Rajd Polski 2013

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Rajd Polski 2013

Postprzez Mad Max » piątek, 15 mar 2013, 11:17

Odnośnie MK to myślę że da się obejść zmianę auta w stylu: "Sypie się wam to jak choinka po trzech królach... to my za taki sprzęt dziękujemy". Z tym że wydaje mi się że cały ten układ z Mini jednak jest transakcją wiązaną i MSI też się do tego interesu dokłada. Mam też dziwne wrażenie że taki w ogóle był pomysł obozu MK na wciągnięcie Lotosu w WRC, czyli mamy kasę na cały sezon, bierzemy tanie Mini, a jak się będzie sypać to namówimy Lotos na dołożenie kasy i weźmiemy coś lepszego... niestety pojawił się RK i cały misterny plan wpiz.... - wiem że to trochę naiwne ale tak jak podkreślam żadne sensowne i rozsądne wyjaśnienie nie przychodzi mi do głowy.

Odnośnie RK to dlatego też właśnie nie startował nigdy w Polsce (z wyjątkiem bodajże 2 Barbórek W. i zerówki chyba na Wawelskim - tylko wtedy jeszcze nie jeździł w F1) dlatego też spodziewam się tłumów na Polskim i na każdym innym rajdzie w Polsce na którym miałby pojechać RK. Myślę też że nawet jeśli byśmy zaprosili Loeba np. na Świdnicki to taka ilość prasy i "kibiców" nie zwaliła by się na oesy co gdyby miał przyjechać RK. Także w trakcie Polskiego czeka go niezła porcja rehabilitacji ręki bo takiej ilości autografów to w całym swoim życiu pewnie nie rozdał :wink:
A jeszcze odnośnie organizacji to liczę na relacje Live na Jewrosporcie i sporej ilości ujęć ze śmigłowców, może w końcu ludzie zrozumieją że w naszym kraju jest bardzo duża ilość kibiców motor-sportu.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa


Re: Rajd Polski 2013

Postprzez wojtasm461 » sobota, 16 mar 2013, 12:08

No to miejsc noclegowych w okolicach Mikołajek juz chyba nie ma! :wink: :mrgreen:
https://www.facebook.com/legacyrally
wojtasm461
N3
 
Posty: 288
Dołączył(a): sobota, 24 lis 2007, 20:13
Lokalizacja: Zieleniec

Re: Rajd Polski 2013

Postprzez d-z rallyfans » sobota, 16 mar 2013, 18:28

wojtasm461 napisał(a):No to miejsc noclegowych w okolicach Mikołajek juz chyba nie ma! :wink: :mrgreen:


Dlatego trzeba rozważyć czy nie lepiej wybrać się na Dojczland :) oczywiście pod namiot przy OS
Avatar użytkownika
d-z rallyfans
A5
 
Posty: 818
Dołączył(a): środa, 6 sie 2003, 15:49
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Re: Rajd Polski 2013

Postprzez hristo » wtorek, 26 mar 2013, 05:45

d-z rallyfans napisał(a):Dlatego trzeba rozważyć czy nie lepiej wybrać się na Dojczland :) oczywiście pod namiot przy OS


albo na Francję (praktycznie ta sama droga i do tego nie potrzeba karnetów na oesy:) )
hristo
N1
 
Posty: 50
Dołączył(a): wtorek, 8 maja 2012, 11:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rajd Polski 2013

Postprzez Kajto18 » wtorek, 26 mar 2013, 10:03

hristo napisał(a):
d-z rallyfans napisał(a):Dlatego trzeba rozważyć czy nie lepiej wybrać się na Dojczland :) oczywiście pod namiot przy OS


albo na Francję (praktycznie ta sama droga i do tego nie potrzeba karnetów na oesy:) )


Ale kombinujecie:) Na Polskim jest klimat jedyny w swoim rodzaju;) Więc nie ma co gadać, namiocik, grill ognicho i będzie git :)
Kajto18
N2
 
Posty: 109
Dołączył(a): sobota, 23 lut 2013, 14:13
Lokalizacja: Stolica

Re: Rajd Polski 2013

Postprzez Honiclbr » piątek, 29 mar 2013, 14:51

Wychodzi na to, że do Polski wróci Novikov. http://rallynews.pl/lang.en/no/pnews/6937
Honiclbr
A5
 
Posty: 662
Dołączył(a): poniedziałek, 25 maja 2009, 11:51
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Rajd Polski 2013

Postprzez Hubertos » piątek, 29 mar 2013, 15:19

Raczej nie odpuści rundy WRC, w Polsce pojedzie Evans, Wilson?
Avatar użytkownika
Hubertos
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): czwartek, 16 kwi 2009, 18:01
Lokalizacja: Krosno

Re: Rajd Polski 2013

Postprzez Honiclbr » piątek, 29 mar 2013, 15:22

Sądząc po wypowiedzi pana z M-Sportu coś musi pojechać z tych trzech rajdów, a mając jedno auto wypada na Polski.
Honiclbr
A5
 
Posty: 662
Dołączył(a): poniedziałek, 25 maja 2009, 11:51
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Rajd Polski 2013

Postprzez wanderer » piątek, 29 mar 2013, 15:46

Hubertos napisał(a):Raczej nie odpuści rundy WRC, w Polsce pojedzie Evans, Wilson?

Oni chyba chcą wystawić kogoś kto będzie zdolny do walki o zwycięstwo, więc możliwe, że postawią np na Haninnena.
wanderer
A6
 
Posty: 1201
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2010, 13:21

Re: Rajd Polski 2013

Postprzez viniwrc » piątek, 29 mar 2013, 16:55

A tak trochę z innej beczki.
Organizatorowi Rajdu chyba trochę nie na rączkę z tłumami kibiców na polu za torem w Mikołajkach i wzdłuż płotu posadzili 2 rzędy choinek :) Może w tym roku nie będą zasłaniały ale za 2 lata na pewno :)
Mam zdjęcie tego miejsca z przed miesiąca ale nie wiem jak wrzucić :/

Te ekipy zagraniczne potwierdziły start w RP:
-Jean-Matthieu Leandri (Peugeot 208 R2)
-Daniel Oliveira/ Antonio Costa (Ford Fiesta RRC- Stohl Racing)

Ciekawe czy Polski wybiorą Breen, Ancian, Wallenwein?
viniwrc
N1
 
Posty: 79
Dołączył(a): czwartek, 12 lis 2009, 17:42

Re: Rajd Polski 2013

Postprzez Hubertos » piątek, 29 mar 2013, 17:53

viniwrc napisał(a):A tak trochę z innej beczki.
Organizatorowi Rajdu chyba trochę nie na rączkę z tłumami kibiców na polu za torem w Mikołajkach i wzdłuż płotu posadzili 2 rzędy choinek :) Może w tym roku nie będą zasłaniały ale za 2 lata na pewno :)
Mam zdjęcie tego miejsca z przed miesiąca ale nie wiem jak wrzucić :/

Te ekipy zagraniczne potwierdziły start w RP:
-Jean-Matthieu Leandri (Peugeot 208 R2)
-Daniel Oliveira/ Antonio Costa (Ford Fiesta RRC- Stohl Racing)

Ciekawe czy Polski wybiorą Breen, Ancian, Wallenwein?

Tlustak, może Delecour i Breen.
Avatar użytkownika
Hubertos
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): czwartek, 16 kwi 2009, 18:01
Lokalizacja: Krosno

Re: Rajd Polski 2013

Postprzez d-z rallyfans » piątek, 29 mar 2013, 18:20

Kajto18 napisał(a):
hristo napisał(a):
d-z rallyfans napisał(a):Dlatego trzeba rozważyć czy nie lepiej wybrać się na Dojczland :) oczywiście pod namiot przy OS


albo na Francję (praktycznie ta sama droga i do tego nie potrzeba karnetów na oesy:) )


Ale kombinujecie:) Na Polskim jest klimat jedyny w swoim rodzaju;) Więc nie ma co gadać, namiocik, grill ognicho i będzie git :)


czekam na harmonogram i wtedy podejmę decyzję, bo jak mam przejechać całą Polskę po przekątnej po cudownych naszych drogach i zobaczyć w sumie cztery os-y to to nie dla mnie. Jeździłem cztery lata z rzędu do momentu WRC i powiedziałem dość :D a jeszcze wtedy można było sporo zobaczyć, teraz drogi zamykają, zasieki robią :D no ale nie mówię nie, zobaczy się jak będą jakieś szczegóły co do rajdu.
Avatar użytkownika
d-z rallyfans
A5
 
Posty: 818
Dołączył(a): środa, 6 sie 2003, 15:49
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka

Re: Rajd Polski 2013

Postprzez Kajto18 » sobota, 30 mar 2013, 01:23

No masz ciut dalej niż ja ze Świdnicy;) Tak czy inaczej każdy rajd to chwile, których nikt nam nie zabierze i żadne pieniądze ich nie wynagrodzą..;))
Kajto18
N2
 
Posty: 109
Dołączył(a): sobota, 23 lut 2013, 14:13
Lokalizacja: Stolica

Re: Rajd Polski 2013

Postprzez lapekrallyfoto » piątek, 3 maja 2013, 11:41

Nie ma co narzekac. Jadac noca nie jest tak zle. Ja mieszkam w bialymstoku i co roku od 10 lat jestem w swidnicy na rajdzie i nie mam problemow z dojazdem.
PRC Grupa Rajdowa
lapekrallyfoto
N2
 
Posty: 121
Dołączył(a): niedziela, 17 sty 2010, 12:20
Lokalizacja: Białystok

Re: Rajd Polski 2013

Postprzez luxxx » piątek, 3 maja 2013, 13:08

lapekrallyfoto napisał(a):Nie ma co narzekac. Jadac noca nie jest tak zle. Ja mieszkam w bialymstoku i co roku od 10 lat jestem w swidnicy na rajdzie i nie mam problemow z dojazdem.



Ja tam jechałem ze Świdnicy przez Kraków do Mikołajek ;) I też tak wracałem...wystarczy chcieć
To je RALLY !
Avatar użytkownika
luxxx
N3
 
Posty: 419
Dołączył(a): poniedziałek, 29 mar 2010, 12:29
Lokalizacja: Polska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości

cron