22 Rajd Rzeszowski

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: 22 Rajd Rzeszowski

Postprzez gregortest » poniedziałek, 12 sie 2013, 14:56

Z nielegalą- sprawa jest prosta.
Montaż monitoringu- przed, w i na koncu OS.
Złapani - a będzie ich sporo - będą becelować jak za zborze.
monitoring - na 6 kamer - z zoomem i w kolorze - 3500 zł.
To co nie opłaca się?
Na tym biznes można zrobić :)
Rozmawialiśmy na Lubenii z kobitką. To co opowiadała, to porażka.
Syn kilka razy dzwonił na policję, bo od 10 - 14 i po 18 to "szaleli Panie - jak by się wścielki".
Policja nie reagowała.
A co do rajdu, to wszystko było już napisane.
Oleksowicza się nie czepiajcie, on ma ukonczyć imprezę i tyle.
Nigdy solidnego wyniku nie zrobił i nie zrobi.
Najbardziej szkoda mi Habaja :(
On po prostu ma pecha, a jedzie extra - widać że na limicie.
gregortest
A5
 
Posty: 820
Dołączył(a): piątek, 15 cze 2012, 12:10


Re: 22 Rajd Rzeszowski

Postprzez corados » poniedziałek, 12 sie 2013, 15:44

A na Świdnickim,Wiśle czy Karkonoskim nie upalali? :roll: Na Polskim po trasach rajdu już dawno odbywają się treningi i nielegale, więc nie róbcie z Rzeszowskiego czarnej owcy bo tutaj jeżdżą tak jak i w całej Polsce. To temat na zupełnie inną opowieśc tak samo jak problem nieregulaminowych aut i nielegalnego serwisu, które są nie mniejszym złem niż upalanie.
Avatar użytkownika
corados
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 16 cze 2008, 18:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: 22 Rajd Rzeszowski

Postprzez Mad Max » poniedziałek, 12 sie 2013, 16:19

corados napisał(a):A na Świdnickim,Wiśle czy Karkonoskim nie upalali? :roll: Na Polskim po trasach rajdu już dawno odbywają się treningi i nielegale, więc nie róbcie z Rzeszowskiego czarnej owcy bo tutaj jeżdżą tak jak i w całej Polsce. To temat na zupełnie inną opowieśc tak samo jak problem nieregulaminowych aut i nielegalnego serwisu, które są nie mniejszym złem niż upalanie.

corados nikt nie napisał że jest to problem tylko w Rzeszowie, bo jest on wszędzie, przed Świdnickim w tamtym roku tez się sporo o tym mówiło i mówi się teraz o tym przy okazji Polskiego, a temat "nielegali" wyszedł ponownie ze względu na Pana który jest z Twoich okolic a który wiadomo na czym został przyłapany w zeszłym roku przed Karkonoszami... ...na kupnie działki w Świeradowie.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: 22 Rajd Rzeszowski

Postprzez Piotrek_WRC » poniedziałek, 12 sie 2013, 16:51

Ogólnie to sport motorowy w Polsce upada, a dokładają się do tego wszyscy w marynarkach na samej górze. Zarówno rajdy jak i żużel to jedno wielki gówno. Tu upalanie, a tam kary za złe przygotowanie toru. W jednym przypadku nie robi się nic, natomiast w drugim wykazuje nadmierną aktywność. Jeszcze brakuje tego by Małysz upalał rajdy terenowe, bo to byłby szczyt wszystkiego co się dzieje w polskim motosporcie. Dziś sport nie jest tym samym sportem co w latach 90 ubiegłego wieku, a wynik musi być osiągnięty za wszelką cenę, bez względu jaką drogą, czy zgodną z duchem sportu czy tez nie. Wszystko umiera śmiercią naturalną i może to dobre bo są fajne rajdy dookoła naszego "pięknego" kraju.
Avatar użytkownika
Piotrek_WRC
 
Posty: 47
Dołączył(a): poniedziałek, 19 cze 2006, 20:46
Lokalizacja: Rzeszów

Re: 22 Rajd Rzeszowski

Postprzez SebaSTI » poniedziałek, 12 sie 2013, 17:18

"Piotrek_WRC" słucham Ciebie, innych i za głowie się łapie....sporty motorowe? a gdzie inne sporty w każdych się coś dzieje doping idzie jak woda w lecie...a wy tylko o rajdach i 2 strony z postami, które nic nie wnoszą do tematu rajdu rzeszowskiego, aaa upalaja upalają i tak ciagle to samo co to da?
Avatar użytkownika
SebaSTI
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): środa, 1 lis 2006, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Re: 22 Rajd Rzeszowski

Postprzez Piotrek_WRC » poniedziałek, 12 sie 2013, 17:30

Skoro o tym gadamy tzn, że rajd był ........ nudny ? Stawka średnia, trasy upalone więc po co to wszystko ? Wytłumacz nam to, to może przestaniemy o tym dyskutować. A że będąc na Zagorzycach długo przez zapoznaniem trawa była koloru żółtego na każdym cięciu i ktoś o tym napisał to temat się ciągnie. Od tego jest forum żeby i takie tematy poruszać. Zagorzyce i Lubenia są częścią rajdu rzeszowskiego więc gdzie mamy o tym pisać ? :) Nie mówię, że w innych dyscyplinach jest lepiej, ale są też i takie, tylko że w rajdach jest z roku na rok coraz gorzej ;)
Avatar użytkownika
Piotrek_WRC
 
Posty: 47
Dołączył(a): poniedziałek, 19 cze 2006, 20:46
Lokalizacja: Rzeszów

Re: 22 Rajd Rzeszowski

Postprzez tomson » poniedziałek, 12 sie 2013, 17:53

To proponuję utworzyć temat na forum ogólnym "Nielegalne zapoznania z trasą" i tam będziemy pisać. Obstawiam jednak, gdy kibice dobiorą się do tyłka nieuczciwym zawodnikom, to wyjdzie jakie mają "plecy". @ gregortest biznes zrobić idzie na pewno :) i to może być skutek uboczny, nie chęć uczciwego działania, tylko sprzedaż materiału zespołom w zamian za ciszę :| czaisz się tydzień niczym pustelnik brudny i śmierdzący na odcinku a później sprzedajesz zdjęcie/film zespołowi za dwa klocki albo i więcej, tygodniówka życia :D bądź dostajesz po buzi i pieczątkę PZM na czoło :shock: :lol:
Avatar użytkownika
tomson
N2
 
Posty: 197
Dołączył(a): wtorek, 7 lip 2009, 09:07

Re: 22 Rajd Rzeszowski

Postprzez FanRSMP » poniedziałek, 12 sie 2013, 21:40

Temat upalania jest jak rzeka. :mrgreen: jest byl i bedzie i nikt i nic nie jest w stanie powiedziec "STOP" temu precedensowi..Rajdowa Brac niech sie nie ludzi ze w najblizszych latach cos sie zmieni bo to juz trwa nascie lat .Tak wiec nie pozostaje Wam nic innego jak sie cieszyc ze cos sie w tym naszym sporcie motorowym dzieje.:)).Pozdrawiam
FanRSMP
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek, 16 lut 2009, 23:00
Lokalizacja: Wrocek

Re: 22 Rajd Rzeszowski

Postprzez TGR » poniedziałek, 12 sie 2013, 22:13

Jeżdżę na rajdy jako kibic od prawie czterdziestu lat. Znam większość odcinków i na podstawie nawet wstępnego harmonogramu, jeżeli są podane km oesu nie trudno przewidzieć jak będzie on przebiegał. A co dopiero "zawodowcy" którzy zaliczają co roku prawie te same eliminacje i te same odcinki. Przeczytajcie sobie wywiad Kubicy co robi żeby zapoznać się z trasą: http://rajdy.autoklub.pl/news/nareszcie ... lcie,50536. A niech upalają jak pamięć zawodzi i nie mają możliwości wykorzystania obecnej techniki !!! :lol:
Avatar użytkownika
TGR
A5
 
Posty: 601
Dołączył(a): wtorek, 27 sty 2009, 14:17
Lokalizacja: Trzebnica

Re: 22 Rajd Rzeszowski

Postprzez Kajto18 » poniedziałek, 12 sie 2013, 22:37

Już na tego rocznym Elmocie było upalania co miara ale to chyba rzeszowska szkoła;)) Rzeszowski nie odbiega w tym kierunku.. Proponuje założyć osobny temat..
Kajto18
N2
 
Posty: 109
Dołączył(a): sobota, 23 lut 2013, 14:13
Lokalizacja: Stolica

Re: 22 Rajd Rzeszowski

Postprzez TurboWiewior » wtorek, 13 sie 2013, 11:29

Kilka słów w temacie upalania ode mnie https://www.facebook.com/KierujZGlowa/p ... tif_t=like
Pozdrawiam wszystkich.
TurboWiewior
 
Posty: 23
Dołączył(a): środa, 14 paź 2009, 15:12

Re: 22 Rajd Rzeszowski

Postprzez Hlor » wtorek, 13 sie 2013, 11:50

Hubertos napisał(a):To są rajdy, jeśli mamy się pozbywać niebezpiecznych miejsc, to zróbmy je od razu na torze. :roll:

Nawet Wojtek skomentował 'Odcinek testowy nie służy do bicia rekordów prędkości, tylko do sprawdzenia ustawień.' ma żal do siebie, że niepotrzebnie cisnął ale ja mu się nie dziwie, w końcu ma cisnąć. Jednak moim zdaniem organizator powinien wystrzegać się miejsc nadmiernie niebezpiecznych jak to spadanie.
Hubertos napisał(a):Co do Kuchara, to widać, że jechał zachowawczo, żeby oszczędzać silnik, przecież w poprzednich rundach dojeżdżał na pudle, a 2 razy robił Rzeźnika. Jeśli on miałby do historyka się przenieść, to kto będzie w RSMP jeździł?

A w RSMP nie ma klasy historycznej? :) jeździł dziadkiem EVO, auto robiło wrażenie, podgryzał czołówkę, nie było biadolenia nt. budżetu i było fajnie. Taką jazdą jak w tym i poprzednim będzie szargał nerwy swoje, sponsorów, budżet domowy i pewnie skończy bezbarwnie jak Kuzi. Jestem pewien, że gdyby Kuzi i Kuchar jeździli w klasycznych rwd/quattro to nie mieliby problemów ze sponsorami i budżetem a kibiców na rajdach byłoby jeszcze więcej.
Hlor
N1
 
Posty: 94
Dołączył(a): poniedziałek, 27 maja 2013, 08:30
Lokalizacja: Rzeszów

Re: 22 Rajd Rzeszowski

Postprzez Mad Max » wtorek, 13 sie 2013, 12:10

Hlor napisał(a):Jestem pewien, że gdyby Kuzi i Kuchar jeździli w klasycznych rwd/quattro to nie mieliby problemów ze sponsorami i budżetem a kibiców na rajdach byłoby jeszcze więcej.

Kibiców było by więcej ?? śmiem wątpić... a z tekstem o braku problemów ze znalezieniem sponsorów to chyba sobie żartujesz...
"Dzień doby nazywam się Leszek Kuzaj (Tomasz Kuchar) chciałbym żeby za sponsorował mi Pan starty autem (....) wyniku nim nie mam szans zrobić, ale będę nim latał największymi bokami w historii co przysporzy mi/rajdom większej ilość fanów a dzięki temu pańska firma będzie bardziej rozpoznawalna..." - w śród kibiców może i owszem ale szerszemu gronu ?? - czyli co ?? daj mi kasę bo mam się ochotę pobawić ??
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: 22 Rajd Rzeszowski

Postprzez corados » wtorek, 13 sie 2013, 12:33

:arrow: Hlor

Jednak moim zdaniem organizator powinien wystrzegać się miejsc nadmiernie niebezpiecznych jak to spadanie.


Nie wiem od kiedy zacząłeś interesować się rajdami i jakie jest Twoje pojęcie na ich temat,ale jak masz pisać takie "kwiatki" to z całym szacunkiem lepiej zmień zainteresowania na wyścigi. Jest VW Castrol Cup, KIA Lotos Race tam nie ma spadań i jest zdecydowanie bezpieczniej :roll:

Odnośnie upalania trzeba również popatrzeć na to,że ten problem jest obecny w dużej części Europy i pewnie świata. Czesi nie upalają? Bułgarzy? Francuzi? Belgowie? Ta choroba podobna jest do dopingu w kolarstwie niby wszyscy wiedzą,że spora część go stosuje,a jednak mało kto z nim walczy.

Sorki za OT

Wracając do rajdu chciałem jeszcze pochwalić jazdę Aleksa Zawady. W czasach jazdy w Rajdowym Pucharze był na tym samym poziomie o ile nie wyższym niż Chuchała. Poźniej ich losy potoczyły się zupełnie inaczej. Aleks gdzieś się zagubił...zaczęła się taktyka zero-jedynkowa.Od początku tego sezonu został "schłodzony" w pozytywnym sensie,a teraz odzyskuje szybkość jaką miał kiedyś gdy wygrywał Rajd Wisły. Wygrana Lubenia z Bryanem jest tego najlepszym przykładem, auta zgoła odmienne,ale mimo wszystko Aleks musiał prostować prawą nogę. Nie wiem ile w tym zasługi Cathy ile Xaviera,ale widać,że wszystko małymi kroczkami idzie do przodu. Oby tak dalej...
Ostatnio edytowano wtorek, 13 sie 2013, 13:03 przez corados, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
corados
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 16 cze 2008, 18:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: 22 Rajd Rzeszowski

Postprzez speedyzxz » wtorek, 13 sie 2013, 12:54

Hlor napisał(a):A w RSMP nie ma klasy historycznej? :) jeździł dziadkiem EVO, auto robiło wrażenie, podgryzał czołówkę, nie było biadolenia nt. budżetu i było fajnie.

No właśnie i nagle się okazało że takowe auto w 2012 nie będzie klasyfikowane w generalce (Karnabal czasem się na takie auto nie szykował?)
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości

cron