Rajd Wisły 2013

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Rajd Wisły 2013

Postprzez bimber » środa, 29 maja 2013, 12:04

Kris_WRC napisał(a):Prosze Was... Przez budżet rozwalał się cały sezon? Problem jest z głową chłopak ciśnienia nie trzyma. Miał szanse. Znam gościa, który śni po nocach o takiej szansie jaką Juruś dostał od Ptaszka i co? Jakoś nie mam żalu po nim... Skoro nie uważał jak robi to niech robi jak uważa....


No trudno trzymać ciśnienie w momencie kiedy auto się non stop sypie, podejrzewam że taka sytuacja potrafi ryć psyche podczas rajdu mocno. Bo jakoś z czasów hondy to z tego co pamiętam żadko nie kończył rajdu.

Ale teraz troche o wisełce.
Zaskoczyło mnie podejście safety, było od strony zabezpieczenia na prawde super. Zdarzały się przypadki kiedy pan z zabezpieczenia gadając przez telefon określił zawodników RPP "teraz jadą amatorzy"... ale ogólnie można było spokojnie oglądnąć rajd w dobrych miejscach.

Jeżeli chodzi o frekwencje to jak wcześniej, RSMP dosłownie 15 załóg które coś jadą, w RPP jeszcze gorzej.
Ale trzeba się cieszyć z tego co jest, zawsze może być gorzej.
No i Jurek, tu dużo mówić nie trzeba :)
bimber
N3
 
Posty: 497
Dołączył(a): wtorek, 20 lis 2007, 23:29
Lokalizacja: śląsk cieszyński


Re: Rajd Wisły 2013

Postprzez RallyMarco » środa, 29 maja 2013, 14:23

Dobke 1 przegrał bo stał ok 20 sekund po szutrze w wąwozie- szedł jak dzik no i wypadł, ale brawa i uznanie max za taką jazde, cisnął wszędzie aż miło :) a co do Wawrzyczka i Gasia, chłopaki jadą fajnie ale do Jury im jeszcze brakuje
Brak rajdów = niedotlenienie mózgu!! xD
Avatar użytkownika
RallyMarco
N3
 
Posty: 371
Dołączył(a): piątek, 2 lis 2007, 10:56
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Rajd Wisły 2013

Postprzez Kris_WRC » środa, 29 maja 2013, 16:50

Ja nie neguje tego, że szedł... Dziwi mnie, że absolutnie wszyscy postradali na tym punkcie zmysły... Nikt nie zauważa tego, co przez cały rajd działo się w RPP, a tam Szeja z Kubatem prali się o pudło w oście w RSMP!!! W dupie macie, że na 6 OS szeja montuje się z 9 czasem w RSMP i łoi pana Ładnego w DS i Czopika, oraz to, że do 7 OS chłopaki są odpowiednio na 12 i 13 miejscu w RSMP!! Nie wiem, czy nie chciało się zostawać na puchar, żeby tego nie widzeć? Juruś fajnie, spoko wszystko ale pokazał, że nie umie dojeżdzać. Nie pitolcie mi o budzecie bo youtube i wiekszosc The best offów pęka w szwach od jego wylotów... Nie dziwie się, że Ptaszek powiedział pas, kwestia czasu jak synowi też ukręci korek, bo to przecież jest..... A Twoje personalne wycieczki MSG zostawiam bez komentarza... Ochłoń troche
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

Re: Rajd Wisły 2013

Postprzez qbus » środa, 29 maja 2013, 16:57

Krzysiu tez jednak troszke tym wszystkim zaslepiony jestes, nie porownoj prosze c2 i type r do vti a do tego pomalu zmierzasz, dwa wiem jakie chlopaki mieli opony i wiem tez na jakich jechal Jurek. Troszke obracasz to za bardzo w druga strone, ktos kto twierdzi ze nie pokazal klasy chyba po prostu chce tak twierdzic i juz.
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Re: Rajd Wisły 2013

Postprzez Kris_WRC » środa, 29 maja 2013, 17:14

Kubuś... prosze Cie... myslałem, że choć Ty... Czytaj ze zrozumieniem. Nie porownuje typera z VTi tylko zwracam uwage na innych zawodników. Juruś był pod domem, ma jaja umie zapierdalać to jak miało być inaczej? Inna sprawa policzcie ile razy był poza drogą i powiedzcie czy tak wyglada jazda na opis? Jaracie się pamieciówką? No to zapraszam ogladac Hołka na wymoju czy Grzyba na Lubeni albo Bebna w rajbrocie... Ochłońcie... A skoro wspominasz Kubo o oponach to nie chce uzywac argumentu pewnego, bo dotyczy naszego wspolnego znajomego, który sobie pewnie by nie życzył...
Avatar użytkownika
Kris_WRC
A6
 
Posty: 1343
Dołączył(a): środa, 12 mar 2003, 09:29
Lokalizacja: KBC

Re: Rajd Wisły 2013

Postprzez qbus » środa, 29 maja 2013, 17:52

Widze ze to jest totalnie bezcelowe... :)

Nie da sie tego ot tak porownywac, ja wiem ze porownywanie czasow jest fajne ale w tym przypadku to kompletnie nic nie daje, warunki zmienialy sie w ciagu 15 minut a co dopiero w ciagu ponad 1 h roznicy, zapierdalal bez dwoch zdan tego mu odmowic nie mozna... jazda byla mega efektowna bo inaczej pewnych rzeczy nadrobic sie nie da, chlopaki tez jechali i to naprawde grubo ale czym innym jest sledzenie czasow a czym innym ogladaniem tego na zywo stad bierze sie taka a nie inna fascynacja jego poczynaniami.

Opony... zobacz sobie czym jechalo top 5 rpp 1 petle rajdu Wisly a czym jechal Jurek... wiem ze nasz wspolny nie mial na bogato ale mial lepiej :)
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Re: Rajd Wisły 2013

Postprzez MSG Racing » środa, 29 maja 2013, 17:53

Oj Kris, Kris bez sensu z Toba gadać. Skoro widzisz cos innego niż większosć to może inny rajd oglądałes.
Nadal nie powiedziałes mi ile Jurek miał wczesniej dzwonów Hondą. Ale luz nie musisz mi mówić tak samo wyskakiwać z tekstem o wycieczkach personalnych bo takową mogę dopiero zacząć. Więc pomysl wczesniej zanim cos napiszesz (mam namysli post, że kogo znasz).
Skoro nie dociera do Ciebie to co ja i kilka osób mówimy o tym gównie jakim była jego Fiesta to nie będę już niszczyłł twojej rzeczywistosci.
Szeja ok był szybszy ale czym? C2 R2. I co mam to porównać do znacznie starszej Hondy? Chyba sobie jaja robisz.
Szkoda, że pamiętasz tylko sezon z Fiesty ale gdyby nie jego wyniki z poprzednich lat tej Fiesty by nie było.

Wolę oglądać idącego mega bombą Jurka (i nie kończącego według Ciebie) niż Górnego w wygrywającego turystyczną jazdą Fieste.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Re: Rajd Wisły 2013

Postprzez viper » środa, 29 maja 2013, 18:57

Kris_WRC napisał(a):Ja nie neguje tego, że szedł... Dziwi mnie, że absolutnie wszyscy postradali na tym punkcie zmysły... Nikt nie zauważa tego, co przez cały rajd działo się w RPP, a tam Szeja z Kubatem prali się o pudło w oście w RSMP!!! W dupie macie, że na 6 OS szeja montuje się z 9 czasem w RSMP i łoi pana Ładnego w DS i Czopika, oraz to, że do 7 OS chłopaki są odpowiednio na 12 i 13 miejscu w RSMP!! Nie wiem, czy nie chciało się zostawać na puchar, żeby tego nie widzeć? Juruś fajnie, spoko wszystko ale pokazał, że nie umie dojeżdzać. Nie pitolcie mi o budzecie bo youtube i wiekszosc The best offów pęka w szwach od jego wylotów... Nie dziwie się, że Ptaszek powiedział pas, kwestia czasu jak synowi też ukręci korek, bo to przecież jest..... A Twoje personalne wycieczki MSG zostawiam bez komentarza... Ochłoń troche

Kolego pojęcia nie masz o tym co sie działo na rajdzie :). Nie chce sie wdawac w taką dyskusje, bo to rozmowa bez sensu, ale powiem ci dlaczego porównanie czasów zawodników z rpp do MP jest bez sensu. Przede wszystkim pogoda , która była w kratkę tzn. MP jechały po mokry i przestało padać wiec przy dużej różnicy czasowej miedzy rpp a MP to rpp jechał po suchym. Ludzie zacznijcie trochę myśleć. , bo to fizycznie niemożliwe zeby c2 wygrywała z lancerami. Z reszta na dowód tego był kiedyś odcnek co Nowocien wszedł do pierwszej dziesiątki generalki MP i wiele jajo chciało znieść jak w rpp miał jeszcze Honde , a dzisiaj Lancerem cieżko mu to zrobić. Często porownia zawodnik rpp do MP są bez sensu z racji warunków panujących na trafię i pogody.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Rajd Wisły 2013

Postprzez viper » środa, 29 maja 2013, 19:02

MSG Racing napisał(a):Oj Kris, Kris bez sensu z Toba gadać. Skoro widzisz cos innego niż większosć to może inny rajd oglądałes.
Nadal nie powiedziałes mi ile Jurek miał wczesniej dzwonów Hondą. Ale luz nie musisz mi mówić tak samo wyskakiwać z tekstem o wycieczkach personalnych bo takową mogę dopiero zacząć. Więc pomysl wczesniej zanim cos napiszesz (mam namysli post, że kogo znasz).
Skoro nie dociera do Ciebie to co ja i kilka osób mówimy o tym gównie jakim była jego Fiesta to nie będę już niszczyłł twojej rzeczywistosci.
Szeja ok był szybszy ale czym? C2 R2. I co mam to porównać do znacznie starszej Hondy? Chyba sobie jaja robisz.
Szkoda, że pamiętasz tylko sezon z Fiesty ale gdyby nie jego wyniki z poprzednich lat tej Fiesty by nie było.

Wolę oglądać idącego mega bombą Jurka (i nie kończącego według Ciebie) niż Górnego w wygrywającego turystyczną jazdą Fieste.

Nie czepiaj sie górnego . Facet zrobił swoje i rajd pojechał na tyle na ile był on trudny. Kierowca rajdowy musi myśleć, a jak nie myśli to jest po za drogą. Jasne , ze jako kibic wolisz Jurka , ale jako sponsor to byś inaczej gadał jak byś dał zawodnikowi lancera albo r i co drugi rajd by miał przygodę. Pamiętaj ze jazda po dziurach na wariata zabije każdy samochód tak wiec wiele defektow to nie przypadek.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Rajd Wisły 2013

Postprzez kirloy » środa, 29 maja 2013, 20:37

bimber napisał(a):
Kris_WRC napisał(a):Zdarzały się przypadki kiedy pan z zabezpieczenia gadając przez telefon określił zawodników RPP "teraz jadą amatorzy"

o takie wlasnie jest podejscie do RPP odkad nie ma osobnych rund tylko jada jako dokladka po RSMP.
Kiedys gosci na RPP puszczalo sie na koncu zeby zawodow i widowiska nie kradli RPP a teraz... :)

Co do rajdu sprzed kompa to faktycznie duzo zalog nie ukonczylo trasa widac selektywna.
Tomaszczykowi baaaaaardzo u siebie zalezalo stad cisnal chyba ponad swoje mozliwosci - kilka mial cieplych miejsc na filmikach to widac.
Szkoda pucharu fiesty. Nie rozumiem czemu sie auta czepiacie - ze jest bardziej zaawansowane niz 206 byly - coz postep. Jak dla mnie jak ktos tym szybko jedzie to jest widowiskowe. Widac za drogo to kosztuje a szkoda bo medialne zaangazowanie (chodzi mi o internet filmy wywiady relacje etc) super lepsze niz caly RSMP. Jakby jeszcze byla maksymalna ilosc zalog byloby cool.
Avatar użytkownika
kirloy
N3
 
Posty: 229
Dołączył(a): niedziela, 17 lis 2002, 22:07
Lokalizacja: bzie

Re: Rajd Wisły 2013

Postprzez RallyMarco » środa, 29 maja 2013, 21:12

Kris_WRC napisał(a):Kubuś... prosze Cie... myslałem, że choć Ty... Czytaj ze zrozumieniem. Nie porownuje typera z VTi tylko zwracam uwage na innych zawodników. Juruś był pod domem, ma jaja umie zapierdalać to jak miało być inaczej? Inna sprawa policzcie ile razy był poza drogą i powiedzcie czy tak wyglada jazda na opis? Jaracie się pamieciówką? No to zapraszam ogladac Hołka na wymoju czy Grzyba na Lubeni albo Bebna w rajbrocie... Ochłońcie... A skoro wspominasz Kubo o oponach to nie chce uzywac argumentu pewnego, bo dotyczy naszego wspolnego znajomego, który sobie pewnie by nie życzył...


Chłopie dej se siana, napij sie zimnego piwka, pobiegaj, nie wiem. Ochłoń w każdym, bądz razie, bo ... jak mały kazio:) i wiele osób na tym forum to widzi. Jerzyk idzie piecem i każdy to widzi, może i nie ukończył ale leci chłop wszystko co się da, jak stary Colin Mc Rae!! ZA to go uwielbiamy, bo mimo starych opon , starego sprzetu pokazuje co jest wart łącznik między fotelem a kierownicą i co potrafi zdziałać starym Vti na starszej oponie!! Wielu, naprawde wielu może się od niego uczyć zapierdalania, prawdziwego rajdowego tempa a nie ... jazdy po bułki do sklepu, bo połowa tak jechała w top sprzecie, pizdy je...!!! Co do fiesty, to Jerzyk jeździł szrotem na używanych częściach od skowronka, był tam śmieciem bo nie miał dobrego budżetu niestety...jak już się wjeździł, dostał troche lepsze auto to wygrał. To jest koleś który nie uznaje kompromisów, jak Colin i tylko taki może wygrać Mś. Może się trochę zapędziłem ale nie próbuję z Jury zrobić Mś ale chłop pokazuje w przybliżeniu to co pokazywał Colin, Max attack od startu do mety mimo wszystko:) I 100 razy bardziej szanuję takiego który JEDZIE W RAJDZIE I JEDZIE JAK NA RAJDZIE a nie takiego który zrobi wynik bo 3/4 z klasy odpadnie jadąc jak cipa...tyle:) Do tego dochodzi pogoda pomiedzy RSMP a RPP, dflugie przerwy jak pisali koledzy:) jednym słowem JURA OGIEŃ!!!!!!!!!!
Brak rajdów = niedotlenienie mózgu!! xD
Avatar użytkownika
RallyMarco
N3
 
Posty: 371
Dołączył(a): piątek, 2 lis 2007, 10:56
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Rajd Wisły 2013

Postprzez viper » środa, 29 maja 2013, 21:28

RallyMarco napisał(a):
Kris_WRC napisał(a):Kubuś... prosze Cie... myslałem, że choć Ty... Czytaj ze zrozumieniem. Nie porownuje typera z VTi tylko zwracam uwage na innych zawodników. Juruś był pod domem, ma jaja umie zapierdalać to jak miało być inaczej? Inna sprawa policzcie ile razy był poza drogą i powiedzcie czy tak wyglada jazda na opis? Jaracie się pamieciówką? No to zapraszam ogladac Hołka na wymoju czy Grzyba na Lubeni albo Bebna w rajbrocie... Ochłońcie... A skoro wspominasz Kubo o oponach to nie chce uzywac argumentu pewnego, bo dotyczy naszego wspolnego znajomego, który sobie pewnie by nie życzył...


Chłopie dej se siana, napij sie zimnego piwka, pobiegaj, nie wiem. Ochłoń w każdym, bądz razie, bo ... jak mały kazio:) i wiele osób na tym forum to widzi. Jerzyk idzie piecem i każdy to widzi, może i nie ukończył ale leci chłop wszystko co się da, jak stary Colin Mc Rae!! ZA to go uwielbiamy, bo mimo starych opon , starego sprzetu pokazuje co jest wart łącznik między fotelem a kierownicą i co potrafi zdziałać starym Vti na starszej oponie!! Wielu, naprawde wielu może się od niego uczyć zapierdalania, prawdziwego rajdowego tempa a nie ... jazdy po bułki do sklepu, bo połowa tak jechała w top sprzecie, pizdy je...!!! Co do fiesty, to Jerzyk jeździł szrotem na używanych częściach od skowronka, był tam śmieciem bo nie miał dobrego budżetu niestety...jak już się wjeździł, dostał troche lepsze auto to wygrał. To jest koleś który nie uznaje kompromisów, jak Colin i tylko taki może wygrać Mś. Może się trochę zapędziłem ale nie próbuję z Jury zrobić Mś ale chłop pokazuje w przybliżeniu to co pokazywał Colin, Max attack od startu do mety mimo wszystko:) I 100 razy bardziej szanuję takiego który JEDZIE W RAJDZIE I JEDZIE JAK NA RAJDZIE a nie takiego który zrobi wynik bo 3/4 z klasy odpadnie jadąc jak cipa...tyle:) Do tego dochodzi pogoda pomiedzy RSMP a RPP, dflugie przerwy jak pisali koledzy:) jednym słowem JURA OGIEŃ!!!!!!!!!!

RallyMarco napisał(a):Chłopie, wypij se wimne piwko i ochłoń, właśnie Ty:) Jura jechał na używkach, do tego nie ma co porównywać C2 TypeR do tego jego Vti po trzecie Jarek Szeja mieszka praktycznie pod oesem Dobka jeszcze bliżej niż Jurek:)- nie umniejszając oczywiście Braciom Szeja bo także idą piecem:)

Nie siadają na niego tak , bo chlopina ma wiele racji. Można zasówac jak sie chce, ale jeżeli sie nie kończy rajdu, znaczy ze jest za szybko i nie ma czym sie podniecać z punktu osiągniętego wyniku, bo go po prostu nie ma.
nie chce jakoś wchodzić w szczegóły mechaniczne, ale wierz mi ze civic Jurka wcale na tych odcinkach nie był na przegranej pozycji. Oczywiście , ze jest wolniejszy od c2, ale jestem pewien ze z type r nie jest na przegranej pozycji. To samochód rocznikowo stary ale jego walory dzisiaj przewyższają wszystkie n grupowe oski Chodzi o takie rzeczy jak środek ciężkości, masa auta, stosunek mocy do masy na kg itd. Na tych odcinkach miało to piekielne znaczenie, a moc no coz jest ważna, ale nie najważniejsza. Po za tym Jurek tez jechał u siebie i jestem pewien, ze te odcinki miał dobrze opanowane, bo oglądając onbordy widać ze są miejsca, których nie da sie przejść tym tempem bez znajomosci szczegółów. Takie oesy dają wlasnie przewagę miejscowym, wiec nie musisz tłumaczyć Jurka, bo on sam sobie zdaje sprawę, ze jechal szybko , ale wypadek to błąd zawodnika ( pomija oczywiście awarie z tego tytułu ) i zawsze moze sie zdarzyć. Natomiast problem jest wtedy jak zdarza sie za często.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Rajd Wisły 2013

Postprzez RallyMarco » środa, 29 maja 2013, 22:18

Nie tłumacze , nie bronie, podkreślam tylko jazde na maxa:) i to cieszy:) dzwony były i bedą, ale dzwon po mega zapierdalaniu się naturalnie rozumie...szkoda ale to je rally. Ja jak i wielu na tym forum sie zgodzi, że Jerzyk szedł, wypadł ale trudno, szkoda. Stało sie po mega walce o wynik, jak najlepszy wynik. Mógł skończyć w top 12-13 ale synek chciał walczyć dalej i do ostatniego km oesu czerpać radośc z jazdy na maxa i walczyć o jak najlepszą pozycję. To sie chwali, ogień!! Ps. trtaktujcie sobie to jak chcecie, Jurkowi należą się brawa, mimo wszystko!!
Brak rajdów = niedotlenienie mózgu!! xD
Avatar użytkownika
RallyMarco
N3
 
Posty: 371
Dołączył(a): piątek, 2 lis 2007, 10:56
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Rajd Wisły 2013

Postprzez viper » środa, 29 maja 2013, 22:23

RallyMarco napisał(a):Nie tłumacze , nie bronie, podkreślam tylko jazde na maxa:) i to cieszy:) dzwony były i bedą, ale dzwon po mega zapierdalaniu się naturalnie rozumie...szkoda ale to je rally. Ja jak i wielu na tym forum sie zgodzi, że Jerzyk szedł, wypadł ale trudno, szkoda. Stało sie po mega walce o wynik, jak najlepszy wynik. Mógł skończyć w top 12-13 ale synek chciał walczyć dalej i do ostatniego km oesu czerpać radośc z jazdy na maxa i walczyć o jak najlepszą pozycję. To sie chwali, ogień!! Ps. trtaktujcie sobie to jak chcecie, Jurkowi należą się brawa, mimo wszystko!!

Kolega Kriss wrc chciał tylko zwrócić uwagę na to, ze bez mety nie ma sukcesu i nie ważne jakim tempem podrozujesz, bo meta świadczy o sukcesie, a ty na niego napadles jak by gość nie napisał prawdy.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Rajd Wisły 2013

Postprzez bimber » środa, 29 maja 2013, 23:12

poza tym Kris piszesz że Jurek szedł bombą bo po swoim, a rónolegle piszesz o Szei w C2 które by miał w generali RSMP, a tu nie wiem czy nie wiesz skąd jest Szeja ale zdziwie Cie, Jest z USTRONIA, a i KAJTEK tez jest z Ustronia także chłopaki robili tak dobre czasy tylko temu że jechali u siebie czy po prostu potrafią zapierdzielac? Na wisełce z ekipą czekaliśmy na czołówke, powiedzmy do DSów, reszte razem z fiestami można by ominąc i puścic w niepamięc bo nic się nie działo, potem ciągła biała Hania i zaś kibice ożywali, i o to w tym chodzi!
bimber
N3
 
Posty: 497
Dołączył(a): wtorek, 20 lis 2007, 23:29
Lokalizacja: śląsk cieszyński

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości

cron