Sezon 2011, jaki był? kto się wyróżnił, a kto zawiódł?

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski

Moderator: SebaSTI

Sezon 2011, jaki był? kto się wyróżnił, a kto zawiódł?

Postprzez holek1987 » czwartek, 24 lis 2011, 14:40

Witam. Otwieram ten temat bo jestem ciekaw waszych spostrzeżeń i opinii na temat tegorocznego sezonu RSMP. Sezon rozpoczął się fajnym zimowym Lotosem dzięki Bogu śnieg był i impreza zdała egzamin. Rajd Świdnicki wiadomo wszystko fajnie tylko troche mniej Walimia (po dwa przejazdy na etap, kiedyś też latało się pod górkę można by odwrócić odcinek i spoko). Kolejne imprezy też bardzo fajne tylko że Karkonoski troche trase zmienił, brakło mi Podgórzyna czy Przesieki no i ten super oes na Zabobrzu fajna sprawa szkoda że i jego zabrakło. Polski, Rzeszowski czy Dolnośląski też bardzo fajnie wyszły tylko po co nam ta zagranica... no ale cóż. Wojtek "Siemanko" Chuchała dał rade i super pojechał sezon, ogromny krok na przód i jeszcze większy potencjał, super naprawde super. Kajto wiadomo to jest Driver pierwsza klasa to co on wyrabiał tym subarakiem w tym roku WoW !! Szacun ogromny wielka radość i gratulacje z tytułu! Bryan dalej bez podejścia dla naszych rozjeżdżony skubaniec był w tym roku szanuję go że pamięta o nas o Polsce i chce tu jeździć fajny kolo! Szkoda mi Bębna troche cały czas czegoś brakuje to szczęścia podobnie jak Kucharowi którego fure uznaję za wozidło sezonu zwłaszcza z Elmotu czyt. Swidnickiego. Brakło nam Butruczka, ale przede wszystkim Virnika ech bylo na kogo czekać po przejeździe czołówki no ale trudno oby wrócił równie widowiskowym autkiem :) Michal Sołowow... taaa jak zawsze spięty, z łaską wypowiadający się i dziwnie podejrzliwy pod koniec sezonu :] ale za to coraz szybszy! Leszek Kuzaj .......... nie wiem co tu napisać wyręczcie mnie :P Zapomniałem o Grześku Grzybie, ktory podobnie jak QHR i Bęben ze zmiennym szczęściem podróżuje, a szkoda. Maciek Rzeźnik fajna zmiana auta i nawet raz się fuksnęło być na podium :) Fajne te DS3 pracują jak lancery troszkę fajnie je słychać a Janek poprostu klasa sama dla siebie! Bardzo ciekawy sezon z najlepszym mistrzem jaki mógłby być :)
Trzymam ptaka za Lubiaka, a ja jaja za Kuzaja :)
Avatar użytkownika
holek1987
N3
 
Posty: 303
Dołączył(a): poniedziałek, 3 maja 2010, 16:12
Lokalizacja: Jelenia Góra


Re: Sezon 2011, jaki był? kto się wyróżnił, a kto zawiódł?

Postprzez lapok » środa, 28 gru 2011, 14:49

Mi się w tym sezonie podobał przede wszystkim Rzeźnik i Chuchała :) Obydwaj zrobili bardzo duży krok żeby w przyszłym sezonie namieszać w generalce :)
Avatar użytkownika
lapok
 
Posty: 46
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2011, 18:55
Lokalizacja: Pierściec

Re: Sezon 2011, jaki był? kto się wyróżnił, a kto zawiódł?

Postprzez Mad Max » środa, 28 gru 2011, 15:38

Wyróżnienia:
Kuchar - za EVO Dziadka i sposób przemieszczania się tym staruszkiem po oesach
Chuchała - za postępy w jeżdżeniu widziane gołym okiem
Kajto - ten sezon potwierdził że poprzedni sezon nie był przypadkiem
Rzeźnik - podobnie jak "siemanko: widać że robi postępy

Rajd Rzeszowski - za całokształt imprezy - według mnie najlepszy asfaltowy rajd w Polsce (nawet jakby Słowacy nie przyjechali)
Rajd Mazowiecki - ale tylko ze względu na to że trasa rajdu różniła się w 100% od poprzedniej edycji - odnośnie organizacji i trudności się nie wypowiadam

Ciężko określić:
Kuzaj - generalnie za upór w dążeniu do jeżdżenia choć jak sezon pokazał żeby jeździć na wysokim poziomie trzeba mieć wszystko po dopinane - na partyzanta się nie da
Buffi - generalnie można było się spodziewać takiej postawy więc ani to zaskoczenie ani zawód
Sołowow - podobnie jak w przypadku Pana powyżej z tym że pokazał że na nowych trasach potrafi być szybki

Zawody:
Bębenek - po sezonie w którym był na ustach wszystkich znowu jakoś tak zniknął za plecami czołówki
G. Grzyb - spodziewałem się trochę lepszej jazdy
Fiesta RRC - z dużej chmury mały deszcz - a liczyłem że zacznie pojawiać się więcej takich wynalazków na naszych i nie tylko naszych odcinkach
Skoda Polska - za potraktowanie swojego kierowcy "tak po Polsku"

Rajd Świdnicki - ileż razy można jeździć po tych samych trasach - szczególnie że w okolicach Świdnicy - Wałbrzycha można odcinki robić praktycznie wszędzie, jak nie da rady zrobić jednego 15km to zrobić dwa po 7km
Avatar foto. by Marcin Kaliszka
Jest jedna rzecz dla której warto żyć - RAJDY!!! i nie zmienia się nic

http://www.modelowanie.fora.pl
Na warsztacie:

Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Mad Max
S2000
 
Posty: 4515
Dołączył(a): poniedziałek, 16 paź 2006, 11:50
Lokalizacja: Celestynów/Warszawa

Re: Sezon 2011, jaki był? kto się wyróżnił, a kto zawiódł?

Postprzez Jarek55511 » środa, 28 gru 2011, 19:10

Sezon fajny choć brakowało Kuzaja. Bo trzeba przyznać że idzie grubo. A byłby lepszy jakby w rajdach było więcej oesów i jakieś nocne-nie takie jak na dolnośląskim oes miejski :(
Czemu Kuchar już nie ma Polsatu? Też miał jakieś układy. Ruty wujek to Solarz czemu nie zrobią programu typu Motowiadomości? Dla rozreklamowania naszych kochanych rajdów :(
Brakuje nam Kubicy w WRC i Małysza w rajdach.
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Re: Sezon 2011, jaki był? kto się wyróżnił, a kto zawiódł?

Postprzez Hubertos » środa, 28 gru 2011, 19:28

Jarek55511 napisał(a):Sezon fajny choć brakowało Kuzaja. Bo trzeba przyznać że idzie grubo. A byłby lepszy jakby w rajdach było więcej oesów i jakieś nocne-nie takie jak na dolnośląskim oes miejski :(
Czemu Kuchar już nie ma Polsatu? Też miał jakieś układy. Ruty wujek to Solarz czemu nie zrobią programu typu Motowiadomości? Dla rozreklamowania naszych kochanych rajdów :(
Brakuje nam Kubicy w WRC i Małysza w rajdach.

w 2012 zanosi się na więcej OS, liczba km OS ma wynosić 180-220 .
Avatar użytkownika
Hubertos
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): czwartek, 16 kwi 2009, 18:01
Lokalizacja: Krosno

Re: Sezon 2011, jaki był? kto się wyróżnił, a kto zawiódł?

Postprzez wanderer » środa, 28 gru 2011, 20:31

Mad Max napisał(a):Wyróżnienia:
Bębenek - po sezonie w którym był na ustach wszystkich znowu jakoś tak zniknął za plecami czołówki

Evo X chyba nie jest najlepszą rajdówką jeśli chodzi o walkę o czołowe lokaty. Poza tym gdyby RSMP miało więcej rajdów na szutrach niż na dziurawych asfaltach to Bębenek pokazałby się z dużo lepszej strony.
Fajnie by było gdyby Platinum wzorem konkurencji z Lotos Dynamic dało szansę Bębenkowi na jakieś zagraniczne starty na szutrach np w PWRC.
wanderer
A6
 
Posty: 1201
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2010, 13:21

Re: Sezon 2011, jaki był? kto się wyróżnił, a kto zawiódł?

Postprzez Agrest » środa, 28 gru 2011, 22:50

Zacznę moze od rozczarowań, jak dla mnie to tylko jedno Bębenek a moze nie tyle co sam Michał tylko jego auto, ale tak jak ktos wczesniej napisał jakbgy było wiecej szutru, ale gdybanie sobie zostawmy.
Czy Kuzaj rozczarował ciezko powiedziec, na pólśrodkach daleko sie nie zajedzie, o tym czasie jak został wydymany przez zespól to chyba ktokolwiek miałby problem znaleść budzet na powazne sciganie, ale po tej sytuacji widac ze nie dzieje sie dobrze jak nawet taki ktos jak Kuzi nie moze znalesc kasy, zobaczymy co bedzie w przyszłym roku, bo jednak rajdu bez Leszka jakies takie dziwne sa.
Jesli chodzi o plusy to chyba nie zaskocze nikogo jak napisze ze Siemanko i Maciek Rzeźnik. Obaj Panowie pokazali sie w tym roku z bardzo dobrej strony, zreszta co do Maćka do u niego od czasów Suzuki widac jakies tam postepy, ale w tym sezonie zrobił chyba najwieksze postepy, a najlepsze jest to ze wie gdzie jest jego miejsce w szeregu.
Co do Grześka Grzyba powiem tak na asfalcie spodziewalem sie po nim troszke wiecej ale Rajd Polski w jego wykonaniu bardzo duzy plus.
to tyle byłoby ode mnie.
BO KIBICE DOCENIĄ GDY DRIVER STARA SIĘ,
KIEDY IDZIESZ PEŁNA DZIDĄ TO POKOCHAJĄ CIĘ !!! :)
Agrest
A5
 
Posty: 516
Dołączył(a): środa, 1 lip 2009, 12:05
Lokalizacja: gdzieś tam przy oesie

Re: Sezon 2011, jaki był? kto się wyróżnił, a kto zawiódł?

Postprzez piguła » środa, 28 gru 2011, 23:06

Jarek55511 napisał(a):Czemu Kuchar już nie ma Polsatu? Też miał jakieś układy. Ruty wujek to Solarz czemu nie zrobią programu typu Motowiadomości? Dla rozreklamowania naszych kochanych rajdów :(
Brakuje nam Kubicy w WRC i Małysza w rajdach.


czytać się nie da tych Twoich bzdur...

http://100najbogatszych.wprost.pl/obiekt/id,2209/ide,25/idk,0/edycja-2011-Hieronim-Ruta.html

http://www.pardon.pl/artykul/2681/solorz_dostaje_cios_w_plecy

poczytaj trochę o "wujkach" Ruty i "Solarzach"
piguła
N3
 
Posty: 201
Dołączył(a): niedziela, 15 lip 2007, 10:38

Re: Sezon 2011, jaki był? kto się wyróżnił, a kto zawiódł?

Postprzez cruz » środa, 28 gru 2011, 23:54

Jurek Tomaszczyk.
Dziekuje, dobranoc. ;)

Eh, oby w Cieszynie rosly $$ na drzewach...

EDIT: A, nie doczytalem ze pytano o RSMP. No nic.. i tak Jurek Tomaszczyk. ;)
http://www.RallyAddict.pl Obrazek
Avatar użytkownika
cruz
N3
 
Posty: 244
Dołączył(a): niedziela, 28 sie 2005, 19:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sezon 2011, jaki był? kto się wyróżnił, a kto zawiódł?

Postprzez Jarek55511 » czwartek, 29 gru 2011, 00:52

piguła napisał(a):
Jarek55511 napisał(a):Czemu Kuchar już nie ma Polsatu? Też miał jakieś układy. Ruty wujek to Solarz czemu nie zrobią programu typu Motowiadomości? Dla rozreklamowania naszych kochanych rajdów :(
Brakuje nam Kubicy w WRC i Małysza w rajdach.


czytać się nie da tych Twoich bzdur...

http://100najbogatszych.wprost.pl/obiekt/id,2209/ide,25/idk,0/edycja-2011-Hieronim-Ruta.html

http://www.pardon.pl/artykul/2681/solorz_dostaje_cios_w_plecy

poczytaj trochę o "wujkach" Ruty i "Solarzach"

jakie bzdury? Jak podałeś linki to wynika z nich że mieli jakieś układy z ojcem Kuchara tylko się posypały bo poszło o kase. A o Rucie słyszałem od działacza automobilklubu... Że jego wujkiem jest Solorz,więc myślałem że pewne info.
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Re: Sezon 2011, jaki był? kto się wyróżnił, a kto zawiódł?

Postprzez PeKa » czwartek, 29 gru 2011, 09:37

Nie bede oryginalny, na pewno Wojtek Ch. - chłopak jedzie swoje, robi postepy, a przede wszystkim nie porywa sie z motyka na slonce!
No i oczywiscie Maciek Rz., ktoremu mocno kibicuje! - coraz wieksze postepy - efektownie i efektywnie!

Kto rozczarował? Hmmmm... ciężko powiedziec, wielu zawodnikow nie pojechalo calego cyklu wiec trudno mi ich porownywac z tymi, ktorzy sie wyrozniaja a jechali caly cykl. Na pewno Aleks Z. - swietnie zapowiadajacy sie mlody talent w RPP - co bylo w minionym sezonie RSMP kazdy wie. Michał B. - no spodziewalem sie wiecej, ale moim (i widac nie tylko moim) zdaniem problem lezy w wiekszosci po stronie samochodu.
Avatar użytkownika
PeKa
N2
 
Posty: 120
Dołączył(a): poniedziałek, 8 sie 2011, 16:45

Re: Sezon 2011, jaki był? kto się wyróżnił, a kto zawiódł?

Postprzez maniutek » czwartek, 29 gru 2011, 15:09

jak dla mnie porażką sezonu jest Pan Kuzaj i jego sposób żegnania się i nie żegnania się z rajdami a to jaki wywiad udzielił w ostatnim magazynie WRC tylko utwierdza mnie w tym przekonaniu. :roll:
sukcesem roku dla mnie jest cały SPRT za to co zrobili wielki szacun i jeśli pozwolą Siemance dalej się w zrównoważonym tempie rozwijać to wychowają sobie na bank świetnego kierowcę :)
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu tylko żuje pszczoły
Avatar użytkownika
maniutek
N1
 
Posty: 51
Dołączył(a): środa, 21 gru 2011, 17:53
Lokalizacja: jelenia góra

Re: Sezon 2011, jaki był? kto się wyróżnił, a kto zawiódł?

Postprzez Hubertos » czwartek, 29 gru 2011, 15:16

maniutek napisał(a):jak dla mnie porażką sezonu jest Pan Kuzaj i jego sposób żegnania się i nie żegnania się z rajdami a to jaki wywiad udzielił w ostatnim magazynie WRC tylko utwierdza mnie w tym przekonaniu. :roll:
sukcesem roku dla mnie jest cały SPRT za to co zrobili wielki szacun i jeśli pozwolą Siemance dalej się w zrównoważonym tempie rozwijać to wychowają sobie na bank świetnego kierowcę :)

A ja bardzo cenię Kuziego, za to że mimo problemów starał się jechać za wszelką cenę, kibicuję mu żeby w 2012 uzbierał budżet.

Haters gonna hate...
Avatar użytkownika
Hubertos
A6
 
Posty: 1867
Dołączył(a): czwartek, 16 kwi 2009, 18:01
Lokalizacja: Krosno

Re: Sezon 2011, jaki był? kto się wyróżnił, a kto zawiódł?

Postprzez lapok » czwartek, 29 gru 2011, 17:30

Generalnie nie jestem Leszka kibicem ale też życzę mu żeby przejechał jeszcze maksymalnie dużo rajdów bo w końcu jego jazda cieszy oko a chyba o to nam wszystkim chodzi :)
Avatar użytkownika
lapok
 
Posty: 46
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2011, 18:55
Lokalizacja: Pierściec


Powrót do RSMP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron