Rajd Karkonoski 2012

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Rajd Karkonoski 2012

Postprzez Gąsior » środa, 20 cze 2012, 18:06

Glaniu napisał(a):Teraz rola karzącego w kibicach i mediach. Myśle, ze na pytanie :"ile wolniej było by bez nielegali" zrobi się łyso i da do zastanowienia innym. Trzeba pietnowac takie zachowania i w nas siła .


Przy całym szacunku i bijąc się w piersi - rady to jeden wielki klub wzajemnej adoracji. Zaczynając od zawodników, poprzez media, na kibicach kończąc. Jak bywam czasem na strefie serwisowej i widzę jak zachowują się członkowie zespołów, nawet takich których zawodnik "zarobił" właśnie kilka sekund na kilometrze na poprzedniej pętli to śmiać mi się chce. Każdy napuszony jak paw w firmowym polarku z miną największego w promieniu kilometra eksperta od rajdów.

I w tej właśnie rzeczywistości odnajdują się dziennikarze którzy chodzą z zawodnikami na przysłowiową wódkę, więc aby nie psuć atmosfery nigdy nie zadają niewygodnych pytań. Bo by można stracić kumpla albo i gorzej - reklamodawcę.

Tylko kibice mogą coś zdziałać - trzeba GG tak "przywitać" na starcie żeby się odechciało Polski na jakiś czas.

A odnośnie upalania to już kiedyś pisałem o GG - niech startuje na 1/4 mili. Tam się raczej nie pogubi, ale może z przyzwyczajenia i tam by upalał. :wink:
Avatar użytkownika
Gąsior
N3
 
Posty: 353
Dołączył(a): środa, 14 lip 2004, 00:29
Lokalizacja: Jelenia Góra


Re: Rajd Karkonoski 2012

Postprzez luks » środa, 20 cze 2012, 19:02

i tak to wlasnie wyglada.Flaszka dla Gasiora.
rajdy
rajdy
rajdy
Avatar użytkownika
luks
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): sobota, 22 mar 2003, 22:13
Lokalizacja: 71

Re: Rajd Karkonoski 2012

Postprzez Szpera » środa, 20 cze 2012, 21:02

Witam. Czy ktoś słyszał o obiecanej nagrodzie od Tomka Kuchara? Były rozmowy z organizatorem komu przekazać obiecana kwotę? Wypadało by słowa dotrzymać co może będzie zachęta do dalszej kontroli oesow, zwłaszcza przed Rajdem Rzeszowskim... Domowym dla dwóch zawodników z czołówki RSMP ;)
Szpera
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 18 cze 2012, 00:22

Re: Rajd Karkonoski 2012

Postprzez Jarek55511 » środa, 20 cze 2012, 21:09

Fajna inicjatywa,ale co to da? Na Karkonoskim miałybyć protesty przeciwko PZMotu i ich kar za wydechy na Świdnickim i co było? NIC! Niestety nie jesteśmy tak zgrani. Większości to nie obchodzi że on upala bo bynajmniej szybciej jedzie a Nam kibica to się podoba. A upalanie to powinno przeszkadzać zawodniką,bo to oni z nim przegrywają przez jego nie uczciwość. A jeśli chodzi o ich adoracje to niech tak sobie robią a nic nie ugrają na Międzynarodowej arenie bo tam dostaną baty!!
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Re: Rajd Karkonoski 2012

Postprzez zenon » środa, 20 cze 2012, 21:28

Szpera napisał(a):Witam. Czy ktoś słyszał o obiecanej nagrodzie od Tomka Kuchara? Były rozmowy z organizatorem komu przekazać obiecana kwotę? Wypadało by słowa dotrzymać co może będzie zachęta do dalszej kontroli oesow, zwłaszcza przed Rajdem Rzeszowskim... Domowym dla dwóch zawodników z czołówki RSMP ;)


Spodziewasz sie zaplaty od goscia ktory robil takie rzeczy:
http://www.youtube.com/watch?v=-ujcvfaVg0w
Pewnie siedzi teraz w jamce zeby czasem sobie nikt o obietnicy nie przypomnial ....
Impraza na codzien a w weekendy 126p900
Avatar użytkownika
zenon
 
Posty: 15
Dołączył(a): sobota, 26 maja 2012, 09:37
Lokalizacja: Polska

Re: Rajd Karkonoski 2012

Postprzez wanderer » środa, 20 cze 2012, 22:21

zenon napisał(a):
Szpera napisał(a):Witam. Czy ktoś słyszał o obiecanej nagrodzie od Tomka Kuchara? Były rozmowy z organizatorem komu przekazać obiecana kwotę? Wypadało by słowa dotrzymać co może będzie zachęta do dalszej kontroli oesow, zwłaszcza przed Rajdem Rzeszowskim... Domowym dla dwóch zawodników z czołówki RSMP ;)


Spodziewasz sie zaplaty od goscia ktory robil takie rzeczy

Sprawa nie jest zakończona. Grzyb będzie się odwoływał, więc jest jeszcze szansa, że go uniewinnią. :roll: A poza tym policjant chyba nie może zgłaszać się po takie nagrody pieniężne, a może jeszcze mu się dostanie od Grzyba za przekazanie informacji o zatrzymaniu organizatorowi rajdu.

PS.
Swoją drogą, mamy ostatnio większy przypływ nowych użytkowników. Oby tylko nie sezonowych. Ja mam nadzieję, że będziecie się udzielać nie tylko w jednym temacie i zostaniecie z nami na dłużej. :wink:
wanderer
A6
 
Posty: 1201
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2010, 13:21

Re: Rajd Karkonoski 2012

Postprzez Zajcev » środa, 20 cze 2012, 22:33

wanderer napisał(a):
zenon napisał(a):
Szpera napisał(a):Witam. Czy ktoś słyszał o obiecanej nagrodzie od Tomka Kuchara? Były rozmowy z organizatorem komu przekazać obiecana kwotę? Wypadało by słowa dotrzymać co może będzie zachęta do dalszej kontroli oesow, zwłaszcza przed Rajdem Rzeszowskim... Domowym dla dwóch zawodników z czołówki RSMP ;)


Spodziewasz sie zaplaty od goscia ktory robil takie rzeczy

Sprawa nie jest zakończona. Grzyb będzie się odwoływał, więc jest jeszcze szansa, że go uniewinnią. :roll: A poza tym policjant chyba nie może zgłaszać się po takie nagrody pieniężne, a może jeszcze mu się dostanie od Grzyba za przekazanie informacji o zatrzymaniu organizatorowi rajdu.

PS.
Swoją drogą, mamy ostatnio większy przypływ nowych użytkowników. Oby tylko nie sezonowych. Ja mam nadzieję, że będziecie się udzielać nie tylko w jednym temacie i zostaniecie z nami na dłużej. :wink:



a moze ten swiadek ktory go widzial i to zglosil?:)
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Re: Rajd Karkonoski 2012

Postprzez Sebekrally » środa, 20 cze 2012, 22:38

Z nieoficjalnej informacji którą otrzymałem wynika, że MO zatrzymało GG do rutynowej kontroli, a sprawę widział i zgłosił ktoś związany z rajdem i od tego się zaczęło.
BTW
Gdyby mieli czyste sumienie nie wycofywali by zgłoszenia tylko szli w zaparte przed ZSS :!:
Sebekrally
A5
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 30 cze 2009, 21:03
Lokalizacja: Gdynia

Re: Rajd Karkonoski 2012

Postprzez zenon » środa, 20 cze 2012, 22:43

wanderer napisał(a):PS.
Swoją drogą, mamy ostatnio większy przypływ nowych użytkowników. Oby tylko nie sezonowych. Ja mam nadzieję, że będziecie się udzielać nie tylko w jednym temacie i zostaniecie z nami na dłużej. :wink:


zarejestrowalem sie niedawno ale czytam forum wlasciwie od zlikwidowania komentsow pod artykulami wiec dzien dobry wszystkim :mrgreen:
Impraza na codzien a w weekendy 126p900
Avatar użytkownika
zenon
 
Posty: 15
Dołączył(a): sobota, 26 maja 2012, 09:37
Lokalizacja: Polska

Re: Rajd Karkonoski 2012

Postprzez Gąsior » czwartek, 21 cze 2012, 08:08

wanderer napisał(a):
zenon napisał(a):
Szpera napisał(a):Swoją drogą, mamy ostatnio większy przypływ nowych użytkowników. Oby tylko nie sezonowych. Ja mam nadzieję, że będziecie się udzielać nie tylko w jednym temacie i zostaniecie z nami na dłużej. :wink:


Jestem tu od dawna ale jako czytający, ale przelała się czara goryczy
A jak już się rozpiszę to mnie nie powstrzymacie :wink:
Avatar użytkownika
Gąsior
N3
 
Posty: 353
Dołączył(a): środa, 14 lip 2004, 00:29
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Rajd Karkonoski 2012

Postprzez marrcus » czwartek, 21 cze 2012, 19:12

Może go ukamienować, ukrzyżować albo odstrzelić, tak będzie dobrze !?
Avatar użytkownika
marrcus
N3
 
Posty: 492
Dołączył(a): sobota, 14 cze 2008, 17:24
Lokalizacja: Gorzów

Re: Rajd Karkonoski 2012

Postprzez bercik » czwartek, 21 cze 2012, 19:50

marrcus napisał(a):Może go ukamienować, ukrzyżować albo odstrzelić, tak będzie dobrze !?

hehe...
Avatar użytkownika
bercik
A5
 
Posty: 702
Dołączył(a): środa, 21 maja 2008, 23:50
Lokalizacja: okolice Rzeszowa

Re: Rajd Karkonoski 2012

Postprzez maniutek » czwartek, 21 cze 2012, 19:53

proponuje odciąć ogonek/nóżkę :)
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu tylko żuje pszczoły
Avatar użytkownika
maniutek
N1
 
Posty: 51
Dołączył(a): środa, 21 gru 2011, 17:53
Lokalizacja: jelenia góra

Re: Rajd Karkonoski 2012

Postprzez RajducH » czwartek, 21 cze 2012, 20:44

marrcus napisał(a):Może go ukamienować, ukrzyżować albo odstrzelić, tak będzie dobrze !?


nie, wystarczy żeby nie było równych i równiejszych zezwolić wszystkim na nielegale :D
Zawsze Jest Nadzieja :D KUZI OGNIA !!!
Avatar użytkownika
RajducH
A6
 
Posty: 1426
Dołączył(a): niedziela, 1 lut 2004, 18:32
Lokalizacja: ... zza siedmiu gór

Re: Rajd Karkonoski 2012

Postprzez Zoe » czwartek, 21 cze 2012, 20:48

marrcus napisał(a):Może go ukamienować, ukrzyżować albo odstrzelić, tak będzie dobrze !?



Pewnie, najlepiej nie karać, bo upalanie jest koko koko Grzesio spoko.
Avatar użytkownika
Zoe
A5
 
Posty: 658
Dołączył(a): niedziela, 6 wrz 2009, 02:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron