Rajd Arłamów

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Rajd Arłamów

Postprzez trebor » sobota, 5 lis 2016, 06:58

Booogi napisał(a):
trebor napisał(a):Ale "Bircza" od odejścia z 28-ki do mety to rewelacja!


Spadanie do Huty Brzuskiej wygląda ciekawie, polecasz coś jeszcze?


Po odejściu od 28-ki os wspina się serpentynami, potem szybka partia "grzbietem" - i tu warto się gdzieś zadekować. Pózniejsze spadanie jest tez ok, ale juz wolniej. Trzeba sie zbierać, bo drogę zamykaja o 7.30.
Jak wspomniałem, reszta "Birczy" i "Ustrzyki" to oesy "krawężnikowe", choć przejscie na szuter w Ustrzykach przez hopkę też moze być efektowne, choć wolne.
trebor
N2
 
Posty: 170
Dołączył(a): niedziela, 7 sie 2016, 17:02
Lokalizacja: Radom


Re: Rajd Arłamów

Postprzez Kruk » sobota, 5 lis 2016, 12:25

Halicki już nie jedzie? na drugim odcinku dzisiejszego dnia nie ma jego międzyczasów :? .

edit: wycofali się
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rajd Arłamów

Postprzez trebor » sobota, 5 lis 2016, 18:17

No to po imprezie. Gratulacje dla Steca za tytuł w Open i pierwsze zwycięstwo w generalce.
Szkoda Banasiewicza, ale 52,7 i tak trudne do odrobienia by było.
Warto popatrzeć na jazdę osiek - Gryc, Jurecki, Dul - duża agresja, miło ogladać.
Janek popisał się wczoraj, dzis nie popisało się BMW.
Siemanko goscił w okolicy :D
A Rendina mógłby w przyszłym roku zagoscić w cyklu - potrafi pogonić, ale i do objechania byc powinien.
Fajna, choc skromna impreza, koncert odpusciłem.
trebor
N2
 
Posty: 170
Dołączył(a): niedziela, 7 sie 2016, 17:02
Lokalizacja: Radom

Re: Rajd Arłamów

Postprzez kuba.es » sobota, 5 lis 2016, 18:58

trebor napisał(a):Siemanko goscił w okolicy

Kolin też, po cywilu :)

Bardzo szkoda Janka Chmielewskiego. Przy takiej jeździe miał szansę na fajny wynik po pięknej walce ze Stecem, tymczasem wyszło jak na poniższym obrazku.
Obrazek
Jeżeli Rendina jeszcze u nas pojeździ i kilka plotek/podejrzeń się potwierdzi, to być może przyszły sezon nie będzie aż tak zły jak się wydawało.
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty - dla szybkich kierowców." - Colin McRae
Avatar użytkownika
kuba.es
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): czwartek, 27 sty 2011, 12:07

Re: Rajd Arłamów

Postprzez Mic_123 » sobota, 5 lis 2016, 20:56

Na stronie głównej autoklub podano klasyfikacje koncowa sezonu, lacznie 10 klas naliczylem, przy takiej frekwencji jak na Arlamowie to co drugi "majstra" wyciagnie za rok :D :D
Co do rajdu to gratulacje dla Stec-Rathe. Nie sądziłem że kiedyś MStec wygra w kl gen rajd.
Mic_123
N3
 
Posty: 241
Dołączył(a): piątek, 12 kwi 2013, 15:07

Re: Rajd Arłamów

Postprzez Mad Max » poniedziałek, 7 lis 2016, 12:22

Obejrzałem przed chwilą onboardy z kazdego odcinka Arłamowa i stwierdzam że organizatorzy zrobili kawał znakomitej roboty pod tym kontem bo każdy odcinek jest świetny do jeżdżenia i oglądania łącznie z PS po Ustrzykach - na Birczy można było by sobie darować tą środkową petardę po głównej drodze.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron