28 Rajd Karkonoski 2013

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: 28 Rajd Karkonoski 2013

Postprzez kremer » sobota, 13 lip 2013, 21:12

Scooby wszystko się da. Kajetanowicz wyjął w aucie R4 dwa Rajdy Polskie oraz dwa Lotosy po śniegu.
...jesteś szybki na tyle na ile jesteś szybki....
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów


Re: 28 Rajd Karkonoski 2013

Postprzez SOKÓŁ » sobota, 13 lip 2013, 21:39

dzanu napisał(a):Widać na forum pojawiła się typowa mentalność polaczka zza ekranu kompa:D
Czy Siemanko, czy Kajto nie zrobili nic, za co można ich określać tworami marketingowymi, zarozumialcami itd. itd. Jeżdżą, uczą się i trzeba im kibicować. Wszyscy tu są specjalistami...(R4 lepszy na szutrze od RRC....tia...:) ). Ja za takiego się nie uważam i spokojnie poczekam, aż wyżej wymienieni zaczną regularnie startować za granicą - czego im szczerze życzę. Nie spinajcie się:)


Kolego a może mi odpowiesz na takie pytanie bo ja młody jestem na rajdy to tak od czasu do czasu itp.itd.No i ma się rozumieć bez spiny :!:
Odcinek Zabobrze 28 Rajd Karkonoski Kajtek jedzie w parze z Maćkiem Rzeźnikiem i wyprzedza go na starcie do zjazdu w ślimaki( 300-350m) o całe 3 długości samochodu-czy to jest taka "Polska norma", i Jeszcze jedno pytanie :wink: RT które obsługuje Kartka i Habajasziego czy o jednego dbają inaczej niż drugiego :?: Można by było popatrzeć kilka rajdów wstecz każdy ma jakieś "halo" z autem Będenek Chuchała,Habaj,Rzeźnik ......... A Kajetan w ciszy i spokoju sobie śmiga też mi to jakoś kolorowo nie wygląda,no ale jak powtarzam jestm zwykłem laikiem a jak widzę Ty siedzisz po uszy w temacie :wink:
Z góry dzięki
Pozdr.
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: 28 Rajd Karkonoski 2013

Postprzez dzanu » niedziela, 14 lip 2013, 19:55

SOKÓŁ napisał(a):
dzanu napisał(a):Widać na forum pojawiła się typowa mentalność polaczka zza ekranu kompa:D
Czy Siemanko, czy Kajto nie zrobili nic, za co można ich określać tworami marketingowymi, zarozumialcami itd. itd. Jeżdżą, uczą się i trzeba im kibicować. Wszyscy tu są specjalistami...(R4 lepszy na szutrze od RRC....tia...:) ). Ja za takiego się nie uważam i spokojnie poczekam, aż wyżej wymienieni zaczną regularnie startować za granicą - czego im szczerze życzę. Nie spinajcie się:)


Kolego a może mi odpowiesz na takie pytanie bo ja młody jestem na rajdy to tak od czasu do czasu itp.itd.No i ma się rozumieć bez spiny :!:
Odcinek Zabobrze 28 Rajd Karkonoski Kajtek jedzie w parze z Maćkiem Rzeźnikiem i wyprzedza go na starcie do zjazdu w ślimaki( 300-350m) o całe 3 długości samochodu-czy to jest taka "Polska norma", i Jeszcze jedno pytanie :wink: RT które obsługuje Kartka i Habajasziego czy o jednego dbają inaczej niż drugiego :?: Można by było popatrzeć kilka rajdów wstecz każdy ma jakieś "halo" z autem Będenek Chuchała,Habaj,Rzeźnik ......... A Kajetan w ciszy i spokoju sobie śmiga też mi to jakoś kolorowo nie wygląda,no ale jak powtarzam jestm zwykłem laikiem a jak widzę Ty siedzisz po uszy w temacie :wink:
Z góry dzięki
Pozdr.


Pierwszego pytania na serio nie rozumiem:)
Drugie...Wydaje mi się, że nie ma się co doszukiwać jakiś podstępów. RT sam sobie dołki pod sobą kopie??? RT ma pokazywać wszystkim, że jest super ekipą, znającą się na rzeczy i nikt z tej ekipy by sobie nie strzelał w kolano traktując jednego lepiej czy gorzej. Być może jest to kwestia budżetu - np. LOTOS wykłada większą kasę na to, żeby RT wymieniło po każdym rajdzie więcej podzespołów itd. NIE WIEM. A może to kwestia przypadku? Habaj wg mnie jeździ bardziej agresywnie, co też może wpływać na awaryjność rajdówki. Nie wiem. A jak nie wiem to nie snuję domysłów o nierównej grze w garażu:)
Oni między sobą super się wszyscy dogadują, a kibice zaczynają mieć do nich dziwne zastrzeżenia.
Najlepiej zgadać się na jakiś rajd, otworzyć piwko i pogadać :)
dzanu
 
Posty: 21
Dołączył(a): piątek, 23 wrz 2011, 20:25

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości