnąć kilka zagranicznych załóg :) Czekamy na jakieś wieści odnośnie trasy.


Z jednej strony tak jak mówisz ciekawe zmiany, ale z drugiej strony mnie zaczyna martwić taki schemat. ( 2x2 + 2x3 +jakiś prolog ) Najpierw Rzeszowski, później Świdnicki, a teraz Karkonoski, mam na dzieje że to nie będzie utrzymująca się tendencja bo uważam że 11 odcinków to trochę mało, tym bardziej przy takiej frekwencji. Wiadomo czasy ciężkie ale jeszcze 2 lata temu udało się zrobić Karkonoski na 17 odcinków.

P.S W co pogrywa TVP? Nie ma załogi LOTOS-u to tak jakby nie było rajdu. Żadnych informacji, materiałów na stronie, 10-sek informacji w sporcie, nie mówiąc o kronikach i relacji. Miejmy nadzieje że Karkonoski to zmieni.
kamilrallyfan
 
Posty: 15
Dołączył(a): sobota, 27 kwi 2013, 11:54

Re: 29 Rajd Karkonoski

Postprzez s1quattro » środa, 16 kwi 2014, 19:46

Kamil, Karkonoski tego nie zmieni, nie poszedł przelew - nie ma relacji i tyle...
Obama: W takich chwilach wszyscy jesteśmy rajdowcami :D
Avatar użytkownika
s1quattro
N3
 
Posty: 216
Dołączył(a): czwartek, 15 paź 2009, 14:30
Lokalizacja: Salmopol

Re: 29 Rajd Karkonoski

Postprzez RajducH » środa, 16 kwi 2014, 19:58

w sumie to można było się spodziewać małej liczby odcinków (obecnie jest to standard więc nie ma się co dziwić), liczę jednak na to, że harmonogram będzie tak fajnie ułożony, że da się zobaczyć spokojnie 4 odcinki w sobotę :)
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Re: 29 Rajd Karkonoski

Postprzez Kit_Car » środa, 16 kwi 2014, 20:44

To pokazuje tylko ile warte jest to całe TVP(no ok, nie całe). W informacjach sportowych najważniejsze jest to, że Lewandowski siedział dziś na ławie cały mecz, Radwańska przegrała, a ktoś inny pierdnął w Niemczech czy innych Włoszech. Aa no i przed zbliżającym się półfinałem LM ten powiedział to, tamten tamto, a tamtego boli kostka i nie wiadomo czy zagra. Zapomniałem, jeszcze Piast wygrał z Koroną, a Wisła przegrała z Widzewem.
W tego typu programach nigdy nie wspomną o zdobytych mistrzostwach świata przez sportowców uprawiających niszowe dyscypliny, czy choćby o fajnych zawodach rozgrywanych w Polsce. Najważniejsze żeby hajsik się zgadzał, wtedy już można robić pasjonujące 3 minutowe relacje o tym jak Polak tłucze się gdzieś pod koniec stawki WRC. No ale płaćmy abonament, dzięki niemu TVP się rozwija i może tworzyć nowe, wspaniałe programy... a raczej kopiować zachód i zatrudniać ceniących się Lisów i innych celebrytów.
Ja już TV nie oglądam, moim zdaniem TV zeszła na psy jakieś 5-10 lat temu i nie mam potrzeby włączać tego dna.
Avatar użytkownika
Kit_Car
N2
 
Posty: 158
Dołączył(a): piątek, 21 mar 2014, 16:31

Re: 29 Rajd Karkonoski

Postprzez jacko » środa, 16 kwi 2014, 22:13

kamilrallyfan napisał(a):Dodatkowo, wierząc tej stronie: http://www.karpacz.pl/pl/imprezy/29-rajd-karkonoski-1799 fragment w Karpaczu pójdzie w zmienionej konfiguracji:
http://goo.gl/maps/GWZ3Y


czy w takim razie bedzie ta hopa na mostku z 0:38 ? podobno to gdzies w karpaczu
https://www.youtube.com/watch?v=ndWJJv8RtMc
albo ten nawrot z 0:46 ? ale to gdzie indziej zakladam
jacko
A5
 
Posty: 546
Dołączył(a): czwartek, 11 kwi 2013, 11:51

Re: 29 Rajd Karkonoski

Postprzez RajducH » czwartek, 17 kwi 2014, 07:33

jacko napisał(a):
kamilrallyfan napisał(a):Dodatkowo, wierząc tej stronie: http://www.karpacz.pl/pl/imprezy/29-rajd-karkonoski-1799 fragment w Karpaczu pójdzie w zmienionej konfiguracji:
http://goo.gl/maps/GWZ3Y


czy w takim razie bedzie ta hopa na mostku z 0:38 ? podobno to gdzies w karpaczu
https://www.youtube.com/watch?v=ndWJJv8RtMc
albo ten nawrot z 0:46 ? ale to gdzie indziej zakladam


patrząc na opis przebiegu odcinka Karpacz wg podanych ulic wygląda na to, że oba te miejsca będą jechane (nawrót jest w Karpaczu - Biały Jar, jakieś 600 m za hopą :) ), ale w przeciwną stronę niż na wskazanym przez Ciebie filmie (2013 rok); kierunek przejazdu będzie taki, jak w latach 2012 i wstecz
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Re: 29 Rajd Karkonoski

Postprzez kostek45 » środa, 23 kwi 2014, 11:01

Harmonogram najprawdopodobniej już niektórym znany.
Na stronie Karpacza info o godzinach OS w tej miejscowości:
1 przejazd: godz. 09:48
2 przejazd: godz. 13.27
Avatar użytkownika
kostek45
A5
 
Posty: 823
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2010, 08:23
Lokalizacja: Świdnica

Re: 29 Rajd Karkonoski

Postprzez Mad Max » środa, 23 kwi 2014, 11:49

kostek45 napisał(a):Harmonogram najprawdopodobniej już niektórym znany.
Na stronie Karpacza info o godzinach OS w tej miejscowości:
1 przejazd: godz. 09:48
2 przejazd: godz. 13.27

W linku powyżej jest podana ta informacja.
Myślę że tak jak w zeszłego roku mapki i harmonogram ukażą się za tydzień na stronie rajdu.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: 29 Rajd Karkonoski

Postprzez RajducH » wtorek, 29 kwi 2014, 07:25

działa już strona rajdu :) miejscówki wybierać czas zacząć :wink:

piątek: Zabobrze
sobota: Karpniki, Gajówka, Lubomierz (nowa konfiguracja)
niedziela: Karpacz (wersja długa), Czernica (ze startem pod Świerzawą)

fajny harmonogram - w sobotę można śmiało 4 oesy zobaczyć i jak widać tu organizatorzy zawsze wymyślą coś nowego
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 33 gości

cron