28 Rajd Karkonoski 2013

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

28 Rajd Karkonoski 2013

Postprzez RajducH » środa, 29 maja 2013, 15:07

Do 28 Rajdu Karkonoskiego zostało nieco ponad miesiąc; wkrótce ruszy stronka która jest już w budowie:
http://www.rajdkarkonoski.pl/

Możemy więc zacząć dyskusje :) Z tego co pojawiało się w mediach wiadomo, że:
- mają być wydłużone oesy
- oes na Zabobrzu będzie miał inną konfigurację
- będzie os Szklarska Poręba i Karpacz jechany odwrotnie ( cieszy mnie zwłaszcza ten Karpacz, bo w tamtym roku sam podrzuciłem na tym forum taki pomysł, a Pan Marek pisał że warto o tym pomyśleć :D )
- park serwisowy będzie tym razem w centrum miasta
- zawody będą w sobotę i niedzielę (w sobotę puchar Łużyc, w niedzielę RPP)

może ma ktoś jeszcze jakieś "przecieki" :wink:
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór


Re: 28 Rajd Karkonoski 2013

Postprzez qbus » środa, 29 maja 2013, 16:53

Marek jest na forum to moze rozwieje wszelkie watpliwosci, podczas Rajdu Wisly po strefie chodziły głosy o odwołaniu, mamy się martwić?
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Re: 28 Rajd Karkonoski 2013

Postprzez pigal » środa, 29 maja 2013, 21:43

Slabo z tymi niedzielnymi RPP.
Jak ktos ma 500km i powrot na 4 rano do domu to moze zapomniec o pracy.A wiekszosc zalog RPP jest samosponsorujacych, wiec i sami w poniedzialek ida do pracy.
pigal
pigal
N2
 
Posty: 136
Dołączył(a): środa, 9 mar 2005, 14:08

Re: 28 Rajd Karkonoski 2013

Postprzez RajducH » środa, 29 maja 2013, 21:44

coś nie chce mi się w to wierzyć; skoro mieliby odwołać to po co zaczęliby robić stronę www
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Re: 28 Rajd Karkonoski 2013

Postprzez SOKÓŁ » czwartek, 30 maja 2013, 01:10

pigal napisał(a):Slabo z tymi niedzielnymi RPP.
Jak ktos ma 500km i powrot na 4 rano do domu to moze zapomniec o pracy.A wiekszosc zalog RPP jest samosponsorujacych, wiec i sami w poniedzialek ida do pracy.


pigal jest podobnie jak na Elmocie czy Wiśle więc o co Ci chodzi??
A wracając do opcji rajdu to mam cichą nadzieję że p,Marek zamiesza coś w odcinkach i zmontuję kawałek nowych tras :wink: Śmialiśmy się z kilkoma osobami że p.Gryganiec był się uczyć na Wiśle jak to powinno wyglądać więc na chwilę obecną nie ma co narzekać a tylko niecierpliwie czekać co jak gdzie kiedy i o której :lol:
SOKÓŁ
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): poniedziałek, 6 sie 2012, 22:17

Re: 28 Rajd Karkonoski 2013

Postprzez luxxx » czwartek, 30 maja 2013, 11:51

Oby był super oes jak rok temu !
To je RALLY !
Avatar użytkownika
luxxx
N3
 
Posty: 419
Dołączył(a): poniedziałek, 29 mar 2010, 12:29
Lokalizacja: Polska

Re: 28 Rajd Karkonoski 2013

Postprzez Marek Kisiel » czwartek, 30 maja 2013, 22:37

Witam wszystkich,
no to zaczynam odpowiadać :)

1. plotki o odwołaniu karkonoskiego są co roku i jakoś mimo wielu trudności i cienkiego budżetu udaje nam się robić rajd na w miarę przyzwoitym poziomie (oby i tym razem) tak więc bez obaw rajd będzie.
2. RajducH odkrył parę tematów (co do odcinków to już niedługo się wszystko wyjaśni - konkretnie 5 czerwca ukażą się mapki - to ważna informacja dla niektórych zawodników :-) owszem Karpacz trafiłeś i wydłużenie odcinków tak ale nie wszystko wyszło tak jak zamierzaliśmy ale coś tam wyszło :) jeden zupełnie nowy odcinek, który nigdy nie chodził w rajdzie - wąski, kręty, techniczny myślę, że jest super.
3. Niestety nie udało nam się przenieść parku Serwisowego do "centrum" i park pozostanie w tym samym miejscu czyli na gościnnym lotnisku Aeroklubu Jeleniogórskiego. Powodem były znaczne nierówniości terenu i ewentualne koszty równania terenu.
4. "super oes" będzie. Konfiguracja taka sama jak w zeszłym roku - czyli w parach.

To na tyle jak macie pytania to piszcie tu albo na GG 4141800 jak będę miał czas to chętnie odpowiem.
Niestety (a może dla wielu osób stety) właśnie z powodu braku czasu (i nie tylko) będzie to na 99% mój ostatni rajd jako dyrektor :(

Pigal uważam, że rozwiązanie gdy RPP jedzie w niedzielę jest OK bo jeśli jedzie w sobotę to i tak zawodnik musi brać wolne w piątek, a czasem w czwrtek tak więc to rozwiązanie niesie za soba ryzyko (ale niekonieczne) brania urlopu poniedziałkowego - sam wracałem z np. Rajdu polski (a do Jelniej jedzie się prawie 9-10 godzin no teraz ciut krócej) w niedzielę wieczorem i rano do roboty no cóż nie ma idelanego rozwiązania ale to wydaje mi się chcoćby dla kibiców zdecydowanie lepsze.

Pozdrawiam i zapraszam na rajd!
"czasem życie powoduje, że nabierasz dystansu do niego - i zaczynasz żyć chwilą"
Marek Kisiel
N1
 
Posty: 85
Dołączył(a): niedziela, 17 sie 2008, 21:39
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: 28 Rajd Karkonoski 2013

Postprzez luks » czwartek, 30 maja 2013, 23:54

bardzo smutno zabrzmiały słowa o ostatnim rajdzie p. Kisiela jako dyrektora rajdu. trochę to brzmi jak złożenie broni i mam obawy czy następca będzie 'z tych'.. Pozdrawiam.
rajdy
rajdy
rajdy
Avatar użytkownika
luks
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): sobota, 22 mar 2003, 22:13
Lokalizacja: 71

Re: 28 Rajd Karkonoski 2013

Postprzez Motulski » piątek, 31 maja 2013, 00:45

No to żeby nie był to ostatni Karkonoski, bo szkoda było by takich tras nie używać...
Skupmy się na tegorocznej edycji ;)
Nowy oes...nie wielu organizatorów to potrafi ;)
A jeden z najlepszych oes-ów w RSMP Lubomierz zachował się na tą edycję ? ;)
No i czy odcinek testowy będzie dalej w tym samym miejscu czy tak wygodniutko jak na Wiśle gdzieś w pobliżu bazy rajdu ? :wink:
http://oesrecords.pl/rajdy/
Avatar użytkownika
Motulski
A5
 
Posty: 989
Dołączył(a): sobota, 29 mar 2008, 17:17
Lokalizacja: Głuszyca/Walim

Re: 28 Rajd Karkonoski 2013

Postprzez Hubertos » piątek, 31 maja 2013, 02:52

Wielka szkoda, jeśli zrezygnowałby Pan z funkcji dyrektora. Prowadzi Pan wzorową komunikację z zawodnikami i kibicami, żaden inny organizator rundy RSMP nie ma tak pozytywnego nastawienia.
Ostatnio edytowano piątek, 31 maja 2013, 12:10 przez Hubertos, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Hubertos
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): czwartek, 16 kwi 2009, 18:01
Lokalizacja: Krosno

Re: 28 Rajd Karkonoski 2013

Postprzez Gąsior » piątek, 31 maja 2013, 07:58

Marek Kisiel napisał(a):3. Niestety nie udało nam się przenieść parku Serwisowego do "centrum" i park pozostanie w tym samym miejscu czyli na gościnnym lotnisku Aeroklubu Jeleniogórskiego. Powodem były znaczne nierówniości terenu i ewentualne koszty równania terenu.

Niech się miasto szarpnie i wyrówna Kilińskiego (zakładam, że jest to jedyny nierówny plac w centrum o którym można rozmawiać). I tak muszą to zrobić, a promocja byłaby naprawdę spora. Start/meta również powinny wrócić na Plac Ratuszowy a nie w Cieplicach, na końcu świata.

Co do odcinków - jeżeli Karpacz będzie odwrotnie to zapraszam każdego na spadanie w okolicy stoku narciarskiego Karpatka. Tam będzie widać kto ma największe cohones.
Avatar użytkownika
Gąsior
N3
 
Posty: 353
Dołączył(a): środa, 14 lip 2004, 00:29
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: 28 Rajd Karkonoski 2013

Postprzez Jarek55511 » piątek, 31 maja 2013, 10:44

Hubertos napisał(a):Wielka szkoda, jeśli zrezygnowałby Pan z funkcji dyrektora. Prowadzi Pan wzorową komunikację z zawodnikami i kierowcami, żaden inny organizator rundy RSMP nie ma tak pozytywnego nastawienia.

No i jeszcze bym dodał że z kibicami :wink:
Żaden inny nie jest na forum(bynajmniej oficjalnie)
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Re: 28 Rajd Karkonoski 2013

Postprzez luxxx » piątek, 31 maja 2013, 10:58

Pan Marek jest chyba najlepszym dyr rajdów w Polsce. Szkoda, że takich ludzi jest coraz mnie. Pewnie jak co roku rajd będzie stał na bardzo dużym poziomie organizacyjnym. Powodzenia Panie Marku !
To je RALLY !
Avatar użytkownika
luxxx
N3
 
Posty: 419
Dołączył(a): poniedziałek, 29 mar 2010, 12:29
Lokalizacja: Polska

Re: 28 Rajd Karkonoski 2013

Postprzez bimber » piątek, 31 maja 2013, 11:51

Jarek55511 napisał(a):
Hubertos napisał(a):Wielka szkoda, jeśli zrezygnowałby Pan z funkcji dyrektora. Prowadzi Pan wzorową komunikację z zawodnikami i kierowcami, żaden inny organizator rundy RSMP nie ma tak pozytywnego nastawienia.

No i jeszcze bym dodał że z kibicami :wink:
Żaden inny nie jest na forum(bynajmniej oficjalnie)


Z tego co wiem to Pan Szkuta też się udziela :) i to się chwali!
bimber
N3
 
Posty: 497
Dołączył(a): wtorek, 20 lis 2007, 23:29
Lokalizacja: śląsk cieszyński

Re: 28 Rajd Karkonoski 2013

Postprzez hristo » piątek, 31 maja 2013, 17:03

Jestem ciekawy czy w tym roku też będzie trasa przez Gruszków. Pięknie by było jakby mieszkańcy zgodzili się na przejazd w dół wioski . Poczekamy do mapek i się wszystko wyjaśni :)
hristo
N1
 
Posty: 50
Dołączył(a): wtorek, 8 maja 2012, 11:05
Lokalizacja: Wrocław

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości