22 Rajd Dolnośląski 2012

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: 22 Rajd Dolnośląski 2012

Postprzez Kruk » sobota, 20 paź 2012, 17:43

I już wszystko jasne. Bębenek pojechał tak samo jak poprzednie przejazdy tego odcinka. Znaczy się wolniej od Chuchały. Najśmieszniejsze jest to że za każdym razem między nimi był Grzyb.
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa


Re: 22 Rajd Dolnośląski 2012

Postprzez MariuszM » sobota, 20 paź 2012, 20:46

www.rsmp.tv
Avatar użytkownika
MariuszM
N3
 
Posty: 459
Dołączył(a): poniedziałek, 9 mar 2009, 18:35

Re: 22 Rajd Dolnośląski 2012

Postprzez speedyzxz » sobota, 20 paź 2012, 21:09

Gratki dla Wojtka za wygrany dzień, choć pomogła mu kara dla Kajta ale jednak obronił się przed GG! :D
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Re: 22 Rajd Dolnośląski 2012

Postprzez Jarek55511 » niedziela, 21 paź 2012, 08:29

Rajd się udał. Była piękna pogoda i udało się zaliczyć prawie wszystkie oesy oprócz jednej Koloni Gaj. Tak po rozmowie z Kajtem wnioskuje że nie zobaczymy go w przyszłym roku w RSMP no chyba że Polski :wink:
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Re: 22 Rajd Dolnośląski 2012

Postprzez hyzym » niedziela, 21 paź 2012, 10:10

http://www.youtube.com/user/hyzym
Avatar użytkownika
hyzym
N2
 
Posty: 174
Dołączył(a): wtorek, 29 mar 2011, 21:20
Lokalizacja: Kraków

Re: 22 Rajd Dolnośląski 2012

Postprzez corados » niedziela, 21 paź 2012, 14:45

Mimo wszystko warto było wybrac się na ostatni akord RSMP. Dolny Śląsk ma w sobie coś magicznego, a rajdowy klimat nie jest odczuwany w takim stopniu w żadnym innym miejscu w Polsce. Kajetan po raz kolejny pokazał klasę, ale Chuchała ma papiery by w przyszłości wejśc na podobny jeśli nie wyższy poziom. Narzekamy na poziom rajdów w Polsce,ale na przejazd takich "ninja" jak Nivette,Ryznar czy Kramarczyk człowiek czeka z wypiekami na twarzy i nie schodzi z oesu po pierwszej piątce. Nie wiem jak można przejechac rajd pozostając na czarnym, tempem,które prezentował Filip Nivette, tak agresywnego stylu jazdy wielu kierowców może mu pozazdrościc.
Co do samej organizacji duże brawa za otwieranie odcinków między przejazdami, nie było o tym informacji więc pewnie z tego względu mało kto z tego korzystał.

PS Pewnie nie tylko mi marzy się by start honorowy i metę zlokalizowac kiedyś na obszarze zamku Książ- naprawdę niezwykłego miejsca. Jak mawiają "Impossible is nothing" Tomek Pacek coś wie na ten temat, trzymamy kciuki by i jego przedsięwzięcie się powiodło.
Avatar użytkownika
corados
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 16 cze 2008, 18:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: 22 Rajd Dolnośląski 2012

Postprzez kostek45 » poniedziałek, 22 paź 2012, 10:25

Ostatni rajd sezonu udany. Szkoda, że nie było super oesu albo choćby testowego, bo to zawsze +1 dzień oglądania.
Odcinki świetne. W piątek udało się zobaczyć 4 przejazdy RSMP, sobota 3 RSMP+2RPP.
Jestem miło zaskoczony jazdą Bębenka - w końcu jakby odważnie, agresywnie. Podobne wrażenie u Kuchara - wizualnie jakby inaczej i szybciej niż na Karkonoskim czy Świdnickim. Kajto i Chuchała jak już zdążyli przyzwyczaić. Gagacki jak zawsze widowiskowo. W ośkach szalał Nivette, Gryc i Raczkowski. W dziadkach miło było popatrzeć na przejazdy Ryznara i Górnego.

W pucharze szkoda Hupały, który cisnął niesamowicie. Poza tym jest grupka szybkich driverów w II lidze - Kubat, Scheffler, Szeja. Zawiódł trochę Płachytka jadący na własnym podwórku bez polotu.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 22 paź 2012, 19:58 przez kostek45, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
kostek45
A5
 
Posty: 823
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2010, 08:23
Lokalizacja: Świdnica

Re: 22 Rajd Dolnośląski 2012

Postprzez MOTORECORDS.PL » poniedziałek, 22 paź 2012, 19:12

22 Rajd Dolnośląski RPP | Kubat / Dachowski | Honda Civic Type R [MotoRecords.pl]
http://www.youtube.com/watch?v=P5tzgDmg ... e=youtu.be
NOCLEGI NA RSMP, RPP, GSMP: http://motorecords.pl/noclegi.html
Avatar użytkownika
MOTORECORDS.PL
A6
 
Posty: 1243
Dołączył(a): sobota, 25 lut 2006, 10:57
Lokalizacja: kraków

Re: 22 Rajd Dolnośląski 2012

Postprzez wojtek bulski » wtorek, 23 paź 2012, 12:56

http://www.rallyphotos.pl Obrazek
wojtek bulski
 
Posty: 28
Dołączył(a): piątek, 4 maja 2012, 20:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: 22 Rajd Dolnośląski 2012

Postprzez viper » wtorek, 23 paź 2012, 13:46

corados napisał(a): Nie wiem jak można przejechac rajd pozostając na czarnym, tempem,które prezentował Filip Nivette, tak agresywnego stylu jazdy wielu kierowców może mu pozazdrościc.

kolego trochę szacunku do innych zawodników. Jesteś kibicem i masz prawo wyrażać swoją opinie , ale szanuj innych zawodników, bo nie każdy ma tyle pieniazkow co pan Nivette i nie każdego stać na rozbicie auto kilka razy w sezonie, a zapewniam Cię, ze wielu mogło by pojechać szybciej jak by miało gwarancje pokrywania kosztów naprawy auta z innego budżetu niż własny.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: 22 Rajd Dolnośląski 2012

Postprzez kostek45 » wtorek, 23 paź 2012, 14:38

Kolego viper, a w którym miejscu carados okazał brak szacunku innym zawodnikom? :|
To, że Nivette ma kasę to raz - a dwa, że ma umiejętności i jaja. Bez tego szybko nie pojedziesz choćbyś miał nie wiem jaką kasę.
Znam zawodników, którzy jeżdżą w 95% za swoje i też idą wszystko, na co auto pozwala.
Avatar użytkownika
kostek45
A5
 
Posty: 823
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2010, 08:23
Lokalizacja: Świdnica

Re: 22 Rajd Dolnośląski 2012

Postprzez bimber » wtorek, 23 paź 2012, 14:48

też właśnie chciałem to napisac :) wydaje mi się że corados ujął to najdelikatniej jak mógł :)

kostek45 napisał(a):
Znam zawodników, którzy jeżdżą w 95% za swoje i też idą wszystko, na co auto pozwala.


jest kilku takich, wolę oglądnąc np. Wawrzyczka czy Jurka Tomaszczyka na jakiejś ciekawej partii niż Kołtuna, z całym szacunkiem do wszystkich :D
bimber
N3
 
Posty: 497
Dołączył(a): wtorek, 20 lis 2007, 23:29
Lokalizacja: śląsk cieszyński

Re: 22 Rajd Dolnośląski 2012

Postprzez Agrest » wtorek, 23 paź 2012, 15:07

ogólnie rajdzik udany ,pogoda piekna fajne odcinki :)
Kajto - szybko ale bez zbedmych fajerwerków
Bebenek - podobnie ale u niego troszke zadziora w jezdzie było widac
Grzyb - jak zwykle szybko i w miare czysto , szkoda tej przygody z kapciem
Rzeźnik- szybko, widowiskowo, czsy tez niezłe były szkoda ze nie przejechał całego rajdu
Habaj - chyba juz wszystkich przyzwyczaił ze jak nie wydzwoni to jes szybko i wysoko
Chuchała - jak zawsze szybko i do celu oby tak dalej
Niwette - co tu duzo pisac szacun

Kolega viper chyba ma problemy ze zrozumieniem czytanego tekstu
BO KIBICE DOCENIĄ GDY DRIVER STARA SIĘ,
KIEDY IDZIESZ PEŁNA DZIDĄ TO POKOCHAJĄ CIĘ !!! :)
Agrest
A5
 
Posty: 516
Dołączył(a): środa, 1 lip 2009, 12:05
Lokalizacja: gdzieś tam przy oesie

Re: 22 Rajd Dolnośląski 2012

Postprzez viper » wtorek, 23 paź 2012, 17:54

kostek45 napisał(a):Kolego viper, a w którym miejscu carados okazał brak szacunku innym zawodnikom? :|
To, że Nivette ma kasę to raz - a dwa, że ma umiejętności i jaja. Bez tego szybko nie pojedziesz choćbyś miał nie wiem jaką kasę.
Znam zawodników, którzy jeżdżą w 95% za swoje i też idą wszystko, na co auto pozwala.

Ja nie kwestionuje kogo kolwiek umiejętności tylko kwestie typu. "Jak można przejechać rajd pozostając na czarnym." Według mnie jasno z wypowiedzi caradosa wynika, ze jak ktoś nie jedzie na wariata to lepiej nie jechać wogóle. Napisałeś, ze kasa nie ma znaczenia jeżeli chodzi o szybkość. To ja Ci mówię, ze ma. tez znam zawodników co nie maja kasy i jadą nawet na 110% tylko po każdym dzwonie mają 2,3 rajdy przerwy , bo nie ma kasy na szybka naprawę, a wielu już zakończyło przez to kariery. Tylko ich za to nie krytykuje, bo to ich wybór. Łatwo krytykować kogoś za szybkość stojąc na OS i nie wiedząc jak wyglada jego sprawa finansowa i wiele czynników mających wpływ na start. Pomijając oczywiście wyjątki, które są nadmuchane kasa, ale dla większości ma to znaczenie. Myśle, ze dobrze zrozumiałem tekst, a kolega carados wypowiedział sie jak typowy kibic tzn. Wszyscy są mądrzy po za samochodem. Moja uwaga do coradosa nie wynikała ze złośliwości tylko z faktu, ze czasami warto sie nad czymś zastanowić wydając jakaś opinie, bo wielu kibiców zawsze było by najszybszych tylko z rożnych przyczyn mogą tylko po marzyć o rajdowaniu.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: 22 Rajd Dolnośląski 2012

Postprzez kremer » wtorek, 23 paź 2012, 19:54

Ja wole jednego Niveta niż 10 Chmielewskich.
...jesteś szybki na tyle na ile jesteś szybki....
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości