Rajd Polski 2012

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Rajd Polski 2012

Postprzez Honiclbr » niedziela, 29 lip 2012, 11:05

Mamy już harmonogram tegorocznych zmagań i pierwszy raz odcinek kwalifikacyjny. Mogli jednak ulokować go gdzieś indziej...
http://www.rajdy.v10.pl/Rajd,Polski,201 ... 84286.html
Honiclbr
A5
 
Posty: 662
Dołączył(a): poniedziałek, 25 maja 2009, 11:51
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski


Re: Rajd Polski 2012

Postprzez G.R.E.G » niedziela, 29 lip 2012, 11:33

za wygodni sa ci wlodarze Polskiego, aby robic jakis testowy/kwalifikacyjny na jakiejs trasie w poblizu Mikolajek, jak jeszcze bylo w 2009 roku.Po co sie uzerac z kibicami, zalatwiac safeciarzy itp.jak mozna puscic rajdowki na zamknietym obiekcie.Dlatego my jedziemy na oglądare dopiero na sobote i niedziele.
Moje Produkcje http://rallymovies.xt.pl
To nie był five minus - Lechu K. :D
Avatar użytkownika
G.R.E.G
N2
 
Posty: 192
Dołączył(a): sobota, 27 maja 2006, 22:51
Lokalizacja: Krosno/Jasło

Re: Rajd Polski 2012

Postprzez kremer » niedziela, 29 lip 2012, 22:10

Trochę pozmieniali widzę harmonogram.
Dzień 1:
Miłki i Kruklanki to były w 2011. Sady hmm to pewnie oes koło Mikołajek Nowe Sady
Dzień 2:
Tałty jeszcze nie mam pomysłu, ale pewnie koło jeziora :) Może oes Lelek z 99 Kormorana.
Paprotki znamy dobrze oraz Mrągowo hmmm. Może znowu z Kormorana 1999 Użranki Baranowo było bliżej Mrągowa (miało 16 km).
...jesteś szybki na tyle na ile jesteś szybki....
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Re: Rajd Polski 2012

Postprzez Mad Max » poniedziałek, 30 lip 2012, 11:40

No niestety ale z tym torem Mikołajki to trochę przeginają, ja rozumiem żeby go puścić jako normalny odcinek, ale jako testowy albo kwalifikacyjny ?? jaki ma to sens.... chyba tylko dodatkowy zarobek
Tałty to będzie pewnie coś z Kormorana 1999, natomiast Mrągowo będzie coś bardziej z Kormorana 2004 choć z tego co pamiętam odcinki były po zachodniej stronie Mrągowa
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Rajd Polski 2012

Postprzez kremer » poniedziałek, 30 lip 2012, 13:00

Ma ktoś por ręka wrc z 2004 roku z mapami kormorana :) Tak jak piszesz może coś będzie z dnia 2 :)

Niech idą bardziej pod Olsztyn. Może wróci Derc kiedyś w przyszłości.

http://rajdy.hoga.pl/rajdy/04kormoran/program.asp
...jesteś szybki na tyle na ile jesteś szybki....
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Re: Rajd Polski 2012

Postprzez Mad Max » poniedziałek, 30 lip 2012, 13:37

kremer napisał(a):Niech idą bardziej pod Olsztyn. Może wróci Derc kiedyś w przyszłości.

Miło by było ale raczej w to wątpię, ze względu na długości dojazdówek, już w 2004 zawodnicy strasznie narzekali na ich długość bo odcinki pierwszego dnia były pod Olsztynem a serwis był w Mrągowie, biorąc pod uwagę że teraz jest serwis w Mikołajkach to by wychodziło koło 70km, nie mniej jednak zawsze mnie zastanawiało dlaczego organizator nie szuka odcinków po zachodniej stronie Mikołajek, myślę że coś ciekawego na pewno by się znalazło no i odszedł by problem z korkiem przez całe Mikołajki.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Rajd Polski 2012

Postprzez Mad Max » wtorek, 31 lip 2012, 21:50

Odcinek Mrągowo może pokrywać się z jednym z odcinków z Kormorana 1999 oraz 2004 - ale jest dłuższy będzie pokonywany w drugą stronę - odcinek nazywał się Baranowo - moim zdaniem będzie wyglądało to mniej więcej tak: Muntowo -> Kosewo -> Użranki -> Baranowo -> Faszcze
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Rajd Polski 2012

Postprzez kremer » środa, 1 sie 2012, 13:30

Obrazek

Tutaj jest kormo 99. Tak czy siak będą spore dojazdówki dla kibiców np z Kruklanek na Sady czy Paprotek na oes Mrągowo.
...jesteś szybki na tyle na ile jesteś szybki....
Avatar użytkownika
kremer
S2000
 
Posty: 3023
Dołączył(a): wtorek, 18 lip 2006, 15:49
Lokalizacja: z oesów

Re: Rajd Polski 2012

Postprzez Mad Max » środa, 1 sie 2012, 13:45

kremer napisał(a):http://images47.fotosik.pl/1482/4078c677d5d94d03.jpg
Tutaj jest kormo 99. Tak czy siak będą spore dojazdówki dla kibiców np z Kruklanek na Sady czy Paprotek na oes Mrągowo.

A ty myślisz że w jakim celu to jest zrobione ?? Do tego dolicz sobie spacer tak z dwa kilometry od zamkniętej drogi o oesu i masz dwa odcinki dziennie... bosko normalnie.
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Rajd Polski 2012

Postprzez MSG Racing » środa, 1 sie 2012, 14:56

Normalka chyba u nas. Po co robić coś dla kibiców. Rozumiem na drodze dojazdowej takie zamknięcie ale na bocznych do OSu. Ale w tym roku po Veszprem chyba odpuszczę Barum i na Polski pojadę, Szutry to jest to :)
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Re: Rajd Polski 2012

Postprzez ToKu » poniedziałek, 20 sie 2012, 18:11

Mnie zabiła informacja towarzysząca opublikowaniu harmonogramu:

"Opublikowanie w/w regulaminu oznacza jednocześnie, iż żaden zawodnik startujący w rajdzie nie może od 27 lipca br. znaleźć się na trasie któregokolwiek odcinka specjalnego.
Obecność będzie oznaczała niedozwolone zapoznanie z trasą."

Ja nie wiem, zawodnicy mają już mapki, czy zgadują tak jak my, gdzie im być nie wolno?

Jeżeli mają już mapki, to po co ta cała wielka jak co roku tajemnica? Jeżeli nie mają, to jak rozumiem PZMot szklane kule im przesłał? No bo inaczej byłoby to bez sensu. Ktoś mnie oświeci?
Pogłoski jakobym to ja podrzucał kłody na trasie Kormorana 2002 uważam za grubo przesadzone
Avatar użytkownika
ToKu
N3
 
Posty: 360
Dołączył(a): niedziela, 16 kwi 2006, 17:03
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Rajd Polski 2012

Postprzez Newmann » poniedziałek, 20 sie 2012, 20:47

ToKu napisał(a):Mnie zabiła informacja towarzysząca opublikowaniu harmonogramu:

"Opublikowanie w/w regulaminu oznacza jednocześnie, iż żaden zawodnik startujący w rajdzie nie może od 27 lipca br. znaleźć się na trasie któregokolwiek odcinka specjalnego.
Obecność będzie oznaczała niedozwolone zapoznanie z trasą."

Ja nie wiem, zawodnicy mają już mapki, czy zgadują tak jak my, gdzie im być nie wolno?

Jeżeli mają już mapki, to po co ta cała wielka jak co roku tajemnica? Jeżeli nie mają, to jak rozumiem PZMot szklane kule im przesłał? No bo inaczej byłoby to bez sensu. Ktoś mnie oświeci?


Co rok ta sama heca!!!
Był czas się przyzwyczaić, że przebieg trasy rajdu jest najpilniej strzeżoną tajemnicą w kraju :D
Wybierasz się w tym roku na rajdzik?
Prędkość była OK, tylko zakręt za ciasny
Avatar użytkownika
Newmann
N2
 
Posty: 182
Dołączył(a): poniedziałek, 28 maja 2007, 08:38
Lokalizacja: OS Wydminy

Re: Rajd Polski 2012

Postprzez pancernik » poniedziałek, 20 sie 2012, 21:29

W PZM chyba o to chodzi aby wyrwac jak najwiecej kasy od ludzi zamknac trasy i aby mozna bylo ogladac wszystko z daleka lub na telebimach. Nie dosc ze Rajdy umieraja to nic sie nie dzieje zeby to poprawic. Wystarczy spojrzec pare lat do tylu aby sie o tym przekonac. Ilosc eliminacji oraz ilosc zawodnikow ktorzy brali udzial oraz sponsorow. Teraz wszyscy z Polski uciekaja. Ciekaw jestem co sie stanie z rajdami ja czolowka odejdzie do sasiadow sie ganiac. Kto przyjedzie ogladac odcinki na zywo. OSy sa juz tak oddalone ze ledwo co mozna zobaczy 3 pelne OSy. Powoli przestaje sie dziwic ze wszyscy zaczynaja udawac sie na Drift.
pancernik
 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota, 28 lip 2012, 14:02

Re: Rajd Polski 2012

Postprzez pancernik » poniedziałek, 20 sie 2012, 21:51

Ciekawe kto z Eurpy nas nawiedzi w tym roku. Znow pewnie z 5 ekip. Moze Kajto bedzie mial sie z kim ganiac. Bo na chwile obecna to spina sie na 2-3 OSy a pozniej jedzie jak na drodze osiedlowej.
pancernik
 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota, 28 lip 2012, 14:02

Re: Rajd Polski 2012

Postprzez Jarek55511 » wtorek, 21 sie 2012, 08:36

Ciekawie czy Hanninen wystartuje? Pewnie nie,bo przygotować auto na szuter jak ma taką przewage pkt.a pozostale rajdy to asfalty.
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Następna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron