RSMP 2014

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: RSMP 2014

Postprzez żółtek » poniedziałek, 20 paź 2014, 11:31

Ja mam tylko takie jedno pytanie - dlaczego zabija się rajdy przez organizowanie ich już od czwartku?
Odcinki sobota niedziela były optymalne
żółtek
N1
 
Posty: 74
Dołączył(a): niedziela, 18 maja 2014, 15:53
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: RSMP 2014

Postprzez Mad Max » poniedziałek, 20 paź 2014, 11:47

d-z rallyfans napisał(a):
d-z rallyfans napisał(a):Ludzie kochani dziadki z PZM-u nie potrafią nawet zrobić oficjalnego funpage'a RSMP na fejsbuku, youtube'ie czy intagram'ie a Wy marzycie o relacjach w TV najlepiej w super czasie antenowym :) Tak jak napisał Booogi, dzisaj mało kto ogląda TV, większość siedzi na portalach społecznościowych i tam trzeba uderzać, relacje TV owszem ale nie ma co mieć złudzeń że jakaś TV puści to o normalnej godzinie, pewnie że mogą być nawet wejścia "na żywo" z każdej rundy ale to kosztuje a PZM kasy na to nie da. Zostają 2-3 minutówki po wiadomościach :)
No po przesłuchaniu audycji z Grześkiem Grzybem jestem zmuszony wycofać swoje zarzuty pod adresem PZM, jak się okazuję byli skłoni zapłacić TVP za pokazywanie rajdów i niestety nasza kochana publiczna TV olała temat.
Warto posłuchać audycji https://www.youtube.com/watch?v=RbR1whkVDFA
Tylko że z tego co pisano na początku sezonu ktoś pisał TV Suprstacja która chciała pokazywać rajdy u siebie na antenie została odprawiona z kwitkiem - więc coś tu się kupy nie trzyma - a nasza kochana TVP ma wyje**** lache na rajdy... chyba że jej Orlen albo Lotos dobrze za to zapłacą - żeby było zabawniej w ostatnią sobotę obejrzałem trzy serwisy sportowe po głównych wydaniach serwisów informacyjnych w trzech największych stacjach w Polsce i w żadnym podkreślam żadnym serwisie nie było wzmianki że rajd się odbył a nawet o tym że mamy najmłodszego Mistrza Polski od 39lat.

żółtek napisał(a):Ja mam tylko takie jedno pytanie - dlaczego zabija się rajdy przez organizowanie ich już od czwartku?
Odcinki sobota niedziela były optymalne
Pewnie dlatego że naród strasznie pobożny i bez kłopotu chce sie dostać do świątyni, oraz pewnie dlatego że niedziela to dzień odpoczynku i naród chce wypoczynku a nie bandy wariatów zapierdzielających im pod oknami... Niektórzy organizatorzy wiedzą jak sobie z tym problemem poradzić inni nie...
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: RSMP 2014

Postprzez dominik_r » poniedziałek, 20 paź 2014, 12:33

Mnie osobiście najbardziej odpowiadały rajdy w formacie z końca lat 90-tych. Czwartek wieczór prolog(np Rajd Polski '98), piątek/sobota oesy, które oblegały tysiące kibiców. Wydaje mi się, że dzień rozgrywania akurat nie jest największym problemem w kwestii popularyzacji tego sportu.
Avatar użytkownika
dominik_r
N2
 
Posty: 156
Dołączył(a): piątek, 8 mar 2013, 03:34

Re: RSMP 2014

Postprzez Mic_123 » poniedziałek, 20 paź 2014, 12:44

do Mad Max :
Mistrzowie 2014 mieli "wejscia" na antenie jakiejs stacji (nie pamietam jakiej) na Rajdzie Nadwislanskim, wiec teraz zeby inne stacje nie reklamowaly "konkurencji" nie pokazaly ich zwyczajnie.
A co do pokazywania rajdow w TV i kosztow z tym zwiazanych : przez wiele lat nie bylo sponsora tytularnego, od kilku lat jest (3 czy 4) ale z punktu widocznosci w tv jest bez zmian.
Lotos pokazywal tylko swoje zalogi w 2 min relacjach (w RSMP wlasciwie tylko 1 jezdzila, fakt ze zwykle na 1szym miejscu) ale procz tego nic. Skoro sponsor generalny ktory procz konkretnej zalogi sponsoruje tez cale rajdy to dziala na wlasna szkode (ale chyba im w L.. to bez roznicy).
Nie wiem jaki jest koszt bycia Sponsorem Tytularnym RSMP i jakie konkretnie koszty pokrywa w chwili obecniej ale patrzac realnie to Sponsor Tytularny powinien pokrywac jedynie koszt marketingu i obecnosci w mediach (relacja w TV w najlepszym mozliwym czasie antenowym jaki uda sie wykupic, z kazdej eliminacji 30min co najmniej).
Majac zapewniona relacje w TV mysle ze organizatorom latwiej byloby znalezc sponsorow na sprawy organizacyjne a tak to z pewnoscia jest ze z tego co daje Sponsor Tytularny to lataja budzety i tyle.
Mic_123
N3
 
Posty: 241
Dołączył(a): piątek, 12 kwi 2013, 15:07

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron