List otwarty do PZM

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: List otwarty do PZM

Postprzez Wloch a ty? » wtorek, 17 lip 2012, 12:53

Pan M.O przewodniczący ZSS ze świdnickiego został odsunięty od pełnienia funkcji a panowie technicy dostali upomnienie czy tam naganę jak zwał tak zwał. Dobrze że pan który miał negatywny wpływ na atmosferę będzie miał czas na przemyślenie. A inni którzy myślą że jak włożą kamizelkę PZM to stają się celebrytami rajdów to się może zastanowią. Kolejny taki Pan to pan z ZSS Rd3L.
Z rajdowym pozdrowieniem
kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem

https://www.facebook.com/WLOCH.rally
Avatar użytkownika
Wloch a ty?
N3
 
Posty: 299
Dołączył(a): środa, 22 sty 2003, 21:27
Lokalizacja: Jelenia Góra


Re: List otwarty do PZM

Postprzez CZUCZU » wtorek, 17 lip 2012, 13:16

hmmm, aż cięzko uwierzyć
http://www.czuczu.estrefa.pl

Głośno i bokiem na przednich łapach..
Avatar użytkownika
CZUCZU
N3
 
Posty: 425
Dołączył(a): wtorek, 29 sie 2006, 10:03
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: List otwarty do PZM

Postprzez żółtodziób » środa, 18 lip 2012, 00:43

Wloch a ty? napisał(a):Pan M.O przewodniczący ZSS ze świdnickiego został odsunięty od pełnienia funkcji a panowie technicy dostali upomnienie czy tam naganę jak zwał tak zwał. Dobrze że pan który miał negatywny wpływ na atmosferę będzie miał czas na przemyślenie. A inni którzy myślą że jak włożą kamizelkę PZM to stają się celebrytami rajdów to się może zastanowią. Kolejny taki Pan to pan z ZSS Rd3L.


I to wszystko? Nawijaj bom ciekaw... jak mniemam kary anulowane w związku z tym, niemniej jednak interesuje mnie czy coś "globalnie" ruszyło, choćby w minimalnym stopinu, czy na miejsce owgo pana przyjdzie następny jegomość, jemu podobny...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: List otwarty do PZM

Postprzez Wloch a ty? » środa, 18 lip 2012, 10:45

Przyjdzie następny gość ale nie wiem czy podobny? Z tego co go znam przez tyle lat to, podobny nie jest. Nie pali, nie pije, regulaminy zna doskonale, dzień dobry odpowiada, porozmawia z każdym. Potrafi merytorycznie wytłumaczyć jakieś zawiłości regulaminowe. Mam nadzieję że się mu nie zmieni z powodu zajmowanego miejsca. Ryszard Krawczyk przewodniczącym ZSS a Jarek Noworul będzie obserwował. Co do reszty tzn kary za wydechy GKSS chce rozmawiać i ustalić to z powołaną radą zawodników. Tomasz Czopik będzie zawodnikiem przy ZSS podobnie jak w F1 przy sędziach jest zawodnik, tak ma być na Rzeszowskim.
Z rajdowym pozdrowieniem
kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem

https://www.facebook.com/WLOCH.rally
Avatar użytkownika
Wloch a ty?
N3
 
Posty: 299
Dołączył(a): środa, 22 sty 2003, 21:27
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: List otwarty do PZM

Postprzez Cebeer » środa, 18 lip 2012, 21:14

Wielkie Graty dla SZR, podziękowania również dla PZMot za pokazanie żę choć trochę się da, może jak zbierzemy się do kupy i popracujemy dalej przez kilka lat to coś się poprawi w tych rajdach !!
Ja tam pomału wierzę co raz bardziej !
Cebeer
 
Posty: 40
Dołączył(a): poniedziałek, 31 mar 2008, 18:34
Lokalizacja: Katowice, Sarnów

Re: List otwarty do PZM

Postprzez żółtodziób » czwartek, 19 lip 2012, 00:21

No ja nie ukrywam,że byłem sceptyczny co do możliwości wpłynięcia na beton. Ale bardzo miło jest się w ten sposób pomylić. Co do jednego miałem rację - trąbiłem, że tylko wspólne i konsekwentne działanie zawodników może przynieść jakiś efekt. Oczywiscie przyznaję się bez bicia, obstawiałem raczej, że dopóki nie włączy się w protest ścisła czołówka to niczego nie da się ugrać, ale tym bardziej pozytywnie odbieram fakt, że udało się sporo wywalczyć bez wsparcia czołowych zawodników, widzę większe szanse na podobnie skuteczne działania w przyszłosci.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: List otwarty do PZM

Postprzez maurycy » sobota, 21 lip 2012, 10:30

Tak tak, wielki sukces!!! Z 3-osobowego grona ZSS robiącego przekręt na głośności w Świdnicy ukarano tylko 1 gościa, a nawet nie ukarano tylko odsunięto, a kolejny został przewodniczącym ZSS na Rzeszów, czyli awansował. Tak jakby w 3 osobowym gronie wszyscy byli super tylko 1 nieuczciwy wszystkich terroryzował.
maurycy
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 6 cze 2012, 19:48

Poprzednia strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości

cron