40 Rajd Świdnicki - Krause 2012

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: 40 Rajd Świdnicki - Krause 2012

Postprzez Wloch a ty? » czwartek, 26 kwi 2012, 17:00

my tak zrobiliśmy
samochód trzeba było zostawić ze 3 km bo podobno nie było już miejsc co było kłamstwem, bo jak lecieliśmy biegiem żeby zdarzyć to ciągle mijaliśmy wolne miejsca, już było ostre wkur... bo czas leciał, zobaczyliśmy samochód OOO na górze i ludzi wdrapujących się na nią, wiec mało myśląc polecieliśmy za nimi żeby zdarzyć, jak doleciałem na górę zostawiając grupę bo musiałem zdarzyć na kajtka i zdarzyłem... przejechał powoli, pomachał i fotograf nas oświecił ze tu już dojazdówka... wkurw... na maxa, lecimy dojazdówką w strone odcinka, na metę stop wpadłem jak chiwst zjeżdżał... zanim poczekałem na grupę to już było nie warto bo do mety lotnej było kolejne kilkaset metrów

wielu ludzi tak zrobili w ...uja, paru miało nawet porządna agresje... i jak burdalski nas mijał to poleciało mu parę słów szczerości[/quote]

To że skrócono odcinek to nie decyzja Burdalskiego ani nie jego wniosek. Chcieli tego zawodnicy i dostali. Szkoda że musieli czekać do rana na komunikat. Dzięki temu kibice też nie mieli żadnej informacji. Może trzeba by pomyśleć o jakiejś platformie informacyjnej dla kibiców. Czy jakiś odcinek jest odwołany czy opóźniony skrócony. itd... Będzie ankieta przygotowana przez SZR dla kibiców piszcie jakie macie spostrzeżenia pomysły itd.. Burdalski może odwołać jak jest niebezpiecznie tzn nawet tego nie może, może wnioskować do ZSS i to oni podejmują wszystkie decyzje.
Z rajdowym pozdrowieniem
kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem

https://www.facebook.com/WLOCH.rally
Avatar użytkownika
Wloch a ty?
N3
 
Posty: 299
Dołączył(a): środa, 22 sty 2003, 21:27
Lokalizacja: Jelenia Góra


Re: 40 Rajd Świdnicki - Krause 2012

Postprzez luks » czwartek, 26 kwi 2012, 17:02

jak spotkałem auto organizatora B na zjeździe na szuter, to powiezdiałem typowi, żeby uważali co piszą w komunikatach prasowych bo lepiej by napisali, że po intensywnych deszczu łącznik jest nieprzejezdny a nie że już po zapoznaniu.. wspomniałęm o zamkniętym Lubachowie w górę.. jeden gość zupełnie nie przejął się, drugi wyglądał na rozbawionego, że 'głupi kibic nie wie' ..
na końcu zapytali czy będziemy do końca to moglibyśmy zdjąć taśmy żeby otworzyć drogę na Głuszycę.. mój kumpel był przez chwilę tak wkr.wiony że chciał przepiąc te taśmy od razu i wszystkich puścić poza łącznikiem prze Głuszycę.. no ale to byłaby lekka przeginka
rajdy
rajdy
rajdy
Avatar użytkownika
luks
N3
 
Posty: 452
Dołączył(a): sobota, 22 mar 2003, 22:13
Lokalizacja: 71

Re: 40 Rajd Świdnicki - Krause 2012

Postprzez kmederski » czwartek, 26 kwi 2012, 19:02

kuba313 , jezeli pomiar przeprowadzony byl niezgodnie z wytycznymi FIA, to wezcie sie w kupe i piszcie odwolanie, jesli trzeba to nawet do FIA. Pytanie dodatkowe, czy sankcja za niezaplacenie kary finansowej moze byc niedopuszczenie do nastepnego rajdu.

Zaloga Kajetanowicz/Baran tez byla ukarana z tego co widze. Zwroccie sie do Barana z inicjatywa. Kto jak kto, ale on zna zapewne regulaminy jak nikt inny. Przed laty to udowodnil na Polskim :mrgreen:

Mialo byc lepiej w PZM przy nowych wladzach, a jest znacznie gorzej :evil:
kmederski
N3
 
Posty: 446
Dołączył(a): środa, 18 lis 2009, 13:26
Lokalizacja: kolwiek

Re: 40 Rajd Świdnicki - Krause 2012

Postprzez kormoran » czwartek, 26 kwi 2012, 22:06

Z tego co mi wiadomo kara jest nie odwołalna, a odwołanie napisało wielu zawodników. Nie opłacenie kary prawdopodobnie będzie skutkować odebraniem licencji.
kormoran
 
Posty: 31
Dołączył(a): niedziela, 14 cze 2009, 22:36

Re: 40 Rajd Świdnicki - Krause 2012

Postprzez midenek » czwartek, 26 kwi 2012, 22:08

trdlik napisał(a):some of my pics from Rajd Swidnicki Krause
http://www.martintrdla.com/rally/12/swidnicki/index.htm
or more pics there
http://www.nomaks-racing.com/index.php?stranka=339
regards, M.


this and rest of picture are really amazing ;) you have good skills (and perhaps good camera ;) )

speedyzxz napisał(a):Post przez speedyzxz » Cz kwi 26, 2012 11:06 am
cudze chwalicie, swego nie znacie :wink:

http://www.zbury.type.pl/gallery/167.html


Jeśli nie dostrzegasz różnicy poziomu zdjęć, a przede wszystkim ujęć i jakości.... to już nic nie poradzimy ;)
Te twoje także są dosyć dobre, ale tamte , zagranicznego kolegi - są o poziom lepsze ;)
midenek
 
Posty: 21
Dołączył(a): sobota, 16 lip 2011, 18:30

Re: 40 Rajd Świdnicki - Krause 2012

Postprzez speedyzxz » czwartek, 26 kwi 2012, 22:24

midenek napisał(a):Jeśli nie dostrzegasz różnicy poziomu zdjęć, a przede wszystkim ujęć i jakości.... to już nic nie poradzimy ;)


Cóż, fakt nic nie że poradzimy że mi się podoba o wiele bardziej galeria Zbyszka :wink:
http://rajdy-klasyfikacje.cba.pl - klasyfikacje WRC, ERC, RSMP i WRX!
Avatar użytkownika
speedyzxz
S1600
 
Posty: 2852
Dołączył(a): wtorek, 20 cze 2006, 21:46
Lokalizacja: Wapno/Poznań

Re: 40 Rajd Świdnicki - Krause 2012

Postprzez kuba313 » czwartek, 26 kwi 2012, 22:56

kmederski napisał(a):kuba313 , jezeli pomiar przeprowadzony byl niezgodnie z wytycznymi FIA, to wezcie sie w kupe i piszcie odwolanie, jesli trzeba to nawet do FIA. Pytanie dodatkowe, czy sankcja za niezaplacenie kary finansowej moze byc niedopuszczenie do nastepnego rajdu.

Zaloga Kajetanowicz/Baran tez byla ukarana z tego co widze. Zwroccie sie do Barana z inicjatywa. Kto jak kto, ale on zna zapewne regulaminy jak nikt inny. Przed laty to udowodnil na Polskim :mrgreen:

Mialo byc lepiej w PZM przy nowych wladzach, a jest znacznie gorzej :evil:


Zawodnicy z czołówki RSMP poza niesmakiem mają to w d....
Budżetu tych zespołów nawet nie draśnie taka kara i nikt przez to nie będzie się narażał.
Niezapłacenie jest równoznaczne z niedopuszczeniem.
Inaczej zupełnie z zawodnikami, którzy mają 3tyś czy 5tyś na rajd i taka kara boli jak przeciętnego człowieka mandat za wyprzedzanie na pasach... tylko, że tu ukarani w większości nie są temu winni...
No chyba, że chcemy rajdów, gdzie auta, będą na seryjnych wydechach jeździć, ale to ani bezpieczne ani fajne, a tak naprawdę z wieloma homologacjami opartymi na kitach, niemożliwe.
kuba313
N1
 
Posty: 79
Dołączył(a): czwartek, 16 gru 2010, 22:59

Re: 40 Rajd Świdnicki - Krause 2012

Postprzez TurboWiewior » czwartek, 26 kwi 2012, 23:13

TurboWiewior
 
Posty: 23
Dołączył(a): środa, 14 paź 2009, 15:12

Re: 40 Rajd Świdnicki - Krause 2012

Postprzez midenek » piątek, 27 kwi 2012, 15:16

ja jestem ciekaw kiedy w koncu powstanie taka organizacja podobna do PZMu i bedzie organizowac rajdy cos na styl kamionek czy 3Ligi. Wtedy jak nagle 3/4 ekip ucieknie z pzm'u (RPP szczegolnie) to wtedy dopiero moze zaczna myslec o wewnetrznych zmianach :)
midenek
 
Posty: 21
Dołączył(a): sobota, 16 lip 2011, 18:30

Re: 40 Rajd Świdnicki - Krause 2012

Postprzez seal » piątek, 27 kwi 2012, 20:03

midenek napisał(a):ja jestem ciekaw kiedy w koncu powstanie taka organizacja podobna do PZMu i bedzie organizowac rajdy cos na styl kamionek czy 3Ligi. Wtedy jak nagle 3/4 ekip ucieknie z pzm'u (RPP szczegolnie) to wtedy dopiero moze zaczna myslec o wewnetrznych zmianach :)


Polecam następującą lekturę: Regulamin Sportowy Rajdowych Mistrzostw Regionalnych oraz pozostałe regulaminy. Wszystko ci się wyjaśni :idea:
Avatar użytkownika
seal
A5
 
Posty: 793
Dołączył(a): sobota, 28 lip 2007, 14:22
Lokalizacja: Czasław

Re: 40 Rajd Świdnicki - Krause 2012

Postprzez RALLYjupik26 » piątek, 27 kwi 2012, 20:27

http://rajdy.autoklub.pl/gallery/pictur ... 16055/?i=1

Gdzie takie miejsce na Świdnickim było :?:
http://www.youtube.com/user/RALLYjupik26?feature=mhee
RALLYjupik26
N3
 
Posty: 378
Dołączył(a): czwartek, 7 lip 2011, 13:51
Lokalizacja: Okolice Żywca

Re: 40 Rajd Świdnicki - Krause 2012

Postprzez gabrally » piątek, 27 kwi 2012, 20:36

RALLYjupik26 napisał(a):http://rajdy.autoklub.pl/gallery/picture/id/1335516055/?i=1

Gdzie takie miejsce na Świdnickim było :?:


To dojazdówka, czyli łącznik szutrowy który jeszcze w piątek przed rajdem był odcinkiem specjalnym :wink:
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Re: 40 Rajd Świdnicki - Krause 2012

Postprzez cytrus » piątek, 27 kwi 2012, 20:38

To miejsce to łącznik szutrowy, który oczywiście odwołano. Po nocnych opadach deszczu trochę uzbierało się wody w kałużach.
Avatar użytkownika
cytrus
N1
 
Posty: 73
Dołączył(a): środa, 7 maja 2008, 18:24
Lokalizacja: Jaworzno

Re: 40 Rajd Świdnicki - Krause 2012

Postprzez RALLYjupik26 » piątek, 27 kwi 2012, 23:47

A to ten łącznik sory niebyłem na Świdnickim nie jestem w temacie ale to chyba najciekawsza dojazdówka w RSMP 2012 :D
http://www.youtube.com/user/RALLYjupik26?feature=mhee
RALLYjupik26
N3
 
Posty: 378
Dołączył(a): czwartek, 7 lip 2011, 13:51
Lokalizacja: Okolice Żywca

Re: 40 Rajd Świdnicki - Krause 2012

Postprzez Honiclbr » sobota, 28 kwi 2012, 00:37

Nasi organizatorzy chyba aż za bardzo naśladują czasami WRC
Obrazek
Honiclbr
A5
 
Posty: 662
Dołączył(a): poniedziałek, 25 maja 2009, 11:51
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości