Tomasz Kasperczyk

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Tomasz Kasperczyk

Postprzez andrew88 » sobota, 21 gru 2013, 18:23

Myślę, źe teraz i na przyszły sezon przyda się miejsce gdzie będzie moźna komentować dokonania tego kierowcy.

Jako kibic cieszę się, źe na polskich oesach będzie kolejna szybka rajdówka. Co do przedwczesnego wsiadania do mocnego samochodu, to zdaniem Pana Waldemara Doskocza jeśli jest możliwość nauki w samochodzie WRC to najlepiej w nim zaczynać ("WRC" nr 11, str. 34). Ja wstrzymam się z oceną słuszności zmiany samochodu przynajmniej do pierwszego rajdu asfaltowego.

P.S.
Jeśli moderatorzy uznają ten temat za niepotrzebny to można go usunąć.
Szukam wolnego miejsca na europejskie rundy WRC. Oprócz Szwecji i Walii.
Avatar użytkownika
andrew88
A6
 
Posty: 1105
Dołączył(a): sobota, 13 kwi 2013, 20:07
Lokalizacja: Oława


Re: Tomasz Kasperczyk

Postprzez dinn » sobota, 21 gru 2013, 21:14

Generalnie nie rozumie, o co ta cala afera wokol tytulowego kierowcy. Mam nadzieje, ze nie wydaje Waszych pieniedzy na starty w rajdach 8) Ma budzet, jest jeszcze mlody (caly czas sie rozwija), wiec jezeli stac go na starty topowa rajdowka, czemu nie? Moglby isc dalej po "szczebelkach" kariery, ale czy ktorys z Was, bedac na jego miejscu wybralby starty R2, majac budzet na topowe R5? Byc moze bedzie to raczej kierowca klasy Ruty czy Koltuna, niz Kajta, ale tak to juz jest w rajdach, czy kazdej innej dyscyplinie sportu. Nie kazdy moze byc mistrzem. Ktos musi byc drugi, trzeci ... dziesiaty, aby mistrzostwa funkcjonowaly.
"Nikt nic nie czy­ta, a jeśli czy­ta, to nic nie ro­zumie, a jeśli na­wet ro­zumie, to nic nie pamięta."
Avatar użytkownika
dinn
N3
 
Posty: 312
Dołączył(a): niedziela, 14 lis 2010, 14:24
Lokalizacja: Slough (UK)

Re: Tomasz Kasperczyk

Postprzez viper » sobota, 21 gru 2013, 21:37

No nie. następny temat do znęcaniac sie nad chłopakiem. Nie rozumiem sensu zakładania takich tematów gdzie z góry wiadomo , ze sukcesów nie będzie.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Tomasz Kasperczyk

Postprzez krzysiek_swrt » sobota, 21 gru 2013, 21:44

Ale co wam to przeszkadza że będzie jeździł topowym sprzętem,każdy z was by tak zrobił gdyby miał takie możliwości ,jedna top fura więcej w rsmp to chyba tylko lepiej a nie gożej a każdy kto zrobi dużo km oesowych zrobi jakiś postęp.
krzysiek_swrt
N3
 
Posty: 454
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2011, 22:58
Lokalizacja: Piława Górna

Re: Tomasz Kasperczyk

Postprzez Anusiak90 » sobota, 21 gru 2013, 22:48

w Polsce panuje przekonanie, że wynik się zrobi lepszym sprzętem, z drugiej strony fajnie zobaczyc R5 na oesach kolejne. Myślę że wynik przyjdzie z czasem, czas pokaże nie osądzajmy Tomka za wczasu, może w czterołapie lepiej będzie z wynikami. Kilometry miejmy nadzieję zrobią swoje.
Anusiak90
 
Posty: 34
Dołączył(a): niedziela, 5 maja 2013, 13:54
Lokalizacja: Ligota/Czechowice-Dziedzice/Bielsko-Biała

Re: Tomasz Kasperczyk

Postprzez Motulski » sobota, 21 gru 2013, 23:00

Dzień Dobry Polsko :wink:
Czepiliście się chłopaka ! Jest młody, można powiedzieć, że dopiero zaczyna swoją karierę, ale nie..."znawcy" forumowi lepiej wiedzą gdzie jego miejsca, co ma robić, gdzie i czym jeździć ! Przykład Sołka i jego początki..."a bogaty biznesmen zaczął bawić się w rajdy, nic z tego nie będzie" później zostaje wicemistrzem Europy... :)
Wy narzekajcie, On niech robi swoje ;) Ciekawe kto będzie miał więcej satysfakcji z tego co robi ;)
Co by nie było trzymam kciuki i Tomek GO !! :wink:
http://oesrecords.pl/rajdy/
Avatar użytkownika
Motulski
A5
 
Posty: 989
Dołączył(a): sobota, 29 mar 2008, 17:17
Lokalizacja: Głuszyca/Walim

Re: Tomasz Kasperczyk

Postprzez SebaSTI » sobota, 21 gru 2013, 23:50

bo chłopaki nie powiedzą mu tego wprost, bo wolą na forum zbesztać naszych kierowców:) tak już było i niestety będzie nie, którzy zapominają, że sporty to też biznes...ma kasę niech jeździ i dajcie sobie siana
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Tomasz Kasperczyk

Postprzez Wujeek » niedziela, 22 gru 2013, 00:36

SebaSTI napisał(a):bo chłopaki nie powiedzą mu tego wprost, bo wolą na forum zbesztać naszych kierowców:) tak już było i niestety będzie nie, którzy zapominają, że sporty to też biznes...ma kasę niech jeździ i dajcie sobie siana


Juz to kiedys pisalem ze to chodzi o pieniadz , ale nie pamietam w ktorym watku no to taka prawda no to nie jest kariera dla goscia z ulicy , nie tak jak pilka nozna czy inne sporty fizyczne .
Citroen Total Abu Dhabi World Rally Team
Avatar użytkownika
Wujeek
N2
 
Posty: 194
Dołączył(a): poniedziałek, 11 mar 2013, 21:26
Lokalizacja: Na Cięciu

Re: Tomasz Kasperczyk

Postprzez filantrop » niedziela, 22 gru 2013, 00:48

No tak, kościuszko bez budżetu to trzeba znaleźć kogoś innego kto ma oddać kase "biednemu utalentowanemu"...jak dla mnie to Kasperczyk jeszcze "nie zasłużył" na posiadanie tematu na forum....nie macie co robić z wolnym czasem? Do kogo by tu się jeszcze .....? Ahhh...

Ktoś tam pisał o ocenie po pierwszym rajdzie...nie należe do fanów jego talentu ale czy ciebie tez oceniała.............


przesadziłeś nagroda świąteczna_SebaSTI
filantrop
N2
 
Posty: 177
Dołączył(a): niedziela, 29 lip 2007, 11:31
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Re: Tomasz Kasperczyk

Postprzez żółtodziób » niedziela, 22 gru 2013, 02:13

No własnie pytanie czy jest co komentować czy temat ma służyć pastwieniu się. Jakkolwiek w poscie od którego zaczęła się cała dyskusja nie widzę niczego złego to czuję przez spodnie, że za chwilę stworzy w tym miejscu klon tematu o Kościuszce. Tak się zastanawiałem po kim ludzie zaczną jechać jeśli okaże się, że MK nie ma sponsora i nie wystartuje w przyszłym roku, no to nie przyszło mi długo czekać na odpowiedź.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Tomasz Kasperczyk

Postprzez SOKÓŁ » niedziela, 22 gru 2013, 02:23

filantrop napisał(a):No tak, kościuszko bez budżetu to trzeba znaleźć kogoś innego kto ma oddać kase "biednemu utalentowanemu"...jak dla mnie to Kasperczyk jeszcze "nie zasłużył" na posiadanie tematu na forum....nie macie co robić z wolnym czasem? Do kogo by tu się jeszcze .........? Ahhh...

Ktoś tam pisał o ocenie po pierwszym rajdzie...nie należe do fanów jego talentu ale czy ciebie tez oceniała ..............


Jak już gdzieś o tym pisałem widać następny analfabeta na forum :lol: Kolego Nazwiska piszemy z wielkiej litery :!: Michała Kościuszko w to nie mieszaj i z kąt masz info że Junior bez budżetu??? A Tomek niech robi to co lubi :!: Ja mu kibicuję od dobrych 2 sezonów jeszcze jak zaczynał w RPP i jestem tego pewien że w przyszłym roku będzie lał takiego Felixsa w N-ce z pełnym szacunkiem do Pawła ale ocena 4 miesiące przed pierwszym rajdem w nowym aucie jest mega mocno nie do pojęcia.Jak widać po nie których postach kilku osobom żal bardzo mocno dupsko ściska że Kajto (jak można przeczytać) tylko w 2 rajdach ERC w R5 a młody Kasperczyk będzie robił to co lubi przez cały sezon w takim samym aucie :wink:
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: Tomasz Kasperczyk

Postprzez Zajcev » niedziela, 22 gru 2013, 02:46

dno i metr mułu ... forum sięgnęło dna...


tak jak pisałem w innym temacie, psy szczekają, karawana idzie dalej.. życzę T.Kasperczykowi sukcesów, co ma być to będzie, na pewno jest to krok naprzód i mam nadzieję, że będzie dobrze.
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Re: Tomasz Kasperczyk

Postprzez żółtodziób » niedziela, 22 gru 2013, 02:58

Panowie, uprzedzam, że ze chwilę zacznę kasować posty jeśli dyskusja pójdzie dalej w tym kierunku. Nie chciałem tego robić zaraz na początku swojej działalności, ale to co suę tutaj zaczyna dziać to gdzieś już widziałem i jak mawia Ferdek - tak dalej być nie bedzie.

Temat brzmi "Tomasz Kasperczyk" i z tego wynika to co komentujemy a czego nie.

1. Nie wypowiadamy się na co zasłużył a na co nie. Jeśli sponsor uznał, że zasłużył to musi to wystarczyć. Nikt Wam nie mówi czy zasłużyliscie sobie na piwo albo na coś innego - jak was stać i macie ochotę to kupujecie.

2. Można dyskutować, poddawać w wątpliwość czy takie auto na tym etapie kariery ma sens, ale dyskutujemy merytorycznie. Jeśli ktoś uważa, że to za prędko na takie auto to niech napisze dlaczego tak uważa i podeprze przykładami. I w drugą stronę to samo - padały argumenty, że ktoś powiedział, że trzeba jeździć najlepszym wozem na jaki jest kasa - ok, niech to nie będzie że ktoś powiedział tylko czy ktoś to stosował w praktyce i z jakim skutkiem - to jest dyskusja właśnie a nie połajanka.

3. Nie obrażamy ani osób które mają odmienne zdanie, ani tym bardziej zawodników. To, ze ktoś nie robi wyników na miarę oczekiwań nie znaczy, że nie należy mu się szacunek.

4. Ktoś chce przedyskutować merytorycznie dotychczasowe występy Kasperczyka to bardzo proszę, ale obawiam się, że niewiele osób będzie miało cokolwiek w tej materii do powiedzenia.

5. Nie panikujemy na zapas. Dopóki nie pojawi się ktoś, kto będzie zwyczajnie "jechał" po Kasperczyku to nie zarzucamy zawiści czy zazdrości. Prawdziwa cnota krytyki się nie boi - jeśli czyimś zdaniem dotychczasowe osiągnięcia Kasperczyka są kiepskie to niech uzasadni dlaczego. W temacie o Kościuszcze było bardzo wiele zwyczajnie hejterskich postów, ale ktoś, bodaj scooby sporządził zestawienie strat czasowych jakie notował MK - to jest własnie argument, nawet jeśli komuś nie jest to w smak to jest to wypowiedż oparta na faktach a nie na symatii bądz antypatii. Na tym polega dyskusja,że ktoś się z kimś nie zgadza. Często to oczywiście oznacza złą wolę jednej ze stron, ale nie zawsze. Trzeba każdy przypadek zważyć osobno.

@ Zajcev - widzimy i działamy, na razie lajtowo, a jak nie poskutkuje to bardziej konkretnie. Prośba, żeby nie eskalować. Wiem,że jak się widzi zalążek kolejnego wątku takiego jak o Kościuszcze to się nóż w kieszeni sam otwiera, ale postaram się dopilnować, żeby rozwinął się albo w merytorycznym kierunku albo wcale.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Tomasz Kasperczyk

Postprzez kuba.es » niedziela, 22 gru 2013, 05:24

Kolego SOKOL, nie chce się czepiac ale jeśli już komus wytykasz "analfabetyzm" to przynajmniej sam pisz poprawnie.
Co do Tomka:
Moze wybitnych wynikow jeszcze nie zrobil ale nie rozumiem o co ten bol tylka u niektorych. Ma facet na to srodki to niech lata czym chce. Ja osobiscie mialem z nim do czynienia raz, gosc jest sympatyczny i nie spina się. Naprawdę czasem wydaje mi się ze polowa tego forum to frustraci i zazdrosnicy, nie robmy sobie syfu we wlasnym gniezdzie. Aha, i nie pisze tego dlatego, ze ktos mnie "przewiozl 150 po lesie".
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty - dla szybkich kierowców." - Colin McRae
Avatar użytkownika
kuba.es
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): czwartek, 27 sty 2011, 12:07

Re: Tomasz Kasperczyk

Postprzez RallyMarco » niedziela, 22 gru 2013, 09:44

Dobrze że jest kolejne R5 na oesach! Usunąć temat, Tomek nie zasłużył sobie na to aby go besztać na forum. To nie miszcz świata Kościuszko. Niech pojeździ, nauczy się, potem oceniajmy gdzie jest w szeregu.
Brak rajdów = niedotlenienie mózgu!! xD
Avatar użytkownika
RallyMarco
N3
 
Posty: 371
Dołączył(a): piątek, 2 lis 2007, 10:56
Lokalizacja: Cieszyn

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości