22 Rajd Rzeszowski

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: 22 Rajd Rzeszowski

Postprzez Jarek55511 » wtorek, 13 sie 2013, 13:58

No tak w 2012 zabronili,ale w tym sezonie już mogą walczyć o generalkę auta hr i hr WRC jak się nie mylę?
No i Evo dziadek był awaryjny.
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica


Re: 22 Rajd Rzeszowski

Postprzez viper » wtorek, 13 sie 2013, 15:34

Jarek55511 napisał(a):No tak w 2012 zabronili,ale w tym sezonie już mogą walczyć o generalkę auta hr i hr WRC jak się nie mylę?
No i Evo dziadek był awaryjny.

A który stary samochód jak sie z niego wyciąga ponad normę nie bedZie awaryjny? Na tym poziomie żaden.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: 22 Rajd Rzeszowski

Postprzez Zoe » wtorek, 13 sie 2013, 16:47

viper napisał(a):
Jarek55511 napisał(a):No tak w 2012 zabronili,ale w tym sezonie już mogą walczyć o generalkę auta hr i hr WRC jak się nie mylę?
No i Evo dziadek był awaryjny.

A który stary samochód jak sie z niego wyciąga ponad normę nie bedZie awaryjny? Na tym poziomie żaden.


A co w tym aucie było starego poza VIN'em?
Avatar użytkownika
Zoe
A5
 
Posty: 658
Dołączył(a): niedziela, 6 wrz 2009, 02:00

Re: 22 Rajd Rzeszowski

Postprzez seal » wtorek, 13 sie 2013, 17:05

Zoe napisał(a):A co w tym aucie było starego poza VIN'em?

Kierowca :wink:
Avatar użytkownika
seal
A5
 
Posty: 793
Dołączył(a): sobota, 28 lip 2007, 14:22
Lokalizacja: Czasław

Re: 22 Rajd Rzeszowski

Postprzez Hlor » wtorek, 13 sie 2013, 17:49

Mad Max napisał(a):Kibiców było by więcej ?? śmiem wątpić... a z tekstem o braku problemów ze znalezieniem sponsorów to chyba sobie żartujesz...
"Dzień doby nazywam się Leszek Kuzaj (Tomasz Kuchar) chciałbym żeby za sponsorował mi Pan starty autem (....) wyniku nim nie mam szans zrobić, ale będę nim latał największymi bokami w historii co przysporzy mi/rajdom większej ilość fanów a dzięki temu pańska firma będzie bardziej rozpoznawalna..." - w śród kibiców może i owszem ale szerszemu gronu ?? - czyli co ?? daj mi kasę bo mam się ochotę pobawić ??


Wszem i owszem. Kuzi i Kuchar mają wielu znajomych przedsiębiorców, który chętnie dawali/dają/mogliby dawać kase na starty by takie nazwiska promowały ich firmy. Duże firmy opierają swój marketing na sukcesach swoich zawodników ale wiele mniejszych firm, po znajomości, mogłoby rzucić parę groszy na starty zawodnika znanego, lubianego, charakterystycznego o którym się mówi w mediach niekoniecznie ze względu na wyniki sportowe. Choć nawet na potrzeby marketingowe tytuł mistrza Polski w klasie HR nie brzmi źle.

corados napisał(a):Nie wiem od kiedy zacząłeś interesować się rajdami i jakie jest Twoje pojęcie na ich temat,ale jak masz pisać takie "kwiatki" to z całym szacunkiem lepiej zmień zainteresowania na wyścigi. Jest VW Castrol Cup, KIA Lotos Race tam nie ma spadań i jest zdecydowanie bezpieczniej :roll:


Ja o jednym miejscu a wy od razu o torach ;) W zasadzie wszystkie odcinki były świetnie wyznaczone, wiadomo, że przy wytyczaniu kilkunasto km trasy nie da się uniknąć nieciekawych miejsc, lecz na testowym jak najbardziej. Może jestem dziwny ale oglądanie przez sekunde rajdówki lecącej po prostej na odcince mnie nie bawi. Pół biedy kiedy ta prosta jest równa i czysta, ale ta końcówka z testowego jest bardzo zdradliwa, dla przypomnienia identyczny dzwon z 2011 http://www.youtube.com/watch?v=wPtuIUQACXY
Hlor
N1
 
Posty: 94
Dołączył(a): poniedziałek, 27 maja 2013, 08:30
Lokalizacja: Rzeszów

Re: 22 Rajd Rzeszowski

Postprzez viper » wtorek, 13 sie 2013, 18:20

Zoe napisał(a):
viper napisał(a):
Jarek55511 napisał(a):No tak w 2012 zabronili,ale w tym sezonie już mogą walczyć o generalkę auta hr i hr WRC jak się nie mylę?
No i Evo dziadek był awaryjny.

A który stary samochód jak sie z niego wyciąga ponad normę nie bedZie awaryjny? Na tym poziomie żaden.


A co w tym aucie było starego poza VIN'em?

To tak sie mówi, bo to ze są nowe części to nie znaczy ze są wytrzymałe. Ten samochód musiał nadrabiac mocą straty technologiczne typu dyfry zawieszenie itd. , wiec to wszystko nie wytrzymywalo.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: 22 Rajd Rzeszowski

Postprzez Hubertos » wtorek, 13 sie 2013, 18:31

@Hlor
Rajdy są takie i nie powinno się tego zmieniać, bo będą koszmarnie nudne. Sorry ale Twój argument zupełnie do mnie nie przemawia. Co do Kuchara też się nie zgadzam, gdyby on przestał walczyć o gen. RSMP, to kto miałby u nas jeździć?
Avatar użytkownika
Hubertos
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): czwartek, 16 kwi 2009, 18:01
Lokalizacja: Krosno

Re: 22 Rajd Rzeszowski

Postprzez Jarek55511 » wtorek, 13 sie 2013, 19:25

viper napisał(a):
Jarek55511 napisał(a):No tak w 2012 zabronili,ale w tym sezonie już mogą walczyć o generalkę auta hr i hr WRC jak się nie mylę?
No i Evo dziadek był awaryjny.

A który stary samochód jak sie z niego wyciąga ponad normę nie bedZie awaryjny? Na tym poziomie żaden.

A Henning Solberg ma Evo VI po Makinienie i jakoś się nie psuło, a szło aż miło. Wiem to auto z Ralli Art ale można? Można.
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Re: 22 Rajd Rzeszowski

Postprzez Kajto18 » wtorek, 13 sie 2013, 19:43

Tylko, że to Ewa 6 ni jak się ma do 5;)
Kajto18
N2
 
Posty: 109
Dołączył(a): sobota, 23 lut 2013, 14:13
Lokalizacja: Stolica

Re: 22 Rajd Rzeszowski

Postprzez SebaSTI » wtorek, 13 sie 2013, 19:43

Przypominam że to jest temat "22 Rajd Rzeszowski" kolejne OT będą usuwane.... i nagradzane odpowiednio
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Re: 22 Rajd Rzeszowski

Postprzez darek90r » środa, 14 sie 2013, 13:23

Rajd Rzeszowski runda ERC w 2014 roku ? Oj było by nieźle :P Z organizacją i znalezieniem odpowiednich odcinków na pewno nie było by problemu :) Jednak traktuję te pogłoski w kategorii tej samej co moje marzenie czyli przyjazd czołówki MŚ na trening przed rajdem Niemiec :D
Avatar użytkownika
darek90r
N2
 
Posty: 189
Dołączył(a): piątek, 25 lip 2008, 10:20
Lokalizacja: okolice Krosna

Re: 22 Rajd Rzeszowski

Postprzez Hubertos » środa, 14 sie 2013, 14:10

Jeśli Polski wyląduje w WRC, to jest szansa na ERC w Rzeszowie.
Avatar użytkownika
Hubertos
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): czwartek, 16 kwi 2009, 18:01
Lokalizacja: Krosno

Re: 22 Rajd Rzeszowski

Postprzez Wujeek » środa, 14 sie 2013, 14:47

ERC u mnie na dzielni? Mistrzostwo swiata jakby tak dodali rzeszow do kalendarza ERC :) :roll:
Citroen Total Abu Dhabi World Rally Team
Avatar użytkownika
Wujeek
N2
 
Posty: 194
Dołączył(a): poniedziałek, 11 mar 2013, 21:26
Lokalizacja: Na Cięciu

Re: 22 Rajd Rzeszowski

Postprzez Agrest » środa, 14 sie 2013, 16:06

Swego czasu juz były takie zamiary że Rzeszowski chcieli wsadzic do ME jak Polski przeniesiony został na mazury i były starania o RSMŚ jak było wszyscy wiedzą .
Nie uwierzę dopóki nie zobaczę .
BO KIBICE DOCENIĄ GDY DRIVER STARA SIĘ,
KIEDY IDZIESZ PEŁNA DZIDĄ TO POKOCHAJĄ CIĘ !!! :)
Agrest
A5
 
Posty: 516
Dołączył(a): środa, 1 lip 2009, 12:05
Lokalizacja: gdzieś tam przy oesie

Re: 22 Rajd Rzeszowski

Postprzez przemur » piątek, 16 sie 2013, 12:33

Tegoroczny Rzeszowski przebiegal pod domem moich rodzicow. Kilka moich przemyslen:

Kiedy chlopaki zaczeli upalac, napisalem maila do organizatorow Rzeszowskiego i do lokalnej Policji. Zero odzewu. Nawet "Dziekuje za informacje, zainteresujemy sie tym". Wiem - powinienem byl przynajmniej zadzwonic. Nastepnym razem umieszcze na plocie kamere i sprawdze z ciekawosci kto sie zlapie. :-> Grzyb juz ponoc mowil ze nowe odcinki mu sie bardzo podobaja i musi je lepiej poznac...

Organizacja Rajdu jako calosci mnie raczej zawiodla. Chlopaki z zabezpieczenia nie mieli pojecia co sie dzieje kiedy odwolano przejazd Pucharu. Ludzie zaczeli jezdzic rowerami po drodze. Chaos. W czasach kiedy jest wiecej smartfonow niz ludzi umieszczanie aktualnych informacji chocby na profilu FB to jakies minimum, ktorego tutaj zabraklo.

Kiedy doczekalem sie na przejazd chlopakow z Pucharu to jakos smutno mi sie zrobilo. Wiem ze jest kryzys, startujacych nie za duzo... ale miedzy stawka w RSMP a RPP jest przepasc jesli chodzi o umiejetnosci. Przynajmniej w tych miejscach ktore ja obserwowalem. Wiadomo ze to druga liga, ale kiedys ta roznica nie wydawala mi sie tak ogromna.
przemur
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota, 10 sie 2013, 12:28

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości