22 Rajd Dolnośląski 2012

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: 22 Rajd Dolnośląski 2012

Postprzez Agrest » wtorek, 23 paź 2012, 20:45

kremer napisał(a):Ja wole jednego Niveta niż 10 Chmielewskich.



Amen
BO KIBICE DOCENIĄ GDY DRIVER STARA SIĘ,
KIEDY IDZIESZ PEŁNA DZIDĄ TO POKOCHAJĄ CIĘ !!! :)
Agrest
A5
 
Posty: 516
Dołączył(a): środa, 1 lip 2009, 12:05
Lokalizacja: gdzieś tam przy oesie


Re: 22 Rajd Dolnośląski 2012

Postprzez kostek45 » wtorek, 23 paź 2012, 23:11

viper napisał(a):Ja nie kwestionuje kogo kolwiek umiejętności tylko kwestie typu. "Jak można przejechać rajd pozostając na czarnym." Według mnie jasno z wypowiedzi caradosa wynika, ze jak ktoś nie jedzie na wariata to lepiej nie jechać wogóle.

A według mnie z jego wypowiedzi NIC takiego nie wynika. Nie wiem w ogóle skąd ty to wywnioskowałeś i jeszcze dorabiasz sobie do tego całą ideologię.
Z tego co ja zrozumiałem - i w pełni się z tym zgadzam - jazda Nivetta robi wrażenie podczas oglądania na żywo, a jak się ogląda onboarda (czy to z Dolnośląskiego, czy z Polskiego) to jeszcze bardziej widać szybkość, agresję i jazdę na maxa.
Avatar użytkownika
kostek45
A5
 
Posty: 823
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2010, 08:23
Lokalizacja: Świdnica

Re: 22 Rajd Dolnośląski 2012

Postprzez viper » środa, 24 paź 2012, 17:29

kostek45 napisał(a):
viper napisał(a):Ja nie kwestionuje kogo kolwiek umiejętności tylko kwestie typu. "Jak można przejechać rajd pozostając na czarnym." Według mnie jasno z wypowiedzi caradosa wynika, ze jak ktoś nie jedzie na wariata to lepiej nie jechać wogóle.

A według mnie z jego wypowiedzi NIC takiego nie wynika. Nie wiem w ogóle skąd ty to wywnioskowałeś i jeszcze dorabiasz sobie do tego całą ideologię.
Z tego co ja zrozumiałem - i w pełni się z tym zgadzam - jazda Nivetta robi wrażenie podczas oglądania na żywo, a jak się ogląda onboarda (czy to z Dolnośląskiego, czy z Polskiego) to jeszcze bardziej widać szybkość, agresję i jazdę na maxa.

:lol: a ty swoje. Ja nie napisałem o żadnym konkretnym zawodniku tylko ogólnie. Przeczytaj uważnie co jest w cudzysłowie.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: 22 Rajd Dolnośląski 2012

Postprzez kostek45 » środa, 24 paź 2012, 19:58

A ty przeczytaj swoje banialuki i wnioski wyssane z palca.

Według mnie jasno z wypowiedzi caradosa wynika, ze jak ktoś nie jedzie na wariata to lepiej nie jechać wogóle.

Nic takiego nie wynika.
Napisałeś, ze kasa nie ma znaczenia jeżeli chodzi o szybkość. To ja Ci mówię, ze ma

Czytanie ze zrozumieniem widzę kuleje - nic takiego nie napisałem. To chyba oczywiste, że kasa ma znaczenie. Ale tylko przy inwestycjach w auto. Za kasę umiejętności, agresji i pewności siebie nie kupisz.
Tylko ich za to nie krytykuje, bo to ich wybór. Łatwo krytykować kogoś za szybkość stojąc na OS i nie wiedząc jak wyglada jego sprawa finansowa i wiele czynników mających wpływ na start.

To już w ogóle szczyt tego, co sobie zinterpretowałeś. Kto kogo w tym wątku skrytykował? Kolega napisał, że Nivette szedł grubo i że aż dziwne, że nie wydzownił przy takim tempie a ty wyjeżdżasz z żalem, że ktoś krytykuje.
Myśle, ze dobrze zrozumiałem tekst, a kolega carados wypowiedział sie jak typowy kibic tzn. Wszyscy są mądrzy po za samochodem.

Jeżeli typowy kibic to taki, który mówi iż zawodnik X szedł grubo - to wielu jest takich. I powiem, więcej - duża większość zna się na rzeczy!
Moja uwaga do coradosa nie wynikała ze złośliwości tylko z faktu, ze czasami warto sie nad czymś zastanowić wydając jakaś opinie, bo wielu kibiców zawsze było by najszybszych tylko z rożnych przyczyn mogą tylko po marzyć o rajdowaniu.

To już w ogóle nie wiem apropos czego napisane. Co ma piernik do wiatraka? (ps. pomarzyć)

Koniec OT i pisania na ten temat bo widzę, że to nie ma sensu. Każesz mi czytać uważnie, a sam masz z tym duże problemy.
Amen.
Avatar użytkownika
kostek45
A5
 
Posty: 823
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2010, 08:23
Lokalizacja: Świdnica

Re: 22 Rajd Dolnośląski 2012

Postprzez viper » środa, 24 paź 2012, 20:30

Masz racje nie ma co dyskutować. Ty zostań przy kibicowaniu i dyskutowaniu. Dalsza dyskusja jest bez sensu. Skoro nie wydajesz własnych pieniędzy to skąd masz wiedzieć czy szybko czy wolno i jakie to ma konsekwencje.
P.s
Każdy głupi potrafi ocenić czy auto jedzie szybko czy wolno i do tego nie potrzeba być kibicem, ale prawdziwy kibic wie, dlaczego tak sie dzieje, a takich wlasnie kolego jest mniejszość, a nie większość tak jak ty piszesz. To, ze ktoś coś komentuje nie znaczy, ze nie jest kibicem, ale tak samo nie oznacza tego, ze ma odpowiednia wiedzę.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: 22 Rajd Dolnośląski 2012

Postprzez kamil0084 » czwartek, 25 paź 2012, 07:17

Klip z Rajdu Dolnośląskiego od MovkarFilms: http://www.youtube.com/watch?v=HeVNKqNC ... e=g-user-u
Avatar użytkownika
kamil0084
N1
 
Posty: 89
Dołączył(a): czwartek, 8 mar 2012, 18:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: 22 Rajd Dolnośląski 2012

Postprzez karokl » piątek, 26 paź 2012, 01:34

http://www.youtube.com/watch?v=GKs044hN ... e=g-high-u

rajd dolnośląski....dębowina kolonia gaj
http://www.youtube.com/channel/UClfihUG-CPbiq_gfy3fOfrg
https://www.facebook.com/Rallycoholicy?ref=hl
Avatar użytkownika
karokl
N2
 
Posty: 147
Dołączył(a): czwartek, 12 maja 2011, 22:46

Re: 22 Rajd Dolnośląski 2012

Postprzez Jarek55511 » sobota, 27 paź 2012, 17:35

Szkoda że w ten weekend niema Dolnośląskiego. Byłby kolejny Rajd Zimowy;-)
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Re: 22 Rajd Dolnośląski 2012

Postprzez janex » sobota, 27 paź 2012, 19:33

Jarek55511 napisał(a):Szkoda że w ten weekend niema Dolnośląskiego. Byłby kolejny Rajd Zimowy;-)


Oj działo by się :D Jak tam w kotlinie? Sporo śniegu czy tylko gdzieś na trawie a asfalt tylko mokry?
Oby taka pogoda była na Cieszynce.
"WRC is for boys, group B was for men"
Avatar użytkownika
janex
N3
 
Posty: 297
Dołączył(a): sobota, 2 kwi 2011, 12:39

Re: 22 Rajd Dolnośląski 2012

Postprzez Banan » sobota, 27 paź 2012, 23:41

janex napisał(a):
Jarek55511 napisał(a):Szkoda że w ten weekend niema Dolnośląskiego. Byłby kolejny Rajd Zimowy;-)


Oj działo by się :D Jak tam w kotlinie? Sporo śniegu czy tylko gdzieś na trawie a asfalt tylko mokry?
Oby taka pogoda była na Cieszynce.


Zajeba** swiat na bialo. Az boje sie pomyslec co sie dzieje w tej chwili na Siennej. Brakuje tylko ciezarowki Coca-Coli i swieta jak talala. :)

Mimo wszystko raczej dobrze, ze Dolnoslaski byl tydzien temu, bo obwiam sie, ze odcinki w gorach bylyby nieprzejezdne.
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Re: 22 Rajd Dolnośląski 2012

Postprzez Jarek55511 » niedziela, 28 paź 2012, 09:20

Jest tyle śniegu że nikt nie daje radę. Wczoraj było pięknie. Wszędzie jest 20-30cm śniegu. Myślę że daliby radę odśnieżyć wkońcu organizowali rajd zimowy. Choć to z zaskoczenia sypneło,ale niema tam jakiś band żeby nie można było przejechać. :wink:
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 38 gości

cron