Rajd Arłamów

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Rajd Arłamów

Postprzez Zoe » piątek, 4 lis 2016, 11:01

:roll:
piguła napisał(a):lajkujcie i pochwalajcie dalej na FB strony testy u delegata i tym podobne które sieją hejt...


Myślisz, że testy u delegata podpuściły jakiegoś dziada autochtona, żeby wylał olej i wysypał gwoździe?

Obstawiam, że ktoś po prostu ma już dosyć rajdu, bo ileż można...?
Avatar użytkownika
Zoe
A5
 
Posty: 658
Dołączył(a): niedziela, 6 wrz 2009, 02:00


Re: Rajd Arłamów

Postprzez piguła » piątek, 4 lis 2016, 11:09

Mad Max napisał(a):
piguła napisał(a):lajkujcie i pochwalajcie dalej na FB strony testy u delegata i tym podobne które sieją hejt...
Jeśli pokazywanie patologi i syfu który jest w tym sporcie dla ciebie to hejt to gratuluję.


patologia to są te profile i bzdury które tam piszą, głupki podchwytują i później masz takie akcje.
piguła
N3
 
Posty: 201
Dołączył(a): niedziela, 15 lip 2007, 10:38

Re: Rajd Arłamów

Postprzez piguła » piątek, 4 lis 2016, 11:10

Zoe napisał(a)::roll:
piguła napisał(a):lajkujcie i pochwalajcie dalej na FB strony testy u delegata i tym podobne które sieją hejt...


Myślisz, że testy u delegata podpuściły jakiegoś dziada autochtona, żeby wylał olej i wysypał gwoździe?


wręcz jestem tego pewien.
piguła
N3
 
Posty: 201
Dołączył(a): niedziela, 15 lip 2007, 10:38

Re: Rajd Arłamów

Postprzez Aro90 » piątek, 4 lis 2016, 11:26

Mad Max napisał(a):
d-z rallyfans napisał(a):A tymczasem na OS 1 sabotaż !!! rozlany olej, rozsypane gwoździe.
Pseudo kibice szaleją :evil:
Ktoś komuś chyba chciał albo chce zrobić krzywdę, to już śmieszne nie jest.
Bardziej obstawiał bym wkur**** mieszkańca co to nie chciał rajdu pod domem - kibiców za dużo nie pojechało na ten rajd, a jeśli miała by to być ich sprawka to myślę że bardziej taka niespodzianka była by zakamuflowana. Kiedyś na Elmocie na prawym zakręcie na mostku w Glinnie też na cięciu były zasypane blachowkręty.

Grzyb RSMP jeździ można powiedzieć "za swoje" i tak jak mówił gdyby nie pomoc Rufy nie było by takiej możliwości to po pierwsze, po drugie to Rufa nigdy jakoś Grzyba nie wysyłała w "świat" poza jakimiś pojedynczymi Barumami, a po trzecie wiadomo że Grzegorz jeździ raczej "z pamięci" niż na opis i raczej przez to ERC by nie zawojował więc jaki byłby tego sens, i ostatnia rzecz nigdy w żadnych wywiadach (przynajmniej nie kojarzę takiego) nie słyszałem żeby Grzyb wspominał że chce jeździć w ERC. Tak że ja obstawiam że po zdobyciu MP odpuści sobie całkowicie RSMP i będzie jeździł tylko na Słowacji, tym bardziej że gość który kieruje Rufą odgrzał się już parokrotnie że jeszcze na Słowacji "pokaże komu trzeba".


ja myślę że to raczej przemyślane działanie, już były jakieś tam zapowiedzi... Jeszcze podkręcanie do takich działań np. przez ciach. Bez inwektyw proszę.żółtodziób .
. Rendina zastanawiał się czy nie jechać u nas w przyszłym roku - to już chyba wie

co do GG nie bardzo rozumiem tok Twojego rozumowania. To że nie będzie walczył o czołowe lokaty to nie ma sensu tam jeździć ? Dobrze ze zawodnicy nie myślą podobnie :wink: Kołtun był 5 na koniec sezonu a jest chyba trochę wolniejszy ok bardziej rozjeżdzony. Ja na miejscu Grzyba po wygraniu obu cykli spróbowałbym w ERC :wink: wszyscy mowia że fajne i zróżnicowane rajdy. Nasi bardzo chwalą ten cykl. A GG wspominał przecież że chce spróbować
Ostatnio edytowano piątek, 4 lis 2016, 14:53 przez Aro90, łącznie edytowano 1 raz
Aro90
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Re: Rajd Arłamów

Postprzez Mad Max » piątek, 4 lis 2016, 11:36

piguła napisał(a):patologia to są te profile i bzdury które tam piszą, głupki podchwytują i później masz takie akcje.
To żyj dalej z tą świadomością :wink:

Aro90 napisał(a):ja myślę że to raczej przemyślane działanie, już były jakieś tam zapowiedzi... Jeszcze podkręcanie do takich działań np. przez takich debili jak Jacek R. :?
ehh a niektórzy twierdzą że tacy idioci tylko na stadionach siedzą. Rendina zastanawiał się czy nie jechać u nas w przyszłym roku - to już chyba wie
Może po prostu jak w innych częściach Polski ktoś nie miał ciągnika żeby postawić na środku drogi to poszedł po najniższej linii oporu - kilo gwoździ plus bańka zużytego oleju to dywersja za jakieś 5 plnów.

Aro90 napisał(a):co do GG nie bardzo rozumiem tok Twojego rozumowania. To że nie będzie walczył o czołowe lokaty to nie ma sensu tam jeździć ? Dobrze ze zawodnicy nie myślą podobnie :wink: Kołtun był 5 na koniec sezonu a jest chyba trochę wolniejszy ok bardziej rozjeżdzony. Ja na miejscu Grzyba po wygraniu obu cykli spróbowałbym w ERC :wink: wszyscy mowia że fajne i zróżnicowane rajdy. Nasi bardzo chwalą ten cykl. A GG wspominał przecież że chce spróbować
Może rzeczywiście z tymi osiągnięciami trochę popłynąłem ale myślę że największą przeszkodą będzie jednak kasa.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Rajd Arłamów

Postprzez Aro90 » piątek, 4 lis 2016, 11:52

Mad Max napisał(a):
piguła napisał(a):patologia to są te profile i bzdury które tam piszą, głupki podchwytują i później masz takie akcje.
To żyj dalej z tą świadomością :wink:

Aro90 napisał(a):ja myślę że to raczej przemyślane działanie, już były jakieś tam zapowiedzi... Jeszcze podkręcanie do takich działań np. przez takich debili jak Jacek R. :?
ehh a niektórzy twierdzą że tacy idioci tylko na stadionach siedzą. Rendina zastanawiał się czy nie jechać u nas w przyszłym roku - to już chyba wie
Może po prostu jak w innych częściach Polski ktoś nie miał ciągnika żeby postawić na środku drogi to poszedł po najniższej linii oporu - kilo gwoździ plus bańka zużytego oleju to dywersja za jakieś 5 plnów.

Aro90 napisał(a):co do GG nie bardzo rozumiem tok Twojego rozumowania. To że nie będzie walczył o czołowe lokaty to nie ma sensu tam jeździć ? Dobrze ze zawodnicy nie myślą podobnie :wink: Kołtun był 5 na koniec sezonu a jest chyba trochę wolniejszy ok bardziej rozjeżdzony. Ja na miejscu Grzyba po wygraniu obu cykli spróbowałbym w ERC :wink: wszyscy mowia że fajne i zróżnicowane rajdy. Nasi bardzo chwalą ten cykl. A GG wspominał przecież że chce spróbować
Może rzeczywiście z tymi osiągnięciami trochę popłynąłem ale myślę że największą przeszkodą będzie jednak kasa.


może tak być jak mówisz, hm ale tak sobie myślę że człowiekowi który takie rzeczy robi to chyba najpierw musiałbyś wytłumaczyć słowo "zakamuflowany" :wink: w sumie nie ważne kto, zachowanie b. podłe... szkoda gadac :(
Aro90
N3
 
Posty: 396
Dołączył(a): niedziela, 11 kwi 2010, 13:41
Lokalizacja: Kraków

Re: Rajd Arłamów

Postprzez antch » piątek, 4 lis 2016, 12:34

Póki co chyba najciekawszy rajd sezonu się nam robi.. A Rendina jeżeli rozważał starty w RSMP to po takim łomocie nie wiem, czy nadal będzie tym zainteresowany. Stec GO! :-)
antch
N1
 
Posty: 76
Dołączył(a): wtorek, 22 lip 2014, 12:58

Re: Rajd Arłamów

Postprzez Mad Max » piątek, 4 lis 2016, 12:40

antch napisał(a):Póki co chyba najciekawszy rajd sezonu się nam robi.. A Rendina jeżeli rozważał starty w RSMP to po takim łomocie nie wiem, czy nadal będzie tym zainteresowany. Stec GO! :-)
Z tego co piszą na głównej Rendina miał problemy z hamulcami
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Rajd Arłamów

Postprzez Tomek K » piątek, 4 lis 2016, 13:22

Szkoda, że jednak nie zrobili tej podmianki... Byłoby baaaardzo ciekawie.
www.RallyMedia.pl
Avatar użytkownika
Tomek K
A5
 
Posty: 673
Dołączył(a): czwartek, 25 sty 2007, 22:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rajd Arłamów

Postprzez BROOKLIN » piątek, 4 lis 2016, 14:08

My tu gadu gadu, a Janek wygrywa OS
BROOKLIN
 
Posty: 15
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 20:32
Lokalizacja: Jasło

Re: Rajd Arłamów

Postprzez CzarnyWRC » piątek, 4 lis 2016, 14:15

Jest MOC! Super oby tak dalej! Janek się nam rozjeździł. Wiadomo że Stec tempem nie powala więc byłoby pięknie gdyby załoga Maxi wyjeła generalke ale poczekajmy ile się Proto/ Open N wysypie to i Gryc ma szanse :D
Ostatnio edytowano piątek, 4 lis 2016, 14:17 przez CzarnyWRC, łącznie edytowano 1 raz
By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba...
Być na dnie, by móc sięgnąć nieba...

http://www.youtube.com/user/auxqrwa
Avatar użytkownika
CzarnyWRC
N3
 
Posty: 473
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lip 2007, 01:07
Lokalizacja: Józefów

Re: Rajd Arłamów

Postprzez voytec » piątek, 4 lis 2016, 14:16

Mad Max napisał(a):
piguła napisał(a):patologia to są te profile i bzdury które tam piszą, głupki podchwytują i później masz takie akcje.
To żyj dalej z tą świadomością :wink:


Serio nie wydaje Ci się Mad, że mając jakoby taaaką wiedzę, dodatkowo popartą różnej maści kwitami, świadkami i wolą narodu, należałoby postępować jak poważny facet z odpowiednim rozmiarem i zawartością jąder, nadając tym sprawom należyty bieg, począwszy od odpowiednich instytucji państwowych?? Póki co, z tego co piszecie, ta już tyle czasu trwająca Fb'kowa vendetta i nakręcanie kogo popadnie (autor sam siebie chyba najbardziej, ale poza nim może to być dosłownie każdy posiadający konto konsument treści, także o nieustalonych talentach właściwej interpretacji, intencjach, czy kondycji umysłowej włącznie), w rozumieniu bardziej niż jednostkowym stanowi chociażby znamiona pozytywnego przełożenia na nasz rajdowy grajdołek? I wcale nie chodzi mi w tym momencie o polemikę z zamieszczanymi tam treściami (chociaż uwierz, że jak kiedyś okazjonalnie zahaczyłem tam oko, to mniej lub bardziej dęty tekst też nie był jakimś szczególnym wyjątkiem). I tak mi się wydaję, że co najmniej m.in. o to chodziło pigule.

EDIT
[...ciach...]
Ostatnio edytowano piątek, 4 lis 2016, 18:48 przez voytec, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
voytec
N3
 
Posty: 430
Dołączył(a): poniedziałek, 9 sie 2004, 05:53
Lokalizacja: Stolp

Re: Rajd Arłamów

Postprzez Mad Max » piątek, 4 lis 2016, 14:42

voytec ja się odniosłem tylko do tego co napisał piguła - forma w jakiej działają takie profile osobiście mi nie odpowiada (szczególnie dość prostacka forma pisania oraz obrażanie i plucie na ludzi), dlaczego tak działają a nie jawnie - nie wiem i nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie - ale jeśli chodzi o treści merytoryczne które są tam zawarte to w większości rzeczy która tam jest opisywana to prawda (czasem podkoloryzowana ale jednak prawda)(na pewne rzeczy miałem potwierdzenie z innego źródła) i tylko i wyłącznie o to mi chodziło - tym bardziej też nie zauważyłem żeby któryś z tych profili nawoływał do akcji dywersyjnych które zagrażać mogą życiu ludzkiemu a przed wszystkim zawodnikom po których stronie rzekomo takie profile stoją. Ostatnia rzecz jest taka że wielokrotnie słyszałem że miały się sypać pozwy sądowe np. na Testy u Delegata i do dnia dzisiejszego niczego takiego nie ma, a ludzie i sytuacje które są tam opisywane nie są w żadnym stopniu prostowane/itp - i moim zdaniem też to o czymś świadczy. Ja nie mówię żeby patrzeć na te treści bezkrytycznie i traktować je jako prawdy objawione ale można je wziąć pod uwagę i się nad nimi samemu zastanowić.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Rajd Arłamów

Postprzez trebor » piątek, 4 lis 2016, 17:11

CzarnyWRC napisał(a): Wiadomo że Stec tempem nie powala......

Raczej nie powalał dotychczas, tutaj maximum attack :D
Ciekawy dzień się jutro szykuje - miejskie "Ustrzyki", miejski początek "Birczy" - słabociekawe. Ale "Bircza" od odejścia z 28-ki do mety to rewelacja!
trebor
N2
 
Posty: 170
Dołączył(a): niedziela, 7 sie 2016, 17:02
Lokalizacja: Radom

Re: Rajd Arłamów

Postprzez Booogi » piątek, 4 lis 2016, 22:31

trebor napisał(a):Ale "Bircza" od odejścia z 28-ki do mety to rewelacja!


Spadanie do Huty Brzuskiej wygląda ciekawie, polecasz coś jeszcze?
Janusz na zawsze w naszej pamięci...[ ' ]
Avatar użytkownika
Booogi
A5
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 14 sie 2004, 18:25
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron