Klasa Astra w RSMP

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Re: Klasa Astra w RSMP

Postprzez wrx » piątek, 27 sty 2012, 10:08

Jarek55511 napisał(a):Niestety Ośką śmierć.


tu sie nie zgodze - w Mistrzostwach GB od tego albo od przyszlego roku w generalce beda mogly byc klasyfikowane tylko oski!! W Polsce naszym biednym kraju tez tak powinno byc. Wyobrazcie soebie jak wszyscy by jezdzili C2/DS - byloby jak w Pucharze Peugeota za najlepszych lat i to wszystkich na raz :)
Avatar użytkownika
wrx
N3
 
Posty: 371
Dołączył(a): środa, 11 sty 2006, 12:10
Lokalizacja: z kątowni :P


Re: Klasa Astra w RSMP

Postprzez viper » piątek, 27 sty 2012, 12:32

wrx napisał(a):
Jarek55511 napisał(a):Niestety Ośką śmierć.


tu sie nie zgodze - w Mistrzostwach GB od tego albo od przyszlego roku w generalce beda mogly byc klasyfikowane tylko oski!! W Polsce naszym biednym kraju tez tak powinno byc. Wyobrazcie soebie jak wszyscy by jezdzili C2/DS - byloby jak w Pucharze Peugeota za najlepszych lat i to wszystkich na raz :)

no już to widze jaki bunt by był i jakie komentarze, a gdzie s2000. co ty kolego opowiadasz.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Klasa Astra w RSMP

Postprzez MSG Racing » sobota, 28 sty 2012, 00:15

Viper ciągle się nie popisujesz. Od tego roku na 100% TYLKO ośki w Mistrzostwach GB będą zdobywać punkty. Było już tak na przełomie lat 90 i 2000. Wówczas mówiło się Wyspa Kit Carów bo w jednym rajdzie jechało ich ponad 20.
Potem to wyszło na dobre. Tańsze a co za tym idzie bardziej dostępne auta, duża ich stawka, duża rywalizacja, show, szał, kasa i rozwój.
N4, R4, WRC i S2000 będą mogły jeździć ale tylko w swojej klasie.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Re: Klasa Astra w RSMP

Postprzez kaczmarek » sobota, 28 sty 2012, 00:47

Tylko ośki klasyfikowane są od zeszłego 2011r - panowie "znawcy tematu i interesujący się rajdami".
kaczmarek
N2
 
Posty: 173
Dołączył(a): sobota, 23 gru 2006, 20:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: Klasa Astra w RSMP

Postprzez Zoe » sobota, 28 sty 2012, 00:50

viper napisał(a):
wrx napisał(a):
Jarek55511 napisał(a):Niestety Ośką śmierć.


tu sie nie zgodze - w Mistrzostwach GB od tego albo od przyszlego roku w generalce beda mogly byc klasyfikowane tylko oski!! W Polsce naszym biednym kraju tez tak powinno byc. Wyobrazcie soebie jak wszyscy by jezdzili C2/DS - byloby jak w Pucharze Peugeota za najlepszych lat i to wszystkich na raz :)

no już to widze jaki bunt by był i jakie komentarze, a gdzie s2000. co ty kolego opowiadasz.


Abstrahując od tematu myślę, że byłby ciekawie zobaczyć Kuzaja, Kuchara, Bębnów, Briana i całą zgraję w pucharze DS3 ;)
Avatar użytkownika
Zoe
A5
 
Posty: 658
Dołączył(a): niedziela, 6 wrz 2009, 02:00

Re: Klasa Astra w RSMP

Postprzez okun911 » sobota, 28 sty 2012, 01:56

kaczmarek napisał(a):Tylko ośki klasyfikowane są od zeszłego 2011r - panowie "znawcy tematu i interesujący się rajdami".


"Znawców tematu i interesujących się rajdami" się nie poprawia :D , mistrzem Wielkiej Brytanii w 2011 został David Bogie w Evo 9, dopiero od tego roku w generalce punktują tylko ośki, w Australii ma być tak od 2013.
Avatar użytkownika
okun911
N2
 
Posty: 151
Dołączył(a): wtorek, 13 kwi 2010, 21:56
Lokalizacja: Iława

Re: Klasa Astra w RSMP

Postprzez MSG Racing » sobota, 28 sty 2012, 02:09

No właśnie rok ubiegły był przejściowym. Bo już promowano auta z napędem na jedną OŚ.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Re: Klasa Astra w RSMP

Postprzez viper » sobota, 28 sty 2012, 14:58

MSG Racing napisał(a):Viper ciągle się nie popisujesz. Od tego roku na 100% TYLKO ośki w Mistrzostwach GB będą zdobywać punkty. Było już tak na przełomie lat 90 i 2000. Wówczas mówiło się Wyspa Kit Carów bo w jednym rajdzie jechało ich ponad 20.
Potem to wyszło na dobre. Tańsze a co za tym idzie bardziej dostępne auta, duża ich stawka, duża rywalizacja, show, szał, kasa i rozwój.
N4, R4, WRC i S2000 będą mogły jeździć ale tylko w swojej klasie.

Anglia to dziwny kraj, bo W 90 procentach na świecie ruch jest prawostronny, a w Anglii lewo i co nikt nie zmienia na prawo.
Porownie nas do Anglii ma taki sam sens jak porównanie ruchu ulicznego w Anglii i w Polsce. Nigdy nie będzie tak, ze bedą oski krolowaly, bo z naturalnego punktu widzenia czterolapybędą szybsze. No chyba, ze na całym świecie by był zakaz, aut z napedem na 4 koła. Co mnie to obchodzi, ze tak jest w Anglii, a jak myślisz, ze oska taka tania to sobie przyczytaj jeden z ostanich numerów wrc. Tam jest opis c3. To jak to jest tanio to ja wole lencera za podobna kasę widzieć. Jak ty taki zwolennik lat 90 to jezdzij fiatem 126 p.
Tak szol i szał ,a poczytaj sobie fora, jak połowa beczy, ze u nas mało s2000 i tylko 30 zawodników ,a ty mówisz o takim przepisie, bądź realista. o tym, ze ten temat dotyczy czegos innego chyba wspominać nie muszę.
P.s daj sobie spokój z takim tekstami, bo ja nie twierdzilem, ze tak nie jest. Nawet sie nie wypowiadalem na temat Anglii . No chyba, ze szukasz bezsensowej zaczepki, bo tacy na forach tez są.
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Klasa Astra w RSMP

Postprzez MSG Racing » sobota, 28 sty 2012, 16:03

Mistrzu gdzie ja tutaj porównywałem Anglię do Polski? I nie wyskakuj mi z odwracaniem kota ogonem! eeh
Co do Lancera zgadzam się powinien być szybszy ale ja osobiście bym wolał jechać ostrą Ośką niż jakimś "niedokończonym" Lancerem (mimo że Lancer a raczej Impreza kusi). Może dlatego, że nie chce się wozić.
Anglia dziwny kraj to fakt, widziałem na właśnie oczy, ale nie zmienia to faktu, że u nich jest lepiej i można to brać za wzór.
Tylko do tego trzeba mieć w głowie.
Również kończę offtopa.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Re: Klasa Astra w RSMP

Postprzez viper » sobota, 28 sty 2012, 16:30

MSG Racing napisał(a):Mistrzu gdzie ja tutaj porównywałem Anglię do Polski? I nie wyskakuj mi z odwracaniem kota ogonem! eeh
Co do Lancera zgadzam się powinien być szybszy ale ja osobiście bym wolał jechać ostrą Ośką niż jakimś "niedokończonym" Lancerem (mimo że Lancer a raczej Impreza kusi). Może dlatego, że nie chce się wozić.
Anglia dziwny kraj to fakt, widziałem na właśnie oczy, ale nie zmienia to faktu, że u nich jest lepiej i można to brać za wzór.
Tylko do tego trzeba mieć w głowie.
Również kończę offtopa.

... wszędzie jest lepiej tam gdzie nas nie ma.
Co do wiezienia sie to co oska to sie nie można wiezc. Zapomniałeś, ze za kierownica siedzi kierowca. :D
viper
S2000
 
Posty: 3003
Dołączył(a): poniedziałek, 26 gru 2011, 21:42

Re: Klasa Astra w RSMP

Postprzez kaczmarek » niedziela, 29 sty 2012, 01:01

Znawców tematu i interesujących się rajdami" się nie poprawia , mistrzem Wielkiej Brytanii w 2011 został David Bogie w Evo 9, dopiero od tego roku w generalce punktują tylko ośki, w Australii ma być tak od 2013.
Sorka z relacji telewizyjnych zrozumiałem że 4łapy klasyfikowane są tylko w swojej klasie, a o mistrza walczą ośki. Zwracam honor.
kaczmarek
N2
 
Posty: 173
Dołączył(a): sobota, 23 gru 2006, 20:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: Klasa Astra w RSMP

Postprzez Jarek55511 » niedziela, 29 sty 2012, 11:48

A ilu już jest kierowców chętnych na starty w Pucharze Opla?
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Re: Klasa Astra w RSMP

Postprzez lukas004 » poniedziałek, 2 kwi 2012, 18:41

Podpinam się pod pytanie Jarka. Czy są jakieś pewniaki za wyjątkiem Kramara?
lukas004
 
Posty: 26
Dołączył(a): piątek, 22 kwi 2011, 17:11

Re: Klasa Astra w RSMP

Postprzez Andrzej » poniedziałek, 2 kwi 2012, 19:29

Na forum była mowa o Mrozku (jechał Astrą Czechowice).
www.msg-rally.pl
Avatar użytkownika
Andrzej
A6
 
Posty: 1522
Dołączył(a): niedziela, 28 sie 2005, 18:41
Lokalizacja: Gliwice / Kraków

Re: Klasa Astra w RSMP

Postprzez menson » poniedziałek, 2 kwi 2012, 21:44

Górny, Rosiak, Ryznar, Krysiak, Gilewski, Lewandowski, Kramarczyk
https://www.facebook.com/jbmotorsportpoland/
menson
A5
 
Posty: 600
Dołączył(a): piątek, 14 lis 2003, 12:41
Lokalizacja: Żywiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości

cron